Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

καλημερα σε ολες κορίτσια. Πως ειστε σημερα; εγω οχι και τοσο καλα. Μου ερχεται περιοδος και εκτος του γεγονοτος απο μονο του προστιθεται και το ορμονολογικο και ειναι μια τρελλα. Εχτες το βραδυ πηγα θεατρο μπας και ξεχαστω λιγακι... γυρισα και ενω ημουν πτωμα απο την κουραση της μερας εκλαιγα ωρες.... ο αντρας μου ο καημενος δεν ηξερε τι να κανει. Τελοσπαντων, σημερα λεω ξεκιναει μια καινουρια μερα και ισως μας επιφυλασσει κατι καλυτερο.... απλως βλεπω το γιο μου και με πιανουν δακρυα...δεν θα εχει ποτε ενα αδερφακι...ξερω οτι ισως ειναι πλεονεξια να ζηταω κι αλλο παιδι απο τη στιγμη που εχω ηδη ενα αλλά οπως ειπε και η Κελλυ δεν ειναι ευκολο να το δεχτεις... Σας αφηνω να μη σας μαυριζω αλλο την ψυχη

Τι εννοεις σου ερχεται περιοδος ειδες αιμα η απλα πονας?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kelly μου ελπίζω να μην είναι αποχαιρετιστήριο το μήνυμα σου :-(

Εμείς εδω σε έχουμε αγαπήσει.. Μη μας ξεχάσεις :-(

kelly και christine29 ο πεθερος μου εχει την κακιά αρρώστια και είναι -ποναω που το λέω- στο τελευταίο στάδιο....

Η ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΑΚΌΜΑ ΕΛΠΊΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!

;;;;;; Ελεος δηλαδη.. Πρέπει να το χωνεψω

pink hat τι εννοείς; Έχεις αίμα; Η απλα πονάς;


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια. Είχα γράψει ένα μακροσκελές μηνυμα και χάθηκε οταν πήγα να το στείλω γιατι μου ζήτησε κωδικό. :(

Ανιτακι λυπάμαι πολυ. Ελπίζω να επιστρέψεις γρήγορα γιατι και σε μένα έλειψαν τα κόκκινα σου γράμματα!!

Κέλλυ ίσως σε εμας που δεν είμαστε μητέρες να φαίνεται πιο βαρύαν δεν κάνουμε παιδί. Σκέφτομαι όμως ότι εμείς λυπόμαστε για κάτι που γνωρίζουμε μόνο αφηρημένα και όχι ως εμπειρία.Υπο αυτή την έννοια νομίζω ότι ειναι πράγματι πιο δύσκολο για τις ήδη μανάδες..

pink hat ακομα κι εγώ που δεν είμαι κατά των τέστ θα σε μαλωσω. Δεν ξέρεις αν δεν ήταν η πρεγκνυλ.

mimitra καλή δυναμη και περαστικά στον πεθερό σου αν ειναι κάτι αναστρέψιμο...

Παω την Τρίτη για τον πρώτο υπέρηχο, θα είμαι 7εβδομαδων και 4 ημερών. Ότι ειναι να δείξει θα το δείξει..

Link to comment
Share on other sites

ανιτα μου πιστεψε με καλυτερα το 0 παρα αυτο το δικο μουο ειλικρινα σου μιλαω.ειναι πολυ χειροτερο το συναισθημα.

καλο μας κουραγιο φιλεναδα

ΚΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΟΣΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....ΠΟΣΑ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΜΩΣ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ???

ΑΝΙΤΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ????

ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ...

ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΙ... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ...ΠΟΛΥΥΥΥΥ..!!

Είμαι πολυ στεναχωρημενη σήμερα.

Απο τη μια το ΑΝΙΤΑΚΙ μας η ΧΑΡΑ της παρέας μας, τώρα η Kelly, έχω και τα οικογενειακά μου προβλήματα (πεθερος στο νοσοκομείο σε κρίσιμη κατάσταση)....

Δεν έχω όρεξη για τίποτα.

Σας αγαπω όλες.

Καληνύχτα

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΣΟΥ....ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ..????

**************************

pink hat: ΤΕΤΑΡΤΗ 13/03

**************************

Και για να δούμε και πόσες εγκυούλες έχουμε.....

***********************

Christine1012

Labrinipo

louloulilika

Christine29

candy

NEW ENTRY! Leuta/ ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΟΥΛΑ!

***********************

Και για να δούμε και ποιές δεν θα το βάλουν κάτω έχουμε.....

*************************

mimitra

Ανιτάκι

Λιν

Kelly77

Chrysa1982

Dada75

kale

Zamponelaki

roubies

Harry18

Rica1979

zetta p. OMMMMMMM

ALEX G.

ANASTASIA1976

********************

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΜΑΣ....

ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ....!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΘΕΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ..!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....!!!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ "ΣΥΓΝΩΜΗ, ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ....!!!!"

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ....ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΦΤΑΙΝΕ....

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΄ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...!!!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ....ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΟΜΩΣ..????

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..????

ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ Κ@ΟΡΜΟΝΕΣ....ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ...?????

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ....!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

mimitra μου δειξε υπομονη γιατι αυτες οι καταστασεις ειναι πολυ δυσκολες!Εχω χασει 2 ανθρωπους ετσι. Εχε πίστη!

louloulika με το καλο ο πρωτος υπερηχος κουκλα μου! Ολα θα πανε καλα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κέλλυ κουκλάρα μου δεν σε βγάζω από τη λίστα, προσευχόμαστε για σένα να σου έρθει φυσικά το δευτερο παιδάκι, όπως και για όλες, δεν σημαίνει ότι επειδή κάνουμε εξωσωματική σταματάμε να προσπαθούμε φυσιολογικά.

Και το λέω σε όλες μην αφήνεται κανένα κύκλο να πάει χαμένο.

Μιμιτρα το μαγαζάκι αυτό στη πανόρμου, μια ανοιξιάτικη μέρα θα γεμίσει από όλο το παρεάκι και από πολλές χαμογελαστές φατσούλες.

Και ρε κορίτσια να πω και κάτι άλλο και σας παρακαλώ μην με πείτε τρελή...εγώ είμαι τόσο ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου που πραγματικά ένα παιδί δεν θα έρθει να μου συμπληρώσει κάτι αν έρθει καλώς να έρθει αν όχι θα συνεχίσω τη ζωή μου μαζί του, θα συνεχίσω να τον λατρεύω και όλα καλά.

Πάντως σίγουρα δεν θα πεθάνω...Εχω τα ανήψια μου και τα βαφτιστήρια μου που τα λατρεύω.Η ελπίδα σίγουρα πεθαίνει πάντα τελευταία.

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΤΑΙ.

ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ.

ΥΓ. ΘΕΛΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ:D:D:D


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΟΣΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....ΠΟΣΑ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΜΩΣ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ???

ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΙ... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ...ΠΟΛΥΥΥΥΥ..!!

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΣΟΥ....ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ..????

ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ....!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΘΕΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ..!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....!!!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ "ΣΥΓΝΩΜΗ, ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ....!!!!"

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ....ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΦΤΑΙΝΕ....

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΄ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...!!!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ....ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΟΜΩΣ..????

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..????

ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ Κ@ΟΡΜΟΝΕΣ....ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ...?????

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ....!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕΣ....

ΤΙ ΚΑΛΑ.....

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ.....

Σ'ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

mimitra ΜΟΥ... ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΕΡΥΣΙ....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!!!

louloulika ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Ανιτάκι ένα βήμα τη φορά...θα μιλήσεις πρώτα με το γιατρό....θα απαιτήσεις(δεν θα ζητήσεις) εξηγησεις για το τι συνέβει και μετά εδώ είμαστε εμείς για να τα πούμε.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

H ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ......

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΣΟΥ!!!!! παρτους και χεστους. που την εκανες ρε συ? τι μπαχαλο ακου δε μελετησε το φακελο. αλλαξε γιατρο. πηγαινε στον δικο μου που παει το ζαμπονελακι και η αλεξ. αμα θελεις σου το στλενω στο φατσο βιβλιο.

τι ακουω? πανορμου συναντηση? δεν εχω καρο καρδια μου και το σμαρτακι τουπετρου μας αφησε και αυτο χρονους.

μιμιτρα μου τι να πω. οτι ειναι για καλο να μη ταλαιπωρειτε το ανθρωπος να μην υποφερει.μαμω τη τυχη μου με τη κωλοαρωστια καθε σπιτι και απο μια το λιγοτερο.

τελος οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο .........

ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΟΧΙ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ,)

και για να μη με φαει η ανιτα..... στη ΖΑΚΥΝΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕΣ....

ΤΙ ΚΑΛΑ.....

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ.....

Σ'ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ.... ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες,τι μου κανετε;εγω ειμαι στη δουλεια.Ανιτακι λυπαμαι πολυ ,αλλα τι να κανουμε πρεπει να προσπαθουμε συνεχεια για να μας ερθει ενα μωρακι,σου στελνω ενα γλυκακι να σεγλυκανω. κοριτσια να σας ρωτησω εγω που δεν εμεινα ποτε εγκυος πρεπει να κανω εξετασεις για θρομβολογια,καρυοτηπο και τετοια;

Link to comment
Share on other sites

H ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ......

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΣΟΥ!!!!! παρτους και χεστους. που την εκανες ρε συ? τι μπαχαλο ακου δε μελετησε το φακελο. αλλαξε γιατρο. πηγαινε στον δικο μου που παει το ζαμπονελακι και η αλεξ. αμα θελεις σου το στλενω στο φατσο βιβλιο.

τι ακουω? πανορμου συναντηση? δεν εχω καρο καρδια μου και το σμαρτακι τουπετρου μας αφησε και αυτο χρονους.

μιμιτρα μου τι να πω. οτι ειναι για καλο να μη ταλαιπωρειτε το ανθρωπος να μην υποφερει.μαμω τη τυχη μου με τη κωλοαρωστια καθε σπιτι και απο μια το λιγοτερο.

τελος οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο .........

ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΟΧΙ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ,)

και για να μη με φαει η ανιτα..... στη ΖΑΚΥΝΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΝΑΙ, ΡΕ ΚΕΛΛΑΚΙ...ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ...ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ..????

ΒΡΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΥΚΟΝΟ..????????????

ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...!!!!!!!!

ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΤΡΕΛΛΑΡΑ ΜΟΥ..????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΡΕ ΑΝΙΤΑΚΙ ΤΡΕΛΛΟΟΟΟ!!!!

Χαίρομαι που γυρισες τοοοοοοσο πολυ!!!!

Μου έλειψες πολυ χθες ρε παράλογο κορίτσι...

Σ αγαπω πολυ πολυ!!!

Θα πάμε στο Μαντ...δη κοπέλα μου!!

Μαζι! Όλες!

Και θα απαιτήσουμε στις τρεις η μια δώρο!

Σαν τις πίτσες!! :-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α! Επίσης να προσθέσω οτι:

ΣΥΜΦΩΝΏ ΑΠΌΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΦΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!

Εχει απόλυτο δίκιο!

Ναι μεν θελουμε παιδιά ρε κορίτσια ΑΛΛΑ....

Έχουμε κι αλλα πραγματα που μας κάνουν ευτυχισμενες!

Έχουμε υγεια, τους άντρες μας και πολλα αλλα!!

Συν οτι έχουμε η μια την άλλη!!!

Άντε!

Ας κάνουμε όλες μαζι μια αγκαλιτσα!!

((((((((.....αγκαλιτσα.....))))))))


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...