Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δυσκολευτηκα να πειστω!!! Μολις εκανα τεστ!!!! Βγηκε θετικο!!!! Το βαζω κ φωτο να το δειτε αλλα νομιζω ειναι ξεκαθαρο! 😀

      Θετικοτατοοο!!!! Μπράβο κορίτσι μου ήμουν σίγουρη !!!!!! Τεράστια χοριακηηηηη τώρα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Recommended Posts

γεια σας!!! ψαχνω τα παρακατω:D ....ενδιαφερομαι για ανταλλαγες με τα πραγματα μου;)

τουρτιερα γιαλυνη με ποδαρακι

φορμες σωληνα ν σμολ-μιντιουμ

στολες παιδικες ηλικιες απο 4ετων εως 12 (κυριως για 6!!!)για κοριτσακι

παιδικα ρουχα για κοριτσακι 7ετων κ ανω!! κ παπουτσια...σε αριστη κατασταση ή καινουρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!!! ψαχνω τα παρακατω:D ....ενδιαφερομαι για ανταλλαγες με τα πραγματα μου;)

τουρτιερα γιαλυνη με ποδαρακι

φορμες σωληνα ν σμολ-μιντιουμ

στολες παιδικες ηλικιες απο 4ετων εως 12 (κυριως για 6!!!)για κοριτσακι

παιδικα ρουχα για κοριτσακι 7ετων κ ανω!! κ παπουτσια...σε αριστη κατασταση ή καινουρια.

καλημέρα δεν ξέρω τι χρήματα θέλεις να δώσεις πάντως εγώ αγόρασα μία γυάλινη τουρτιέρα από το ikea πριν 2-3 βδομάδες στα 15 ευρώ και είναι πολύ ωραία!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα δεν ξέρω τι χρήματα θέλεις να δώσεις πάντως εγώ αγόρασα μία γυάλινη τουρτιέρα από το ikea πριν 2-3 βδομάδες στα 15 ευρώ και είναι πολύ ωραία!

ευχαριστω πολυ!! θα το εχω υποψιν μου..:P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...