Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

ΑΑΑΑΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Κοριτσάκι μου καλο, δεν νομιζω οτι ενα ψευτικο θετικο θα σε εκανε να νιωσεις καλυτερα. Να ξερεις οτι αυτη ειναι η στατιστικη των εξωσωματικων. Στις 3 με 4 προσπαθειες το 75 με 80% των ζευγαριων τα καταφερνουν. Αρα η επομενη φορα θα ειναι και η τυχερη σου. Δεν γινεται να το βαλεις κατω τωρα γιατι εχεις φαει το γαιδαρο. Τι ειναι τρεις μηνες μπροστα σε μια ζωη με ενα, δυο, τρια ... παιδάκια; Γιατι αυτο θα κανεις, θα περιμενεις 2-3 μηνες και θα ξαναπροσπαθησεις. Σε καταλαβαινω πως νιωθεις, αλλα ειναι μια μαχη ακομα και θα βρεις τη δυναμη να τη δωσεις. Ειμαστε ολες εδω για σενα. Σε φιλω πολυ γλυκα και σου στελνω την πιο ζεστη αγκαλια που εχω


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

anitaki ειναι απολυτα λογικο να νιωθεις ετσι!

Θα ερθει και η ωρα σου να γινεις μανουλα καρδια μου.

Ξερεις ποσες ηττες εχουμε φαει ολες??

Εγω ενα χρονο και προσπαθουσα με υποβοηθουμενη αναπαραγωγη.

Σκεψου εγω ειχα παλλιδρομη, βιοχημικη, 4 αποτυχημενες σπερματεγχυσεις.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ανικακι μου νομιζα εκανες πλακα :( λυπαμαι πραγματικα.. Ησουν το διδυμακι μου μαζι τα καναμε ολα, μαζι περιμεναμε...ειναι καλο και να κλαψεις και να ξεσπασεις και μετα με ηρεμια οπως λενε τα κοριτσια να ψαξετε τι φταιει...μπορει βεβαια και απλα να μην ετυχε, που σημαινει οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα και η 3η θα ειναι η τυχερη σου! Οι εξωσωματικες απο οτι βλεπω τοσο καιρο στο φορουμ η πιανουν με την 1η η απο την 3η και μετα. Δεν ξερω γιατι. Σου στελνω πολλες αγκαλιες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

παντως κοριτσια πιστευω πανελληνιως πρεπει να οργανωθουμε. Πρεπει και να πεσουν οι τιμες και το ποσο σοβαρα ψαχνουν καθε περιπτωση. Δεν ξερω πως μπορει να γινει αυτό αλλα πιστευω κατι πρεπει να γινει!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Γλυκο μου Αννιτακι μη στεναχωριεσαι και προπαντως μη κατηγορεις τον εαυτο σου δε φταις εσυ κοπελα μου ,ουτε ο Θεος σε τιμωρει!!Ο Θεος ειναι δικαιος κικαι καποια στιγμη θα σε ανταμειψει πιο πολυ απο οσο φανταζεσαι ειμαι σιγουρη!!σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιτσα !

Link to comment
Share on other sites

η γιατρος που εχω στην 3η προσπαθεια ειναι πολυ καλη, ασχοληθηκε και δεν εχω κανενα παραπονο.και αν πεσει τη δευτερα η χοριακη παλι αυτη θα εχω στην 4η γιατι ειναι ανθρωπος Αλλα στις 2 πρωτες που ειχα εναν αλλον τα πραγματα ηταν ψιλοαπαραδεκτα, ειδικα στην 1η. Αλλα δεν ηξερα τοτε και μου εκαναν οτι μ... τους ερχοταν. Δινουμε τοσα χρηματα για να μην ασχολουνται..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Ανιτάκι μην στεναχωριέσαι. Το ξέρουμε ότι δεν είναι εύκολο. Ολες μας έχουμε περάσει από παρόμοιες καταστάσεις και συνεχίζουμε να ταλαιπωρούμαστε. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ. Πίστεψέ με και η πολύ χαμηλή θετική χοριακή που ανεβαίνει λίγο και μετά μηδενίζει δεν ειναι απαραίτητα και καλο. Υπαρχει μεγαλυτερο στρες.

Οποτε τωρα σκεψου την επομενη που θα ειναι σιγουρα και ΤΥΧΕΡΗ!! Εγω αυτο κάνω σκεφτομαι την επομενη!!!! φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ μου

πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ

μην το βαζεις ομως κατω καρδια μου.

μην τα βαζεις με τον εαυτο σου και φυσικα

δεν εχεις κανει κατι κακο.

απλα για καποιο λογο ο Θεουλης θα σου

στειλει μωρακι αργοτερα.

ολες εδω σε αγαπαμε και ειμαστε διπλα σου.

πολλα φιλακια ψυχη μου


url]
Link to comment
Share on other sites

αναστασακι και χριστινακι

ευχαριστω για το ενδιαφερον σας.

αναστασια φαινεται πως εχεις δικιο

μου ειπαν να συνεχισω τις ενεσεις και

θα με παρουν να με ενημερωσουν

για την ημερα ωοληψιας

μετα τα αποτελεσματα αιματος

φιλακια


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και να σας πω και τα δικα μου χαζα νεα. Πριν δυο μερες, την Πεμπτη για την ακριβρεια σαν να ειδα κατι καφε, πολυ λιγα και μονο μια στιγμη μεσα στη μερα. Θορυβηθηκα λιγακι και οπως καταλαβαινετε προσετρεξα στην ευκολη λυση, το τεστ στο σπιτι. ΤΟ κανω λοιπον Πεμπτη βραδυ και βλεπω μαι πολυ αχνη γραμμη. Εψαξα λιγο να δω αν το Pregnyl μπορει ακομα να ειναι στο οργανισμο μου (11 μερες μετα ) αλλα μαλλον μεσα σε περιπου 8 μερες αυτο φευγει. Πηρα μια μικρη χαρα και μαλιστα ενισχυθηκε απο κατι ψιλοναυτιες που εχω απο εχτες και κατι μικρα τσιμπηματα περιοδου. Ειπα λοιπον να το ελεγξω αλλη μια φορα για να βεβαιωθω... ε πηρα ενα αρνητικο ...μα ενα αρνητικο που μου ηρθε τρελα. Ετσι συνειδητοποιησα οτι παρασυρθηκα και πιστεψα οτι μπορει και να ειμαι εγκυος.... Βλεποντας το αρνητικο με επιασε μαυρη στεναχωρια... και τωρα απλως περιμενω περιοδο για να ξεμπερδευω.. ουτε τα φαρμακα μου δεν θελω να παρω. Δεν πιστευα οτι θα με χαλουσε τοσο, εχω το γιο μου και ελεγα οτι ο,τι και να γινει δεν θα με παρει απο κατω..κι όμως. Τελοσπαντων, αυτα απο μενα..σας φιλω ολες και ελπιζω οι επομενες κοπελες στη σειρα να παρουν μονο θετικα.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

και να σας πω και τα δικα μου χαζα νεα. Πριν δυο μερες, την Πεμπτη για την ακριβρεια σαν να ειδα κατι καφε, πολυ λιγα και μονο μια στιγμη μεσα στη μερα. Θορυβηθηκα λιγακι και οπως καταλαβαινετε προσετρεξα στην ευκολη λυση, το τεστ στο σπιτι. ΤΟ κανω λοιπον Πεμπτη βραδυ και βλεπω μαι πολυ αχνη γραμμη. Εψαξα λιγο να δω αν το Pregnyl μπορει ακομα να ειναι στο οργανισμο μου (11 μερες μετα ) αλλα μαλλον μεσα σε περιπου 8 μερες αυτο φευγει. Πηρα μια μικρη χαρα και μαλιστα ενισχυθηκε απο κατι ψιλοναυτιες που εχω απο εχτες και κατι μικρα τσιμπηματα περιοδου. Ειπα λοιπον να το ελεγξω αλλη μια φορα για να βεβαιωθω... ε πηρα ενα αρνητικο ...μα ενα αρνητικο που μου ηρθε τρελα. Ετσι συνειδητοποιησα οτι παρασυρθηκα και πιστεψα οτι μπορει και να ειμαι εγκυος.... Βλεποντας το αρνητικο με επιασε μαυρη στεναχωρια... και τωρα απλως περιμενω περιοδο για να ξεμπερδευω.. ουτε τα φαρμακα μου δεν θελω να παρω. Δεν πιστευα οτι θα με χαλουσε τοσο, εχω το γιο μου και ελεγα οτι ο,τι και να γινει δεν θα με παρει απο κατω..κι όμως. Τελοσπαντων, αυτα απο μενα..σας φιλω ολες και ελπιζω οι επομενες κοπελες στη σειρα να παρουν μονο θετικα.

κοριτσακι

αν δεν κανω λαθος χοριακη ειναι να κανεις

13.3 σωστα; διορθωσε με αν κανω λαθος

ειναι πολυ νωρις για τεστακια, συνεχισε τα

χαπια και σκεψου θετικα.

μην εισαι απαισιοδοξη και ευχομαι στις

13 του μηνος να παρουμε ++++++++++

πολλα φιλακια


url]
Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

Ελα ρε ΑΝΙΤΑΚΙ μου, κάνε κουράγιο. Ο θεός δε σε τιμωρεί αγάπη μου, μία δοκιμασία είναι και αυτή, σηκώνεις το δικό σου σταυρό μέχρι να έρθει η λύτρωση. Και είμασταν τόσο σίγουρες όλες, που νομίζαμε ότι κάνεις πλάκα. :(:(:(

Πάρε το χρόνο σου, μια αγκαλιά τον αντρούλη σου και τόσες πολλές από εμάς που σε αγαπάμε και όταν ηρεμήσεις εδώ θα είμαστε για να τα καταφέρουμε.

Φιλάκια πολλά και μια μεγάλη αγκαλιά...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι

αν δεν κανω λαθος χοριακη ειναι να κανεις

13.3 σωστα; διορθωσε με αν κανω λαθος

ειναι πολυ νωρις για τεστακια, συνεχισε τα

χαπια και σκεψου θετικα.

μην εισαι απαισιοδοξη και ευχομαι στις

13 του μηνος να παρουμε ++++++++++

πολλα φιλακια

Zetta p.OMMMMMM OΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΜΜΜΜΜΜ Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΜΜΜΜΜ....

PINK HAT AN ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ....ΟΜΜΜΜΜΜ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω εχω μεινει αφωνη δεν το πιστευω οτι το Αννιτακι δεν εμεινε εγκυος το ειχα πιστεψει και οταν μπηκα και το ειδα επαθα. Τι σου ειπε ο γιατρος Αννιτακι μου γλυκο? Οτι και να σου πω ειναι λιγο ξερω πως νιώθεις και σε καταλαβαίνω αλλα εννοειται οτι θα το παλέψεις ψαξε κι αλλον γιατρο εγω σε κάθε αποτυχία την εκανα και πήγαινα αλλου δεν λεω οτι ειναι σωστο αλλα να βρεθηκε κι ενας στον οποιο εμεινα με την πρωτη αλλα οπως λεει και η Leuta πρεπει να τους ζορίσουμε λιγακι τους γιατρους. Βεβαια στη χθεσινη κουβεντα που ειχα με το γιατρο μου ειπε οτι αποκλειεται να μην θελουν και οι γιατροι να πετύχει με την πρωτη αλλα θελει εξειδικευση καλο εργαστηριο εμβρυολογο και ο γιατρος να προσαρμόζεται σε κάθε περίπτωση, μετα μου ειπε ειναι σημαντικό ο ίδιος γιατρος να κανει υπέρηχο ωοληψια εμβρυομεταφορα γιατι οταν εμπλεκονται πολλοι κάποια λεπτομέρεια μπορει να ξεφύγει η οποία ομως θα ειναι και καθοριστική, βεβαια πρεπει να το θελει κι ο θεος. Αλλα εχουν βγει πια και καμια 100αρια γιατροι που κάνουν εξωσωματικές και δεν το κατέχουν εγω επεσα σε τετοιο δυο φορες το κανουν για την κονόμα κι αν κάτσει εκατσε. Τελος παντων οτι και να πω ειναι λιγο τα χω παρει τωρα με το Αννιτακι.

Παντως πεισμώστε σε κάθε αποτυχία να γίνεστε και πιο σκληρες και πιο απαιτητικές ειμαι σίγουρη οτι θα ερθουν τα μωρακια.

Φιλια σε ολες! Και μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΙΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! Σ'αγαπαμε και το ξερεις μικρή πετροβασίλη.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...