Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσακια μου καλα!

Εξαφανίστηκα λιγο γιατι δεν θα το πιστεψετε με πήρε πολύ απο κάτω μολις διάβασα Αννιτακι και μετα στο καπακι Κελλυ δεν το αντεξα θυμήθηκα τα δικα μου κι αρχισα να κλαιω να λεω διαφορα με ειδε ο αντρας μου ετσι καταλαβε οτι δεν ειναι και πολυ νορμαλ συμπεριφορα και μου ειπε δυο μερες υπο επιτηρηση δεν ξαναμπαινεις ιντερνετ, Σαββατο απογευμα πήγαμε για καφε στον Προφ Ηλια στο δασος φοβερο μερος να πατε και χθες πήγαμε στην αδερφη μου που μενει στο καπανδριτι να ξεσκάσω λιγο και οπως απολαμβαναμε τη φυση και τρωγαμε προβατινα στις 4 το απογευμα χτυπαει ο συναγερμος στην Αθήνα ερχεται μήν. στο κινητο οτι εχουμε 3 συναγερμους δηλαδη δεν ήταν μονο μια φορα, παιρνουμε τηλ αστυνομια γειτονια κτλ ο κλεφτης ήταν στο μπαλκονι και αναρωτιοταν να μπει ή να μην μπει καθε φορα που κουνιοταν τον επιανε το ρανταρ τελικα εφυγε και φυσικα η αστυνομια ήρθε 35 λεπτα αργοτερα και ενω τους ειχα πει οτι ο κλεφτης κοβει βολτες στο μπαλκονι. Τελος παντων παει κι αυτο.

Σημερα ειμαι λίγο καλήτερα ειμαι σκατοευαισθητη αφου στεναχωρήθηκα τοσο πολύ κι ενιωθα τύψεις επειδη εδινα ελπίδα στο Αννιτακι καταλαβαινεις τωρα..

Σχετικα παντως με το θεμα γιατρου κοριτσια ψαξτε το πηγαιντε σε 2 -3 και μετα αποφασιστε το οτι εγω εμεινα το χρωσταω επειδη εφευγα οταν μυριζομουν απάτη, σχετικα με τον δικό μου τον εχω χιλιοτσεκαρει οτι δεν κοροιδευει επίσης του εστειλα δυο κοπελες και τον ειχα αγχωσει τον καημένο του λεγα γιατρε μην με κάνεις ρεζίλι και δεν μείνουν γιατι εγω τους ειπα οτι σίγουρα σε σας θα μείνουν και κατι τετοια, ευτυχως εμειναν και οι δυο με την πρωτη σε αυτον και δεν εκτεθηκα. Επίσης λεει σίγουρα αλήθειες όσο κι αν πονάνε μια φίλη μου 43 χρονων πηγε πριν 2 μήνες και τις ειπε με τα δικά σου ωάρια εχεις 5% πιθανότητα και αυτη δεν προσπάθησε καν, δεν της ειπε 30% κτλ ειδε σκατα εξετάσεις ο ανθρωπος και δεν της τα πήρε, αυτα εχω να παρατηρήσω, βεβαια σίγουρα θα υπάρχουν και κοπέλες που θα εχουν αλλη αποψη για αυτο θεωρω οτι πρεπει να ακούμε και το ενστικτο μας στο θεμα γιατρου και να μην πηγαινουμε οπου μας χαιδευουν τα αυτια.

Τελος ενα μεγάλο μυστικό τα φουσκώνουμε λίγο στο γιατρο δηλαδη του λεμε οτι πήραμε δάνειο για αυτη την προσπάθεια και δεν εχουμε αλλη ευκαιρια να ξανακάνουμε αυτη ειναι η τελευταια μας, και φυσικα αν εχουμε κανει 2 αποτυχημένες ή 3 αποτυχημένες βάζουμε και μία παραπάνω για να το παιξουμε πιο ταλαιπωρες.

Επίσης υπάρχουν και οι τυχερες που μενουν με την πρωτη προσπάθεια ακόμη και σε δημόσιο νοσοκομείο με το χειρότερο γιατρο για αυτο πιστεύω οτι πρέπει και να το θελει ο θεος χωρις αυτον τιποτα δεν γινεται, μην χανεται την πιστη σας δοκιμαζομαστε κι εγω ελεγα διαφορα αλλα τελικα τα καταφερα δεν πίστευα ποτε οτι θα ειχα τοση δύναμη μέσα μου να αντεξω ολα αυτα.

Mimitra περαστικα στον πεθερο σου αν και οσο σκληρο κι αν ακουγεται αν ταλαιπωρειται ειναι καλήτερα να αναπαυτει, εμενα ο δικός μου εφυγε πριν ενα χρονο απο λευχαιμια 70 ετων 2 χρονια καναμε μεταγγίσεις και τα ειδαμε ολα στα νοσοκομεια που μπαιναμε για αυτο ας εχουμε ΥΓΕΙΑ & ΦΩΤΙΣΗ στη ζωή μας να μας προστατευει ο θεος απο καθε κίνδυνο και να μας δινει σοφια να βγαινουμε απο το αδιεξοδο.

Σας τρελλανα πρωι πρωι.

Σας αγαπω ολες και το ξερετε εννοειται οτι δεν θα χαθούμε ποτε η μια θα κραταει το χερι της αλλης και σε καθε δυσκολια θα ειναι εδω να μιλήσει και να συμπαρασταθει, εγω ακόμη πιστευω οτι ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, με οποιονδήποτε τροπο.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ!!!

ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...??????????

ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΑ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ....ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ....ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσάκια μου γλυκά καλημερούδια, ελπίζω να είστε όλες καλά.

Ανιτάκι έχεις ξεσαλώσει καμάρι μου, μπράβο πάντα έτσι κεφάτη να είσαι.

Labrinipo δεν θέλω στεναχώριες στην κατάσταση σου...

Ζett p. τα δύσκολα πέρασαν κούκλα μου, τώρα θέλουμε θετική ενέργεια και μια πολύ καλή ωοληψία με πολύ καλά αυγουλάκια,ΟΜΜΜΜΜΜ!!!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια. Τι κανετε; εγώ ειμαι λιγο καλύτερα γιατί τουλάχιστον μου εφυγε και η απορία, εβαλα μια τελεία και ησυχασα. Μου ηρθε περίοδος, οχι σπουδαια πραγματα, λιγο καφε αλλά πάντα ετσι κάνει ο κύκλος μου οπότε σε κανα 3-4 μερες που θα εχω κόψει και τα φαρμακα θα έρθει και θα επιτελους θα μου φυγει και αυτό το φούσκωμα που νιωθω ότι ειμαι μπαλόνι.. Εχω παρόμοια σχεδια με το Αννιτακι για να συνελθω σωματικά (επιστροφη στο γυμναστηριο μετα απο αποχη λογω εξωσωματικής) και για το ψυχολογικο βλεπουμε... ελπιζω τώρα που μπαινει η ανοιξη και κανει καλες μερες να διορθωθει και απο μόνο του...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια. Τι κανετε; εγώ ειμαι λιγο καλύτερα γιατί τουλάχιστον μου εφυγε και η απορία, εβαλα μια τελεία και ησυχασα. Μου ηρθε περίοδος, οχι σπουδαια πραγματα, λιγο καφε αλλά πάντα ετσι κάνει ο κύκλος μου οπότε σε κανα 3-4 μερες που θα εχω κόψει και τα φαρμακα θα έρθει και θα επιτελους θα μου φυγει και αυτό το φούσκωμα που νιωθω ότι ειμαι μπαλόνι.. Εχω παρόμοια σχεδια με το Αννιτακι για να συνελθω σωματικά (επιστροφη στο γυμναστηριο μετα απο αποχη λογω εξωσωματικής) και για το ψυχολογικο βλεπουμε... ελπιζω τώρα που μπαινει η ανοιξη και κανει καλες μερες να διορθωθει και απο μόνο του...

Dld, den tha kaneis kan ti xoriakh;;;

Giatti to kaneis auto;;; Mpori na eisai egkios to kseris;;;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Dld, den tha kaneis kan ti xoriakh;;;

Giatti to kaneis auto;;; Mpori na eisai egkios to kseris;;;

Mωρε τη χοριακη θα την κανω. Δεν γλιτωνω απο το γιατρο μου.Θα με παιρνει τηλεφωνα μεχρι να παώ να με δει... Απλως το εχω παρει αποφαση και δεν ελπιζω σε κάτι. Αυτο που με εντυπωσιάζει στον ιδιο μου τον εαυτο είναι ότι το πηρα βαρια!! Πιστευα ότι επειδή έχω ένα παιδάκι θα μου φαινόταν απλό αλλά δεν... Τελοσπάντω. Εσυ κουκλίτσα μου τι κάνεις; πως είσαι;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mωρε τη χοριακη θα την κανω. Δεν γλιτωνω απο το γιατρο μου.Θα με παιρνει τηλεφωνα μεχρι να παώ να με δει... Απλως το εχω παρει αποφαση και δεν ελπιζω σε κάτι. Αυτο που με εντυπωσιάζει στον ιδιο μου τον εαυτο είναι ότι το πηρα βαρια!! Πιστευα ότι επειδή έχω ένα παιδάκι θα μου φαινόταν απλό αλλά δεν... Τελοσπάντω. Εσυ κουκλίτσα μου τι κάνεις; πως είσαι;

Pali kala pou tha kaneis ti xoriaki !!! Min ta paratas akoma !!!

Egw mia kala eimai mia sparazo sto klama, ti na pw. Stamatisa ta xapia, mou hrthe kanonika i periodos, ton sako to apevale o organismos. Molis teliosei tha paw sto gitro na me dei. Exo 4 mines na kano oti xriazete na eimai etoimh gia triti prospathia.

Filakia !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Pali kala pou tha kaneis ti xoriaki !!! Min ta paratas akoma !!!

Egw mia kala eimai mia sparazo sto klama, ti na pw. Stamatisa ta xapia, mou hrthe kanonika i periodos, ton sako to apevale o organismos. Molis teliosei tha paw sto gitro na me dei. Exo 4 mines na kano oti xriazete na eimai etoimh gia triti prospathia.

Filakia !!!

4 μηνες κοριτσάκι μου ειναι αρκετός καιρός! γιατί βαζεις όμως αυτο τον περιορισμό στον εαυτό σου; αν δηλαδη περάσουν 5 τι θα γινει; Δεν πρέπει να αγχωνεσαι. Πιστευω ότι αυτο που σου συνέβει ήταν ατυχία...δεν ειναι κάτι που εχεις ή δεν έχεις εσυ. Δυστυχως αυτά συμβαίνουν και ακόμα χειρότερα δεν υπάρχει κάνεις μα κανεις να μας δωσει μια ικανοποιητική εξήγηση. Αν σου πω τι τραβηξα εγω και δεν υπάρχει καμια εξηγηση θα τραβας τα μαλλιά σου...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

4 μηνες κοριτσάκι μου ειναι αρκετός καιρός! γιατί βαζεις όμως αυτο τον περιορισμό στον εαυτό σου; αν δηλαδη περάσουν 5 τι θα γινει; Δεν πρέπει να αγχωνεσαι. Πιστευω ότι αυτο που σου συνέβει ήταν ατυχία...δεν ειναι κάτι που εχεις ή δεν έχεις εσυ. Δυστυχως αυτά συμβαίνουν και ακόμα χειρότερα δεν υπάρχει κάνεις μα κανεις να μας δωσει μια ικανοποιητική εξήγηση. Αν σου πω τι τραβηξα εγω και δεν υπάρχει καμια εξηγηση θα τραβας τα μαλλιά σου...

Lew 4 mines minimum, epidi den exo oaria kai tha prepi na peraso tin epitropi pali kai thelo na iremisi kai to soma mou. Tha mou erthei periodos ales 2 fores kai me tin triti tha ksekiniso. Kapos etsi to ipologiso.

An mporousa tha ekana ayrio tin prospathia ala den ginete !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Τι νέα θα εχουμε αυτή τη βδομάδα??

Η pink hut θα κάνει την χοριακή - τόση απογοήτευση κοριτσάκι μου, φαντάστηκες όμως να είναι θετική? u never know... από την άλλη σε καταλαβαίνω που είσαι συγκρατημένη.. Τι να πω θα δείξει!

Το zettaki θα κάνει την ωοληψία. Πότε αύριο ή μεθαύριο κουκλίτσα μου???

Εγώ κορίτσια θα κάνω το μεγάλο τεστ την Τεταρτη.. Θα μετρήσουμε τα πάντα. Και δεν σας το κρύβω έχω και γω μεγάλη αγωνία.... Άραγε θα είναι καλά τα μωρά μου??? Γιατί δεν με κλωτσάνε??? Γιατί κάποτε νοιώθω σφίξημο στην κοιλιά χαμηλά??? Διάβασα στο internet για Βraxton Hicks συσπάσεις, ξέρει μήπως καμια??? Anyway.... ό,τι περνά από τα χέρια μας κάνουμε. Για τα άλλα έχει ο θεός. Πήγα και προσκύνησα χθες τα λείψανα της Α Μαρίνας της Ανδρου. Μακάρι να βοηθήσει.

lambrinipo, nice to have u back κοριτσάκι. Πως παει η εγκυμοσύνη? :o

ANITAKI μου, έτσι να μας ανεβάζεις σου πάει πολύ να είσαι χαρούμενη και όλο ενέργεια!

ΛΙΝ μου καλημερούδια, πως είσαι εσυ μικρούλα?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εσύ πως τα πας ποιο είναι το πλάνο??

dada μου, αντε με το καλό να ξεκινήσεις πάλι, ευτυχώς που το απόβαλε ο οργανισμός σου. Δεν χρειάστηκε να κάνεις απόξηση έτσι???

Φιλάκια σε ΟΛΕΣ

ΧΧΧΧ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Τι νέα θα εχουμε αυτή τη βδομάδα??

Η pink hut θα κάνει την χοριακή - τόση απογοήτευση κοριτσάκι μου, φαντάστηκες όμως να είναι θετική? u never know... από την άλλη σε καταλαβαίνω που είσαι συγκρατημένη.. Τι να πω θα δείξει!

Το zettaki θα κάνει την ωοληψία. Πότε αύριο ή μεθαύριο κουκλίτσα μου???

Εγώ κορίτσια θα κάνω το μεγάλο τεστ την Τεταρτη.. Θα μετρήσουμε τα πάντα. Και δεν σας το κρύβω έχω και γω μεγάλη αγωνία.... Άραγε θα είναι καλά τα μωρά μου??? Γιατί δεν με κλωτσάνε??? Γιατί κάποτε νοιώθω σφίξημο στην κοιλιά χαμηλά??? Διάβασα στο internet για Βraxton Hicks συσπάσεις, ξέρει μήπως καμια??? Anyway.... ό,τι περνά από τα χέρια μας κάνουμε. Για τα άλλα έχει ο θεός. Πήγα και προσκύνησα χθες τα λείψανα της Α Μαρίνας της Ανδρου. Μακάρι να βοηθήσει.

lambrinipo, nice to have u back κοριτσάκι. Πως παει η εγκυμοσύνη? :o

ANITAKI μου, έτσι να μας ανεβάζεις σου πάει πολύ να είσαι χαρούμενη και όλο ενέργεια!

ΛΙΝ μου καλημερούδια, πως είσαι εσυ μικρούλα?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εσύ πως τα πας ποιο είναι το πλάνο??

dada μου, αντε με το καλό να ξεκινήσεις πάλι, ευτυχώς που το απόβαλε ο οργανισμός σου. Δεν χρειάστηκε να κάνεις απόξηση έτσι???

Φιλάκια σε ΟΛΕΣ

ΧΧΧΧ

Καλημέρα κοριτσάκι μου και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων, Εγώ και ο σύζυγος έχουμε ξεκινήσει τη θεραπεία για τα μικρόβια και όταν θα έρθει η περίοδος( η οποία έχει καθυστερήση 5 μέρες και ανυσηχώ) θα πέρνει ο σύζυγος ένα χαπάκι κάθε μέρα μέχρι την 15η ημέρα του κύκλου μου και με τεστάκια ωορηξίας θα προσπαθούμε φυσικά για 4 μήνες.Αυτά για αρχή και βλέπουμε...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Τι νέα θα εχουμε αυτή τη βδομάδα??

Η pink hut θα κάνει την χοριακή - τόση απογοήτευση κοριτσάκι μου, φαντάστηκες όμως να είναι θετική? u never know... από την άλλη σε καταλαβαίνω που είσαι συγκρατημένη.. Τι να πω θα δείξει!

Το zettaki θα κάνει την ωοληψία. Πότε αύριο ή μεθαύριο κουκλίτσα μου???

Εγώ κορίτσια θα κάνω το μεγάλο τεστ την Τεταρτη.. Θα μετρήσουμε τα πάντα. Και δεν σας το κρύβω έχω και γω μεγάλη αγωνία.... Άραγε θα είναι καλά τα μωρά μου??? Γιατί δεν με κλωτσάνε??? Γιατί κάποτε νοιώθω σφίξημο στην κοιλιά χαμηλά??? Διάβασα στο internet για Βraxton Hicks συσπάσεις, ξέρει μήπως καμια??? Anyway.... ό,τι περνά από τα χέρια μας κάνουμε. Για τα άλλα έχει ο θεός. Πήγα και προσκύνησα χθες τα λείψανα της Α Μαρίνας της Ανδρου. Μακάρι να βοηθήσει.

lambrinipo, nice to have u back κοριτσάκι. Πως παει η εγκυμοσύνη? :o

ANITAKI μου, έτσι να μας ανεβάζεις σου πάει πολύ να είσαι χαρούμενη και όλο ενέργεια!

ΛΙΝ μου καλημερούδια, πως είσαι εσυ μικρούλα?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εσύ πως τα πας ποιο είναι το πλάνο??

dada μου, αντε με το καλό να ξεκινήσεις πάλι, ευτυχώς που το απόβαλε ο οργανισμός σου. Δεν χρειάστηκε να κάνεις απόξηση έτσι???

Φιλάκια σε ΟΛΕΣ

ΧΧΧΧ

Ειναι απογοητευση μεν αλλά ξερω οτι δεν υπάρχει περίπτωση θετικου αποτελεσματος αφου εχω σχεδον αδιαθετήσει, απλώς τα φαρμακα εμποδιζουν τη ροη. Θα τα παρω μεχρι τη μερα της χοριακής για την τιμη των όπλων αλλά ειναι 100% σιγουρο οτι δεν. Ξερω τοσο καλά το σώμα μου πλεον... Το προβλημερα ρε κορίτσια ειναι ότι δεν εχω καμια όρεξη να προσπαθησω παλι. Εχω βαλει στην καταψυξη 8 βλαστοκύστες αλλά ειλικρινα δεν εχω πλεον ελπιδα...θελω να μπει και μια τελεια σε ολο αυτο. Να το παρω αποφαση οτι ενα παιδακι εχω (με πολυ κοπο και πονο το απεκτησα) και αυτο ειναι ολο. Ισως να ειναι πλεονεξια να θελω κι αλλο. Τι να πω.. ο μεγαλοδυναμος ετσι αποφασισε για μενα


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΧΟΥΜΕ...!!!!!!!!!!

ΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ...??????????

ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ..?????????

ΤΕΛΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΤΟΥΔΗ......ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...!!!!!!!

Καλημέρα κούκλα μου.Σιγά καλέ τις ξεδιάντροπες ερωτήσεις!!!!Έτσι κι αλλιώς τα λέω και μόνη μου.Από βιταμίνες μας έδωσε τις well man.Αν θυμάμαι καλά κάπως έτσι λέγονται γιατί το χαρτάκι που μας τις είχε γράψει το έχει ο άντρας μου.Από τιμές μου είπε 3.000 και θα δει τι μπορεί να κάνει για να ρίξει περισσότερο την τιμή.Τι να πω μέχρι στιγμής σε ό,τι μου έχει πει έχει επιβεβαιωθεί,όμως ακόμα δεν έχω κάνει το μεγάλο βήμα για να πω με σιγουριά και βεβαιότητα πόσο καλός είναι.Πρός το παρόν έκλεισα ραντεβού στον γυναικολόγο του ΕΟΠΥΥ που μου είπε η labrinipo για να μου δώσει παραπεμπτικό για την επιτροπή.Μου έκανε εντύπωση ότι ενώ πήρα σήμερα τηλέφωνο μου έκλεισαν ραντεβού για μεθαύριο,ενώ εγώ πίστευα ότι θα πάρει κανένα μήνα.Προσπαθώ από το πρωί να κλείσω και ραντεβού στην επιτροπή να μην χάνω χρόνο,αλλά δεν μπορώ να πιάσω γραμμή με τίποτα.Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

pink hat μου καταλαβαίνω ότι είσαι απογοητευμένη.Καλά κάνεις και είσαι συγκρατημένη,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.Όσο για μια νέα προσπάθεια,εγώ θα σου πρότεινα,αφού έχεις ήδη τις βλαστοκύστες,όποτε νιώθεις έτοιμη να ξαναπροσπαθήσεις.Φυσικά και δεν είναι πλεονεξία να θες δεύτρο παιδάκι.Αν δεν τις είχες και δεν άντεχες άλλο,ας μην προσπαθούσες,αλλά αφού τις έχεις νομίζω είναι κρίμα.Πάρε το χρόνο σου να συνέλθεις λίγο αν και νομίζω πως δεν έχουν τελειώσει όλα.

zetta καλή επιτυχία την Τετάρτη στην ωοληψία σου.Όλα να πάνε καλά και να κάνεις πολλά και καλά αβγουλάκια.

Πρόεδρε πως είναι ο πεθερός σου?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απογοητευση μεν αλλά ξερω οτι δεν υπάρχει περίπτωση θετικου αποτελεσματος αφου εχω σχεδον αδιαθετήσει, απλώς τα φαρμακα εμποδιζουν τη ροη. Θα τα παρω μεχρι τη μερα της χοριακής για την τιμη των όπλων αλλά ειναι 100% σιγουρο οτι δεν. Ξερω τοσο καλά το σώμα μου πλεον... Το προβλημερα ρε κορίτσια ειναι ότι δεν εχω καμια όρεξη να προσπαθησω παλι. Εχω βαλει στην καταψυξη 8 βλαστοκύστες αλλά ειλικρινα δεν εχω πλεον ελπιδα...θελω να μπει και μια τελεια σε ολο αυτο. Να το παρω αποφαση οτι ενα παιδακι εχω (με πολυ κοπο και πονο το απεκτησα) και αυτο ειναι ολο. Ισως να ειναι πλεονεξια να θελω κι αλλο. Τι να πω.. ο μεγαλοδυναμος ετσι αποφασισε για μενα

Makari na eixa kai egw 8 vlastokistes stin katapsiksi den tha to skeytomoun oute ena lepto !!!! Den prepi na to vazoume kato POTE !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Τι νέα θα εχουμε αυτή τη βδομάδα??

Η pink hut θα κάνει την χοριακή - τόση απογοήτευση κοριτσάκι μου, φαντάστηκες όμως να είναι θετική? u never know... από την άλλη σε καταλαβαίνω που είσαι συγκρατημένη.. Τι να πω θα δείξει!

Το zettaki θα κάνει την ωοληψία. Πότε αύριο ή μεθαύριο κουκλίτσα μου???

Εγώ κορίτσια θα κάνω το μεγάλο τεστ την Τεταρτη.. Θα μετρήσουμε τα πάντα. Και δεν σας το κρύβω έχω και γω μεγάλη αγωνία.... Άραγε θα είναι καλά τα μωρά μου??? Γιατί δεν με κλωτσάνε??? Γιατί κάποτε νοιώθω σφίξημο στην κοιλιά χαμηλά??? Διάβασα στο internet για Βraxton Hicks συσπάσεις, ξέρει μήπως καμια??? Anyway.... ό,τι περνά από τα χέρια μας κάνουμε. Για τα άλλα έχει ο θεός. Πήγα και προσκύνησα χθες τα λείψανα της Α Μαρίνας της Ανδρου. Μακάρι να βοηθήσει.

lambrinipo, nice to have u back κοριτσάκι. Πως παει η εγκυμοσύνη? :o

ANITAKI μου, έτσι να μας ανεβάζεις σου πάει πολύ να είσαι χαρούμενη και όλο ενέργεια!

ΛΙΝ μου καλημερούδια, πως είσαι εσυ μικρούλα?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εσύ πως τα πας ποιο είναι το πλάνο??

dada μου, αντε με το καλό να ξεκινήσεις πάλι, ευτυχώς που το απόβαλε ο οργανισμός σου. Δεν χρειάστηκε να κάνεις απόξηση έτσι???

Φιλάκια σε ΟΛΕΣ

ΧΧΧΧ

Mexri stigmis eimai kala kai mou eipe kai o giatros oti den xriazete apoksisi. Otan teliosei i periodos tha paw na me dei. Den nomizo oti emine kati.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...