Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ηρθε το λεωφορειο..τωρα περιμενω το επομενο....:D
Ηρθε και το αλλο.Τι ωραια για κυριακη μια χαρα:D

Το ενα λεωφορείο με το άλλο τόσο γρήγορα έκαναν?

Που πας καλέ?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ενα λεωφορείο με το άλλο τόσο γρήγορα έκαναν?

Που πας καλέ?

πειραια παω.εχει κι ενα απευθειας αλλα περναει καθε μια ωρα και πολλες φορες δεν κανουν και τα δρομολογια...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες. Μακάρι για όλες μας να είναι η τελευταία προσπάθεια και επιτυχημένη.

KALHMERA SE OLO TO PAREAKI!!!!!

Zettaki, kali arxi & kali epitixia!!!!!!!

γεια σου Λινάκι, ευχαριστώ, εσύ πότε με το καλό τελικά ???

ζεττάκι μου καλή αρχή σου εύχομαι...να πάνε όλα καλά αυτή την φορά.....;)

Ευχαριστώ , άντε με τη νέα χρονιά θα ξεκινήσεις και εσύ.

Zetta καλη αρχη!!!!

Μαλλον δεν ειναι θεμα κυστης αλλα κακης ωορηξιας.Μπερδευομαι γτ ουτε σιγουρα ξερω αλλα και γιατι αυτη η ορμονη ξερω ειναι ψηλη σε κοπελες με πολυκυστικες...

Ευχαριστώ, μάλλον αυτό πρέπει να έιναι τυχαίνει σε όλες να κάνουμε και κακούς κύκλους. Πάντως θα έλεγα να κάνεις και έναν υπέρηχο και να μιλήσεις και με τον ντοκ να σου τα εξηγήσει όλα αυτά.

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές σας!

Είναι τα πιο ευτυχισμένα γενέθλια ως τώρα κι αυτό λόγω του μπεμπούλη μου!

Κερνάω τούρτα! !

Ζέττα και Αναστασία καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας!

Εύχομαι να είναι η τυχερή σας!

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Χρόνια πολλά να είσαι γερή να τα εκατοστήσεις και με το καλό να έρθει και ο μπεμπούλης σας να ολοκληρώσει την ευτυχία και την αγάπη σας.

Σε ευχαριστώ.

Τελεια!!!!Καλη αρχη!Μαζι με τη Ζεττα θα εισαι τελικα :)

Μπα η Αναστασία είναι γρήγορη και εγώ χελώνα ... όταν η Αναστασία θα κάνει εμβρυομεταφορά εγώ εκτός απροόπτου θα ξεκινάω διέγερση ... λόγω πρωτοκόλλου αυτή η διαφορά και λόγω του οτι τον τελευταίο καιρό πάλι δεν έχω στάνταρ περίοδο ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βόλτα πας;τυχερούλα.....:D:D

παω σε μια φιλη μου.ψηνει μπριζολιτσες να φαμε και πιο αργα μπορει να περασω και απο τη φιλη της μανας μου να μου δειξει για τη ραπτομηχανη.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Επιτελους καταφερω να μπω....

Ζετα και Αναστασία καλη αρχή σας ευχομαι!! να πανε ολα καλά αυτην την φορά και να ειναι η τελευταία σας ταλαιπωρία..

Κακαο μου λυπαμαι πολυ για την εξελιξη των πραγματων... αλλα ισως καλυτερα για να μην κανεις προσπαθεια ετσι.... θα περασει ο μηνας μην αχγωνεσαι γλυκειά μου..

Δημητρουλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΣ!!

Ανίτα σου τηλ. την Πεμπτη το απογευμα δεν την ειδες την κλήση μου??? καλη επιτυχια και σε σένα, και σε οσες ξεκινανε με το καλό!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...