Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πιστευω πλακα μας κανει το Ανιτακι. Δεν το πιστευω,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπαινω απο το κινητο και σας διαβαζω δυσκολα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ στειλε σε παρακαλω με πμ εκει που βλεπουμε τις διαιρεσεις των κυτταρων. ΠΡΟΕΔΡΕ και γω ταλαιπωρηθηκα 1 χρονο με το coli. Ειχα αγανακτησει. Υποτροπιαζα συνεχεια. Τελικα εφυγε! Θελει προσοχη πως σκουπιζεσαι. Ακομα και στο μπανιο με αλλο χερι μπροστα με αλλο πισω πλενομαστε! Περαστικα κοριτσι μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη μπαινω απο το κινητο και σας διαβαζω δυσκολα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ στειλε σε παρακαλω με πμ εκει που βλεπουμε τις διαιρεσεις των κυτταρων. ΠΡΟΕΔΡΕ και γω ταλαιπωρηθηκα 1 χρονο με το coli. Ειχα αγανακτησει. Υποτροπιαζα συνεχεια. Τελικα εφυγε! Θελει προσοχη πως σκουπιζεσαι. Ακομα και στο μπανιο με αλλο χερι μπροστα με αλλο πισω πλενομαστε! Περαστικα κοριτσι μου!

Ευχαριστω κούκλα μου.

Μακάρι να βάλω μυαλό και να προσέχω γιατι είναι κρίμα αυτο που συμβαίνει :-(

ΈΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

Εγκυουλααααα!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax koritsaki mou ti krima den to pisteuo.... :cry: lipamai para poli ANITAKI mou.... min ta vazeis kato edo dipla sou tha eimaste ospou na ta katafereis.

prepei na figo tora mpika klefta na do ta nea kai den tha exo pc mallon... na ksereis omos oti se skeftomai para poli kai eimai edo gia sena. sagapo filenada mou kai sto iposxomai oti tha ta katafereis.

xxxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου όμορφο. Εύχομαι να είναι μια απο τις συνηθισμένες πολεμιστές σου!!!!!!!

Αν όμως όχι σε παρακαλω μην το βάζεις κατω. Είμαστε εδώ για σένα και ξέρεις οτι σε αγαπάμε πολυ πολυ. Αλλωστε και εμείς τα έχουμε περάσει και μάλιστα πολλές και περισσότερο απο μια και συνεχίζουμε μπροστά.

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου όμορφο. Εύχομαι να είναι μια απο τις συνηθισμένες πολεμιστές σου!!!!!!!

Αν όμως όχι σε παρακαλω μην το βάζεις κατω. Είμαστε εδώ για σένα και ξέρεις οτι σε αγαπάμε πολυ πολυ. Αλλωστε και εμείς τα έχουμε περάσει και μάλιστα πολλές και περισσότερο απο μια και συνεχίζουμε μπροστά.

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλια.

Αμάν αυτό το κινητό. Πολεμιστές=πλακιτσες

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Ανιτάκι μου γλυκό γλυκό, προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μη λες τέτοια πράγματα για θεούς και τιμωρίες.Αστα όλα αυτα στην άκρη τώρα.πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις και θα τα αναλύσουμε όλα τα άλλα κάποια άλλη στιγμή που και εσύ θα είσαι καλύτερα και θα έχεις μιλήσει και με το γιατρό σου για το τι έφταιξε.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Εεεεε!!! Δεν θέλω τέτοια. Είσαι δυνατή και μάλιστα πολυ περισσότερο απο οτι νομίζεις.

Μην ξεχνάς οτι και γω έχω την ίδια ακριβώς πορεία με εσένα.

Δηλαδή θα το αφήσουμε να μας νικήσει;;;;

Οχι θα το φάμε το τέρας. Θα νικήσουμε.

Σε παρακαλω θα το ψάξουμε λίγο παραπάνω και η Τρίτη θα είναι και η τυχερή μας.

Μην ξεχνάτε οτι όλος ο Φεβρουάριος όπου και προσπαθήσαμε είχε αναδρομο Ερμη!!!!!! Λέμε τωρα.......

Σ΄αγαπω πολυ πολυ

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Ρε αγάπη μου στεναχωρηθηκα...

Ελπιζα οτι κανεις πλάκα.

Λυπάμαι πολυ μωρο μου.

Δε σε τιμωρεί ο Θεός γιατι σου εχει δώσει την υγεια σου, τον άντρα σου και τόσα αλλα πραγματα για να σε κάνει ευτυχισμένη..

Θα έρθει και το μωρο σου αγάπη μου.

Κανε υπομονη σε παρακαλω.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΙΤΑ ΜΟΥ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...