Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Φοβαμαι πως ολα θα πανε στραφι


gatos

Recommended Posts

Διαβαζω ολα τα τρελα που συμβαινουν στο κοσμο και ενιωθα πολυ ευτυχισμένος .Εχω μια σχεση τωρα 4χρονια εγω 30 αυτη 23 πολυ ωριμη ,πολυ καλη ,πραγματικα ενας απιστευτος ανθρωπος . Και το λεω αυτο μετα απο 12 κοπελες που περασαν απο τη ζωη μου οπου με 3 απο αυτες ειχα σοβαρη σχεση πανω κατω απο 2 χρονια με την καθε μια και ποτε δεν χωρισα για απατη κτλ. Παντα ετυχαν λογοι τους οποιους αποδεχθηκαμε και οι 2 και συνεχιστηκε η ζωη και βαση αυτων θεωρω οτι εχω μια καλη εμπειρια απο τις γυναικες και τις σχεσεις μαζι τους και οτι ειναι σωστη η κριση μου να την θεωρω τοσο καλη αυτην που εχω αυτη τη στιγμη διπλα μου.

Σε λιγο καιρο σκεφτεται να φυγει ...για να συνεχισει τις σπουδες στο εξωτερικο μιας και εδω δεν υπαρχει μελλον.... και δεν ξερω τι θα κανουμε ...θα ηθελα να της πω οτι εχω ονειρευτει την ζωη μου μαζι της μεχρι το τελος...να ειμαι 65 και καθε πρωι να της κανω οπως παντα πρωινο και να της αφηνω χαρτακι στην οδοντοβουρτσα ! αλλα κομπιαζω γιατι δεν ξερω αν θα εχω θετικη απαντηση ή μαλλον τι ειδους απαντηση θα εχω. Η σχεση μας ειναι πολυ καλη και ειλικρινης δεν την περιοριζω ποτέ, βγαινει με φιλες της ,θα πανε και εκδρομες και ολα αυτα που κανει ενας ανθρωπος στα 23 του. Με αγαπαει πολυ αυτο ειναι σιγουρο ενδιαφερεται για μενα στον μεγιστο βαθμο και δεν εχω καποιο παραπονο σε οτιδηποτε. Πρωτη φορα νιωθω τοσο ευαλωτος...και σκεφτομαι οτι αν δεν μπορεσουμε να συνεχισουμε ...τι θα κανω μετα ? Δεν ειναι και η τελευταια γυναικα αλλα για μενα ειναι τοσο μοναδικη οσο τιποτα αλλο στο κοσμο . Εχω κανει πολλα ,εχω αλλαξει πολη για χαρη της ,εχω αφησει ευκαιριες εργασιας ... και αλλα πραγματα. Ισως φυγω και εγω για μεταπτυχιακο στο τελος αλλα θα ειμαι σε αλλη χωρα απο οτι αυτη και για πολυ λιγοτερο διαστημα εκτος και αν με παρουν σε μια εταιρια που εχει καποια πολυ καλη θεση και περιμενω αυτο το μηνα για τα νεα (θετικα ή αρνητικα). Ορισμενες φορες μπορω να παραδεχθω οτι με εχουν πιασει και τα κλαματα ,ειναι τελειως ανυποφορο το τι θα γινει ...δεν προδικαζω αλλα δεν βρισκω και το κουραγιο να το κυνηγησω μηπως το σωσω το θεμα ..ενω εκανα τοσα πολλα και τρομερα δυσκολα...τωρα νιωθω αδυναμος τελειως ...σαν παιδακι 7 χρονων. Αυτο που με διαλυει ειναι οτι παροτι πολυ επιλεκτικος με τους ανθρωπους..τετοιοι ανθρωποι και ποσο μαλλον γυναικες ειναι 1 στους 10.000 ,μην με θεωρειτε υπερβολικο ,εχω γνωρισει χιλιαδες κοσμο και εχω μπει σε χιλιαδες σσπιτια λογω επαγγελματος και το λεω αυτο ,τετοιοι αβθρωποι αξιζουν οσο τιποτα στο κοσμο...και φοβαμαι να μην τη χασω..απο την αλλη δεν θελω να της πω μην πας μην το κανεις μην μην μην...ειναι η ζωη της και το σεβομαι απολυτα . Καποιος με αναλογη εμπειρια ? Καποια συμβουλη ...?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα..δεν εχω αναλογη εμπειρια,απλα θελω να σου πω τι σλεφτηκα οταν διαβασα την αναρτηση σου..καταρχην,χαιρομαι που υπαρχουν ανθρωποι που αγαπανε κ εκτιμουν με αυτο τον τροπο..βλεπεις ειμαι απο τις ατυχες οποτε οταν βλεπω κατι καλο το εκτιμω..αυτο που θα σου ελεγα αν ημουν φιλη σου,ειναι οτι ξερεις ηδη την απαντηση για το τι πρεπει να κανεις,τουλαχιστον αυτη την αισθηση εχω διαβαζοντας σε.ξερεις οτι οταν αγαπας καποιον αληθινα κ ανιδιοτελη δεν μπορεις να του πεις τι να κανει η να μην κανει αναλογα με το τι θες η τι σε βολευει..αν μπορειτε να βρειτε μια λυση,η εστω να δοκιμασεται μια σχεση εξ αποστασεως,η να κανετε ενα πλανο για το αμμεσο μελλον,δλδ πως θα βρισκεστε οταν φυγει..μιλα ειλικρινα για το πως νιωθεις κ τι θελεις,να σου μιλησει κ εκεινη κ το συζητατε,τα ονειρα της μπορει να μην ειναι γαμος κ παιδια,δε ξερω,δε λες τι σκεφτεται εκεινη...μιλα της,κ οποια απαντηση παρεις θα ξερεις οτι τουλαχιστον το παλεψες,οτι προσπαθησες αλλα δεν ηταν η σωστη στιγμη,αλλιως θα αναρωτιεσαι..αν φυγει,κ δε μπορεσεται να βρειτε μια κοινη πορεια,η θελετε αλλα πραγματα,μπορει να σε σταναχωρησω αλλα ισως ειναι για καλο κ για τους δυο σας,αν δε θελετε τα ιδια πραγματα,καλυτερα τωρα παρα μετα,αλλα αυτο θα το μαθεις μονο αν μιλησεις μαζι της,ηρεμα κ ωραια,με αγαπη,κ σεβασμο στις αποφασεις..ελπιζω ολα να πανε κ να σου πανε καλα,φαινεσαι ανθρωπος που ξερει να δινει κ μετα να παιρνει,κ αυτο σπανιζει

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Διαβαζω ολα τα τρελα που συμβαινουν στο κοσμο και ενιωθα πολυ ευτυχισμένος .Εχω μια σχεση τωρα 4χρονια εγω 30 αυτη 23 πολυ ωριμη ,πολυ καλη ,πραγματικα ενας απιστευτος ανθρωπος . Και το λεω αυτο μετα απο 12 κοπελες που περασαν απο τη ζωη μου οπου με 3 απο αυτες ειχα σοβαρη σχεση πανω κατω απο 2 χρονια με την καθε μια και ποτε δεν χωρισα για απατη κτλ. Παντα ετυχαν λογοι τους οποιους αποδεχθηκαμε και οι 2 και συνεχιστηκε η ζωη και βαση αυτων θεωρω οτι εχω μια καλη εμπειρια απο τις γυναικες και τις σχεσεις μαζι τους και οτι ειναι σωστη η κριση μου να την θεωρω τοσο καλη αυτην που εχω αυτη τη στιγμη διπλα μου.

Σε λιγο καιρο σκεφτεται να φυγει ...για να συνεχισει τις σπουδες στο εξωτερικο μιας και εδω δεν υπαρχει μελλον.... και δεν ξερω τι θα κανουμε ...θα ηθελα να της πω οτι εχω ονειρευτει την ζωη μου μαζι της μεχρι το τελος...να ειμαι 65 και καθε πρωι να της κανω οπως παντα πρωινο και να της αφηνω χαρτακι στην οδοντοβουρτσα ! αλλα κομπιαζω γιατι δεν ξερω αν θα εχω θετικη απαντηση ή μαλλον τι ειδους απαντηση θα εχω. Η σχεση μας ειναι πολυ καλη και ειλικρινης δεν την περιοριζω ποτέ, βγαινει με φιλες της ,θα πανε και εκδρομες και ολα αυτα που κανει ενας ανθρωπος στα 23 του. Με αγαπαει πολυ αυτο ειναι σιγουρο ενδιαφερεται για μενα στον μεγιστο βαθμο και δεν εχω καποιο παραπονο σε οτιδηποτε. Πρωτη φορα νιωθω τοσο ευαλωτος...και σκεφτομαι οτι αν δεν μπορεσουμε να συνεχισουμε ...τι θα κανω μετα ? Δεν ειναι και η τελευταια γυναικα αλλα για μενα ειναι τοσο μοναδικη οσο τιποτα αλλο στο κοσμο . Εχω κανει πολλα ,εχω αλλαξει πολη για χαρη της ,εχω αφησει ευκαιριες εργασιας ... και αλλα πραγματα. Ισως φυγω και εγω για μεταπτυχιακο στο τελος αλλα θα ειμαι σε αλλη χωρα απο οτι αυτη και για πολυ λιγοτερο διαστημα εκτος και αν με παρουν σε μια εταιρια που εχει καποια πολυ καλη θεση και περιμενω αυτο το μηνα για τα νεα (θετικα ή αρνητικα). Ορισμενες φορες μπορω να παραδεχθω οτι με εχουν πιασει και τα κλαματα ,ειναι τελειως ανυποφορο το τι θα γινει ...δεν προδικαζω αλλα δεν βρισκω και το κουραγιο να το κυνηγησω μηπως το σωσω το θεμα ..ενω εκανα τοσα πολλα και τρομερα δυσκολα...τωρα νιωθω αδυναμος τελειως ...σαν παιδακι 7 χρονων. Αυτο που με διαλυει ειναι οτι παροτι πολυ επιλεκτικος με τους ανθρωπους..τετοιοι ανθρωποι και ποσο μαλλον γυναικες ειναι 1 στους 10.000 ,μην με θεωρειτε υπερβολικο ,εχω γνωρισει χιλιαδες κοσμο και εχω μπει σε χιλιαδες σσπιτια λογω επαγγελματος και το λεω αυτο ,τετοιοι αβθρωποι αξιζουν οσο τιποτα στο κοσμο...και φοβαμαι να μην τη χασω..απο την αλλη δεν θελω να της πω μην πας μην το κανεις μην μην μην...ειναι η ζωη της και το σεβομαι απολυτα . Καποιος με αναλογη εμπειρια ? Καποια συμβουλη ...?

Καλησπερα, δεν εχω αναλογη εμπειρια.

εχω να πω οτι χαιρομαι που υπαρχουν τετοιου ειδους αντρες που εκτιμουν την κοπελα τους κ εκφραζοντε με ωραια λογια.

Οπως λες οτι εχετε μια πολυ ωραια σχεση κ ειλικρινεις πες αυτο που θελεις να της εκφρασεις κ πιστευω θα εχεις θετικη ανταποκριση, στο ευχομαι


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου.. ειναι πολυ ομορφο να υπαρχει μια τετοια σχεση με τετοια αισθηματα!Εισαι πολυ τυχερος που το ζεις.

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι οσα εγραψες τωρα σε εμας να τα πεις και στην ιδια!Μην φοβασαι .. δεν την δευσμευεις... γιαα σπουδες θαα παει.. δεν θα φυγει για παντα.Πρπει να ξερει τι σκεφτεσαι για να δειτε και τι θα κανετε αν φυγει εκεινη η εσυ.Μπορει να αποφασισετε να αρραβωνιαστειτε και να βρεις δουλεια εκει και να μεινετε μαζι εξω.Μπορει απλα να συνεχισετε οπως ειστε και να εχετε σχεση απο μακρυα για λιγο διαστημα ετσι ωστε να διαπιστωσετε ααν αντεχετε !Πολλα μπορει.. μην σε παιρνει απο κατω χωρις καν να εχετε μιλησει ανοιχτα για αυτο το ενδεχομενο.Μιλα της ειλικρινα.. γτ αν δεν το κανεις.. σιγουρα θα το μετανιωσεις και παντα θα αναρωτιεσαι αν της ειχες μιλησει τι θα γινοταν κλπ.Δεν θες να ζεις με τα ερωτιματικα μια ζωη σωτα?

Μιλα της... δεν εχεις τπτ να χασεις.. ισως μαλιστα να κερδισεις!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...