Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε πως εισται??να καλοσορισω ολα τα νεα μας μελη οσες ειμαστε στην προσπαθεια με το καλο να γινει κ το δικο μας ονειρο πραγματικοτητα κ στις εγγυουλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....

αννιτακι μου λυπαμαι πολυ τι να πω βρε κοριτσι μου ο θεος μας δοκιμαζει καποια στιγμη θα μας δωσει κ εμας ενα παιδακι που τοσο πολυ λαχταραμε...ξεσπασε κλαψε κ σε λιγο καιρο θα ξανασηκωθεις στα ποδια σου γιατι τα ονειρα δεν τελειωνουν εδω θα ξαναπροσπαθησεις οπως θα προσπαθησουμε ολες καμια μας να μην το βαλει κατω....

εγω κοριτσια ειμαι σε φαση ψυχολογικα καλα λεμε τωρα..εχω κανει κολπικη καλλιεργεια βγηκαν πεντακαθαρες κ οι εξετασεις ανοσοβιολογικες κ θρομβοφιλιας βγηκαν πεντακαθαρες...η ανοσολογος μου ειπε δεν εχετε κανενα προβλημα απλως επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο κ εχω με χαπια ανα 1.5-2 μηνες περιοδο η μητρα μου ξεραινεται κ το εμβρυο το θεωρει ξενο κ μου το αποβαλει ο οργανισμος..μου προτεινε να ξεκινησω αντισυλληπτικα ωστε να εχω καθε μηνα περιοδο μεχρι την επομενη μου προσπαθεια....μου ειπε επισης πως αν το εκανα αυτο νωριτερα κ σταθεροποιουσε ο κυκλος μου θα μπορουσα να μεινω φυσιολογικα οπως εγινε κ στο παρελθον που ηταν βιοχημικη..την δευτερα εχω ραντεβου με τον εξωσωματικο μου να δω τι θα με πει κ εκεινος...θα κλεισω ραντεβου σε νοσοκομειο να κανω κ καρυοτυπο μαζι με τον αντρα μου ειναι η μονη εξεταση που δεν εχω κανει για να μαι καλυμενη τουλαχιστον απο ολες τις πλευρες κ μετα οτι πει ο θεος...αυτο το μηνα θα αρχισω να παιρνω βιταμινες να τρωω μπολικα φρουτα κ λαχανικα κ μετα το πασχα θα κοψω κ το τσιγαρο θελω αυτη τη φορα να πετυχω τουλαχιστον θα προσπαθησω να κανω το καλυτερο και ισως η επομενη μου προσπαθεια ναναι κ η τυχερη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι έγινε βρε κορίτσια? όχι ρε γμτ......

τελευταία σπανίως πάει καλά για το παρεάκι μας...

θα αλλάξει όμως αυτό κορίτσια! πρέπει να αλλάξει!

ανιτάκι μου αγάπη μου πάρε το χρόνο σου όπως και οι περισσότερες από εμάς εδώ μέσα.

Δυστυχώς ο πόνος στο δρόμο μας μάλλον είναι δεδομένος, αλλά πιστεύω πως είναι για να έχουμε μεγαλύτερη χαρά όταν τα καταφέρουμε και να δώσουμε άπειρη αγάπη στα παιδάκια μας

κελλάκι εκφράζεις την αγανάκτηση όλων όσων προσπαθούμε για παιδί. δεν έχει σημασία αν είναι το πρώτο ή το δεύτερο... το θ έ λ ο υ μ ε!!!!

οι εγκυούλες να σκέφτεστε θετικά και θα τα καταφέρουμε και οι υπόλοιπες μη στενοχωριέστε

χρυσάκι μου να το ψάξεις, αλλά να ρωτήσεις και τον εξωσωματικό σου γι αυτό που λέι η ανοσολόγος

pink hat τίποτε δεν έχει τελειώσει ακόμα μην είσαι χαζούλι να τα συνεχίσεις τα φαρμακάκια σου

leutako βγάλε σε παρακαλώ αυτήν την τρίτη βιοχημική... ακόμα ελπίζουμε ναι?

τα γλυκά φιλιά μου σε όλες


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα...Ευχομαι σε όλες μια όμορφη Κυριακή.

mimitra όταν μπορέσεις στείλε ένα μνμ να μου πεις πως είναι ο πεθερός σου.

Ανιτάκι που είσαι καλό μου?Περιμένω νέα σου.

Εμας η οικογενεία μας αυξήθηκε από χθες, τον λένε Εκτορα και είναι ένας πανέμορφος γερμανικός ποιμενικός 50 ημερών, τον λάτρεψα και με λάτρεψε από την πρώτη στιγμή, τώρα μαζί με τον Αλέκο μου(το καναρινάκι μου) γίναμε 4μελής οικογένεια.

Σας αγαπώ όλες πάρα πολύ και σας σκέφτομαι, μακάρι κοριτσάρες μου να πάνε για όλες όλα καλά.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kopeles,

Simera einai Mia nea mera Kai elpizo oles na noiothoume ligo kalitera Kai ligaki pio aisiodoksa...

Anastasia mou maresoun poli oi German shepherds Kalos ta dextikate!

ANITAKI mou Kelly mou sas agapo poli. Xxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

**************************

pink hat: ΤΕΤΑΡΤΗ 13/03

**************************

Και για να δούμε και πόσες εγκυούλες έχουμε.....

***********************

Christine1012

Labrinipo

louloulilika

Christine29

candy

NEW ENTRY! Leuta/ ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΟΥΛΑ!

***********************

Και για να δούμε και ποιές δεν θα το βάλουν κάτω έχουμε.....

*************************

mimitra

Ανιτάκι

Λιν

Kelly77

Chrysa1982

Dada75

kale

Zamponelaki

roubies

Harry18

Rica1979

zetta p. OMMMMMMM

ALEX G.

ANASTASIA1976

********************

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΜΑΣ....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera kopeles,

Simera einai Mia nea mera Kai elpizo oles na noiothoume ligo kalitera Kai ligaki pio aisiodoksa...

Anastasia mou maresoun poli oi German shepherds Kalos ta dextikate!

ANITAKI mou Kelly mou sas agapo poli. Xxxx

Σε ευχαριστώ αγάπη μου.Είναι ένας κούκλος....:D:D:D:D


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάρες μου,

ελπίζω και εύχομαι ο Θεός να μας ξημέρωσε

μια καλύτερη μέρα.

Μακάρι όλα τα άσχημα να μείνουν πίσω και να συνεχίσουμε

μόνο με χαρές απο εδώ και πέρα.

ΟΛΕΣ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΜΑ ΟΛΕΣ

Αναστασάκι,

καλώς δέχτηκες το νέο σας μέλος.

Μπράβο έκανες πολύ καλά που τον "υιοθέτησες".

Φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

**************************

pink hat: ΤΕΤΑΡΤΗ 13/03

**************************

Και για να δούμε και πόσες εγκυούλες έχουμε.....

***********************

Christine1012

Labrinipo

louloulilika

Christine29

candy

NEW ENTRY! Leuta/ ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΟΥΛΑ!

***********************

Και για να δούμε και ποιές δεν θα το βάλουν κάτω έχουμε.....

*************************

mimitra

Ανιτάκι

Λιν

Kelly77

Chrysa1982

Dada75

kale

Zamponelaki

roubies

Harry18

Rica1979

zetta p. OMMMMMMM

ALEX G.

ANASTASIA1976

********************

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΜΑΣ....

Αυτο ήταν...................

ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΜΉΝΥΜΑ ΠΟΥ ΈΧΩ ΔΙΑΒΆΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο ρε αγαπουλα μου!!

Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε!!!!

Έκανες την καλύτερη δουλεια, είχες την ωραιότερη σκέψη, μπράβο, χίλια μπράβο Φουλα μου!!

Μου έφτιαξες τη μερα!

:-)

Ελπίζω όλο το παρεακι να ανέβηκε όπως ανεβηκα εγω!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα...Ευχομαι σε όλες μια όμορφη Κυριακή.

mimitra όταν μπορέσεις στείλε ένα μνμ να μου πεις πως είναι ο πεθερός σου.

Ανιτάκι που είσαι καλό μου?Περιμένω νέα σου.

Εμας η οικογενεία μας αυξήθηκε από χθες, τον λένε Εκτορα και είναι ένας πανέμορφος γερμανικός ποιμενικός 50 ημερών, τον λάτρεψα και με λάτρεψε από την πρώτη στιγμή, τώρα μαζί με τον Αλέκο μου(το καναρινάκι μου) γίναμε 4μελής οικογένεια.

Σας αγαπώ όλες πάρα πολύ και σας σκέφτομαι, μακάρι κοριτσάρες μου να πάνε για όλες όλα καλά.

Φουλα μου συγχαρητήρια για το νεο μέλος της οικογένειας!!

Βάλε καμια φωτο στο Facebook!!! :-)

Έχεις και πμ μπεμπα μου.. :-(


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολες κορίτσια. Πως ειστε σημερα; εγω οχι και τοσο καλα. Μου ερχεται περιοδος και εκτος του γεγονοτος απο μονο του προστιθεται και το ορμονολογικο και ειναι μια τρελλα. Εχτες το βραδυ πηγα θεατρο μπας και ξεχαστω λιγακι... γυρισα και ενω ημουν πτωμα απο την κουραση της μερας εκλαιγα ωρες.... ο αντρας μου ο καημενος δεν ηξερε τι να κανει. Τελοσπαντων, σημερα λεω ξεκιναει μια καινουρια μερα και ισως μας επιφυλασσει κατι καλυτερο.... απλως βλεπω το γιο μου και με πιανουν δακρυα...δεν θα εχει ποτε ενα αδερφακι...ξερω οτι ισως ειναι πλεονεξια να ζηταω κι αλλο παιδι απο τη στιγμη που εχω ηδη ενα αλλά οπως ειπε και η Κελλυ δεν ειναι ευκολο να το δεχτεις... Σας αφηνω να μη σας μαυριζω αλλο την ψυχη


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα. μιμιτρα μου τι παθατε καλε? δεν εχω καταλαβει.

σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα το στηθος ξεπρηστηκε και δε ποναω επανηλθε σιγα σιγα στα φυσιολογικα του. αυριο θα παω να ξεκαθαρισω τη κατασταση με το ντοκτορ να τελειωνουμε

και η ζωη συνεχιζετε.

προσωπικα δεν εχω σκοπο να κανω αλλη εξωσωματικη δε θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια καθαρα για οικονομικους αλλα και ψυχολογικους λογους αν ειναι να ερθει ενα παιδι και θελει να φτασει μεχρι το τελος ας ερθει με το πατροπαραδοτο τροπο, ουτως η αλλως μια φορα εγινε τι να πω. αλλιως δε με πειραζει δε θα πεθανω κιολας εκει θελω να καταληξω. εχω ενα παιδι αυτο ηταν το τυχερο μου ενα και καλο!!!!!!

οποτε προεδρινα μου βγαλε με απο τη λιστα.

ευχομαι σε ολες μεσα απο τη καρδια μου εγκυες και μη. οι εκγυες να πατε ως το τελος ομορφα ομαλα χωρις ταλαιπωρειες και με ενα πονο να κρατατε στην αγκαλια σας το μωρακι σας.

οι κοπελες μας που συνεχιζουν τη προσπαθεια γρηγορα ενα μεγαλο θετικο αποτελεσμα να τελειωσει το βασανο και ταλαιπωρεια και σε 9 μηνες να μαθαινουμε τα ευχαριστα!!!!!μεσα απο τη ψυχη μου να τα καταφερετε και γρηγορα!

σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση τη κουβεντα και την κατανοηση. πραγματικα μονο εμεις μεταξυ μας μπορουμε να καταλαβουμε αυτο το γολγοθα που περναμε για την αποκτηση ενος παιδιου. ουτε οι αντρες μας για ευνοητους λογους ουτε γονεις ουτε κανενας. μονο αν το περασεις μπορεις να νιωσεις τον πονο τη χαρα την απογοητευση το στρες της διαδικασιας.

σας φιλω ολες και μια μια χωριστα. εσεις να μη το βαλετε κατω. συνεχιστε οσο μπορειτε τη προσπαθεια σας. εγω σταματω γιατι εχω ενα παιδι απλα καποιος εκει πανω οποιος και αν ειναι (τα χω βαλει λιγο με τον εκει πανω) μαλλον εχει επιλεξει κατι αλλο για μενα.

σας αγαπω.

ο γενικος γραμματεας!


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια καλη κυριακη!

mimitra περαστικα στον πεθερο σου! Πως ειναι ο ανθρωπος σημερα? τι λενε οι γιατροι?

anitaki? kelly? πως ειστε σημερα?

anastasia μπραβο πολυ ωραια επιλογη ο γερμανικος! Τα καλυτερα σκυλια! Υπεροχη παρεα! Να τον χαρεις!

pinkhat πως τα πας?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα. μιμιτρα μου τι παθατε καλε? δεν εχω καταλαβει.

σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα το στηθος ξεπρηστηκε και δε ποναω επανηλθε σιγα σιγα στα φυσιολογικα του. αυριο θα παω να ξεκαθαρισω τη κατασταση με το ντοκτορ να τελειωνουμε

και η ζωη συνεχιζετε.

προσωπικα δεν εχω σκοπο να κανω αλλη εξωσωματικη δε θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια καθαρα για οικονομικους αλλα και ψυχολογικους λογους αν ειναι να ερθει ενα παιδι και θελει να φτασει μεχρι το τελος ας ερθει με το πατροπαραδοτο τροπο, ουτως η αλλως μια φορα εγινε τι να πω. αλλιως δε με πειραζει δε θα πεθανω κιολας εκει θελω να καταληξω. εχω ενα παιδι αυτο ηταν το τυχερο μου ενα και καλο!!!!!!

οποτε προεδρινα μου βγαλε με απο τη λιστα.

ευχομαι σε ολες μεσα απο τη καρδια μου εγκυες και μη. οι εκγυες να πατε ως το τελος ομορφα ομαλα χωρις ταλαιπωρειες και με ενα πονο να κρατατε στην αγκαλια σας το μωρακι σας.

οι κοπελες μας που συνεχιζουν τη προσπαθεια γρηγορα ενα μεγαλο θετικο αποτελεσμα να τελειωσει το βασανο και ταλαιπωρεια και σε 9 μηνες να μαθαινουμε τα ευχαριστα!!!!!μεσα απο τη ψυχη μου να τα καταφερετε και γρηγορα!

σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση τη κουβεντα και την κατανοηση. πραγματικα μονο εμεις μεταξυ μας μπορουμε να καταλαβουμε αυτο το γολγοθα που περναμε για την αποκτηση ενος παιδιου. ουτε οι αντρες μας για ευνοητους λογους ουτε γονεις ουτε κανενας. μονο αν το περασεις μπορεις να νιωσεις τον πονο τη χαρα την απογοητευση το στρες της διαδικασιας.

σας φιλω ολες και μια μια χωριστα. εσεις να μη το βαλετε κατω. συνεχιστε οσο μπορειτε τη προσπαθεια σας. εγω σταματω γιατι εχω ενα παιδι απλα καποιος εκει πανω οποιος και αν ειναι (τα χω βαλει λιγο με τον εκει πανω) μαλλον εχει επιλεξει κατι αλλο για μενα.

σας αγαπω.

ο γενικος γραμματεας!

Γεια σου kelly μου!

Γιατι μου φαινεται σα να μας αποχαιρετας οχι ετσι?

Καταλαβαινω απολυτα τι λες! Τα οικονομικα μας στερεψαν και η ψυχολογια μας διαλυθηκε. Εμενα αν δεν πετυχαινε τωρα (τιποτα δεν ειναι σιγουρο μεχρι τον επομενο υπερηχο) δε θα ξαναεκανα τιποτα για χρονια. NO MONEY!

Σαγαπαμε και σευχαριστω για την στηριξη σου εδω μεσα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...