Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ανιτάκι μου επειδή είμαι στη δουλειά θα διακόψω τώρα, θα ξαναμπώ το μεσημέρι. Αν προλαβαίνεις, δες έχω γράψει την Παρασκευή μήνυμα για το ιστορικό μου. Πάντως επειδή ψάχνομαι για 2η εξωσωματική περιμένω τις εντυπώσεις σου από τον Αρκουλή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και Καλή εβδομάδα σε όλες!!!!!!!!!!

Θέλω να δηλώσω ΔΗΜΟΣΙΩΣ ότι χθές το πρωί στο Θησείο πέρασα καταπληκτικά με μια παρέα τρομερή.

Τις λένε dada, pinkhat , roubbies, mimitraκαι Λαμπρινή και κάνουν τόσο καλή παρέα που περνάει η ωρα και δεν το καταλαβαίνεις!!!!

Κοριτσάκια μου γλυκά, θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ που με δεχτήκατε στην παρέα σας καταρχήν και κατά δεύτερον για την καλοσύνη και την αλληλεγγύη που δείχνετε.

Δεν το καταλάβατε αλλά εγώ χθές μετά τον καφέ μας έφυγα με ηθικό ανεβασμένο και με ελπίδα. Δεν έχω κανέναν στον κύκλο μου να μοιραστώ τις ανησυχίες , τις σκέψεις και το προβλήμά μου . Και ο άντρας μου αποφεύγει και δεν θέλει να μιλάει επί του θέματος.

Ελπίζω να επαναλάβουμε σύντομα τον καφέ και να γνωρίσω και τα υπόλοιπα κορίτσια του φόρουμ.

Φιλιά πολλά σε όλες!

Kalhmera koritsaki mou !!!!

Xarika para poli pou sou aresei i parea mas !!!!

Kai xarika para poli pou se gnorisa ...

Tha deis kai sto melon, me mas ola ta pragmata einai eukola, linoume ola ta provlimata !!!!!!!!!!!!!!!!!

Oti thes kai opote thes edw eimaste !!!!

Filakia polla kai kali evdomada na exoume !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

A nai !!!!

Na sas pw kai ta dika mou ...

Piga to proi gia iperixo, 2 avgoulakia vrikame, to ena 15mm kai to alo 14mm. Labrini, einai kala auta gia 8 hmera periodou ;;;

Tha pao tin Tetarti pali kai tin Paraskevi, prota o theos oolipsia !!!!

Ante na doume !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυο εεεεε; κοιτα να δεις. Ακομα και οι ωοθήκες ξεκινησαν να speedρουν!! δεν ειμαι και πολυ ειδική στον φυσικό κυκλο αλλά το μεγεθος μου φαίνεται πολύ καλό. Ετσι πως πας εσυ τον άλλο μηνα θα κανεις εμβρυομεταφορα! αντε με το καλό και η ωοληψια ( να μου πεις αν ποναει...ειμαι περίεργη)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα είσαι φοβερή! πότε μπήκες στον καφενέ μας, πότε γνωρίστηκες και πότε πήγες ήδη και τον πρώτο καφέ.... τι να πω! σίφουνας!!!!:D:D:D να έρθεις και την κυριακή να σε γνωρίσουμε και οι υπόλοιπες! άντε τώρα που πήρες και το κολάι....:rolleyes:

Ναι πράγματι, σας εφαγε στη στροφη... Ειναι πολυ γλυκο κορίτσι και είναι κρίμα που δεν θα την γνωρίσεις άμεσα αλλά θα έρθει κι αυτο που θα παει.. Τωρα που ανοιγει ο καιρός νομίζω ότι θα ξεμυτίσουμε πιο ευκολα και συντομα θα τα πούμε όλες μαζι!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυο εεεεε; κοιτα να δεις. Ακομα και οι ωοθήκες ξεκινησαν να speedρουν!! δεν ειμαι και πολυ ειδική στον φυσικό κυκλο αλλά το μεγεθος μου φαίνεται πολύ καλό. Ετσι πως πας εσυ τον άλλο μηνα θα κανεις εμβρυομεταφορα! αντε με το καλό και η ωοληψια ( να μου πεις αν ποναει...ειμαι περίεργη)

O giatros eipe ola ok ... Vevea pira kai to serpafar (xapia me klomifini)

Kai ta 2 einai apo tin mia wothiki i ali den vgazei katholou ...

Oute egw ksero gia tous fisikous gia auto rotisa kai tin Labrini.

Fovame ligo tin wolipsia ala einai sintomi opote tha antekso.

Than sou pw pos einai enoite ....


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!

Dada μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!!Λογικά καλά μου ακούγονται!!!Άντε κοπέλα μου με το καλό.Για πότε λέτε την εμβρυομεταφορά???

Εγώ κορίτσια είμαι τυχερούλα!!!Θα σας δω και την Κυριακή!!!!Τι καλά!!!

Λογικά αυτήν την Κυριακή πρέπει να συναντηθούμε πιο νωρίς γιατί η kale μας έχει μάθημα μετά,οπότε δεν μπορεί να κάτσει πολύ.

kale μου έχεις μάθημα στο Καποδιστριακό?Αν ναι τότε μήπως να συναντηθούμε κάπου κοντά στου Ζωγράφου???Τι λες??Βέβαια να ρωτήσουμε και τα άλλα κορίτσια και την Λαμπρινούλα μας που είναι και εγκυούλα,να μην την ταλαιπωρήσουμε.

Λαμπρινούλα μου τι κάνει το κοριτσάκι σου?Είναι κάπως καλύτερα σήμερα?

Link to comment
Share on other sites

O giatros eipe ola ok ... Vevea pira kai to serpafar (xapia me klomifini)

Kai ta 2 einai apo tin mia wothiki i ali den vgazei katholou ...

Oute egw ksero gia tous fisikous gia auto rotisa kai tin Labrini.

Fovame ligo tin wolipsia ala einai sintomi opote tha antekso.

Than sou pw pos einai enoite ....

Μην φοβάσαι κοριτσάρα μου!!!Έχεις αντέξει τόσα σε μια ωοληψία θα κολλήσεις???Όλα θα πάνε καλά και δεν θα καταλάβεις τίποτα,θα δεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!

Dada μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!!Λογικά καλά μου ακούγονται!!!Άντε κοπέλα μου με το καλό.Για πότε λέτε την εμβρυομεταφορά???

Εγώ κορίτσια είμαι τυχερούλα!!!Θα σας δω και την Κυριακή!!!!Τι καλά!!!

Λογικά αυτήν την Κυριακή πρέπει να συναντηθούμε πιο νωρίς γιατί η kale μας έχει μάθημα μετά,οπότε δεν μπορεί να κάτσει πολύ.

kale μου έχεις μάθημα στο Καποδιστριακό?Αν ναι τότε μήπως να συναντηθούμε κάπου κοντά στου Ζωγράφου???Τι λες??Βέβαια να ρωτήσουμε και τα άλλα κορίτσια και την Λαμπρινούλα μας που είναι και εγκυούλα,να μην την ταλαιπωρήσουμε.

Λαμπρινούλα μου τι κάνει το κοριτσάκι σου?Είναι κάπως καλύτερα σήμερα?

A den ksero pote tha kano emvriometafora ... Etsi tha perno ta oaria sigoura alous 2-3 mines kai mpori kai ali mia fora na kano me farmaka kai meta tha ta valo. Tha doume ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου να μαι και γώ...Σας έληψα?

Είχα πάει για υπέρηχο, η ωορηξία είχε γίνει το Σαββάτο, πάλι καλά που είχα προλάβει το γούτσου γουτσου, το ωοθυλακικό υγρό φαινόταν πεντακάθαρα στην μήτρα, οι ωοθήκες μου είναι αψογες, το ενδομήτριο 12 και μου είπε να μην αγχώνομαι και να προσπαθώ φυσικά, είδε και τις εξετάσεις, εντόπισε όντως το πρόβλημα στο σπέρμα μου είπε όμως ότι με αυτό το σπέρμα μπορώ να μείνω έγκυος γιατί είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από ότι ήταν πριν.

Αυτά από εμένα.

Marathn πας και εσύ στον Τσίλι?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! εμεις ειμαστε καλα δοξα το θεο και η μικρουλα δεν βήχει πολύ αρα κοιμηθηκα επιτελους καλήτερα. Κι εγω σκεφτομουν χθες ποσο υπέροχα περασαμε.

Marath εισαι πολύ γλυκος ανθρωπος και χαρηκα πολύ που γνωριστήκαμε, η αλήθεια ειναι οτι εχεις απογοητευτει λίγο γρήγορα αλλα εμεις εδω δεν θα σε αφήσουμε ετσι ειπαμε απο δω δεν θα φύγει καμια χωρις παιδι, ειτε στο Μπαθρελλο ή στο Μαντουδη ή στον Αρκουλή καποιος θα κανει το θαυμα για την καθε μια μας. Μια χαρα θα τα πας και θα κανουμε και παρεουλα οσο συχνα μπορουμε.

Dada τελεια τα αυγουλακια σου και το πιο καλο ειναι οτι μεγαλώνουν μαζί αρα πας για διπλο αυγουλομαζεμα για ογδοη μερα καλο μεγεθος ειναι αρα σε 3- 4 μερες θα τα παρετε μαλλον. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ δεν ποναει ειναι ενα πολύ μικρο τσίμπιμα θα δεις το φανταζεσαι πολύ μεγαλήτερο απο οτι ειναι. Καλη επιτυχια να ειναι γερα και ευλογημενα να μπουν στο καλαθακι για να ερθει το παιδακι.

Kale μια χαρα κουκλα θα εισαι απλα ειμαστε ολες μετριοφρων.

Πολλα φιλια σε ολες!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου να μαι και γώ...Σας έληψα?

Είχα πάει για υπέρηχο, η ωορηξία είχε γίνει το Σαββάτο, πάλι καλά που είχα προλάβει το γούτσου γουτσου, το ωοθυλακικό υγρό φαινόταν πεντακάθαρα στην μήτρα, οι ωοθήκες μου είναι αψογες, το ενδομήτριο 12 και μου είπε να μην αγχώνομαι και να προσπαθώ φυσικά, είδε και τις εξετάσεις, εντόπισε όντως το πρόβλημα στο σπέρμα μου είπε όμως ότι με αυτό το σπέρμα μπορώ να μείνω έγκυος γιατί είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από ότι ήταν πριν.

Αυτά από εμένα.

Marathn πας και εσύ στον Τσίλι?

Kalhspera koritsaki !!!

Mpravo, teleia kai ta dika sou ta nea ... Sinexise to goutsou goutsou kai tha erthei sigoura !!!

Filakia !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου να μαι και γώ...Σας έληψα?

Είχα πάει για υπέρηχο, η ωορηξία είχε γίνει το Σαββάτο, πάλι καλά που είχα προλάβει το γούτσου γουτσου, το ωοθυλακικό υγρό φαινόταν πεντακάθαρα στην μήτρα, οι ωοθήκες μου είναι αψογες, το ενδομήτριο 12 και μου είπε να μην αγχώνομαι και να προσπαθώ φυσικά, είδε και τις εξετάσεις, εντόπισε όντως το πρόβλημα στο σπέρμα μου είπε όμως ότι με αυτό το σπέρμα μπορώ να μείνω έγκυος γιατί είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από ότι ήταν πριν.

Αυτά από εμένα.

Marathn πας και εσύ στον Τσίλι?

Πολύ καλά τα νέα σας ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου. Μακάρι να έχει δίκιο και για το σπέρμα και να έρθει το μωράκι σας φυσιολογικά και χωρίς τα φαρμακά, τις διαδικασίες και το άγχος της εξωσωματικής....

Dadaki και εσύ πολύ καλή αρχή έκανες, όλα πάνε καλά. Αλλά γιατί να κάνεις και με φάρμακα αμά μαζέψετε ικανοποιητικό αριθμό με τους φυσιολογικούς?

Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! εμεις ειμαστε καλα δοξα το θεο και η μικρουλα δεν βήχει πολύ αρα κοιμηθηκα επιτελους καλήτερα. Κι εγω σκεφτομουν χθες ποσο υπέροχα περασαμε.

Marath εισαι πολύ γλυκος ανθρωπος και χαρηκα πολύ που γνωριστήκαμε, η αλήθεια ειναι οτι εχεις απογοητευτει λίγο γρήγορα αλλα εμεις εδω δεν θα σε αφήσουμε ετσι ειπαμε απο δω δεν θα φύγει καμια χωρις παιδι, ειτε στο Μπαθρελλο ή στο Μαντουδη ή στον Αρκουλή καποιος θα κανει το θαυμα για την καθε μια μας. Μια χαρα θα τα πας και θα κανουμε και παρεουλα οσο συχνα μπορουμε.

Dada τελεια τα αυγουλακια σου και το πιο καλο ειναι οτι μεγαλώνουν μαζί αρα πας για διπλο αυγουλομαζεμα για ογδοη μερα καλο μεγεθος ειναι αρα σε 3- 4 μερες θα τα παρετε μαλλον. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ δεν ποναει ειναι ενα πολύ μικρο τσίμπιμα θα δεις το φανταζεσαι πολύ μεγαλήτερο απο οτι ειναι. Καλη επιτυχια να ειναι γερα και ευλογημενα να μπουν στο καλαθακι για να ερθει το παιδακι.

Kale μια χαρα κουκλα θα εισαι απλα ειμαστε ολες μετριοφρων.

Πολλα φιλια σε ολες!!!

Ax panagia mou 2 fores to tsimpima !!!!!!!!!!!!!!!!!

Den pirazei tha antekso !!!!!!!!!!!!!!!!

Malon tin paraskevi tha kanoume tin wolipsia ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...