Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

καλο αλλα αυτο μπορω να το κανω στους "ασχετους" και με μεγαλη ευχαριστηση!! αλλα στη μανα μου ή στη πεθερα μου, δεν μου βγαινει να τους παρω το χερι και να τους πω μην αγγιζετε!! νομιζω πως θα φανω κακια!! :cry:

εχεις ενα δικιο...εκτος εαν πεις τιποτα του στυλ " ελα ρε μαμα, ακομα δεν γεννηθηκε και το εχουμε κατσιασει το μπεμπακι!"


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια!!

Πολυξενη και μενα με εκνευριζει αυτο αλλα ευτυχως δεν το κανουν!!

Εμας μας ειπε 1600 για γιατρο..παιδιατρο..αναισθησιολογο και κλινικη μαζι..βεβαια η κλινικη θα παρει και απο τον ΕΟΠΠΥ..μια χαρα δεν ειναι?

Καντε με και μενα add eleni papadopoulou..επειδη ειμαστε πολλες θα με βρειτς απο τους κοινους φιλους λογικα!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

και γω το θελω μαζι μου γιατι θελω αποκλειστικο θηλασμο!βεβαια ετσι κι αλλιως θα το χα μιασ και γω σε δημοσιο θα μαι!

πολυξενη και γω δεν μπορω να μου πιανουν την κοιλια, και καμια φορα ουτε ο αντρας μου!ειδικα μετα απο φαγητο που ειμαι τερμα φουσκωμενη!

ενα παραξενο πραγμα ρε παιδι μου!!! απο τον αντρα μου δεν ενοχλει καθολου, ισα ισα που το επιδιωκω κιολας, σηκωνω την μπλουζα και παω κοντα του για χαδακια και φιλακια, μ'αρεσει παρα πολυ!! :D Αλλα για τους υπολοιπους νιωθω λες και εχω σηκωσει πανο που να γραφει το μωρο ειναι δικο μου και του αντρα μου και ΜΟΝΟ!!!

δεν ειμαι κακια, και ποτε δεν ημουν ιδιοτροπη αλλα αυτο το πραγμα πραγματικα με ενοχλει!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενα δικιο...εκτος εαν πεις τιποτα του στυλ " ελα ρε μαμα, ακομα δεν γεννηθηκε και το εχουμε κατσιασει το μπεμπακι!"

χαχαχχαχ, καλο αυτο! μ'αρεσει!!! :D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα μπλουζα με σταμπα : μην ακουμπατε η μαμα δαγκωνει!!!

χαχα! εγω μαλλον θα λεω αυτο οταν με το καλο γεννηθει! εκει ειναι που δεν θα μπορω να το ακουμπαει ολος ο κοσμος...τη κοιλια τη παλευω, αλλα μετα? τι λες? μην αγγιζετε το μωρακι ειναι δικο μου?? χαχαχα

παντως, οσο αφορα τη κοιλια, μας ειναι περιεργο, γιατι ενω στην ουσια χαιδευουν την κοιλια μας - κατα προεκταση, εμας - οι αλλοι το κανουν γιατι χαιδευουν το μωρακι - και καλα. γιαυτο και αισθανομαστε περιεργα...


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!

Πολυξενη και μενα με εκνευριζει αυτο αλλα ευτυχως δεν το κανουν!!

Εμας μας ειπε 1600 για γιατρο..παιδιατρο..αναισθησιολογο και κλινικη μαζι..βεβαια η κλινικη θα παρει και απο τον ΕΟΠΠΥ..μια χαρα δεν ειναι?

Καντε με και μενα add eleni papadopoulou..επειδη ειμαστε πολλες θα με βρειτς απο τους κοινους φιλους λογικα!!

με το σκυλο ε??


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

ενα παραξενο πραγμα ρε παιδι μου!!! απο τον αντρα μου δεν ενοχλει καθολου, ισα ισα που το επιδιωκω κιολας, σηκωνω την μπλουζα και παω κοντα του για χαδακια και φιλακια, μ'αρεσει παρα πολυ!! :D Αλλα για τους υπολοιπους νιωθω λες και εχω σηκωσει πανο που να γραφει το μωρο ειναι δικο μου και του αντρα μου και ΜΟΝΟ!!!

δεν ειμαι κακια, και ποτε δεν ημουν ιδιοτροπη αλλα αυτο το πραγμα πραγματικα με ενοχλει!

χαχα δεν εισαι κακια καλε!!!εμενα ο αντρας μου ειναι και λιγο αγαρμπος και με γαργαλαει!σκυβει στην κοιλια και μιλαει στην κορη και μετα με δαγκωνει κι ολας!οτι να ναι!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα δεν εισαι κακια καλε!!!εμενα ο αντρας μου ειναι και λιγο αγαρμπος και με γαργαλαει!σκυβει στην κοιλια και μιλαει στην κορη και μετα με δαγκωνει κι ολας!οτι να ναι!

χαχαχ, πολυ γλυκο!! μ'αρεσουν αυτα!! :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...