Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Παιδιατρος & Γυναικολογος στην Αργολιδα


katerina@!!

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Κατερινα, μαμα μιας 3χρονης κουκλας!!!!

Μενουμε στην Αθηνα αλλα ειμαστε απο Αργολιδα και κατεβαινουμε οικογενειακος σχεδον καθε σκ...

Ποιους γιατρους εχετε;;;

Εγω γυναικολογο εχω τον κ.Τυροβολα στο Αργος και παιδιατρο τον κ.Κοδελα παλι στο Αργος...ειναι και οι δυο καταπληκτικοι!!!!;)


9ejLp2.png 1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Κατερινα, μαμα μιας 3χρονης κουκλας!!!!

Μενουμε στην Αθηνα αλλα ειμαστε απο Αργολιδα και κατεβαινουμε οικογενειακος σχεδον καθε σκ...

Ποιους γιατρους εχετε;;;

Εγω γυναικολογο εχω τον κ.Τυροβολα στο Αργος και παιδιατρο τον κ.Κοδελα παλι στο Αργος...ειναι και οι δυο καταπληκτικοι!!!!;)

γΕΙΑ ΣΟΥ κΑΤΕΡΊΝΑ

ενεις αθηνα και ερχεσαι για τος γιατρους στο Άργος???

Παρεπιπτόντως ειμαι στον 8 μηνα και με παρακολουθει κμενα ο ιδιος γυναικολογος με σενα και πρωτα ο θεός σκοπευω να πάμε τη μπεμπούλα στον ίδιο παιδιατρο πάλι μεσανα ΣυμπτωσηΕΕΕ?????????

Με το συγκεκριμένο γυναικολογο ειχες κτον τοκετο σου???αν ναι θα μεενδιεφερε να μου πεις την εμπειρια σου σε σχεση με το γιατρο στο τοκετο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
γΕΙΑ ΣΟΥ κΑΤΕΡΊΝΑ

ενεις αθηνα και ερχεσαι για τος γιατρους στο Άργος???

Παρεπιπτόντως ειμαι στον 8 μηνα και με παρακολουθει κμενα ο ιδιος γυναικολογος με σενα και πρωτα ο θεός σκοπευω να πάμε τη μπεμπούλα στον ίδιο παιδιατρο πάλι μεσανα ΣυμπτωσηΕΕΕ?????????

Με το συγκεκριμένο γυναικολογο ειχες κτον τοκετο σου???αν ναι θα μεενδιεφερε να μου πεις την εμπειρια σου σε σχεση με το γιατρο στο τοκετο

Τωρα ειδα το μηνυμα σου γιατι δεν μπαινω πολυ συχνα...

Με το καλο το μωρακι σου!!!

Μενουμε Αθηνα απο οταν ημουν εγκυος και με παρακολουθουσε ο κ.Τυροβολας στην Αθηνα αλλα και στο Αργος ,

κατεβηκαμε κατω οταν γεννησα και γυρισαμε πισω Αθηνα πριν δυο περιπου χρονια...

Παιδιατρο και γυναικολογο δεν εχω αλλαξει γιατι θεωρω και τους δυο υπεροχους επιστημονες μα πανω απο ολα υπεροχους ανθρωπους....

Οτι απορια εχεις στειλε μου πμ οποτε θελεις!!!

Και παλι με το καλο!!!! :D


9ejLp2.png 1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Geia ου κατερινα και πάλι

αυτη τη φορα σου γράφω ωσ μαμα πια. Γεννησα το Μ Σαββατο 3 απριλιου. όλα πηγαν καλά με καισαρική τελικά αλλα δεν ταλαιπωρηθηκα πολύ. Προσπαθω να προσαρμοστω τωρα η λοχεία ειναι δυσκολη πάντως. Με τον Κο Τυροβολά ευχαριστημένη εμεινα τελικά . Τωρα και εμεις πάμε στο κ Κοδέλα 2 φορες εχει έρθει σπιτι σχετικά καλά μεχρι τωρα απλά ακομα δεν τον εχω συνηθησει και μου φαινεται πολύ τυπικος ειδικά απο το τηλ. Θα δουμε όμως πιστευω να μας βγει σε καλο

εσυ πώς πας???????οποτε βρεις χρονο μου απαντας

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει το μωρακι σου κοπελα μου!!!

Να ειναι καλοτυχο γερο και ευτυχισμενο!!!

Εμεις πηγαινουμε την Αγγελινα μας στον κ.Κοδελα απο οταν ηταν 6ημερων...μεχρι τωρα οτι διαγνωση εχει κανει ηταν σωστη...δε δινει αντιβιωση για το παραμικρο...ηταν διπλα μου 1 χρονο που τη θηλασα...και απανταει παντα το κινητο του-πραγμα πολυ σημαντικο...!!;)

Και παλι να σου ζησει το μωρακι σου και αν εχεις οποιαδηποτε απορια στειλε πμ....εχω περασει απο τη θεση σου και κατι ξερω!!!!;):D


9ejLp2.png 1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
  • 5 months later...
Καλημερα κοριτσια ειμαι η Κατερινα, μαμα μιας 3χρονης κουκλας!!!!

Μενουμε στην Αθηνα αλλα ειμαστε απο Αργολιδα και κατεβαινουμε οικογενειακος σχεδον καθε σκ...

Ποιους γιατρους εχετε;;;

Εγω γυναικολογο εχω τον κ.Τυροβολα στο Αργος και παιδιατρο τον κ.Κοδελα παλι στο Αργος...ειναι και οι δυο καταπληκτικοι!!!!;)

Καλησπέρα! δεν ειμαι ακομα μανουλα φιλη Κατερινα αλλα απο ενος συναδερφου το γιο ο οποιος ειναι κ βαφτηστηρι μου ξερω να σου πω οτι πολυ καλος παιδιατρος ειναι ο μποζιονελος! στην κλινικη του σπανοκαλτση! πανω απο το ελα! πολυ καλος επιστημονας και πανω απο ολα ανθρωπος! ειναι και σε συνεργασια με το ΤΕΒΕ! ο Κοδέλας λενε ειναι καλος αλλα εχει πολυ δουλεια κ σε ξεπεταει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! δεν ειμαι ακομα μανουλα φιλη Κατερινα αλλα απο ενος συναδερφου το γιο ο οποιος ειναι κ βαφτηστηρι μου ξερω να σου πω οτι πολυ καλος παιδιατρος ειναι ο μποζιονελος! στην κλινικη του σπανοκαλτση! πανω απο το ελα! πολυ καλος επιστημονας και πανω απο ολα ανθρωπος! ειναι και σε συνεργασια με το ΤΕΒΕ! ο Κοδέλας λενε ειναι καλος αλλα εχει πολυ δουλεια κ σε ξεπεταει!

Ξεχασα επισης να πω οτι δεν εχω καλη εμπειρια με τον αλλο γιατρο! δυο φορες!(ισως να τον παρεξηγησα και γω! τι να πω?) δε θελω να αναφερθω σε περιστατικο! ομως υπαρχει πολυ καλος στο μητερα ο Ταμβακης! υπεροχος ανθρωπος! ειναι κ χειρουργος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! δεν ειμαι ακομα μανουλα φιλη Κατερινα αλλα απο ενος συναδερφου το γιο ο οποιος ειναι κ βαφτηστηρι μου ξερω να σου πω οτι πολυ καλος παιδιατρος ειναι ο μποζιονελος! στην κλινικη του σπανοκαλτση! πανω απο το ελα! πολυ καλος επιστημονας και πανω απο ολα ανθρωπος! ειναι και σε συνεργασια με το ΤΕΒΕ! ο Κοδέλας λενε ειναι καλος αλλα εχει πολυ δουλεια κ σε ξεπεταει!

γεια σου liladam μωρε εμενα η γνωμη μου ειναι πως ο καλος γιατροσ στο προβλημα φαινεται !!

και ειδικα σε μια κλειστη κοινωνια οπως η δικη μας ακουγονται πολλα για πολλους αστα δεν μπορεις να βγαλεις ακρηηη

εισαι απο τα μερη μας ?? ξερεις λεπτομερειες χαχαχα

καλε ελα στο καφε μας !!

δεν πινουμε και καθημερινα καφεδακι εκει αλλα που ξερεις ?? μπορει να μας κανεισ να αλλαξουμε και συνηθειες!!

φιλιαααααα

Link to comment
Share on other sites

γεια σου liladam μωρε εμενα η γνωμη μου ειναι πως ο καλος γιατροσ στο προβλημα φαινεται !!

και ειδικα σε μια κλειστη κοινωνια οπως η δικη μας ακουγονται πολλα για πολλους αστα δεν μπορεις να βγαλεις ακρηηη

εισαι απο τα μερη μας ?? ξερεις λεπτομερειες χαχαχα

καλε ελα στο καφε μας !!

δεν πινουμε και καθημερινα καφεδακι εκει αλλα που ξερεις ?? μπορει να μας κανεισ να αλλαξουμε και συνηθειες!!

φιλιαααααα

δεν ξερω που ειναι το καφε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα! δεν ειμαι ακομα μανουλα φιλη Κατερινα αλλα απο ενος συναδερφου το γιο ο οποιος ειναι κ βαφτηστηρι μου ξερω να σου πω οτι πολυ καλος παιδιατρος ειναι ο μποζιονελος! στην κλινικη του σπανοκαλτση! πανω απο το ελα! πολυ καλος επιστημονας και πανω απο ολα ανθρωπος! ειναι και σε συνεργασια με το ΤΕΒΕ! ο Κοδέλας λενε ειναι καλος αλλα εχει πολυ δουλεια κ σε ξεπεταει!

Καλημερα κοριτσακι

ναι κ εμεις στο Μποζιονελο πάμε ειμαστε πολυ υχαριστημενοι το μονο μεγαλο προβλημα του ειναι οτι ειναι πολυ αργος κ περιμενεις με τις ωρες!!!!!!! Το κακο επισης ειναι οτι υπαρχει η φημολογία οτι κ αυτο θα φυγει απο το τεβε Αν ισχυσει αυτο την πατησαμε!!!!!!!!!!!!!!! Κανεις γιατρος δεν το θελει το Τεβε αλλα κ εμεις οι ερμοι που θα πάμε?????????????????

Απο που εισαι ??????

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα επισης να πω οτι δεν εχω καλη εμπειρια με τον αλλο γιατρο! δυο φορες!(ισως να τον παρεξηγησα και γω! τι να πω?) δε θελω να αναφερθω σε περιστατικο! ομως υπαρχει πολυ καλος στο μητερα ο Ταμβακης! υπεροχος ανθρωπος! ειναι κ χειρουργος!

Τελικα όλα ειναι υποκειμενικα!!!!!!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Τελικα όλα ειναι υποκειμενικα!!!!!!! Εγω πάλι εμεινα ευχαριστημένη με το συγκεκριμενο γιατρο και θα μπορουσα να ξαναπάω και στο επομενο παιδακι αν κάνουμε -((((-αλλα λιγο δυσκολο για τι τα οικονονομικα ειναι χαλια κ ειναι δυσκολη εποχη για ιδιωτικα μαιευτηρια!!!)))))). Πίστευω εχει να κάνει πολυ με το άν σου ταιριάζει ο χαρακτηρας του καθενος ο τροπος που σε αντιμετωπιζει και γενικα τι σου αποπνεει. Κ εγω αν δεν ταιριαζω με κάποιο γιατρο όπου φυγει φυγει!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ναι ολα εξαρτωνται απο τα κριτηρια που βαζουμε οταν κανουμε μια επιλογη γιατι ο ενας ειναι αργος, ο αλλος γρηγορος, ο ενας κοντος, ο αλλος ασχημος κτλ. Τα κριτηρια που ακουω ειναι

-δε δινει ευκολα φαρμακα

-αλλος θελει απο το παιδιατρο να του φαρμακωνει το παιδι

-να με στελνει με το παραμικρο στο νοσοκομειο, ενω καποιος αλλος γιατρος το χειριζεται στο σπιτι και η οικογενεια δε ταλαιπωρειται

-να ειναι καλος στις δημοσιες σχεσεις, ομιλητικος κτλ

-να ειναι στο ΤΕΒΕ, αρα οπου μας πει το τεβε παμε ασχετα το επιπεδο του γιατρου. Για το κομμωτηριο ομως δεν αλλαζουμε τη κομμωτρια με τιποτα

κτλ, κτλ ,κτλ

ομως το μοναδικο κριτηριο θα επρεπε να ειναι η επιστημονικη επαρκεια του καθε γιατρου και αυτο ειναι δυσκολο να το κρινουμε και μαλιστα οσο ποιο ανενημερωτοι ειμαστε εμεις οι γονεις τοσο ποιο δυσκολο γινεται αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...