Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ..??????? ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ..?????

ΚΑΙ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΣ...?????????

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΕΕΕΕ ???????.......ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΑΤΗ ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.......

Ανιτάκι μου sorry για την καθυστερημένη απάντηση,αλλά το μεσημέρι με πήγε ο αντρούλης μου για φαγητό έξω,γυρίσαμε αργά,μετά ξάπλωσα και τσουπ τώρα είδα την ερώτησή σου/ερωτήσεις σου!!!Μέχρι να διαβάσω και τα υπόλοιπα μηνύματα,καταλαβαίνεις πήρε κάποια ώρα.

Λοιπόν από εξετάσεις έχω κάνει:προγενητικό έλεγχο και καλλιέργια κολπικού υγρού,ορμονολογικό έλεγχο,σαλπιγγογραφία(έχω κάνει και υστεροσκόπηση γιατί είχα καρδιόσχημη διαφραγματική μήτρα) και ο άντρας μου έχει κάνει 3 φορές σπερμοδιάγραμμα.Αφού διορθώθηκε το πρόβλημα στη μήτρα μου,τώρα πια το θέμα είναι ο χαμηλός αριθμός σπέρματος και κινητικότητας του άντρα μου.Έχουμε ολιγοασθενοσπερμία.Γενικά δεν μου έδωσε ποσοστά ακόμα,αφού μου ζήτησε να κάνω ΑΜΗ πρώτα και να του την στείλω,μας έδωσε βιταμίνες για το σπέρμα και μας έστειλε και σε ουρολόγο μήπως μπορέσουμε να βελτιώσουμε το σπέρμα όσο το δυνατόν περισσότερο,γιατί αυτό θα είναι καλό και για την εξωσωματική.Βασικά εμείς θα κάνουμε ISCI.

Όσο για τις ορμόνες μην φοβάσαι.Ο αδερφός μου είναι γιατρός,αλλά δυστυχώς καμία σχέση με αυτή την ειδικότητα και δυστυχώς για μένα,αλλά ευτυχώς για αυτόν είναι στην Γερμανία,οπότε δεν ξέρει γιατρούς εδώ,πάντως διάβασε σε επιστημονικά περιοδικά,μόλις του είπα και εγώ τους φόβους μου για τις ορμόνες αυτό που είπε και η mimitra.Βασικός φόβος υπάρχει σε όσες γυναίκες έχουν ιστορικό της κωλοαρρώστιας.Φυσικά καλό είναι γενικά για την υγεία μας να μην υπερβάλουμε.Πάντως ουσιώδες θέμα δεν υπάρχει.

Τα ανεκδοτάκια σου κορίτσι μου απλά καταπληκτικά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

roubies!!!!!!!!! και σε είχα άγχος!!!!!!!!! για την επιτροπή θέλεις και υπερηχογράφημα από τον γυναικολόγο σου με έκθεση υπογεγραμμένη! ουφ! όχι ότι δεν το ξέρουν στον μαντ... αλλά λέμε!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΩΣΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΡΕ!

ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΑΚΑ.. ΑΝΤΕ ΠΙΑ.

ΕΙΠΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

:evil:ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ....:evil:

πάντως κορίτσια εγώ έχω διαβάσει δυο τρεις περιπτώσεις σε φόρουμ με δεύτερης ημέρας που έπιασαν... οπότε μην τον παίρνουμε κι από τα μούτρα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ειμαι πολυ καλα λες κ δεν το επαθα εγω...τι να πω...τωρα θα παω να με δει την Πεμπτη τα αποτελεσματα δεν θα εχουν βγει αλλα πρεπει να με δει..εξαντλημενη ειμαι λιγο μιας κ ο αιματοκριτης ειναι ακομα 27 θελει το χρονο του....παμε για αλλα με το καλο τον Μαιο Ιουνιο...κ θα πανε ολα καλα:P:p:p:p:p:p

μπράβο κοριτσάρα μου με αισιοδοξία!!!! :tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

roubies!!!!!!!!! και σε είχα άγχος!!!!!!!!! για την επιτροπή θέλεις και υπερηχογράφημα από τον γυναικολόγο σου με έκθεση υπογεγραμμένη! ουφ! όχι ότι δεν το ξέρουν στον μαντ... αλλά λέμε!

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ.Το ξέρω και τον έχω ήδη τον υπέρηχο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασία μου τώρα έγινε πορφυρόκοκκινι! Όχι πολυ αλλα σταθερό. pink hat είμαι 7 εβδομάδων και δυο ημερών. ότι ειναι να γίνει θα γίνει. Ελεος, βαρέθηκα να αγωνιω, μπααααα.

Ανιτακι μας εχεις τρελάνει με αυτά που βάζεις! Πολύ γέλιο!

να μας λες τα νεάκια σου κι όχι απαισιοδοξίες! αρκετές έχουμε από δαύτες......


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι μου χαίρομαι που προσπαθείς να είσαι καλύτερα!

Christine1012 διδυμοαγορομάνα ποιες κούβες ονειρεύεσαι? που σε λίγο καιρό θα μαζεύεις με τους κουβάδες τα πάμπερς??????? ήμαρτον κύριε με τις τρελές εδώ μέσα!!!!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααα:tongue::tongue::tongue: το έκλεισες το ραντεβού για την επιτροπή?

Όχι ακόμη.Αύριο θα κλείσω ραντεβού με την επιτροπή και τον γυναικολόγο του ΕΟΠΥΥ και θα ενημερώσω.Θέλω να τους ρωτήσω κιόλας αν πρέπει το σπερμοδιάγραμμα να γίνει αποκλειστικά στο ΙΚΑ/δημόσιο νοσοκομείο ή μπορεί να γίνει και σε μικροβιολογικά εργαστήρια συμβεβλημένα με τον ΕΟΠΥΥ.Μέχρι στιγμής σ'αυτό δεν έχω βγάλει άκρη,οπότε θα ρωτήσω απευθείας αυτούς να τελειώνω.Απλά είναι πιο βολικό για εμάς πχ να πάει ο άντρας μου στην Βιοιατρική να τελειώνουμε,αν όμως δεν το δέχονται θα πάμε στο ΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μοναξιές πάλι στη παρεούλα μας...

Άντε τώρα που πήρε τα πάνω του το ΑΝΙΤΑΚΙ μας να βρούμε τη χαμένη μας αισιοδοξία και να απανέλθουμε...

Καληνύχτα κοριτσάκια και όνειρα γλυκά.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ανιτάκι μου χαίρομαι που προσπαθείς να είσαι καλύτερα!

Christine1012 διδυμοαγορομάνα ποιες κούβες ονειρεύεσαι? που σε λίγο καιρό θα μαζεύεις με τους κουβάδες τα πάμπερς??????? ήμαρτον κύριε με τις τρελές εδώ μέσα!!!!

Xaxaxaxaxaxa nai tous kouvades skeftomouna kala les!!!

:D makari na einai kala ta mora Kai den peirazei an paei kapoia kopela tha mou leei Gia tin kouva Kai go tha zileuo!

louloulika mou, elpizo na min einai tpt... Kai go eixa kafe Roz igra Kai telika den itan tpt. Pigaine sto giatro sou na se dei.

anitaki mou omorfo! Ma ti oraia stickers mas vazeis! Mas ftiaxneis ti diathesi! Eisai glika!

Koritsakia eimai ptoma tha tin Kano gia ipno. Ta leme aurio.

Oneira glika

Xxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

louloulika να ακούς τον γιατρό σου και να μην είσαι απαισιόδοξη.Βλέπεις και άλλα κορίτσια είχαν παρόμοια συμπτώματα,αλλά τα κατάφεραν μια χαρά.Να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε κατ'ευχήν!

Καληνύχτα κορίτσια,τα λέμε αύριο!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...