Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Δημητρούλα μου χρόνια σου πολλά και καλά!!!Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με το καλό να πάρεις και τον Δημητράκη σου αγκαλιά!!!!

Αναστασία μου καλή αρχή!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσάρα μου και να έρθει με το καλό το/τα μωράκι/α σου!!!

Ζεττάκι μου καλή αρχή και σε σένα!!!!Κούκλα μου εύχομαι τα καλύτερα!!!Θα γεμίσουμε μωράκια και πολύ χαίρομαι!!!!

Κακάο μου να περάσεις όμορφα με την φιλενάδα σου!!!!

Σε όλα μου τα κορίτσια στέλνω τα φιλιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά καλες μου, παω να διαβάσω την εφημερίδα μου και μετά θα πάμε για φαγητό έξω.

Σμουτς σε όλες! ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Δημητρα χρονια πολλα & στα 100!!!!!!

Καλα να περασετε!!

Μακια


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Δημητρούλα μου χρόνια σου πολλά και καλά!!!Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με το καλό να πάρεις και τον Δημητράκη σου αγκαλιά!!!!

Αναστασία μου καλή αρχή!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσάρα μου και να έρθει με το καλό το/τα μωράκι/α σου!!!

Ζεττάκι μου καλή αρχή και σε σένα!!!!Κούκλα μου εύχομαι τα καλύτερα!!!Θα γεμίσουμε μωράκια και πολύ χαίρομαι!!!!

Κακάο μου να περάσεις όμορφα με την φιλενάδα σου!!!!

Σε όλα μου τα κορίτσια στέλνω τα φιλιά μου!!!

Καλησπερα roubaki!!!

Tι κανεις;;


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-D ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

ΚΑΙΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

Καλησπερα κοριτσια!!

Επιτελους καταφερω να μπω....

Ζετα και Αναστασία καλη αρχή σας ευχομαι!! να πανε ολα καλά αυτην την φορά και να ειναι η τελευταία σας ταλαιπωρία..

Κακαο μου λυπαμαι πολυ για την εξελιξη των πραγματων... αλλα ισως καλυτερα για να μην κανεις προσπαθεια ετσι.... θα περασει ο μηνας μην αχγωνεσαι γλυκειά μου..

Δημητρουλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΣ!!

Ανίτα σου τηλ. την Πεμπτη το απογευμα δεν την ειδες την κλήση μου??? καλη επιτυχια και σε σένα, και σε οσες ξεκινανε με το καλό!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Zetta kai Anastasia kalh arxi!!

Dimitrw xronia polla!!

Fillia stis ypoloipes!!

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Δημητρούλα μου χρόνια σου πολλά και καλά!!!Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με το καλό να πάρεις και τον Δημητράκη σου αγκαλιά!!!!

Αναστασία μου καλή αρχή!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσάρα μου και να έρθει με το καλό το/τα μωράκι/α σου!!!

Ζεττάκι μου καλή αρχή και σε σένα!!!!Κούκλα μου εύχομαι τα καλύτερα!!!Θα γεμίσουμε μωράκια και πολύ χαίρομαι!!!!

Κακάο μου να περάσεις όμορφα με την φιλενάδα σου!!!!

Σε όλα μου τα κορίτσια στέλνω τα φιλιά μου!!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσούδες για τις ευχές....είστε και πολύ φούλες...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...