Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Γιατί το παίρνεις προσωπικά???Δεν το έχω καταλάβει???Μιλάω σε δευτερο ενικό αλλά δεν εννοώ εσένα...όλους στο ίδιο καζάνι μας βάζω.

Επειδή με μένα κανεις διάλογο. Αστο βρε Αναστασία.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες κανένα άλλο νέο.

Είσαι έτοιμη για επιτροπή? Τα έχεις όλα?

Τα χαρτιά μου όλα έτοιμα...ελπίζω να μη μου κανουν καμιά μανούρα επειδή είμαι από Λιβαδειά...έχω λίγο άγχος να σου πω.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα χαρτιά μου όλα έτοιμα...ελπίζω να μη μου κανουν καμιά μανούρα επειδή είμαι από Λιβαδειά...έχω λίγο άγχος να σου πω.

Όλα καλά θα πάνε βρε μην μου αγχώνεσαι. Θα σε δούν εκεί οι γιατροί και θα τρελαθούν. Δεν θα κοιτάξουν τίποτα !!! Άμεσος έγκριση !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα χαρτιά μου όλα έτοιμα...ελπίζω να μη μου κανουν καμιά μανούρα επειδή είμαι από Λιβαδειά...έχω λίγο άγχος να σου πω.

Πρώτη φορα περνάς επιτροπή?

Όταν πήρες τηλ να κλήσεις το ραντεβού δεν τους είπες ότι δεν είσαι από την Θεσσαλονίκη? Δεν θυμάμαι τώρα ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα χαρτιά μου όλα έτοιμα...ελπίζω να μη μου κανουν καμιά μανούρα επειδή είμαι από Λιβαδειά...έχω λίγο άγχος να σου πω.

τι τους νοιάζει μωρέ; πες οτι για προσωπικούς λόγους μενεις στο σπίτι συγγενούς και θα μεινεις στη Θεσ/νικη για 3-4 μηνες...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε βρε μην μου αγχώνεσαι. Θα σε δούν εκεί οι γιατροί και θα τρελαθούν. Δεν θα κοιτάξουν τίποτα !!! Άμεσος έγκριση !!!!

Μακάρι να είναι όπως τα λες....

Θα είμαι αισιόδοξη...θα περάσω.

Εσύ τι θα κάνεις???Θα φύγεις??


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ πάλι συμφωνώ λίγο απ'όλα με όλες σας.

Αυτό που λέει η Ντάντα και με το οποίο εγώ συμφωνώ απόλυτα είναι να μην φτάνει το χέρι μου μακρύτερα από την τσέπη μου και μάλιστα για υπερβολές,όπως είπα εγώ π.χ. χθες για τα καγιέν ή για τις διακοπές που λέει η Ζέττα ή για τα παπούτσια που λέει η Ντάντα.

Συμφωνώ και με την Αναστασία που λέει για την σύνταξη γιατί ο ασφαλισμένος τόσα χρόνια τις εισφορές του τις πλήρωνε κανονικά και είναι αλητεία να κόβεις από τη σύνταξη και μάλιστα ανθρώπων που και να ήθελαν δεν μπορούν να εργαστούν λόγω ηλικίας(άσχετα από την ανεργία).

Συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει η Έφη για το δημόσιο και την αξιολόγιση.Τόσα χρόνια δεν έγινε τίποτα και τώρα μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Το θέμα είναι σύνθετο και φταίνε πολλά μαζί.Ζήσαμε μια οικονομική φούσκα απλώς εμείς δεν το ξέραμε.Και αυτοί που το ήξεραν δεν φρόντισαν να το σταματήσουν πριν να είναι αργά ή έστω να μας προειδοποιήσουν γι'αυτό.

Κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω σ'αυτό το σημείο.Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγουμε.Θα μου λείψετε πολύ και εύχομαι να περάσετε τέλεια ό,τι κι αν κάνετε.

Αναστασία μου καλή επιτυχία στην επιτροπή και να περάσετε όμορφα όλες οι φούλες μαζί!!!

Σας αγαπώ πολύ όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ πάλι συμφωνώ λίγο απ'όλα με όλες σας.

Αυτό που λέει η Ντάντα και με το οποίο εγώ συμφωνώ απόλυτα είναι να μην φτάνει το χέρι μου μακρύτερα από την τσέπη μου και μάλιστα για υπερβολές,όπως είπα εγώ π.χ. χθες για τα καγιέν ή για τις διακοπές που λέει η Ζέττα ή για τα παπούτσια που λέει η Ντάντα.

Συμφωνώ και με την Αναστασία που λέει για την σύνταξη γιατί ο ασφαλισμένος τόσα χρόνια τις εισφορές του τις πλήρωνε κανονικά και είναι αλητεία να κόβεις από τη σύνταξη και μάλιστα ανθρώπων που και να ήθελαν δεν μπορούν να εργαστούν λόγω ηλικίας(άσχετα από την ανεργία).

Συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει η Έφη για το δημόσιο και την αξιολόγιση.Τόσα χρόνια δεν έγινε τίποτα και τώρα μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Το θέμα είναι σύνθετο και φταίνε πολλά μαζί.Ζήσαμε μια οικονομική φούσκα απλώς εμείς δεν το ξέραμε.Και αυτοί που το ήξεραν δεν φρόντισαν να το σταματήσουν πριν να είναι αργά ή έστω να μας προειδοποιήσουν γι'αυτό.

Κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω σ'αυτό το σημείο.Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγουμε.Θα μου λείψετε πολύ και εύχομαι να περάσετε τέλεια ό,τι κι αν κάνετε.

Αναστασία μου καλή επιτυχία στην επιτροπή και να περάσετε όμορφα όλες οι φούλες μαζί!!!

Σας αγαπώ πολύ όλες!!!!

Να περάσεις καλα...! Να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις ....κάνε και μια βουτιά για μένα κουκλα..

Καλό ταξίδι


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νταντακι εσύ που έχεις περάσει επιτροπη, σε ρωτάνε τίποτα ή απλώς κοιτάνε τα χαρτία και βαζουν υπογραφή; εχει τυχει σε καμιά να την απορρίψουν;

Καλημέρα κούκλα !!!

Κοιτάνε όλα τα χαρτιά, ρωτάνε για πιο λόγο.

Βεβαια εγώ πέρασα σε 2 lep επειδή δεν έχω σάλπιγγες. Δεν με κράτησαν πολύ.

Λένε ότι στην Θεσσαλονίκη είναι πιο χαλαρά.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα χαρτιά μου όλα έτοιμα...ελπίζω να μη μου κανουν καμιά μανούρα επειδή είμαι από Λιβαδειά...έχω λίγο άγχος να σου πω.

Είπαμε έρχεσαι Σαλόνικα...... αυτό σημαίνει ..... χαλλλλαααααραααααααα ....

Δε σε κόβουν λέμε ....

Όλα καλά θα πάνε βρε μην μου αγχώνεσαι. Θα σε δούν εκεί οι γιατροί και θα τρελαθούν. Δεν θα κοιτάξουν τίποτα !!! Άμεσος έγκριση !!!!

ΣΩΣΤΑΑΑΑΑ

τι τους νοιάζει μωρέ; πες οτι για προσωπικούς λόγους μενεις στο σπίτι συγγενούς και θα μεινεις στη Θεσ/νικη για 3-4 μηνες...

Ακριβώς ... είπαμε ... εδώ ξαδέρφη ... που την φιλοξενεί ....

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ πάλι συμφωνώ λίγο απ'όλα με όλες σας.

Κοριτσάκια μου εγώ θα σας αφήσω σ'αυτό το σημείο.Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγουμε.Θα μου λείψετε πολύ και εύχομαι να περάσετε τέλεια ό,τι κι αν κάνετε.

Αναστασία μου καλή επιτυχία στην επιτροπή και να περάσετε όμορφα όλες οι φούλες μαζί!!!

Σας αγαπώ πολύ όλες!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ..!!!!!!!!!

Ιντερνετ θα έχεις ε ??? Θα τα λέμε ε μικρή μου ???


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...