Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι!!!! Μαζι ζουζουνα μου!!! Ετοίμασε μου ξαπλώστρα και mochito. Δεν έχω έρθει ποτε και θέλω τρελό ξεφάντωμα!!! Χμμμμμ τωρα που το σκέφτομαι απο Πάσχα τι και το νησί;;;; Απο επτανησα μονο Κέρκυρα έχω παει για Πάσχα.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΔΩ...!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ..!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mimitrou μου τι κανεις κοριτσακι μου?ο πεθερος σου πως ειναι?

pink hat υπομονη κοριτσακι μου,ολα καλα θα πανε!!!!!

kelly εμεις τα ειπαμε.....τι να πω αλλο...

anitaki μου γλυκο σε σκεφτομαι πολυ....

zamponelaki?????????

φιλακια σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ....!!!!!!!!!!!!

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ...?????? ΠΕΣ ΜΑΣ...!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ....ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΟΥΔΗ..???????

Θα κάνω πρώτη φορά!Θα περάσω πρώτα από επιτροπή και μετά.Για καλό Ιούνιο μας βλέπω.Εντωμεταξύ θα κάνω γούτσου γούτσου με τον αντρούλη μου(και μάλιστα κατ'εντολή γιατρού χιχιχχι)γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι παιχνίδια παίζει η φύση.Δεν τρέφω βέβαια ελπίδες,αλλά τουλάχιστον θα χορτάσω αγκαλίτσες!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ...!!!!!!!!!

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΕΣΕΙΣ...???????????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ..?????

Από τα λίγα που έχω διαβάσει (δε το έχω ψάξει πάαααρα πολύ, ίσως επειδή φοβήθηκα για το τι θα διαβάσω), κατέληξα στο ότι δεν σχετίζονται άμεσα.

Συγκεκριμένα διαβασα ότι ΑΝ ΕΧΕΙΣ προδιάθεση για κάτι κακό (you know what i mean), τότε ΝΑΙ σχετίζονται. Το επισπεύδουν? Το ξυπνάνε? Κάτι τέτοιο έγραφε.

Αν όμως δεν υπάρχει αυτή η προδιάθεση στον οργανισμό σου... τότε λέει οχι.

Ξέρω κι εγώ όμως?

Καλό μια φορά...... ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ :shock:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα κάνω πρώτη φορά!Θα περάσω πρώτα από επιτροπή και μετά.Για καλό Ιούνιο μας βλέπω.Εντωμεταξύ θα κάνω γούτσου γούτσου με τον αντρούλη μου(και μάλιστα κατ'εντολή γιατρού χιχιχχι)γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι παιχνίδια παίζει η φύση.Δεν τρέφω βέβαια ελπίδες,αλλά τουλάχιστον θα χορτάσω αγκαλίτσες!!!!

ΜΠΡΑΒΟ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ..??????? ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ..?????

ΚΑΙ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΣ...?????????

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΕΕΕΕ ???????.......ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΑΤΗ ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.......


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Από τα λίγα που έχω διαβάσει (δε το έχω ψάξει πάαααρα πολύ, ίσως επειδή φοβήθηκα για το τι θα διαβάσω), κατέληξα στο ότι δεν σχετίζονται άμεσα.

Συγκεκριμένα διαβασα ότι ΑΝ ΕΧΕΙΣ προδιάθεση για κάτι κακό (you know what i mean), τότε ΝΑΙ σχετίζονται. Το επισπεύδουν? Το ξυπνάνε? Κάτι τέτοιο έγραφε.

Αν όμως δεν υπάρχει αυτή η προδιάθεση στον οργανισμό σου... τότε λέει οχι.

Ξέρω κι εγώ όμως?

Καλό μια φορά...... ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ :shock:

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΜΙΜΙΤΡΟΥΛΑ....ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι λεπτό το ζήτημα και μάλλον πρέπει να το χειριστούμε με λίγο προσοχή μην τρομάξει καμία Φούλα.

Γιατροί δεν είμαστε κορίτσια και καμια %@#κία αν πούμε sorry in advance.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι λεπτό το ζήτημα και μάλλον πρέπει να το χειριστούμε με λίγο προσοχή μην τρομάξει καμία Φούλα.

Γιατροί δεν είμαστε κορίτσια και καμια %@#κία αν πούμε sorry in advance.

ΟΧΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ..?????????

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ... ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛ..ΚΙΕΣ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ...!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΜΙΜΙΤΡΟΥΛΑ....ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...!!!!!!!!!!

ναι κατι τετοιο που λεει και η mimitra Μου ειπε κι εμενα ο γιατρος... η αληθεια ειναι οτι εγω κοιταζομαι συχνοτερα απο οτι πριν. Ειμαι 35 αλλα εδω και δυο χρονια κανω δυο φορες το χρονο παπ, δυο υπερηχο στηθους και μια μαστογραφια... εχω ιστορικο που δεν συναγωνιζεται κανενα (μαμα, γιαγια, θειες... !! γ,,,τα). Μαλιστα εκανα και μια χαρτογραφηση γονιδιων για να δω αν εχω ενα γαμογονιδιο που σχετιζεται..δεν το εχω αλλα προσεχω και φοβαμαι. Ξερεις τωρα πως ειναι αυτα, αν παθω καποια στιγμη κατι δεν θα προσμετρηθει σε καμια στατιστικη εξωσωματικης γιατι ειχα προδιαθεση αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει τελικα αν υπαρχει αμεση σχεση η οχι. Διαβαζα και τα φυλλα οδηγιων στα διαφορα σκευασματα που επαιρνα..ε δεν ειναι και ασπιρινη ....τις προειδοποιήσεις τους τις εχουν. Πιστετυω οτι χρειαζεται σωστη προληψη, νομιζω αυτο βοηθαει...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέρω ξέρω λίγο καθυστερημένη αλλά τα κατάφερα.

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΟΤΡΕΛΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥ

Μου έλειψες μπουμπού, σου στέλνω φιλάκια και αγκαλίτσα...

Αφού έκανε τη μ@#$ία και δεν πήρε τα λεφτά τότε και αφού έκανε τη μεγαλύτερη μ@#$%^ία και δε σε πρόσεξε, σκέψου τι θα του δώσεις, και αποχώρησε με ψηλά το κεφάλι..


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

mimitroula περαστικά αγάπη μου, και κουράγιο.

Kelly σε ότι λες είμαι μαζί σου, και εγώ μετά την αποτυχημένη με τα κατεψυγμένα είμαι στη φάση του δεν ξαναπροσπαθώ και αν θέλει ο θεός ας μας το δώσει το αδελφάκι φυσιολογικά. Σε νιώθω πολύ,είμαστε και το ίδιο ζώδίο, έχουμε και κακές πεθερές, πλήρη ταύτιση. Και εννοείται ότι δεν θα χαθείς και θα μιλάμε...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ καλώς δεχτήκατε το νέο μέλος σας...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ALEX χαίρομαι που είσαι καλύτερα και δε το βάζεις κάτω...

pink hat μπορεί οι ελπίδες του αντρούλη σου να αποδειχθούν σωστές και στο εύχομαι ολόψυχα...

zamponelaki έτσι να ξεσκάς και να πηγαίνεις βολτούλες....

Σε όλες τις εγκυούλες εύχομαι όλα να κυλάνε ήρεμα και να βιώνουν αυτή την εμπείρια με τη καλύτερη διάθεση...

Και σε όλες τις υπόλοιπες δε σας ξέχασα, σας στέλνω φιλιά και αγκαλιές.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω την γνωμη σας,λεω να παω στον Παντο,μαστρομηνα και μαντουδη να δω τι θα με πουνε,λετε να μπερδευτω πιο πολυ;

Να πας και να δεις ποιος θα σου εμπνέυσει εμπιστοσύνη και ανθρωπιά...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...