Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ πάλι συμφωνώ λίγο απ'όλα με όλες σας.

Αυτό που λέει η Ντάντα και με το οποίο εγώ συμφωνώ απόλυτα είναι να μην φτάνει το χέρι μου μακρύτερα από την τσέπη μου και μάλιστα για υπερβολές,όπως είπα εγώ π.χ. χθες για τα καγιέν ή για τις διακοπές που λέει η Ζέττα ή για τα παπούτσια που λέει η Ντάντα.

Συμφωνώ και με την Αναστασία που λέει για την σύνταξη γιατί ο ασφαλισμένος τόσα χρόνια τις εισφορές του τις πλήρωνε κανονικά και είναι αλητεία να κόβεις από τη σύνταξη και μάλιστα ανθρώπων που και να ήθελαν δεν μπορούν να εργαστούν λόγω ηλικίας(άσχετα από την ανεργία).

Συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει η Έφη για το δημόσιο και την αξιολόγιση.Τόσα χρόνια δεν έγινε τίποτα και τώρα μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Το θέμα είναι σύνθετο και φταίνε πολλά μαζί.Ζήσαμε μια οικονομική φούσκα απλώς εμείς δεν το ξέραμε.Και αυτοί που το ήξεραν δεν φρόντισαν να το σταματήσουν πριν να είναι αργά ή έστω να μας προειδοποιήσουν γι'αυτό.

Κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω σ'αυτό το σημείο.Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγουμε.Θα μου λείψετε πολύ και εύχομαι να περάσετε τέλεια ό,τι κι αν κάνετε.

Αναστασία μου καλή επιτυχία στην επιτροπή και να περάσετε όμορφα όλες οι φούλες μαζί!!!

Σας αγαπώ πολύ όλες!!!!

Καλημέρα αγαπούλα μου !!!

Χαίρομαι πολύ που σε ακούω καλά !!!

Καλο ταξίδι σου εύχομαι και καλές διακοπές. Να περάσετε τέλεια !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νταντακι εσύ που έχεις περάσει επιτροπη, σε ρωτάνε τίποτα ή απλώς κοιτάνε τα χαρτία και βαζουν υπογραφή; εχει τυχει σε καμιά να την απορρίψουν;

αν δεν έχει όλα τα χαρτιά ναι.

Αν το έχεις και το ξέχασεις Σαλόνικα σου δίνουν ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα για να μη χάνεις καιρό.

Το Σασάκι όμως τα έχει ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ !!!!!


url]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αυριο φευγει η Αναστασία και το Σάββατο η Dada...ερήμωσε ο τόπος...

Αναστασία εισαι ετοιμη; Βαλιτσάκι ετοιμασες; Αν δεις τη μαμά μου με τα ανηψια μου στη Χανιώτη να τους δωσεις ενα φιλί απο μένα


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ πάλι συμφωνώ λίγο απ'όλα με όλες σας.

Αυτό που λέει η Ντάντα και με το οποίο εγώ συμφωνώ απόλυτα είναι να μην φτάνει το χέρι μου μακρύτερα από την τσέπη μου και μάλιστα για υπερβολές,όπως είπα εγώ π.χ. χθες για τα καγιέν ή για τις διακοπές που λέει η Ζέττα ή για τα παπούτσια που λέει η Ντάντα.

Συμφωνώ και με την Αναστασία που λέει για την σύνταξη γιατί ο ασφαλισμένος τόσα χρόνια τις εισφορές του τις πλήρωνε κανονικά και είναι αλητεία να κόβεις από τη σύνταξη και μάλιστα ανθρώπων που και να ήθελαν δεν μπορούν να εργαστούν λόγω ηλικίας(άσχετα από την ανεργία).

Συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει η Έφη για το δημόσιο και την αξιολόγιση.Τόσα χρόνια δεν έγινε τίποτα και τώρα μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Το θέμα είναι σύνθετο και φταίνε πολλά μαζί.Ζήσαμε μια οικονομική φούσκα απλώς εμείς δεν το ξέραμε.Και αυτοί που το ήξεραν δεν φρόντισαν να το σταματήσουν πριν να είναι αργά ή έστω να μας προειδοποιήσουν γι'αυτό.

Κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω σ'αυτό το σημείο.Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγουμε.Θα μου λείψετε πολύ και εύχομαι να περάσετε τέλεια ό,τι κι αν κάνετε.

Αναστασία μου καλή επιτυχία στην επιτροπή και να περάσετε όμορφα όλες οι φούλες μαζί!!!

Σας αγαπώ πολύ όλες!!!!

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...

ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νταντακι εσύ που έχεις περάσει επιτροπη, σε ρωτάνε τίποτα ή απλώς κοιτάνε τα χαρτία και βαζουν υπογραφή; εχει τυχει σε καμιά να την απορρίψουν;

Την πρώτη φορα με γυρίσανε πίσω και μου είπαν έλα την άλλη εβδομάδα χωρίς ραντεβού.

Δεν είχα σπερμοδιαγραμμα εννοώ λέει ότι σε περίπτωση που δεν έχεις σάλπιγγες δεν χρειάζεται. Πήγα στον Μπαθ και μας έγραψε ένα χαρτί έτσι.

ΕΛΕΟΣ !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζεττάκι ποια μέρα κανονισατε εξοδο; Τετάρτη; (αυριο δηλαδη)..Ξέρεις που θα πάτε; Κατι έλεγε η Μόρφω για Περαία...! Ωραία ζηλευω λιγάκι αλλά τι να γίνει. Καποια στιγμη θα ανέβω κι εγω...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη....ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που λεει και το Ζεττακι μας!

4 ατομα η επιτροπη...ο ενας εγραφε, η αλλη κοιταζε και οι αλλοι 2 συζητουσαν και κουτσομπολευαν την ξαδερφη καποιου :P:p

Σε 2΄ ειχα τελειωσει και πηγα βρηκα το μωρο που με περιμενε σε μια καφετερια!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΕΞΟΔΟ ΑΛΛΑ 31 ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΜΗΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙς 2 ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΟΠΥΥ...:rolleyes::rolleyes:

ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ 31 ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ :(...ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ? ΝΑ ΡΘΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΩΙ Η ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΡΘΩ ΠΡΩΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΩ...

ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ..ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΕΝΟ ΠΕΜΠΤΗΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ :(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


A δεν σας είπα.

Μίλησα με την Δήμητρα εχτές.

Έβαλε τις ενέσεις τις στο ψυγείο και ζεστάθηκαν και δεν έβρισκε άλλες στο νησί και αγχώθηκε. Ζήτησε τηλ τις κρουελας να ρωτήσει τι να κάνει.

Εκεί που μιλήσαμε μου λέει οχχχ θα σκοτωθώ, κουτούλησε η τρελή.

Κλασική Δήμητρα.

Έχετε πολλά φιλάκια !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επεσε δουλίτσα...

είναι η πρώτη φορά που περνάω επειτροπή τις προηγούμενες μου γράφαν τα φάρμακα για πρόκληση.

Τελικά τι έκανε η δημητρα με τις ενέσεις???

Πολύ ζέστη σήμερα εχω πεθάνει.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επεσε δουλίτσα...

είναι η πρώτη φορά που περνάω επειτροπή τις προηγούμενες μου γράφαν τα φάρμακα για πρόκληση.

Τελικά τι έκανε η δημητρα με τις ενέσεις???

Πολύ ζέστη σήμερα εχω πεθάνει.

Τις μίλησα τώρα πάλι. Όλα ok τις είπε, μπορεί να τις κάνει.

Αλλα αυτή εχτές παρήγγειλε να τις φέρουν άλλες οποτε τις πέταξε τις ζεστες !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

A

Εκεί που μιλήσαμε μου λέει οχχχ θα σκοτωθώ, κουτούλησε η τρελή.

Κλασική Δήμητρα.

Έχετε πολλά φιλάκια !!!

xaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxxaxxa

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...