Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ασε ναι.Αναγκαστηκα κι εκλεισα τον εξαερισμο(το ανεμιστηρακι ) γτ αλλιως το μπανιο βρωμαγε σαν να εχεις αφησει μεσα ξεχασμεο τασακι.Να μην πω για τις πετσετες βρωμα...Καλα αυτος μεσα στο μπανιο τους πως καπνιζει χωρις να υπαρχει παραθυρο;Δε βρωμανε ολα;Και εχει και μικρα παιδια...

Ειχα ανοιξει θμα διπλα ρε συ καποια φαση μπας και μου πει κανεις καμια ιδεα...καπνιζει και καποιος μαυρο στο μπαλκονι και μας ερχονται μπαφοι:evil:Βεβαι βγηκαν πολλες ωραιες κυριες να πουν οτι δικαιωμα του να πινει μπαφους στο μπαλκονι και στο σπιτι του ακομα κι αν μαστουρωνει το διπλανο του...

Ομως σε σχεση με την τρελη που ειχα διπλα με τη τηλεοραση τερμα ολη μερα-καθε μερα στο μπαλκονι, τον τρελο και τρελη μαζι με το μπουζουκι στο μπαλκονι(κι αναθεμα κι αν ηξερε να παιζει κιολας.Μου πηρε 2 χρονια για να καταλαβω οτι παιζει τη φραγκοσυριανη...) και τη γυναικα του που μου πετουσε με το λαστιχο νερα στο μπαλκονι μια χαρα ειναι ο μπαφος θα ελεγα....

καλα ρε συ δεν το πιστευω.... με δουλευεις??? μπας και ειμαστε γειτονες???

πριν 1' ωρα βρωμαγε η γειτονια μπαφους και προσπαθουσαμε με τον αντρα μου να καταλαβουμε απο που ερχεται αυτη η βρωμα.... μαστουρωσα κανονικα...

:lol::lol::lol::lol::lol:

και εμεις απο κατω μας εχουμε κατι νεους σχετικα γειτονες που μου ερχεται πολυ μποχα απο το παραθυρο του μπανιου.... μεταξυ βρωμας, απλησιας και τσιγαρου...

ασε που απο τοτε που ηρθανε εχουμε γεμισει κατσαριδες... ο αντρας μου πρωτα φορα μετα απο 20 χρονια που μενει εδω βλεπει κατσαριδες... πρεπει να τις φερανε με τα φαγητα τους....

γιατι ειναι το ψιλο κατσαριδακι.... ιχχχχ... αηδιασα και που το ειπα:confused:

αλλα εσυ βρε τί παραπονιέσαι??? εχεις και λαικο προγραμμα.... μπουζουκι και παλι μπουζουκι.... λαιβ..... μια χαρα διασκεδαση.... τζαμπα....:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε συ δεν το πιστευω.... με δουλευεις??? μπας και ειμαστε γειτονες???

πριν 1' ωρα βρωμαγε η γειτονια μπαφους και προσπαθουσαμε με τον αντρα μου να καταλαβουμε απο που ερχεται αυτη η βρωμα.... μαστουρωσα κανονικα...

:lol::lol::lol::lol::lol:

και εμεις απο κατω μας εχουμε κατι νεους σχετικα γειτονες που μου ερχεται πολυ μποχα απο το παραθυρο του μπανιου.... μεταξυ βρωμας, απλησιας και τσιγαρου...

ασε που απο τοτε που ηρθανε εχουμε γεμισει κατσαριδες... ο αντρας μου πρωτα φορα μετα απο 20 χρονια που μενει εδω βλεπει κατσαριδες... πρεπει να τις φερανε με τα φαγητα τους....

γιατι ειναι το ψιλο κατσαριδακι.... ιχχχχ... αηδιασα και που το ειπα:confused:

αλλα εσυ βρε τί παραπονιέσαι??? εχεις και λαικο προγραμμα.... μπουζουκι και παλι μπουζουκι.... λαιβ..... μια χαρα διασκεδαση.... τζαμπα....:cool::cool:

ασε ρεεε μη μου το θυμιζεις.Οι προηγουμενοι διπλανοι εκει που εμενα πριν ηταν τρελοι!Θεοτρελοι μιλαμε πριν φυγω παραλιγο να μου κλεισει το χερι στη πορτα στην εισοδο ο π@π@ρ@ς γτ δεν του ειχα πληρωσει τα κοινοχρηστα και δεν μ αφηνε να φυγω.Ασε ρε.Αφου μου εχει αφησει ψυχολογικο.Βγαινω εδω εξω στην εισοδο και νιωθω μια αγωνια μια αρνητικοτητα δε ξερω.Μετα σκεφτομαι οτι ειμαι χαζη γτ εδω ολα ειναι οκ:roll:Μου ματωσε το δαχτυλο τοτε ευτυχως που δεν μου το εκοψε η πορτα ηταν και ασφαλειας ασε...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά κορίτσια αυτό με το σεξ δεν παίζεται.Μια φορά είχα πάει στην Κέρκυρα.Πάσχα ήταν και Μεγάλη Παρασκεύη γινόταν στο διπλανό δωμάτιο της κολάσεως!!!Μιλάμε νόμιζα αρχικά ότι ουρλιάζουν σκύλοι.Ο άντρας μου ούτε που κατάλαβε τίποτα,κοιμόταν.Όταν άκουσα το ντους ανακουφίστηκα.Την άλλη μέρα στο πρωινό προσπαθούσα να καταλάβω ποιοί ήταν,αλλά όλο κάτι ηλικιωμένους έβλεπα!!!

Και φέτος στο Γύθειο που ήμασταν καθόμασταν ένα απόγευμα στο μπαλκόνι,πίναμε τον καφέ μας και ρεμβάζαμε και ξαφνικά αρχίζει από δίπλα που έμενε ένα νεαρό ζευγάρι να γίνεται χαμός.Είχαν αφήσει την μπαλκονόπορτα ανοιχτή και ακούγονταν όλα.Η πλάκα είναι ότι αφού τελείωσε το πανηγύρι κλείσαν την μπαλκονόπορτα!!!!

σε καλο να μου βγει τοσο γελιο.... ο αντρας μου με κοιταει απορημενος....

καλα υπαρχουνε και καποιοι που την βρισκουνε ετσι... να τους ακουνε.. .... και της αλλης της ηρθε η ορεξουλα Μ.Παρασκευή????

τί να πω....

καλα λες τοσο θορυβο να την κανανε οι ηλικιωμενοι?? μπορει ..... μην αποκλειεις τιποτα. ..χαχαχχα

ξερω παππου 95 που λεει οτι κανει σεξ.... ετσι λεει.... βεβαια μπορει... τα μπλε χαπακια να ναι καλα:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ασε ναι.Αναγκαστηκα κι εκλεισα τον εξαερισμο(το ανεμιστηρακι ) γτ αλλιως το μπανιο βρωμαγε σαν να εχεις αφησει μεσα ξεχασμεο τασακι.Να μην πω για τις πετσετες βρωμα...Καλα αυτος μεσα στο μπανιο τους πως καπνιζει χωρις να υπαρχει παραθυρο;Δε βρωμανε ολα;Και εχει και μικρα παιδια...

Ειχα ανοιξει θμα διπλα ρε συ καποια φαση μπας και μου πει κανεις καμια ιδεα...καπνιζει και καποιος μαυρο στο μπαλκονι και μας ερχονται μπαφοι:evil:Βεβαι βγηκαν πολλες ωραιες κυριες να πουν οτι δικαιωμα του να πινει μπαφους στο μπαλκονι και στο σπιτι του ακομα κι αν μαστουρωνει το διπλανο του...

Ομως σε σχεση με την τρελη που ειχα διπλα με τη τηλεοραση τερμα ολη μερα-καθε μερα στο μπαλκονι, τον τρελο και τρελη μαζι με το μπουζουκι στο μπαλκονι(κι αναθεμα κι αν ηξερε να παιζει κιολας.Μου πηρε 2 χρονια για να καταλαβω οτι παιζει τη φραγκοσυριανη...) και τη γυναικα του που μου πετουσε με το λαστιχο νερα στο μπαλκονι μια χαρα ειναι ο μπαφος θα ελεγα....

Από γείτονες έχεις μεγάλη επιτυχία βλέπω.

Εγώ πάντως κορίτσια τη μυρωδιά του μπάφου δεν την αντέχω.Με ενοχλεί πάρα πολύ!!!Καθόμουν μια φορά στο μπαλκόνι ενός φίλου και καπνίζαν κάτι πιτσιρίκια από κάτω και κόντεψα να ξεράσω!!!Μπήκα μέσα και έκλεισα και την μπαλκονόπορτα.Όπως μια φορά στο Άμστερνταμ που είχα πάει ρωτάω στο ξενοδοχείο αν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών και μου λένε "Sorry,this is a non smoking hotel".Εντάξει λέω εγώ κανένα πρόβλημα και άμα ήθελα να καπνίσω έβγαινα έξω στους -2.Όλοι όμως κάπνιζαν χασίσια στα δωμάτιά τους σε τέτοιο βαθμό που έβγαινε η μυρωδιά από τις πόρτες και είχε βρωμίσει ο διάδρομος απίστευτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α και του ειχα πει τοτε οτι μ αυτο που εκανε μπορω να του κανω μυνηση και ξερεις τι ειπε;Θα μου κλ@σεις τα μπιππππ:shock::shock::shock::shock:Καλα ρε γερος ανθρωπος λεω δε ντρεπεσαι να μιλας ετσι το παιζεις και θεοσεβουμενος....του τα χωσα κι εγω αλλα μπροστα σ αυτα που ελεγε εκεινος τιποτα δεν ειπα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Α και του ειχα πει τοτε οτι μ αυτο που εκανε μπορω να του κανω μυνηση και ξερεις τι ειπε;Θα μου κλ@σεις τα μπιππππ:shock::shock::shock::shock:Καλα ρε γερος ανθρωπος λεω δε ντρεπεσαι να μιλας ετσι το παιζεις και θεοσεβουμενος....του τα χωσα κι εγω αλλα μπροστα σ αυτα που ελεγε εκεινος τιποτα δεν ειπα

καλα δεν πανε καλά..... :(:(:( καποιοι το χουνε καψει τελείως...

ασε και οι απο κατω με τις κατσαριδες θεοσεβουμενοι ειναι, ολοι μερα πανε τα παιδια τους εκκλησια και μετα τα βριζουνε....

μ..... λεει ο πατερας τον μικρο... απο εκει καταλαβαινεις:(

Link to comment
Share on other sites

σε καλο να μου βγει τοσο γελιο.... ο αντρας μου με κοιταει απορημενος....

καλα υπαρχουνε και καποιοι που την βρισκουνε ετσι... να τους ακουνε.. .... και της αλλης της ηρθε η ορεξουλα Μ.Παρασκευή????

τί να πω....

καλα λες τοσο θορυβο να την κανανε οι ηλικιωμενοι?? μπορει ..... μην αποκλειεις τιποτα. ..χαχαχχα

ξερω παππου 95 που λεει οτι κανει σεξ.... ετσι λεει.... βεβαια μπορει... τα μπλε χαπακια να ναι καλα:tongue::tongue:

Σωστα!Μ.Σαββατο επρεπε μετα την ανασταση χαχαχχαχαχα

Ναι καλα τωρα κατι κανει ο παπους πες του χαχαχαχ προσεξε μη σου πεσει κανενα νεφρο πες του:lol::lol::lol::lol:Πες μου εσυ τωρα σε τι σταση μπορει να το κανει ο παπους χωρις να παθει ζημια.Οχι πες μου που απο οποια μερια και να τον πιασεις θα βρεις κατι σακατεμενο:lol::lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Από γείτονες έχεις μεγάλη επιτυχία βλέπω.

Εγώ πάντως κορίτσια τη μυρωδιά του μπάφου δεν την αντέχω.Με ενοχλεί πάρα πολύ!!!Καθόμουν μια φορά στο μπαλκόνι ενός φίλου και καπνίζαν κάτι πιτσιρίκια από κάτω και κόντεψα να ξεράσω!!!Μπήκα μέσα και έκλεισα και την μπαλκονόπορτα.Όπως μια φορά στο Άμστερνταμ που είχα πάει ρωτάω στο ξενοδοχείο αν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών και μου λένε "Sorry,this is a non smoking hotel".Εντάξει λέω εγώ κανένα πρόβλημα και άμα ήθελα να καπνίσω έβγαινα έξω στους -2.Όλοι όμως κάπνιζαν χασίσια στα δωμάτιά τους σε τέτοιο βαθμό που έβγαινε η μυρωδιά από τις πόρτες και είχε βρωμίσει ο διάδρομος απίστευτα!!!

και εμενα μου ερχεται αηδία...

καλα και αυτοι στο Αμστερνταμ δεν επιτρεπουνε το απλο τσιγαρο και επιτρεπουνε το αλλο... ειπαμε το εχουνε ελευθερο αλλα οχι και ετσι:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα δεν πανε καλά..... :(:(:( καποιοι το χουνε καψει τελείως...

ασε και οι απο κατω με τις κατσαριδες θεοσεβουμενοι ειναι, ολοι μερα πανε τα παιδια τους εκκλησια και μετα τα βριζουνε....

μ..... λεει ο πατερας τον μικρο... απο εκει καταλαβαινεις:(

Για τις κατσαριδες μου ειπανε τα κοριτσια στο γατοσπιτο να παρω παστα.Ειπα στο μπαμπα μου ναμου παρει(μη ξοδευομαι κιολας χαχαχαχ) και θα βαλω.Πρωτη φορα στη ζωη μου που βλεπω κατσαριδομωρα απο τις μεγαλες τις φτερωτες:confused:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

σε καλο να μου βγει τοσο γελιο.... ο αντρας μου με κοιταει απορημενος....

καλα υπαρχουνε και καποιοι που την βρισκουνε ετσι... να τους ακουνε.. .... και της αλλης της ηρθε η ορεξουλα Μ.Παρασκευή????

τί να πω....

καλα λες τοσο θορυβο να την κανανε οι ηλικιωμενοι?? μπορει ..... μην αποκλειεις τιποτα. ..χαχαχχα

ξερω παππου 95 που λεει οτι κανει σεξ.... ετσι λεει.... βεβαια μπορει... τα μπλε χαπακια να ναι καλα:tongue::tongue:

Κοίτα σκέφτηκα ότι μάλλον από το ξενύχτι δεν κατέβηκαν για πρωινό.Δεν φαντάζομαι να ήταν παππούδες γιατί έτσι και υποψιαστώ ότι ήταν παππούδες και διαρκούσαν τόση ώρα και με τέτοια ένταση,θα το μαδίσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστα!Μ.Σαββατο επρεπε μετα την ανασταση χαχαχχαχαχα

Ναι καλα τωρα κατι κανει ο παπους πες του χαχαχαχ προσεξε μη σου πεσει κανενα νεφρο πες του:lol::lol::lol::lol:Πες μου εσυ τωρα σε τι σταση μπορει να το κανει ο παπους χωρις να παθει ζημια.Οχι πες μου που απο οποια μερια και να τον πιασεις θα βρεις κατι σακατεμενο:lol::lol::lol::lol::lol:

:tongue::tongue::tongue::tongue:

κοιτα ετσι λεει, μαλλον για να το πιστεψει και αυτος:lol::lol::lol:

σιγα στην ηλικια του.. ουτε τα χαπια θα τον πιανουνε.....

εδω εμεις τα νιατα και μετα απο ...γκουχουχου...:tongue::tongue: και μπορει σαν αγυμναστη να εχω κανενα πιασιμο...:P:p οχι ο παππους...

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι εσύ??

Καλα ειμαι:Dχαλαστηκα καπως ομως με τα νεα εδω και μου χαλασε λιγο η ψυχολογια.

Τωρα σοβαρα και χωρις να θελω να γινομαι μιγιαγκιχτη ή οτιδηποτε οταν ξεκινησω δεν θα μπαινω.Δε μπορω να χαλιεμαι με διαφορα.Ηδη σημερα νιωθω καπως ασχημα απο οταν μπηκα και διαβασα.Δεν θελω οταν ξεκινησω να βαραινω και με αλλα...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ερχεται αηδία...

καλα και αυτοι στο Αμστερνταμ δεν επιτρεπουνε το απλο τσιγαρο και επιτρεπουνε το αλλο... ειπαμε το εχουνε ελευθερο αλλα οχι και ετσι:(

Μιλάμε ότι ακόμη και στα κοφι σοπ δεν επιτρέπουν το κάπνισμα του απλού τσιγάρου.Μόνο τα υπόλοιπα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...