Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

δεν σε βρισκω :confused:

αν μπορεις βρες με εσυ Magda Apostolopoulou Kiafa και οποια αλλη θελει εννοειται...

μαδγα σε εκανα add!

ηθελα να σου πω, κατι παιζει με το τικερακι σου..η εγω το βλεπω λαθος! ειναι πολυ πολυ μικρο!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν σε βρισκω :confused:

αν μπορεις βρες με εσυ Magda Apostolopoulou Kiafa και οποια αλλη θελει εννοειται...

σε βρηκα εγω! :)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον σε βρηκα! εχεις στο profil σου "i can do it" ? για να ειμαι σιγουρη ;)

ναι ναι!!το παιδι εννοουσα!χαχα


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα!ετσι μπραβο τα εμψυχωτικά!

μενεις μονιμα στη ξενιτια?στα βόρεια?

μη λαμβανεις υπ οψιν το φμπ, εχω μια μικρη πορωση με το χαρι ποτερ(χωρις σχολια) , ψιλοβορεια μενω αλλα οχι στην ξενιτια, εγχωρια!γιαννενα μενουμε απο το σεπτεμβρη!(αντρας στρατιωτικος και κανουμε τουρ στην ελλαδα)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζαχαρουλα ησουν κουκλα νυφη!!!!φτου φτου!!!!

ευχαριστω και ανταποδιδω!

α οκ...ειπα μηπως ησουν στην ξενιτια! ωραια τα γιαννενα? δεν εχω ανεβει ποτε εκει προς τα πανω! οι γονεις μου που εχουν ερθει αρκετες φορες, μου εχουν πει οτι ειναι φοβερα

και ο αντρας μου φουλ κολλημενος με τον χαρι ποτερ...εγω μια φορα ειδα στο cinema και με πηρε ο υπνος! καλα, εχω μια ταση να με παιρνει ο υπνος στο cinema....χαχα


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ περιεργο να σου πω την αληθεια...σαν να σκαει κατι μεσα στην κοιλια σου...σαν ποπ κορν! ειναι πολυ ευχαριστο συναισθημα γιατι ξερεις απο τι προερχεται!

βεβαια περιμενω πως και πως τις κλωτσιες! εκει νομιζω οτι θα ειναι φοβερο!

αλλα οταν δεν εχω αυτα τα...διαφορα τελος παντων, ανυσηχω πολυ..τωρα απο το πρωι ειμαι σε εγρηγορση να πιασω οποιαδηποτε πιθανη κινηση! και επειδη ακομα δεν ειναι και πολυ εντονα, λεω ηταν δεν ηταν? τεσπα...

οσο αφορα τα χρηματα για τον τοκετο, θα παρουμε ενα επιδομα γεννας απο καποια ιδιωτικη ασφαλεια που εχω, και δεν θελω να τα χαλασω ολα στο ΙΑΣΩ. προτιμω να παω σε υποδεέστερο δωματιο και να τα χαλασω στο μωρακι, παρα να δωσω ενα σκασμο σε δικλινο η μονοκλινο, για 4 μερουλες. αλλα βρε παιδι μου ειναι και το πιο ακριβο...

Και εγω ΙΑΣΩ αλλα δεν έχω δει καθόλου τιμές. Υποθέτω όμως οτι είναι σίγουρα ακριβότερο απο τα αλλά μονο και μονό απο τις εξετάσεις που εχω κάνει εκεί :)

Πράγματι τα παλιά εξάκλινα έχουν γίνει 3 κλινα αλλά τελικά 2-3 ημέρες θα είμαστε εκει. Συμφωνώ απόλυτα οτι αξίζει τα χρήματα να τα διαθέσεις για το μωρό :)

Και εγω έχω αρχίσει να νοιώθω το μωρό αλλά οχι πάντα. Εξάλλου έχω πρόσθιο πλακούντα και ξέρω οτι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλαβαίνω όλες τις κινήσεις.

εγω παλι που ειμαι φοβητσιαρα κανω λιγα πραγματα στο σπιτι με βοηθαει και ο αντρας μου και ερχεται που και που η μαμα η η αδερφη μου και κανουμε τα πιο χοντρα. μεσα στα χοντρα ειναι και το σιδερο γιατι δεν μπορω να σταθω ορθια μου πεφτει η πιεση και πεφτω κι εγω ξερη. απο 38 νουμερο παπουτσι εχω παει στο 40 (τοσο φορουσα και οταν ημουν 110 κιλα και για καλη μου τυχη δεν τα εχω πεταξει) και δεν θελω να φανταστω που μπορει να φτασω...

και το καλυτερο?? χθες το βραδυ ενιωθα μπουρμπουλιθρες οπως ειπε και η zacharoula και δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τη χαρα μου!!! λετε να ειναι ο γιος μου?? ειναι δυνατον απο την 14η εβδομαδα???

Και εγω έχω βάλει γυναίκα απο τις αρχές της εγκυμοσύνης. Μετά απο αρκετή πίεση βέβαια απο τους δικούς μου γιατι έχω μια μικρή ιδιοτροπία με τα πράγματά μου αλλά εχω αρχίσει και το απολαμβάνω που κάνω ελάχιστα πράγματα :tongue::tongue::tongue:

(Επίσης κάπου είχατε πει για φμπ!οποια θέλει ας μου κανει και μένα αντ! :) lia mar-shortjohn)

Σε έκανα add :)

δεν σε βρισκω :confused:

αν μπορεις βρες με εσυ Magda Apostolopoulou Kiafa και οποια αλλη θελει εννοειται...

Σε έκανα add :)


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και ανταποδιδω!

α οκ...ειπα μηπως ησουν στην ξενιτια! ωραια τα γιαννενα? δεν εχω ανεβει ποτε εκει προς τα πανω! οι γονεις μου που εχουν ερθει αρκετες φορες, μου εχουν πει οτι ειναι φοβερα

και ο αντρας μου φουλ κολλημενος με τον χαρι ποτερ...εγω μια φορα ειδα στο cinema και με πηρε ο υπνος! καλα, εχω μια ταση να με παιρνει ο υπνος στο cinema....χαχα

πολυ ομορφα ειναι!μετα την αθηνα που μεναμε 3 χρονια εδω μου φαινεται παραδεισος!!

χαχα δικος μου και ο αντρας σου!σε παιρνει ο υπνος??ιεροσυλία!!χαχαχα


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυ ομορφα ειναι!μετα την αθηνα που μεναμε 3 χρονια εδω μου φαινεται παραδεισος!!

χαχα δικος μου και ο αντρας σου!σε παιρνει ο υπνος??ιεροσυλία!!χαχαχα

το φανταζομαι...και εμενα μου αρεσει παρα πολυ η ζωη στην επαρχια! ποσο θα ηθελα να μπορουσαμε να κανουμε ενα τετοιο βημα! αλλα η δουλεια του αντρα μου δεν το επιτρεπει με τιποτα...και του αρεσει πολυ αυτο που κανει, δεν θα μπορουσε να αλλαξει επαγγελμα.

ειχα κοιμηθει και στο lord of the rings,στο δευτερο, εκει που μιλαγαν τα δεντρα! χαχαχαχα


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

το φανταζομαι...και εμενα μου αρεσει παρα πολυ η ζωη στην επαρχια! ποσο θα ηθελα να μπορουσαμε να κανουμε ενα τετοιο βημα! αλλα η δουλεια του αντρα μου δεν το επιτρεπει με τιποτα...και του αρεσει πολυ αυτο που κανει, δεν θα μπορουσε να αλλαξει επαγγελμα.

ειχα κοιμηθει και στο lord of the rings,στο δευτερο, εκει που μιλαγαν τα δεντρα! χαχαχαχα

μεγαλωσα επαρχια και πηγα αθηνα μονο για τον ερωτα!και πολυ πιθανο στο μελλον να ξαναρθουμε αλλα ας μην στενοχωριεμαι απο τωρα!χααχαχ

καλα αυτο χαλια!!παραλιγο να κοιμηθω και γω!χαχα!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ΙΑΣΩ αλλα δεν έχω δει καθόλου τιμές. Υποθέτω όμως οτι είναι σίγουρα ακριβότερο απο τα αλλά μονο και μονό απο τις εξετάσεις που εχω κάνει εκεί :)

Πράγματι τα παλιά εξάκλινα έχουν γίνει 3 κλινα αλλά τελικά 2-3 ημέρες θα είμαστε εκει. Συμφωνώ απόλυτα οτι αξίζει τα χρήματα να τα διαθέσεις για το μωρό :)

Και εγω έχω αρχίσει να νοιώθω το μωρό αλλά οχι πάντα. Εξάλλου έχω πρόσθιο πλακούντα και ξέρω οτι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλαβαίνω όλες τις κινήσεις.

ετσι ειναι....για 4 μερες δεν θα παθουμε τιποτα να ειμαστε με πολυ κοσμο...καλα θα ηταν να ημασταν μονες μας με τα μωρακια αλλα τι να κανουμε..μικρο το κακο! οι τιμες ειναι:

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για καισαρική τομή ΙΑΣΩ: Καισαρική τομή με ΕΟΠΠΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

Πακέτο 4 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση

Τρίκλινο 1379 ευρώ 120 ευρώ

Τρίκλινο Superior 1660 ευρώ 170 ευρώ

Δίκλινο 2282 ευρώ 226 ευρώ

Δίκλινο Superior 3299 ευρώ 340 ευρώ

Μονόκλινο 4881 ευρώ 565 ευρώ

LUX 6689 ευρώ 793 ευρώ

Σουίτα 10249 ευρώ 1132 ευρώ

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για φυσιολογικό τοκετό ΙΑΣΩ: Φυσιολογικός τοκετός με ΕΟΠΥΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση

Τρίκλινο 1205 ευρώ 120 ευρώ

Τρίκλινο Superior 1431 ευρώ 170 ευρώ

Δίκλινο 1996 ευρώ 226 ευρώ

Δίκλινο Superior 2900 ευρώ 340 ευρώ

Μονόκλινο 4256 ευρώ 565 ευρώ

LUX 5838 ευρώ 793 ευρώ

Σουίτα 9058 ευρώ 1132 ευρώ


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

accepted!!χιχι

το είδα ;)

Και εγω ΙΑΣΩ αλλα δεν έχω δει καθόλου τιμές. Υποθέτω όμως οτι είναι σίγουρα ακριβότερο απο τα αλλά μονο και μονό απο τις εξετάσεις που εχω κάνει εκεί :)

Πράγματι τα παλιά εξάκλινα έχουν γίνει 3 κλινα αλλά τελικά 2-3 ημέρες θα είμαστε εκει. Συμφωνώ απόλυτα οτι αξίζει τα χρήματα να τα διαθέσεις για το μωρό :)

Και εγω έχω αρχίσει να νοιώθω το μωρό αλλά οχι πάντα. Εξάλλου έχω πρόσθιο πλακούντα και ξέρω οτι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλαβαίνω όλες τις κινήσεις.

ετσι ειναι....για 4 μερες δεν θα παθουμε τιποτα να ειμαστε με πολυ κοσμο...καλα θα ηταν να ημασταν μονες μας με τα μωρακια αλλα τι να κανουμε..μικρο το κακο! οι τιμες ειναι:

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για καισαρική τομή ΙΑΣΩ: Καισαρική τομή με ΕΟΠΠΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

Πακέτο 4 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση

Τρίκλινο 1379 ευρώ 120 ευρώ

Τρίκλινο Superior 1660 ευρώ 170 ευρώ

Δίκλινο 2282 ευρώ 226 ευρώ

Δίκλινο Superior 3299 ευρώ 340 ευρώ

Μονόκλινο 4881 ευρώ 565 ευρώ

LUX 6689 ευρώ 793 ευρώ

Σουίτα 10249 ευρώ 1132 ευρώ

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για φυσιολογικό τοκετό ΙΑΣΩ: Φυσιολογικός τοκετός με ΕΟΠΥΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση

Τρίκλινο 1205 ευρώ 120 ευρώ

Τρίκλινο Superior 1431 ευρώ 170 ευρώ

Δίκλινο 1996 ευρώ 226 ευρώ

Δίκλινο Superior 2900 ευρώ 340 ευρώ

Μονόκλινο 4256 ευρώ 565 ευρώ

LUX 5838 ευρώ 793 ευρώ

Σουίτα 9058 ευρώ 1132 ευρώ

Σ'ευχαριστώ :) Έχει ενδιαφέρον πάντως......:tongue::tongue::tongue:


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...