Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

dada μου έχεις δίκαιο είναι πολύ σημαντικό να έχεις κατεψυγμένες βλαστοκύστες.... Και γω αν ημουν στη θέση σου και είχα κατεψυγμένα θα ξεκίναγα αμέσως. Και γω είμαι υπέρ ΄να βάζεις βλαστοκύστες, όσο και να πεις άμα έφτασαν όσο έφτασαν έχουν περισσότερες πιθανότητες ενώ τα έμβρυα 2-3 ημερών δεν ξέρεις αν θα εξεληχθούν σε βλαστοκύστες. Δεν αποκλείεται προς Θεού αλλά είναι πιο ρίσκο. Επίσης τότε που διάβαζα, μέχρι να κατεβούνε στη μήτρα περνάνε κάποιες μέρες που είναι στη σάλπιγγα, και σε αυτό το σταδιο το περιβάλλον του εργαστηρίου μπορεί να είναι πιο κατάλληλο... Βεβαια τονίζω ξανά δεν είμαι και γιατρός!

ANITAKI μου καλό, εγώ τα είχα κόψει αμέσως τα φάρμακα. χχχχ

Pink hat - μου χαίρομαι σε ακούω λίγο πιο θέτική και πιο ήρεμη! Μπράβο έτσι σε θέλω!

mimitroulla μου είσαι μια κούκλα και συ και ο άντρας σου και πρέπει να διαιωνίσετε το είδος!!!! Οπόταν αφού έχεις και κατεψυγμένα μην το ψάχνεις! Χαλαρά και με το μενταλιτε που έχεις τώρα, σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα και ορμόνες, give it a try again!και θα δεις!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, αμα μεινεις έγκυος εκεί να δεις βυζι..... Από c σχεδόν φοράω dd και ακόμα 5 μηνών είμαι... Δεν το συζητώ! χαχαχα Θα δεις θα έρθει και η σειρά σου!

leutaki - περασες πολλά και se καταλαβαίνω... Κάνε ένα διάλειμμα να φύγει το μυαλό σου από όλο αυτό να ανασυντάξεις δυνάμεις και μετά το ξανασκέφτεσαι. Σίγουρα για να μπεις σε αυτή τη διαδικασια πρέπει να έχεις και την κατάλληλη ψυχολογία οπόταν, take ur time love but dont give up! ;)

σχολάνωωωωωω φιλάκια


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ..??????????????????//:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ !!!!!!

ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΟΨΩ

ΤΟΥΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΥΣ ΑΣΠΑΣΜΟΥΣ!!!!

Και με τον άντρα σου τόσο "μίρλα" είσαι?


url]
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ !!!!!!

ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΟΨΩ

ΤΟΥΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΥΣ ΑΣΠΑΣΜΟΥΣ!!!!

Και με τον άντρα σου τόσο "μίρλα" είσαι?

ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ..??????????????????//:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΜΑΡΗ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ????

ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ????????????????????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!??????


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω αλλα τα γραμματα μου δεν θα φαινονται καν

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.......

ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΜΑΡΗ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ????

ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ????????????????????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!??????

Α.......ΝΑΙ...????????????????

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΤΕ.........ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ.....ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΛΟΜΠΙΝΕΣ...!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου θα σου πω κάτι...

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις την ιστορία μου.

Με λίγα λόγια:

-ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι του 2009

-φυσιολογική εγκυμοσύνη - παλλίνδρομη το Σεπτεμβρη του 2010

-προσπάθεις με τεστ οωρηξίας 13 μήνες

-σπερματεύγχηση 2 φορές Οκτώβριο και Νοέμβριο του 2011

-εξωσωματική - θετική αλλά με κενό σάκο το Δεκέμβρη του 2012

.................................................................................

Ναι λοιπόν σε καταλαβαίνω πάρα πολύ!!! ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...

Σα να με ακούμπησε ένα μαγικό ραβδάκι όταν έχασα και το 2ο μωρό και ...... λυτρώθηκα.

Είπα στον εαυτό μου και στον άντρα μου ότι θα δεχθώ ότι και αν είναι το τυχερό μου να γίνει.

Η ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!!

Λυτρώθηκα όταν το αποφάσισα αυτό καλή μου Leuta...

Δε σου λέω ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ - ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Εγώ όμως οφείλω να σου πω ότι (όσο τρελό κι αν ακούγεται με τόσο προβλήματα που έχουμε) ότι πλέον....

Ναι! Είμαι ευτυχισμένη! Έχω υγεία και τον άντρα που λατρεύω δίπλα μου.

Θα προσπαθώ και για τα υπόλοιπα χαλαρά και με ένα φραπέ στο χέρι αλλά.....

χαλλλλλλαρά.

Πρόεδρε, γιαυτό είσαι η Πρόεδρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου, πολύ καλή διάθεση βλέπω σήμερα και χαίρομαι...

leutaki μου λυπάμαι πολύ που διαψευστηκαμέ στις ελπίδες που είχαμε και ευτυχώς που έχουμε και τη mimitroula που έχει περάσει τόσα και τώρα πια ξέρει να το αντιμετωπίζει αλλά και τι είναι σημαντικό στη ζωή.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

pink hat μακάρι να είσαι λάθος, αν και καταλαβαίνω που λες ότι ξέρεις το σώμα σου. Τουλάχιστον με τα κατεψυγμένα είναι λιγότερο επίπονη η διαδικασία και οικονομικότερη, οπότε όταν ξαναγεμίσεις μπαταρίες θα ξέρεις τι να κάνεις...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:

" ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΑΜΜΕΣΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ, ΔΙΚΑΙΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ, ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..!!!!!!!!!"


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...