Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

και να σας πω και τα δικα μου χαζα νεα. Πριν δυο μερες, την Πεμπτη για την ακριβρεια σαν να ειδα κατι καφε, πολυ λιγα και μονο μια στιγμη μεσα στη μερα. Θορυβηθηκα λιγακι και οπως καταλαβαινετε προσετρεξα στην ευκολη λυση, το τεστ στο σπιτι. ΤΟ κανω λοιπον Πεμπτη βραδυ και βλεπω μαι πολυ αχνη γραμμη. Εψαξα λιγο να δω αν το Pregnyl μπορει ακομα να ειναι στο οργανισμο μου (11 μερες μετα ) αλλα μαλλον μεσα σε περιπου 8 μερες αυτο φευγει. Πηρα μια μικρη χαρα και μαλιστα ενισχυθηκε απο κατι ψιλοναυτιες που εχω απο εχτες και κατι μικρα τσιμπηματα περιοδου. Ειπα λοιπον να το ελεγξω αλλη μια φορα για να βεβαιωθω... ε πηρα ενα αρνητικο ...μα ενα αρνητικο που μου ηρθε τρελα. Ετσι συνειδητοποιησα οτι παρασυρθηκα και πιστεψα οτι μπορει και να ειμαι εγκυος.... Βλεποντας το αρνητικο με επιασε μαυρη στεναχωρια... και τωρα απλως περιμενω περιοδο για να ξεμπερδευω.. ουτε τα φαρμακα μου δεν θελω να παρω. Δεν πιστευα οτι θα με χαλουσε τοσο, εχω το γιο μου και ελεγα οτι ο,τι και να γινει δεν θα με παρει απο κατω..κι όμως. Τελοσπαντων, αυτα απο μενα..σας φιλω ολες και ελπιζω οι επομενες κοπελες στη σειρα να παρουν μονο θετικα.

Λοιπον αφου εχεις λυσαξει να κάνεις τεστ το οποιο φυσικα δεν δείχνει γιατι ειναι οικιακο πήγαινε την Δευτέρα για χοριακή αν εισαι θα ειναι πανω απο 6μονάδες μπορει και παραπάνω το λεω γιατι ειχα κοπελα που εκανε χοριακή στην 7η μέρα της εμβρυομεταφορας και εδειξε 12 και εκανε και την 9η και εδειξε 24 κτλ απλα ειναι λίγο ρίσκο γιατι αν ειναι βιοχημική παλι τόσο θα διξει και την 12η θα αρχίσει να πεφτει. Η χοριακή ειναι και πιο φτηνη απο τα τεστ. Αντε σου ευχομαι να εισαι και να στεναχωρήθηκες τσαμπα. πολλα φιλια να προσεχεις γιατι ακομη ολα παιζονται...


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον αφου εχεις λυσαξει να κάνεις τεστ το οποιο φυσικα δεν δείχνει γιατι ειναι οικιακο πήγαινε την Δευτέρα για χοριακή αν εισαι θα ειναι πανω απο 6μονάδες μπορει και παραπάνω το λεω γιατι ειχα κοπελα που εκανε χοριακή στην 7η μέρα της εμβρυομεταφορας και εδειξε 12 και εκανε και την 9η και εδειξε 24 κτλ απλα ειναι λίγο ρίσκο γιατι αν ειναι βιοχημική παλι τόσο θα διξει και την 12η θα αρχίσει να πεφτει. Η χοριακή ειναι και πιο φτηνη απο τα τεστ. Αντε σου ευχομαι να εισαι και να στεναχωρήθηκες τσαμπα. πολλα φιλια να προσεχεις γιατι ακομη ολα παιζονται...

Πέστα ρε Λαμπρινή.

Μπορεί να είσαι έγκυος ρε pink hat και να έχεις στεναχωρηθεί άδικα ρε κοπέλα μου. Καλή επιτυχία.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Zetta p.OMMMMMM OΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΜΜΜΜΜΜ Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΜΜΜΜΜ....

PINK HAT AN ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ....ΟΜΜΜΜΜΜ

ευχαριστω κοπελα μου

να εισαι καλα, με πηραν απο το κεντρο

τεταρτη παω για ωοληψια.

μακαρι να πανε ολα καλα.

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜ

αααα pregnyl μονο στο ποπο;

η και στην κοιλια;

εσυ πως πας κουκλα, μπηκες σε μια σειρα;


url]
Link to comment
Share on other sites

Christine 29 εκλεισα την 9η εβδομαδα ειμαι 9εβδομάδες και 3 μερες μου ειπε να παω τελος του μηνα για αυχενική αχ θα τρελλαθω μεχρι τοτε εχω μια αγωνία γιατι ολοι οι γιατροι σου λενε μεχρι την αυχενική να εισαι εγκρατής. Αλλα ολα θα πανε καλα αυτο το παιδι το πιστεύω το εστειλε η Παναγιτσα και οχι επειδή το ζήτησα εγω αλλα το ζήτησε η κόρη μου μπροστα στην εικόνα δεν θα ξεχάση 3 μέρες πριν παρω χοριακή πήγαμε στην Παναγια Γοργοηπήκοο και ειπα στη μικρή ειπες στην παναγίτσα ευχαριστω που ειμαστε καλα και να εχουμε υγεια? η μικρή μονη της μου ειπε οχι δεν ειπα αυτο της ειπα να μου στειλει ενα αδερφακι, εκει εμεινα αφωνη.

Harry18 σχετικα με την υπερδιεγερση της φιλης μου θυμαμαι σταματησε μειωσε την δόση και πήρε οτι ειχε μεγαλώσει, δεν ξερω καλα αλλα νομίζω οτι οταν ο οργανισμός παθαίνει σοκ θελει λίγο να ξεκουραστει αλλα σιγουρα ο Παντος ξερει καλήτερα τι να πω κι εγω ψαξε και το σπέρμα και βλεπετε.

Φιλια σε ολες!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοπελα μου

να εισαι καλα, με πηραν απο το κεντρο

τεταρτη παω για ωοληψια.

μακαρι να πανε ολα καλα.

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜ

αααα pregnyl μονο στο ποπο;

η και στην κοιλια;

εσυ πως πας κουκλα, μπηκες σε μια σειρα;

Οπου θες και στα δυο μπορεις. Καλη επιτυχια με το καλο τα ωαρια να γινουν γερα και δυνατα εμβρυακια!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω κοπελα μου

να εισαι καλα, με πηραν απο το κεντρο

τεταρτη παω για ωοληψια.

μακαρι να πανε ολα καλα.

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜ

αααα pregnyl μονο στο ποπο;

η και στην κοιλια;

εσυ πως πας κουκλα, μπηκες σε μια σειρα;

Eγω είχα κάνει κοιλιά ovitrelle όμως, εσύ κάνε ότι σου είπανε...ΟΜΜΜΜΜ...

Και εγώ παίρνω τα χαπάκια μου για τα μικρόβια και ελπίζω να πάνε όλα καλά...ΟΜΜΜΜΜΜ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επεσε η ομάδα σήμερα μετά τα αρνητικά νέα από το ΑΝΙΤΑΚΙ.

Αμα δε δω να γράφει με κόκκινα έντονα γράμματα δε θα ησυχάσω...

Από εδώ και πέρα μόνο θετικά για όλες κορίτσια να είναι τα νέα..

leuta πότε ξάνα χοριακή?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον επεστρεψα,

μετα απο ολα αυτα που εγιναν πηγα σημερα στο γιατρο και πηρα και απο κει τα @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ μου και τελειωσε .

η εγκυμοσυνυ δε προχωραει ο σακος ειναι πολυ μικρος για 5 εβδομαδα το ιδιο και η χοριακη μου μου ειπε να παω τη δευτερα και καλα για τη τιμη των οπλων για παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του δε ξερω τι στο διαολο .

ειμαι παρα πολυ θυμωμενη ειμαι οργισμενη και λεω γιατι???????????????????????

σε αλλες που δε τα θελουνε και τα πετανε απο τα σκουπιδια μεχρι τα ιδρυματα να κανουνε παιδια και μεις να τραβαμε τα παθη ψυχικα σωματικα οικονομικα και τιποτα.

μου λενε οτι θελει ο θεος.

αν ο θεος ηθελε θα μου εδινε πισω το παιδι που μουπηρε πριν εναμιση χρονο και δε θα χανα δυο παιδια.

δε ξερω τι αλλο να πω θελω να ηρεμησω

σας φιλω και ζητω συγνωμη για τα νευρα μου.

θα τα πουμε καποια στιγμη


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επεστρεψα,

μετα απο ολα αυτα που εγιναν πηγα σημερα στο γιατρο και πηρα και απο κει τα @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ μου και τελειωσε .

η εγκυμοσυνυ δε προχωραει ο σακος ειναι πολυ μικρος για 5 εβδομαδα το ιδιο και η χοριακη μου μου ειπε να παω τη δευτερα και καλα για τη τιμη των οπλων για παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του δε ξερω τι στο διαολο .

ειμαι παρα πολυ θυμωμενη ειμαι οργισμενη και λεω γιατι???????????????????????

σε αλλες που δε τα θελουνε και τα πετανε απο τα σκουπιδια μεχρι τα ιδρυματα να κανουνε παιδια και μεις να τραβαμε τα παθη ψυχικα σωματικα οικονομικα και τιποτα.

μου λενε οτι θελει ο θεος.

αν ο θεος ηθελε θα μου εδινε πισω το παιδι που μουπηρε πριν εναμιση χρονο και δε θα χανα δυο παιδια.

δε ξερω τι αλλο να πω θελω να ηρεμησω

σας φιλω και ζητω συγνωμη για τα νευρα μου.

θα τα πουμε καποια στιγμη

Είναι να μην έχεις νεύρα ρε κοπέλα μου...

Μακάρι κάτι να γίνει και να αλλάξουν πάλι τα δεδομένα, να πάρεις και μια χαρά μετα από τόσα που τράβηξες.

Δε μου λές, ήταν η πεθερά εδώ?

Γιατί αυτό το ευχέλαιο πρέπει να το κάνεις.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

SORRY ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΕΒΑΛΑ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...!!!!!!!!

ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙ...!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΩ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΙΜΑΙ ΑΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...

ΑΝΙΤΑΚΙ μου γλυκο! στεναχωρηθηκα παρα πολυ:( σε καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις,αλλα ειπαμε δεν το βαζουμε κατω συνεχιζουμε γιατι, θα ερθει η στιγμη που θα γινει η επιθυμια σου πραγματηκοτητα! στο ευχομαι συντομα καρδουλα μου! σου στελνω μια τεραστια αγκαλιτσα((((((((((((ΑΝΙΤΑΚΙ))))))))))))))


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι ρικα μου δεν ηταν. τι να πω ειλικρινα δε ξερω πλεον το θεωρω δεδομενο οτι καποιος με χει φτυσει? μουτζωσει ? καταραστει ειλικρινα δε ξερω τιποτα πλεον.

Πάρε δύναμη από το Ναταλάκι και προχώρα. Θα τα καταφέρουμε.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

kelly δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξουν τα πραγματα? Καμι φορα βιαζονται οι γιατροι να προδικασουν. Δωστε λιγο χρονο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επεστρεψα,

μετα απο ολα αυτα που εγιναν πηγα σημερα στο γιατρο και πηρα και απο κει τα @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ μου και τελειωσε .

η εγκυμοσυνυ δε προχωραει ο σακος ειναι πολυ μικρος για 5 εβδομαδα το ιδιο και η χοριακη μου μου ειπε να παω τη δευτερα και καλα για τη τιμη των οπλων για παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του δε ξερω τι στο διαολο .

ειμαι παρα πολυ θυμωμενη ειμαι οργισμενη και λεω γιατι???????????????????????

σε αλλες που δε τα θελουνε και τα πετανε απο τα σκουπιδια μεχρι τα ιδρυματα να κανουνε παιδια και μεις να τραβαμε τα παθη ψυχικα σωματικα οικονομικα και τιποτα.

μου λενε οτι θελει ο θεος.

αν ο θεος ηθελε θα μου εδινε πισω το παιδι που μουπηρε πριν εναμιση χρονο και δε θα χανα δυο παιδια.

δε ξερω τι αλλο να πω θελω να ηρεμησω

σας φιλω και ζητω συγνωμη για τα νευρα μου.

θα τα πουμε καποια στιγμη

kelly μου, λυπαμαι σε καταλαβαινω απολυτα πως αισθανεσαι δεν ξερω τι αλλο να σου πω για να νιωσεις καλυτερα, γιατι ξερω ειναι δυσκολο στη φαση που εισαι τωρα. οτι θελεις ειμαστε εδω!

φιλακια!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...