Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου πάω να ξαπλώσω.Πονάει φοβερά η μέση μου.

Αν δεν σας πετύχω αύριο το πρωί σας χαιρετώ αφού θα φύγω και δεν θα έχω ιντερνετ.Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο άμα είναι.Να θυμάστε ότι σας αγαπώ πολύ!!!

κοριτσάκι μου φεύγεις;:cry::cry::cry::cry:.....θα μου λείψεις...:cry::cry::cry:...αλλά δεν πειράζει είναι για το καλό σου...καλά να περάσεις.....και να προσέχεις.....σε αγαπώ......φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω σας έχω συνδυάσει πολύ μαζί και δε θέλω να σας χωρίσω με τίποτα;);););) Χωρίς πλάκα το έιχα σίγουρο ότι θα είναι και το Ναντιάκι μας...

Αη μαρή, καθιστός δεν φαίνεται διαφορά...:tongue::tongue::tongue::tongue: Τώρα στο όρθιο μη του αντιμιλάς κιόλας...:tongue::tongue::tongue:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:....δεν θα είναι όμως...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου πάω να ξαπλώσω.Πονάει φοβερά η μέση μου.

Αν δεν σας πετύχω αύριο το πρωί σας χαιρετώ αφού θα φύγω και δεν θα έχω ιντερνετ.Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο άμα είναι.Να θυμάστε ότι σας αγαπώ πολύ!!!

Καληνύχτα αγαπούλα μου...Να περάσεις όμορφα, να χαλαρώσεις και να γεμίσεις μπαταρίες και δυνάμεις...Δε θα ξεχάσεις, αλλά θα ηρεμήσεις και θα το προσπεράσεις για να πας παρακάτω...Σ' αγαπώ πολύ και θα τα πούμε και στο τηλ...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Me ta leuta sou mporis na kaneis oti theleis !!!

Pies k 100 kafedes, den einai auto to thema mou !!!

Theoro ipervoli kapia pragmata pos to lene !!!

καλημέρα νταντάκο.... αυτά που γράφεις είναι αυτά που λένε και οι έλληνες πολιτικοί στα πλαίσια του "μαζί τα φάγαμε".... ότι γκρινιάζουμε ενώ όλοι είναι έξω σε ταβέρνες και οι καφετέριες είναι γεμάτες....ότι πληρώνουμε επειδή πηγαίναμε με διακοποδάνεια σε πολυτελή ξενοδοχεία για να το παίζουμε κροίσοι.... η αλήθεια όμως είναι ότι σήμερα ένας στους τρεις είναι άνεργος, σε πάνω από 500.000 κόσμο κόπηκε το ρεύμα, υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να πάρουν γάλα για τα παιδιά τους, τα παιδιά λιποθυμούσαν στα σχολεία, οι άστεγοι μόνο στην αθήνα είναι πάνω από 20.000, οι αυτοκτονίες έχουν αυξηθεί τρομακτικά και δε μιλάει κανείς....

ας μην αναπαράγουμε λοιπόν τα περί καφέδων και χλιδής.... κι εδώ υπήρξε πόλεμος, σκλαβιά, εμφύλιος και σε μικρό χρονικό διάστημα από αυτά, βιώνουμε έναν εγκληματικό οικονομικό πόλεμο που στέλνει οικονομικούς μετανάστες σε όλες της γωνιές της γης την παραγωγική γενιά της η οποία δεν νομίζω να αφήνει το σπίτι της για 2 freddo λιγότερους....

όσο για τη ΧΑ δεν καταλαβαίνω από πότε ο φόβος και η τρομοκρατία είναι πολιτική....αλλά δεν έχω δει και κανέναν τους να έχει αγγίξει τρίχα κανενός τσιγγάνου....μόνο στους ανυπεράσπιστους επιτίθενται.....εκεί να δεις ποιος φοβάται ποιον στους καταυλισμούς των αθίγγανων... (και πολύ το γουστάρω!)

αχχχχχ είναι νωρίς το ξέρω....

μορφάκι και ρικάκι δε σας τσούγγρισα.....θα πάω τρεις μερούλες στη μάνα μου να ξεφύγω λίγο....σας φιλώ


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και Γερμανός ο Πάστορας Martin Niemöller είχε πει κάτι πολύ σωστό ......

«Το σύνδρομο του Θεατή»

“Στη Γερμανία οι ναζιστές πρώτα ήρθαν για τους κομμουνιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής.

Μετά ήρθαν για τους Εβραίους κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν Εβραίος.

Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής.

Μετά ήρθαν για τους καθολικούς, εγώ ήμουν προτεστάντης και γιʼ αυτό δεν μίλησα.

Μετά ήρθαν για μένα, αλλά τότε δεν είχε μείνει πια κανείς, να μιλήσει για κανέναν.”

Κάτι τέτοιο ζούμε και εμείς τώρα ...

OXI AΠΛΑ ΚΑΛΟ! ΘΕΪΚΟ!!!! ;);)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα εκτός από την τελευταία σου πρόταση.Οι άνθρωποι αυτοί διδάσκουνε το μίσος.Και αφού "καθαρίσουν" με τους μετανάστες θα προχωρήσουν σε άλλες μειονότητες και αφού καθαρίσουν και με τις μειονότητες θα προχωρήσουν παρακάτω,ακόμα και στους υποστηρικτές τους.Δεν μας χρειάζεται μίσος.

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ! Οποιος πολεμαει τη ξενη μεινοτητα καποια στιγμη θα στραφεί και στην ελληνικη μεινοτητα..στις ανυπαντρες μητέρες, στους ομοφυλόφιλους, στους ανάπηρους...

Το μισος δεν εχει πάτο....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Εφη θα σε σκίσω...μόλις καταβρόχθησα ενα κρουασαν σοκολοτας..ευτυχώς μικρο..με το που ειδα το πρωί τη φωτο μου καρφωθηκε στο μυαλο και τελικα υπεκυψα..κοιτα τωρα να βάλεις καμια φωτο της Ζιζελ για παραδειγματισμο..

χιχιχιιχιχιχιχιχιιχι! :tongue::tongue::tongue:

Ξαναλέω όμως αγάπη...σου τα πέρνουν σε καιρό ειρήνης και στο όνομα της δημοκρατίας....είναι διαφορετικη κατάσταση.

Και ναι μια χαρά είμαστε έχουμε τα μισά...κοντευει όμως ο καιρός που δεν θα έχουμε τίποτα...

Και προσωπικά και τουλάχιστον ο κύκλος μου δεν έκανε υπερβολές...και μη μπαίνεις ούτε εσύ σ'αυτό το τρυπάκι...αν ξοδεψες τα προηγούμενα χρόνια στην Ελλάδα και αν χρεωσες την πιστωτική σου και αν πήρες δάνειο για το σπίτι σου...αυτό ήταν δικαίωμα σου...δεν τα έκλεψες από κανέναν και αν δεν πληρώσεις αυτά που χρωστάς θα σου πάρουν το σπίτι, το αμάξι, το εξοχικό....αλλοι τα φάγαν όμως και δεν πληρώνουν τίποτα και δεν χάνουν και τίποτα...

Συμφωνω απόλυτα!!!!! Εγιναν υπερβολες η αληθεια ειναι...ο καθε ελληναρας ειχε σκαφος και 2 σπιτια αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να φτασουμε στο αλλο σημειο και να νιωθουμε τυψεις που θελουμε να εχουμε ενα σπιτι, μια δουλεια και μια αξιοπρεπη ζωή....Που θελουμε να εχουν τα παιδακια γαλα να πινουν, να πληρωνονται οι λογαριασμοι και να μπορουμε να παμε και για καφε και διακοπες..Κακο ειναι? Να γινει εκκαθαριση και στο Δημοσιο και στον Ιδιωτικο δικαιη...οχι να μου απολυουν ατομα με προσοντα...και δε το λεω επειδη ειμαι στο Δημοσιο αλλα εχω γνωρισει ΠΟΛΛΑ ατομα στο Δημοσιο που δουλευεουν και περα του 8ωρου χωρις υπερωριες για να βγει η δουλεια...ατομα με προσοντα και ορεξη για δουλεια...μη τα παιρνει ολα η μπαλα...Σιγουρα στο Δημοσιο ειναι πιο ευκολο να φωλιασουν λαμογια γιατι δεν υπήρχε ο φοβος απόλυσης μεχρι τωρα αλλα παντου υπαρχουν καλοι και σκαρτοι....Ειναι κριμα διπλα στο ξερο να καιγεται και το χλωρο...

Και στο κατω κατω με την απογραφή ανακαλυψαν οτι στο Δημοσιο υπαρχουν 60% ατομα χωρις πτυχια και 40% ατομα με πτυχια και προσοντα...ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ απο τα ατομα με προσόντα και πτυχια? Εγω συμφωνω να μας βαλουν ΟΛΟΥΣ τους Δημοσιους σε μια λιστα να αξιολογηθουμε και να μεινουν οσοι αξιζουν...και στις υπολοιπες θεσεις να παρουν ατομα ΙΚΑΝΑ που ειναι ανεργοι απο τον Ιδιωτικο τομεα...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ? ΚΑΝΕΝΑΣ!!! Θα μεινουν ολοι με απολυτηρια Λυκειου που μπηκαν με μεσο, που δεν ξερουν και ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ να μαθουν ΗΥ (τους δειχνεις και ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ να μαθουν για να μη κανουν δουλεια), που δεν ξερουν να συντασσουν ενα εγγραφο, που δεν μπορουν να σου τελειωσουν αμεσα μια δουλεια και που που δεν ξερουν να εκτιμησουν τη θεση που εχουν ενω αλλοι ανθρωποι ειναι ανεργοι....Οχι οτι ολοι οι εκπαιδευσης ΔΕ δεν ειναι καλοι..αλοιμονο....ομως ο καθενας να εχει τη θεση που του αρμοζει και τον μισθο που του αρμοζει...με βαση την εκπαιδευση, την αξιολογηση και την αποδοση...

KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ - ΔΗΜΟΣΙΩΝ...μην ξεχναμε οτι οσο μειωνονται οι μισθοι και απολυονται δημοσιοι που ειναι σταθερο εισοδημα στην αγορα....τοσο θα κλεινουν επιχειρησεις και θα απολυονται ιδιωτικοι...Η λυση δεν ειναι η ανθρωποφαγια μεταξυ μας...Η Λυση ειναι η εξυγιανση με δικαιο τροπο...Να μεινουν αυτοι που αξιζουν και να μπουν αυτοι που αξιζουν...

θα ντρέπομαι....επειδή δεν ξέρω τους άντρες τους....και εκείνος της αναστασώς ρε παιδί μου...είναι δυο φορές σαν εμένα στο ύψος...:P:p

Σε επιασαν οι ντροπες τωρα....τς τς τς τς...:rolleyes::cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα νταντάκο.... αυτά που γράφεις είναι αυτά που λένε και οι έλληνες πολιτικοί στα πλαίσια του "μαζί τα φάγαμε".... ότι γκρινιάζουμε ενώ όλοι είναι έξω σε ταβέρνες και οι καφετέριες είναι γεμάτες....ότι πληρώνουμε επειδή πηγαίναμε με διακοποδάνεια σε πολυτελή ξενοδοχεία για να το παίζουμε κροίσοι.... η αλήθεια όμως είναι ότι σήμερα ένας στους τρεις είναι άνεργος, σε πάνω από 500.000 κόσμο κόπηκε το ρεύμα, υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να πάρουν γάλα για τα παιδιά τους, τα παιδιά λιποθυμούσαν στα σχολεία, οι άστεγοι μόνο στην αθήνα είναι πάνω από 20.000, οι αυτοκτονίες έχουν αυξηθεί τρομακτικά και δε μιλάει κανείς....

ας μην αναπαράγουμε λοιπόν τα περί καφέδων και χλιδής.... κι εδώ υπήρξε πόλεμος, σκλαβιά, εμφύλιος και σε μικρό χρονικό διάστημα από αυτά, βιώνουμε έναν εγκληματικό οικονομικό πόλεμο που στέλνει οικονομικούς μετανάστες σε όλες της γωνιές της γης την παραγωγική γενιά της η οποία δεν νομίζω να αφήνει το σπίτι της για 2 freddo λιγότερους....

όσο για τη ΧΑ δεν καταλαβαίνω από πότε ο φόβος και η τρομοκρατία είναι πολιτική....αλλά δεν έχω δει και κανέναν τους να έχει αγγίξει τρίχα κανενός τσιγγάνου....μόνο στους ανυπεράσπιστους επιτίθενται.....εκεί να δεις ποιος φοβάται ποιον στους καταυλισμούς των αθίγγανων... (και πολύ το γουστάρω!)

αχχχχχ είναι νωρίς το ξέρω....

μορφάκι και ρικάκι δε σας τσούγγρισα.....θα πάω τρεις μερούλες στη μάνα μου να ξεφύγω λίγο....σας φιλώ

Καλημέρα !!!

Μάλλον έχω μεγαλώσει αλλιώς και για αυτό τα λέω έτσι.

Επιμένω ότι στην Ελλάδα γίνανε υπερβολές και για αυτό το λόγο είναι η κατάσταση έτσι.

Μιλάς για πόλεμο που δεν έζησες και δεν είναι το ίδιο. Εγώ μιλάω για τα παιδιά στην ηλικία μας. Δεν λέω τι πέρασαν οι γονείς μου και οι παππούδες μου.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

χιχιχιιχιχιχιχιχιιχι! :tongue::tongue::tongue:

Συμφωνω απόλυτα!!!!! Εγιναν υπερβολες η αληθεια ειναι...ο καθε ελληναρας ειχε σκαφος και 2 σπιτια αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να φτασουμε στο αλλο σημειο και να νιωθουμε τυψεις που θελουμε να εχουμε ενα σπιτι, μια δουλεια και μια αξιοπρεπη ζωή....Που θελουμε να εχουν τα παιδακια γαλα να πινουν, να πληρωνονται οι λογαριασμοι και να μπορουμε να παμε και για καφε και διακοπες..Κακο ειναι? Να γινει εκκαθαριση και στο Δημοσιο και στον Ιδιωτικο δικαιη...οχι να μου απολυουν ατομα με προσοντα...και δε το λεω επειδη ειμαι στο Δημοσιο αλλα εχω γνωρισει ΠΟΛΛΑ ατομα στο Δημοσιο που δουλευεουν και περα του 8ωρου χωρις υπερωριες για να βγει η δουλεια...ατομα με προσοντα και ορεξη για δουλεια...μη τα παιρνει ολα η μπαλα...Σιγουρα στο Δημοσιο ειναι πιο ευκολο να φωλιασουν λαμογια γιατι δεν υπήρχε ο φοβος απόλυσης μεχρι τωρα αλλα παντου υπαρχουν καλοι και σκαρτοι....Ειναι κριμα διπλα στο ξερο να καιγεται και το χλωρο...

Και στο κατω κατω με την απογραφή ανακαλυψαν οτι στο Δημοσιο υπαρχουν 60% ατομα χωρις πτυχια και 40% ατομα με πτυχια και προσοντα...ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ απο τα ατομα με προσόντα και πτυχια? Εγω συμφωνω να μας βαλουν ΟΛΟΥΣ τους Δημοσιους σε μια λιστα να αξιολογηθουμε και να μεινουν οσοι αξιζουν...και στις υπολοιπες θεσεις να παρουν ατομα ΙΚΑΝΑ που ειναι ανεργοι απο τον Ιδιωτικο τομεα...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ? ΚΑΝΕΝΑΣ!!! Θα μεινουν ολοι με απολυτηρια Λυκειου που μπηκαν με μεσο, που δεν ξερουν και ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ να μαθουν ΗΥ (τους δειχνεις και ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ να μαθουν για να μη κανουν δουλεια), που δεν ξερουν να συντασσουν ενα εγγραφο, που δεν μπορουν να σου τελειωσουν αμεσα μια δουλεια και που που δεν ξερουν να εκτιμησουν τη θεση που εχουν ενω αλλοι ανθρωποι ειναι ανεργοι....Οχι οτι ολοι οι εκπαιδευσης ΔΕ δεν ειναι καλοι..αλοιμονο....ομως ο καθενας να εχει τη θεση που του αρμοζει και τον μισθο που του αρμοζει...με βαση την εκπαιδευση, την αξιολογηση και την αποδοση...

KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ - ΔΗΜΟΣΙΩΝ...μην ξεχναμε οτι οσο μειωνονται οι μισθοι και απολυονται δημοσιοι που ειναι σταθερο εισοδημα στην αγορα....τοσο θα κλεινουν επιχειρησεις και θα απολυονται ιδιωτικοι...Η λυση δεν ειναι η ανθρωποφαγια μεταξυ μας...Η Λυση ειναι η εξυγιανση με δικαιο τροπο...Να μεινουν αυτοι που αξιζουν και να μπουν αυτοι που αξιζουν...

Σε επιασαν οι ντροπες τωρα....τς τς τς τς...:rolleyes::cool:

Καλημέρα !!!

Όλα αυτά που λες υπήρχαν και υπάρχουν και στην Σερβία.

Πάντα θα είναι έτσι.

Ακόμα και εγώ είμαι σε αυτή την δουλειά μέσο γνωστού. Δεν είναι κακό. Αλλα θα μου πεις έχεις προσόντα, ναι έχω. Ούτε εγώ σύμφωνο να είναι κάποιος General Manager με δημοτικό !!!!!!

Θεωρείς ότι δεν υπερβολή να είσαι ένας απλός υπάλληλος δημόσιος η ιδιωτικός δεν με πειράζει, και να έχεις σκάφος ???? Και ότι το πήρες με δάνειο?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Όλα αυτά που λες υπήρχαν και υπάρχουν και στην Σερβία.

Πάντα θα είναι έτσι.

Ακόμα και εγώ είμαι σε αυτή την δουλειά μέσο γνωστού. Δεν είναι κακό. Αλλα θα μου πεις έχεις προσόντα, ναι έχω. Ούτε εγώ σύμφωνο να είναι κάποιος General Manager με δημοτικό !!!!!!

Θεωρείς ότι δεν υπερβολή να είσαι ένας απλός υπάλληλος δημόσιος η ιδιωτικός δεν με πειράζει, και να έχεις σκάφος ???? Και ότι το πήρες με δάνειο?

Και έχω ακούσει από κάποιους ότι δεν είναι σωστό που πήραν εμενα επειδή είμαι ξένη και ότι πήρα θέση μιας ελληνίδας !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...