Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Η Λαμπρινή από όσο θυμάμαι πάει στο ΜΙΤΩΣΗ...

ΡΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ....?????????????????

ΦΕΥΓΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.....???????????????????

ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΑΤΕ.........ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΔΙΩΞΑΤΕ.....ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ....!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Evmorfia ναι πρέπει να πας. Είναι οι καλύτεροι και από όση ιστορία σου θυμάμαι οι προηγούμενοι γιατροι σε είχαν μπλεξει..

Άρχισαν τα οργαναααααααααα. Πόνοι περιόδου πολυ ελαφρεις και ροζ αιμα. Πήρα το γιατρό του ειπα γι; το αιμα και ηταν καθησυχαστικος. Αλλά εχω και τα πονακια περιόδου που ειναι κλασικό σύμπτωμα αποβολης. Είπα και ελαλησα, ως γιατρός που δεν είμαι και ως θεος που δεν είμαι!!!!! Αλλά όπως καταλαβαίνετε προετοιμαζομαι ψυχολογικά για το χειρότερο.

Koριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι, είμαι σίγουρη ότι δεν είναι τίποτα.Πάρε τα πάνω σου, συμβαίνουν αυτά στις εγκυμοσύνες.Εμένα η νύφη μου μέχρι να γεννήσει είχε κάθε μήνα τους πόνους της περιόδου.Οσο για το ροζάκι, ανσυνεχίσει ξαναπάρτον,] μην τον αφήσεις.;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα. Χαίρομαι που σήμερα είσαστε όλες καλύτερα! zamponelaki σου ευχομαι ολα να πανε καλά αύριο και να ειναι η τελευταια σου ταλαιπωρια. Φιλια σε οσες ξεχασα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Evmorfia ναι πρέπει να πας. Είναι οι καλύτεροι και από όση ιστορία σου θυμάμαι οι προηγούμενοι γιατροι σε είχαν μπλεξει..

Άρχισαν τα οργαναααααααααα. Πόνοι περιόδου πολυ ελαφρεις και ροζ αιμα. Πήρα το γιατρό του ειπα γι; το αιμα και ηταν καθησυχαστικος. Αλλά εχω και τα πονακια περιόδου που ειναι κλασικό σύμπτωμα αποβολης. Είπα και ελαλησα, ως γιατρός που δεν είμαι και ως θεος που δεν είμαι!!!!! Αλλά όπως καταλαβαίνετε προετοιμαζομαι ψυχολογικά για το χειρότερο.

κοριτσακι τι εβδομαδα εισαι;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου τώρα έγινε πορφυρόκοκκινι! Όχι πολυ αλλα σταθερό. pink hat είμαι 7 εβδομάδων και δυο ημερών. ότι ειναι να γίνει θα γίνει. Ελεος, βαρέθηκα να αγωνιω, μπααααα.

Ανιτακι μας εχεις τρελάνει με αυτά που βάζεις! Πολύ γέλιο!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου τώρα έγινε πορφυρόκοκκινι! Όχι πολυ αλλα σταθερό. pink hat είμαι 7 εβδομάδων και δυο ημερών. ότι ειναι να γίνει θα γίνει. Ελεος, βαρέθηκα να αγωνιω, μπααααα.

Ανιτακι μας εχεις τρελάνει με αυτά που βάζεις! Πολύ γέλιο!

κοιτα κι εγω στο γιο μου ειχα για 15 μερες περιπου αιμα,λιγο καφε, μετα κοκκινο μετα πάλι καφε κοκ... τοτε ημουν στην 12-13 εβδομαδα. Ο γιος μου σημερα ειναι 15 μηνων!;)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Den ksero kanenan prosopika ala exo akousei pola kaka gia to mastromina. 5 kopeles mou eipan makria apo auton. O Pantos einai firma kai fovame oti epidi exei poles kopeles den tha me proxese arketa. Ton mantoudi den ton ksero kai den exo akousei kati.

Den ksero vre koritsia ala egw tous fovame autous tous "megalous" kai poli "gnostous" ti na pw. Thelo ena giatro neo pou exei oreksi na gini firma kai na petixi kai episis thelo na einai 2 se 1 kai eksosomatikos kai ginekologos. Thelo na me parakolouthi se ola autos !!! TELOS !!!

δες πμ


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kai go Mesa Gia CUBA!

Xixixixi

Alex mou xairomai pou eisai kalitera. Ti sou eipan oi giatroi? Prepei na pas na se ksanadoun fantazomai. Ti perases vre koritsaki mou esi..... Mpravo sou pou eisai toso dinati. Xxxxxx

Πραγματικα ειμαι πολυ καλα λες κ δεν το επαθα εγω...τι να πω...τωρα θα παω να με δει την Πεμπτη τα αποτελεσματα δεν θα εχουν βγει αλλα πρεπει να με δει..εξαντλημενη ειμαι λιγο μιας κ ο αιματοκριτης ειναι ακομα 27 θελει το χρονο του....παμε για αλλα με το καλο τον Μαιο Ιουνιο...κ θα πανε ολα καλα:P:p:p:p:p:p


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ..?????????

ΡΙΚΑ......ΤΗ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΝΥΦΗ ΠΑΤΡΙΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ..!!!!!!!!!!!!!!!

DADA MOY, ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΘΑ ΠΑΩ...!!!!!!!

ΛΑΜΠΡΙΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ... ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...??????????

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..??????????????

ΜΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..???????????????

ΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΔΩ....ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΕΓΩ..... ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

Εδω ειμαι μαρη λουλου και απολαμβάνω το σολάρισμα σου σήμερα!!

ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΣΚΑΤΌ!! Ε, ΣΚΑΤΟ!!!

ΔΩΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...