Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τις μίλησα τώρα πάλι. Όλα ok τις είπε, μπορεί να τις κάνει.

Αλλα αυτή εχτές παρήγγειλε να τις φέρουν άλλες οποτε τις πέταξε τις ζεστες !!!

ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Τη φανταζεστε οταν παει ο Δμητρακης φανταρος? Ρoμπα θα τον κανει! Θα του πηγαινει ζακετουλες και ταπερακια!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P:p:p:p:p:p:p:p:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Εχω λιώσει 60 βαθμούς έχουν τα αμάξια μέσα σήμερα...

Τι κάνεις Μόρφω????Με περιμένεις πως και πως???

αστα έχει πολλή ζέστη σήμερα......άντε μια μέρα έμεινε.....τι ώρα θα έρθετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελικά το μετάνιωσα....τώρα θα κοιμηθώ....και μετά θα μαγειρέψω....αααααα ...κάναμε την δήλωση...και θα πάρουμε περίπου 300?...θα συμπληρώσω...για το σαλόνι που θέλω να πάρω....ωραία....

Link to comment
Share on other sites

Geia sas files!

Poli mou aresoun oi sizitiseis sas! milate oles toso oraia me leksilogio kai epixirimata! ego den to exo to legin toso kala! nomizo genika oi elladites to exete kalitera apo mas tous kiprious! :D simfono en meri me oles pantos.

tespa tora einai kalokairi periodos xalarosis kai ksegnasias. kante to tora prin na erthoun ta koutsouvela! fetos tha einai oi teleutaies sas diakopes xoris ennoies k xoris morakia! skefteite to etsi!

roubies mou efiges k de prolava na s euxitho, kales diakopes kai na peraseis teleia!

filia sti mimitroulla me tis peripeteies tis panta , elpizo na perna kala.

ego edo me tous gioudes sas stelloume filiia!

Xxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλαρες μου καλησπερα.... Σημερα δεν την παλευω.... εχει πολυ ζεστη...

Ναντιάκι μου καλα να περασετε.... Αναστασω καλη επιτυχια και καλη ξεκουραση...

Χριστινάκι να μου φιλησεις τα πατουσακια απο τα αγορια σου....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Αθανασία πού χανεσαι κοριτσαρα μου?? πες στην κουτσομπολα να παει πιο περα... μην κολλησετε και κορεους... χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

XAIRETO OLOI THN OMORFO PAREA!

KALA EISTAI?

AP'OSA DIAVASA GIATI DISKOLEYOME GRAFW APO KINHTO EIDA OTI KAPOIA KORITSIA EFIGAN GIA DIAKOPOULES EUXOMAI NA PERASOUN POLI-POLI OMORFA!

EGW MILHSA STO KENTRO ME THN KYRIA MARO THN IDIAITERA TOY PANTOY K MOY EDWSE ODIGIES POTE THA KSEKINISO TA FARMAKA ALLA EPEIDI MESO THL. APOFEYGO GIA NA MHN KANO KAPOIO LATHOS MOU TA ESTEILE ME FAX STO GRAFEIO TOY ANTRA MOY K THA TA EXW TO APOGEYMA.TH DEYTERA EKLEISA RANTEVOY GIA UPERIXO NA ME DEI O GIATROS KAI NA KANW KAI TO TEST PAP POU EPREPE EIDH NA TO EIXA KANEI STHN PROSPATHIA POY EIXA KANEI GIATI MPOREI LOGO MIKROVIOU NA APETIXA STHN EGKYMOSINH.

AYTA PROS TO PARON TA NEA MOY.

TA FILIA MOU SE OLA TA KORITSIA


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...