Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

λοιπον επεστρεψα,

μετα απο ολα αυτα που εγιναν πηγα σημερα στο γιατρο και πηρα και απο κει τα @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ μου και τελειωσε .

η εγκυμοσυνυ δε προχωραει ο σακος ειναι πολυ μικρος για 5 εβδομαδα το ιδιο και η χοριακη μου μου ειπε να παω τη δευτερα και καλα για τη τιμη των οπλων για παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του δε ξερω τι στο διαολο .

ειμαι παρα πολυ θυμωμενη ειμαι οργισμενη και λεω γιατι???????????????????????

σε αλλες που δε τα θελουνε και τα πετανε απο τα σκουπιδια μεχρι τα ιδρυματα να κανουνε παιδια και μεις να τραβαμε τα παθη ψυχικα σωματικα οικονομικα και τιποτα.

μου λενε οτι θελει ο θεος.

αν ο θεος ηθελε θα μου εδινε πισω το παιδι που μουπηρε πριν εναμιση χρονο και δε θα χανα δυο παιδια.

δε ξερω τι αλλο να πω θελω να ηρεμησω

σας φιλω και ζητω συγνωμη για τα νευρα μου.

θα τα πουμε καποια στιγμη

καλα ρε αν ειναι δυνατον! απο το ενα κακο νεο στο αλλο. Kelly77 εχεις πολυ θυμο και για να ειμαι ειλικρινης αυτο ειναι και το βασικο δικο μου συναισθημα. Εχω ενα θυμο που κι εγω δεν ξερω πως να τον διαχειριστω και αυτα που λες τα εχω σκεφτει, τα σκεφτομαι και θα τα σκεφτομαι κι εγω. Δυστυχως η εννοια του οτι καποια στιγμη θα δικαιωθουμε γιατι το αξιζουμε, δεν νομιζω ότι εχει υποσταση. Η φυση ειναι εκ των πραγματων αδικη. Σε αλλους δινει τα παντα, σε αλλους τιποτα και σε αλλους παιρνει κιολας και τους αφηνει εντλως ανυπερασπιστους. Ολες λοιπον εδω μεσα εχουμε κατα καποιο τροπο αδικηθει απο τη φυση (εμεις, οι συζυγοι..). από την άλλη όμως υπάρχει και η επιστήμη που εξελισσεται και υπάρχει να συγκερασει αυτα τα χασματα, αυτες τις αδικιες που αν σκεφτεις, λιγα χρονια πισω καμια απο εμας δεν θα μπορουσε καν να ελπιζει να κανει παιδια. Για αυτο και μονο το λογο, και βλέποντας το σαν ενα παιχνιδι στατιστικης, θα κανεις το παιδακι σου , ειναι ζητημα αριθμων... θα το δεις. Απλως το ψυχολογικο αντιβαρο ειναι τοσο μεγαλο που δεν ξερω ποσες απο εμας αντεχουν να φτασουν μεχρι το τελος. Μπορει ο θυμος να ειναι και καλος για να μας πεισμωνει..ισως δεν ξερω.

Να ξερεις οτι σε καταλαβαινω απολυτα και ενα μικρο κομματι μεσα μου χαιρεται γιατι εξεφρασες αυτα που νιωθω και φοβομουν να τα πω. Φοβομουν να μην μου πουν οτι ειμαι χαιρεκακη και γενικα κακός ανθρωπος....κοριτσακι μου καλη αναρρωση και να δεις οτι θα ερθει και το παιδακι σου. Προς το παρον εχεις μια υπεροχη κορη και αυτο ειναι πολυ σημαντικο.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω kelly μου αυτο ειναι χειροτερο απο μηδενικη χοριακη. Εχεις δικιο.

Τι σκατα επαθε η παρεουλα μας και την τελευταια εβδομαδα παιρνουμε ολο ασχημα νεα?

Σκεψου οτι εχεις ηδη το παιδακι σου γλυκια μου και να ευχαριστεις το θεο καθε μερα. Ολα θα γινουν!

labrinibo χαιρομαι που προχωρας τοσο ομορφα και ηρεμα στελνω πολλες αγκαλιες! Τι γλυκο το παιδακι σου!

anitaki μου πως εισαι?

pinkhat θα ερθω να σου τραβηξω τα αυτια!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

pink hat δικιο εχεις αλλα....................................

τι να πω.. δες το αλλιως.... το καλοκαιρι θα παω μυκονο.... μετα απο 3 χρονια στο αγαπημενο μου νησι. (λεμε και καμια λαλακια μπας και......|)


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

pink hat δικιο εχεις αλλα....................................

τι να πω.. δες το αλλιως.... το καλοκαιρι θα παω μυκονο.... μετα απο 3 χρονια στο αγαπημενο μου νησι. (λεμε και καμια λαλακια μπας και......|)

πλακα,πλακα κι εγω με κατι τετοια παρηγορω τον εαυτο μου.. το καλοκαιρι θα παω καπου με φιλες... (λεμε τωρα ..), θα λιωσω στη διαιτα και το γυμναστηριο ....θα γινω ο υπαλληλος της χρονιας...! καπου μεσα σ'αυτα θα ερθει και το παιδακι μας.:cry:


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κελλάκι πραγματικά λυπάμαι για ότι έγινε κούκλα μου.Και πολύ καλά τα είπες, δεν ξέρω γιατί πρέπει να τραβάμε όλα αυτά για να κάνουμε ένα παιδάκι.Και εγώ σήμερα τα έχω πάρει, βασικά τα έχω πάρει από πολλές μέρες πριν. Ο Θεός είναι μαζί μας και θα πρέπει να τον δοξάζουμε κάθε μέρα που έχουμε την υγειά μας αλλά για το θέμα παιδί δεν νομίζω ότι θα πρέπει να περιμένουμε από αυτόν, υποτείθεται ότι για την πίστη μας δεν θέλουμε ανταλλάγματα, αν ήταν έτσι θα κάναμε μόνο την προσευχή μας και θα περιμέναμε απο αυτόν να μας ανταμείψει και δεν θα τρέχαμε σε εξωσωματικούς, ουρολόγους, ανασολόγους προκυμένου να κάνουμε παιδάκι.Εγώ τα έχω βάλει με τους γιατρούς που κάθε άλλο παρά μια επαρκή εξήγηση μπορούν να μας δώσουν για ότι συμβαίνει.

Κορίτσια ήρθε η ώρα να ξυπνήσουμε, να διεκδικήσουμε και να απαιτήσουμε. Εμένα πια δεν μου αρκεί ένα απλό "έτυχε".


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αναστασια μου εχεις δικιο και σε αυτο. προσωπικα δε μπαινω ξανα στην διαδικασια της εξωσωματικης για παρα πολλους λογους θελεις εναν? τελειωσαν τα λεφτα. θελεις κ αλλον?

δεν αντεχω αλλο αυτη την διαδικασια σωματικα ψυχικα οικονομικα παρτα ολα μαζι. θα μου πεις οκ κοπελια μιλας εκ τους ασφαλους εχεις παιδι. εμεις δεν εχουμε τιποτα τοσα χρονια τοσες προσπαθεις τα @@@@ του καραμπελα

και σου απαντω ναι εχεις δικιο λεω ολα καλα εχω τογ παιδι μου που ΝΑΙ ΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. αλλα??????????????? τι αυτο δε μου δινει δικαιωμα να θελω αλλο? φυσικα και οχι και θελω και αλλο αλλα δε με καλυπτει το γεγονος να μου λενε ολοι ναιεχεις το παιδι μου? οκ ρε μεγαλε το χω και μια χαρα? αυτο σημαινει οτι δε ''δικαιουμε'' να κανω αλλο? φυσικα και οχι.

ξερει τι σημααινει να προσπαεθεις να κανεις παιδι να κανεις εξωσωματικη να πετυχαινει και μετα απο ενα χρονο νταν να μενω φυσιολογικα με μια φορα σεξ??????????????????

ξερεις τι ειναι μετα απο 4 μηνες που το κουβαλας να σου λενε σορυ αλλα το παιρνουμε γιατι ειανια αρρωστο? και λες εκει γιατι ρε φουστη μου???????????????????? σε μενα?????????

ενα χρονο μετα να προσπαθεις φυσιολογικα μπας και?????????????? και τιποτα ξανα μανα γιατροι λεφτα ταλαιπωρεια ολα μαζι και ο ναι σου ρχετε το θαυμα.... και εκει λες ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΠΙΣΩ... για να παρεις μετα απο λγιο την απαντηση...

''κελλακι δεν ειμαι ευχαριστημενος ο σακος ειναι παρα πολυ μικρος μαλλον δε προχωραει''

τις πταιει κυριες προεδρε? η ταλαιπωρεια τα νοσοκομεικα της μικρης το τρακαρισμα που στο διαολο να ριξω την ευθυνη σε ποιον??????????????????????? στο γιατρο στο θεο στη μανα μου που οδηγουσε σε ποιον.?????????????

απαντησε μου σε παρακαλω.


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

αναστασια μου εχεις δικιο και σε αυτο. προσωπικα δε μπαινω ξανα στην διαδικασια της εξωσωματικης για παρα πολλους λογους θελεις εναν? τελειωσαν τα λεφτα. θελεις κ αλλον?

δεν αντεχω αλλο αυτη την διαδικασια σωματικα ψυχικα οικονομικα παρτα ολα μαζι. θα μου πεις οκ κοπελια μιλας εκ τους ασφαλους εχεις παιδι. εμεις δεν εχουμε τιποτα τοσα χρονια τοσες προσπαθεις τα @@@@ του καραμπελα

και σου απαντω ναι εχεις δικιο λεω ολα καλα εχω τογ παιδι μου που ΝΑΙ ΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. αλλα??????????????? τι αυτο δε μου δινει δικαιωμα να θελω αλλο? φυσικα και οχι και θελω και αλλο αλλα δε με καλυπτει το γεγονος να μου λενε ολοι ναιεχεις το παιδι μου? οκ ρε μεγαλε το χω και μια χαρα? αυτο σημαινει οτι δε ''δικαιουμε'' να κανω αλλο? φυσικα και οχι.

ξερει τι σημααινει να προσπαεθεις να κανεις παιδι να κανεις εξωσωματικη να πετυχαινει και μετα απο ενα χρονο νταν να μενω φυσιολογικα με μια φορα σεξ??????????????????

ξερεις τι ειναι μετα απο 4 μηνες που το κουβαλας να σου λενε σορυ αλλα το παιρνουμε γιατι ειανια αρρωστο? και λες εκει γιατι ρε φουστη μου???????????????????? σε μενα?????????

ενα χρονο μετα να προσπαθεις φυσιολογικα μπας και?????????????? και τιποτα ξανα μανα γιατροι λεφτα ταλαιπωρεια ολα μαζι και ο ναι σου ρχετε το θαυμα.... και εκει λες ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΠΙΣΩ... για να παρεις μετα απο λγιο την απαντηση...

''κελλακι δεν ειμαι ευχαριστημενος ο σακος ειναι παρα πολυ μικρος μαλλον δε προχωραει''

τις πταιει κυριες προεδρε? η ταλαιπωρεια τα νοσοκομεικα της μικρης το τρακαρισμα που στο διαολο να ριξω την ευθυνη σε ποιον??????????????????????? στο γιατρο στο θεο στη μανα μου που οδηγουσε σε ποιον.?????????????

απαντησε μου σε παρακαλω.

Εγώ το ρίχνω μόνο στους γιατρούς που δεν έχουν τη φράση "δεν ξέρω "στο λεξιλόγιο τους, είναι σαν τους αλβανούς "ξέρεις να χτίζεις?" "ξέρω", "ξέρεις να βάφεις" "ξέρω", "ξερεις να ράβεις" "ξέρω"....ΞΕΡΑΔΙΑ...

Δικαιώμα σου είναι κουκλάρα μου να θες και 2 και 3 και 4 παιδιά και 15 αμα γουστάρεις κανείς δεν μπορεί να σου πει τίποτα για τις επιθυμίες σου και εγώ αν θες να ξέρεις μεγάλωσω σε μια μεγάλη οικογένεια(αλλα 3 αδέρφια) και το μόνο που ήθελα ήταν πολλά παιδιά και απλά δεν έχω ούτε ένα. Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να κάνεις και άλλο ή άλλα.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ μονο καλο ειναι οτι εκλαψα πολυ και μαλλον θα κλαψω και αλλο και ξεσπαω ετσι ασχτα αν εβγαλα παλι ερπη στο στομα και τα πα και δω που βρισκουμε κατανοηση η μια με την αλλη. τουλαχιστον υπαρχουν και καποιοι που σε καταλαβαινουνε. το κλαμα ειναι σχεδον λυτρωτικο.


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ!!!!Τι έχει γίνει ρε γαμώτο.Καταλαβαίνω απόλυτα το πως νιώθεις.Και εγώ έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι κάνουν τόσες και τόσες παιδιά με μια ευκολία και μετά τα πετάνε στα ιδρύματα.Μάλιστα πριν από κάμποσο χρονικό διάστημα είχα δει μια εκπομπή για τόσα πολλά μωράκια παρατημένα σε ιδρύματα και δεν μπορούσα να σταματήσω τα κλάματα και έλεγα ''Γιατί Θεέ μου!!!Γιατί το κάνεις αυτό?Αν μου έστελνες εμένα ένα δεν θα το παρατούσα!!!Γιατί?".Και σκέψου ότι εγώ ακόμα δεν έχω μπει στο χορό των εξωσωματικών.Μετά σκέφτηκα ότι έχω την υγεία μου,έναν άντρα που με αγαπάει και τον αγαπώ και εγώ και θα δούμε πως θα πορευτούμε.Θα προσπαθήσουμε.Δεν έχεις κάνει κάτι κακό φυσικά και είναι λογικό να σε πιάνει το παράπονο γιατί ζητάς το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο,αυτό για το οποίο η ίδια η φύση μας έπλασε.Και πίστεψέ με θα γίνει!!!!Κλάψε,φώναξε,θύμωσε,βγάλτο από μέσα σου.Θα σου κάνει καλό και εμείς είμαστε εδώ για σένα όποτε θελήσεις.Είσαι δυνατή και θα τα καταφέρεις.Και ποτέ μην ξαναπείς,ας έπαιρνα θετική χοριακή και ας έπεφτε μετά γιατί αυτός ο πόνος είναι μεγαλύτερος.Στο λέω αυτό με αγάπη γιατί και εγώ το έχω σκεφτεί και μάλιστα είχα σκεφτεί"θα ξέρω τουλάχιστον ότι συλλαμβάνω"και όπως το σκέφτηκα αμέσως το μετάνιωσα,γιατί σίγουρα αυτός ο πόνος είναι μεγαλύτερος,όπως και η απογοήτευση.Σ'αγαπώ πολύ και σε σκέφτομαι μικρή μου γατουλίτσα.Εύχομαι σύντομα να ξαναβρείς τον εαυτό σου και θα ξαναπροσπαθήσεις με θετική κατάληξη αυτή τη φορά.Θα νικήσουμε ακούς Ανιτάκι μου???

Κέλλυ μου τι να πω.Δεν έχω πια λόγια!!!Ελπίζω να βιάστηκε ο γιατρός και να έχεις καλύτερα νέα τη Δευτέρα.Έχεις δίκιο σε όλα όσα λες!Το ότι έχεις έχεις ένα παιδάκι,που και αυτό με κόπο ήρθε-και να είναι γερό και καλότυχο-δεν σημαίνει πως ο πόνος σου και η απογοήτευσή σου θα είναι μικρότερη.Ελπίζω σε ένα θαύμα κοριτσάκι μου.Όμως αυτό που αναρωτιέμαι είναι το γιατί.Γιατί δηλαδή συμβαίνει αυτό?Δεν πρέπει να υπάρχει κάποιος λόγος?Δεν μπορεί όλα αυτά να είναι απλώς τυχαία περιστατικά.Δεν σου συνέβη μια φορά μια ατυχία.Τι λένε πια αυτοί οι γιατροί?Καμία εξήγηση δεν έχουν?Τι να πω.Παίζει να είσαι τόσο άτυχη?

Κοριτσια μου μόνο κουράγιο και δύναμη μπορώ να ευχηθώ!!!Συγγνώμη για την πολύλογία,αλλά έχω στεναχωρηθεί πολύ με τα κορίτσια μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αναστασια μου εχεις δικιο και σε αυτο. προσωπικα δε μπαινω ξανα στην διαδικασια της εξωσωματικης για παρα πολλους λογους θελεις εναν? τελειωσαν τα λεφτα. θελεις κ αλλον?

δεν αντεχω αλλο αυτη την διαδικασια σωματικα ψυχικα οικονομικα παρτα ολα μαζι. θα μου πεις οκ κοπελια μιλας εκ τους ασφαλους εχεις παιδι. εμεις δεν εχουμε τιποτα τοσα χρονια τοσες προσπαθεις τα @@@@ του καραμπελα

και σου απαντω ναι εχεις δικιο λεω ολα καλα εχω τογ παιδι μου που ΝΑΙ ΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. αλλα??????????????? τι αυτο δε μου δινει δικαιωμα να θελω αλλο? φυσικα και οχι και θελω και αλλο αλλα δε με καλυπτει το γεγονος να μου λενε ολοι ναιεχεις το παιδι μου? οκ ρε μεγαλε το χω και μια χαρα? αυτο σημαινει οτι δε ''δικαιουμε'' να κανω αλλο? φυσικα και οχι.

ξερει τι σημααινει να προσπαεθεις να κανεις παιδι να κανεις εξωσωματικη να πετυχαινει και μετα απο ενα χρονο νταν να μενω φυσιολογικα με μια φορα σεξ??????????????????

ξερεις τι ειναι μετα απο 4 μηνες που το κουβαλας να σου λενε σορυ αλλα το παιρνουμε γιατι ειανια αρρωστο? και λες εκει γιατι ρε φουστη μου???????????????????? σε μενα?????????

ενα χρονο μετα να προσπαθεις φυσιολογικα μπας και?????????????? και τιποτα ξανα μανα γιατροι λεφτα ταλαιπωρεια ολα μαζι και ο ναι σου ρχετε το θαυμα.... και εκει λες ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΠΙΣΩ... για να παρεις μετα απο λγιο την απαντηση...

''κελλακι δεν ειμαι ευχαριστημενος ο σακος ειναι παρα πολυ μικρος μαλλον δε προχωραει''

τις πταιει κυριες προεδρε? η ταλαιπωρεια τα νοσοκομεικα της μικρης το τρακαρισμα που στο διαολο να ριξω την ευθυνη σε ποιον??????????????????????? στο γιατρο στο θεο στη μανα μου που οδηγουσε σε ποιον.?????????????

απαντησε μου σε παρακαλω.

kelly μου εννοειται οτι δεν εννουσα οταν σου ειπα οτι εχεις το παιδακι σου οτι δεν δικαιουσαι αλλο.Για ονομα του θεου! Απλα σιγουρα εχεις μια παρηγορια τεραστια σε σχεση με μενα για παραδειγμα που αν κατι παει στραβα τελειωσα. Ο πονος δεν αλλαζει σε καμια περιπτωση.

Ηρεμησε τωρα και ισως ο γιατρος να το ξαναδει καλυτερα το θεμα με το σακκο τι να πω.

Συγνωμη αν σε πικρανα αθελα μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου όμορφα καλησπέρα ... Δεν ξέρω τι να πω. Όλα τα κακά σε μας? Τι είναι αυτό το πράγμα. Βοηθησε μας θεούλη μου!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου, όμορφο λείπαμε πραματικά, ξέρω πως νιώθεις, το έχω ζήσει και αυτό. Αλλα μην λες ότι καλύτερα βιοχημική η παλινδρόμηση, πίστεψε με δεν είναι. Εγώ ακόμα να συνέλθω και είμαι σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση.

Την επομενη φορα θα βάλεις ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ !!! Τέλος τα 2 και 3 ημέρας. Δεν τα βάζουμε κάτω με τίποτα. Προχωράμε και θα τα καταφέρουμε !!!

ANASTASIA μου, θα πάω στο γιατρό μόλις τελειώσει η περίοδος. Βεβαια ακόμα να έρθει κανονικά. Σήμερα που έκανα μπάνιο άκουσα ένα γκλουπ και βγήκε από κάτω ένα σκληρό πράγμα λίγο μεγαλύτερο από το αρακά με αίμα γύρο γύρο. Το πήρα στο χέρι μου το πίεσα και μετά το πέταξα. Μάλλον ήταν ο σάκος, τι να πω.

KELLY μου, δεν ξέρω τι να πω. Δεν έχω λόγια ... Έχεις κάθε δικαίωμα να τα βάζεις με όλους και με όλα. Αλλα μην το βάζεις κάτω, άμα θέλεις να κανεις το δεύτερο παιδί, πιστεύω ότι ο θεός θα σου το δώσει.

PINK HAT μου, θα σε σκοτώσω που έκανες το test !!! ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΛΑ !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολυ στεναχωρημενη σήμερα.

Απο τη μια το ΑΝΙΤΑΚΙ μας η ΧΑΡΑ της παρέας μας, τώρα η Kelly, έχω και τα οικογενειακά μου προβλήματα (πεθερος στο νοσοκομείο σε κρίσιμη κατάσταση)....

Δεν έχω όρεξη για τίποτα.

Σας αγαπω όλες.

Καληνύχτα


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax, thee mou.... Ti xalia itan auti I mera.... Ti na po...

ANITAKI Mou, klapse ksespase iremise Kai meta skepsou pos tha proxoriseis Tora den eisai se fasi na perneis apofaseis eisai poli thimomeni, apogoiteumeni stenaxorimeni... Exeis omos tin Igeia sou ena antra pou sagapa Kai emas....den ekanes tpt kako kai den timorise Gia tpt.... Apla o dromos Gia ton Katherine anthropo einai diaforetikos... Sagapame poli min to ksexnas. Otan noiseis kalitera na sizitisoume tis leptomeries gia tis epiloges sou.

Kelly..... Ti na sou po vre koritsi mou... Exeis dikaio se oti eipes Kai katalavaino tin aganaktisi sou.... Pote den ksereis ti tha sinantiseis sto dromo sou, I zoi mporei na anatrepsei ta panta se Mia mera... Klapse vgalto apo mesa sou Kai koita mprosta.exeis dinami Mesa sou Kai anthropous giro sou pou sagapoun Kai se xreiazontai.... Xxxxx

Pink hut koritsi min stamatiseis ta farmaka. Ola ta scenaria paizoun akomi. Elpizo na pane ola kala.

Zettaki mou... Kala nea, makari mexri tin tetarti na kaneis omorfa Kai kalis poiotitas oaria. Apo kei ksekinoun ola. Xxxx

Kalinixta koritsia mou Kai se oles Mia zesti agkalia. Xxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρέπει να ήταν και από τις χειρότερες μέρες στο forum. Ούτε όρεξη να γράψουμε δεν έχουμε. Εύχομαι αύριο να ξημερώσει μια μέρα με λιγότερες στεναχώριες με περισσότερη δύναμη και κουράγιο για να ξεπεράσουμε τα εμπόδια της ζωής, που δοκιμάζουν τις αντοχές μας και να βγούμε κάποια στιγμή νικητές και όλα τα άσχημα να φαίνονται ένας εφιάλτης...

Καληνύχτα κοριτσάκια...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...