Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Λοιπόν αρχίζω:

Ελενακι εγώ αποβαλω οτιδήποτε έχει κρεας η είναι τηγανισμενο. Για να το πω σωστά κάνω εμετό με τα πάντα. Οπότε δεν είχε να κάνει μόνο με το λουκάνικο.

Στα βαφτισια θα είμαστε τα 5-6 άτομα παραπάνω από όσα θα ήμαστε στο γάμο. Και στο γάμο θα ήμαστε 10 άτομα οπότε δεν θα είναι πολλά τα έξοδα.

Μαρία και εγώ την πορτοκαλογλυκοζη ήπια και ήμουν και μυστική και ήταν σαν να έπινα χυμουλι! Δεν ξέρω όμως Ποτε ήταν έτοιμες γιατί τις έκανα Τρίτη και τις πήρα Πέμπτη που είχα και την αυχενικη.

Απορια: μπορώ να έχω πάνω από δύο μάρτυρες στον πολιτικό;


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλησπέρα, ή μάλλον καλημέρα :rolleyes:

Χθες έκανα την αυχενική και μου είπαν όλα καλά, απλά περιμένω και τις αιματολογικές την Τρίτη για να δω πιθανότητες γιατί δεν είμαι και νιάτο πλέον (αισίως 33)Δεν έμαθα φύλο, αλλά η αλήθεια είναι πως δεν ρώτησα καν δεν ξέρω τι έπαθα, είχα πολύ τρακ παρόλο που είναι το δεύτερο παιδάκι μου :eek: Αυτά τα νέα μου, δεν είμαι και πολύ καλά, ο άντρας μου αναγκαστικά έπιασε κ 2η δουλειά και στριμωχτήκαμε λίγο, αφήστε που μου κακοφάνηκε, δεν είμαστε κ παιδάκια πια :| Είμαι πολύ κακόκεφη και ελπίζω να μη το μεταδίδω κ στο μικρούλι... άσε που φωνάζω κ χωρίς λόγο και στην μικρή μου την καημένη και δεν φταίει σε τίποτα :cry:

Στείλτε κάνα νέο ν'αλλάξουμε λίγο ψυχολογία

Φιλιά σε όλες

ειναι δυσκολες οι εποχες, τι να κανει ο ανθρωπος;;; αλλα σε καταλαβαινω, με εχουν πιασει και εμενα οι αγαπουλες μου, και θελω να ειναι συνεχεια διπλα μου!!! :Dκαλα αποτελεσματα

Καλημέρα κορίτσια,

εγώ εχθές αισθανόμουν πολύ κουρασμένη και με πήρε ο ύπνος απο τις 9 και κοιμόμουν μέχρι τώρα :-). Αλλά τουλάχιστον τώρα νιώθω ξεκούραστη!

Εγώ έχω αρχίσει να προβληματίζομαι με τις διακοπές. Είχαμε προγραμματίσει να κατέβουμε στο νήσι τις 2 τελευταίες βδομάδες του Ιουλίου, αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα μας βγει. Μετά την αυχενική και ανάλογα τα αποτελέσματα μπορεί να πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση... Μήπως ξέρετε σε ποια εβδομάδα γίνεται συνήθως??? Στο internet λένε μεγάλο εύρως... Anyway, φοβάμαι λοιπόν ότι μπορεί μετά να μην με αφήσει ο γιατρός να φύγω (και θα φοβάμαι και εγώ δηλαδη)... εκτός αν γίνει αφού γυρίσουμε.

Δεν σας είπα η αυχενική θα γίνει στις 19/6 τελικά... μου άλλαξε το ραντευού ο γιατρός. Και έτσι θα ξέρω στο τέλος του μήνα.

μια χαρα θα ειστε, και θα καταφερετε να πατε!!! θετικη ενεργεια!!! :D

Καλημέρα! Εγώ χθες πήγα βόλτα. Έχουμε πανυγηρι στο χωριο και παρότι το χαλια στομάχι βγηκα. Έφαγα πατατουλες και τσιμπησα και δύο ξεροψημενα λουκάνικα. Φυσικα όταν γυρισαμε τα έβγαλα ολα αλλά χαλαλι. Πέρασα καλά. Ειμασταν ωραία παρέα. Το ανακοινώσαμε σε ένα φιλαράκι μας και τον ρωτησαμε αν θέλει να γίνει νονός. Και το πήρε ζεστά αλλά είπε θα σας πω γιατι δεν ξέρω πως θα είμαι. Του εξήγησα πως ας παρει αυτός τις λαμπαδες το σταυρουδακι και το λαδάκι και τα ρουχαλάκια και τα υπολοιπα θα τα πάρουμε εμείς. Κανένας δεν έχει πλέον οποτε δεν είναι κακό να μοιραστούμε τα έξοδα.

τι αλλο παιρνουν οι νονοι;; :? Νομιζα οτι αυτα παιρνουν μονο!!!

Θα έχω κλείσει 13 εβδομάδες. Όντως 10/6 ήταν νωρίς, κανονικά μου είπε ο γιατρός για 15 ή 17/6 αλλά δεν βρήκα ραντεβού και έτσι πήγε για 19.

Η αδελφή διάλεξε πρώτα μας ξαδέλφια για νονούς, που νομίζω ότι ήταν πολύ καλές επιλογές. Εγώ δεν ξέρω ακόμα... Βασικά δεν θέλω κάποιον που να έχει βαφτίσει ήδη. Δεν είμαι υπερ του να έχεις πολλά βαφτιστήρια.

Πάντως θα προτιμήσω μικρή βάφτιση... στο γάμο είχαμε μόνο 150 άτομα... και η βάφτιση λέω να είναι ακόμα μικρότερη... λίγοι και καλοί :-)

Εμας θα παντρεψουν αλλα και θα βαφτισουν ο πρωτος ξαδερφος του αντρα μου (με τον οποιο εχουν μεγαλωσει μαζι απο μωρακια) και με τη συζυγο του, τους οποιους τους λατρευω πραγματικα!!! κανουμε πολυ καλη παρεα, και ξετρελαθηκαν οταν τους ειπαμε να μας γαμο-βαφτισουν! :D

οσο για τα ατομα στη δικη μας γαμο-βαφτιση θα ξεπερασουν τα 300!! πφφφφ!! τη προγραμματιζουμε για καπου στα μεσα Ιουνιου, οποτε με το που γεννησω θα πρεπει να αρχισω και τις ετοιμασιες!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................. ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ... ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι

zwoula80 ............. ΠΗΤ 07/11/13

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69........... ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ............... ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ............... ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

despina77............. ΠΗΤ 20/11/13

elenaki1987 ......... ΠΗΤ 20/11/13

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............. ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon .................. ΠΗΤ 23/11/13

kokkinotrixa...........ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013............... ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 .................. ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι

magdou_............... ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*................... ΠΗΤ 10/12/13

maribell ................ ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 .............. ΠΗΤ 15/12/13

kellymania ............ ΠΗΤ 18/12/13

maira77 ................ ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 .......... ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................. ΠΗΤ 25/12/13

kristy25 ................ ΠΗΤ

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

12/06 ioazon..............(A-test)

14/06 elenaki1987 .....(επιβεβαιωση φυλου)

15/06 kokkinotrixa......(υπερηχος)

17/06 Ellie2013 ..........(εξετασεις)

19/06 Christina123......(αυχενικη)

20/06 maria* .............(επιβεβαιωση φυλου)

25/06 polixenh ...........(υπερηχος)

03/07 ganna ..............(Β' επιπεδου)

12/07 polixenh ...........(Β' επιπεδου)

08/08 magdou_ ..........(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμας θα παντρεψουν αλλα και θα βαφτισουν ο πρωτος ξαδερφος του αντρα μου (με τον οποιο εχουν μεγαλωσει μαζι απο μωρακια) και με τη συζυγο του, τους οποιους τους λατρευω πραγματικα!!! κανουμε πολυ καλη παρεα, και ξετρελαθηκαν οταν τους ειπαμε να μας γαμο-βαφτισουν! :D

οσο για τα ατομα στη δικη μας γαμο-βαφτιση θα ξεπερασουν τα 300!! πφφφφ!! τη προγραμματιζουμε για καπου στα μεσα Ιουνιου, οποτε με το που γεννησω θα πρεπει να αρχισω και τις ετοιμασιες!!

Μια χαρά είναι 2 σε 1 :-)...λίγο πιο κουραστικό για σένα! Και τα 300 άτομα είναι ιδανικά... για να βρείτε ωραίο μέρος κτλ... οτιδήποτε πληροφορία θέλεις για το γάμο, πες μας μπας και μπορούμε να βοηθήσουμε.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι 2 σε 1 :-)...λίγο πιο κουραστικό για σένα! Και τα 300 άτομα είναι ιδανικά... για να βρείτε ωραίο μέρος κτλ... οτιδήποτε πληροφορία θέλεις για το γάμο, πες μας μπας και μπορούμε να βοηθήσουμε.

ευχαριστω πολυ, ειναι η δουλεια σου;;; ρωταω επειδη νομιζω πως μου το εχεις ξαναπει!!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ, ειναι η δουλεια σου;;; ρωταω επειδη νομιζω πως μου το εχεις ξαναπει!!! :D

όχι, αλλά έχω κάνει πρόσφατα το γάμο. Τώρα που το λές και εγώ νομίζω ότι κάποια κοπέλα σου είχε πει ότι είναι η δουλειά της :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

ΣΚ εμείς τελικά μείναμε Αθήνα αλλά ήμασταν συνεχώς με φίλους (Σάββατο σπίτι μας και Κυριακή καλεσμένοι) και ήταν πολύ καλά.

Για νονούς και εμείς δεν έχουμε καταλήξει ακόμη. Ωστόσο μας έχει ήδη προτείνει ένα κοινό φιλικό ζευγάρι και μια φίλη μου να μας βαφτίσει και πρέπει να πάρουμε μια απόφαση σχετικά σύντομα. Δε σας κρύβω οτι όποιον και να επιλέξουμε, σκεφτόμαστε να υπάρχει και δεύτερος νονός κάποιος πολύ κοντινός συγγενής γιατι δε θέλω να καταλήξει το μωρό χωρίς νονό στο τέλος. Ακούω διάφορα τον τελευταίο καιρό.

Christina και εγω και ο άνδρας μου ακριβώς τις ίδιες ώρες δουλεύουμε και μας έχει προβληματίσει έντονα αυτό δεδομένου οτι δεν έχουμε και τους γονείς κοντά. Αλλά δεν πειράζει θα την βρούμε την άκρη. Η επιλογή μας ήταν πολύ συνειδητοποιημένη και νομίζω αξίζουν πολλές "θυσίες" :)


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια μου και καλη εβδομάδα σε όλες!!!

Πολυ ωραίο ΣΚ την έβγαλα παραλία 2 μερες στη σκια και διαβασμα!!

Εχω παρει ενα βιβλιο για τη φροντιδα του μωρου και δε λεω να ξεκολλησω!!!

Χα χα χα

Κανω προετοιμασία τρελή διαβάζοντας, να ξερω τι με περιμένει!!

Μην πελαγωσω με 2 μωρακια!! :)


AhYYp2.png

2013.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!!! Τι κανετε κοριτσακια; πως τα πατε με τη ζεστη;; εγω υποφερω.. δεν εχω ρωτησει και αν μπορω να κανω καμια βουτια και μεχρι την πεμπτη που θα τον δω θα εχει χαλασει ο καιρος... μαγειρευω ωραιες φακουλες... Α,!!! Εκανα εξεταση αιματος το πρωι για το θυροειδη μου και δεν σταματουσε να τρεχει το αιμα απο το χερι μου. Εσταζε κατω!!! Επαθε σοκ κι αυτη κ εγω!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η ζέστη δεν με ενοχλεί... περισσότερο κρυάδες νιώθω παρά ζέστη :-)

Μπορεί το βράδυ να παίρνω και την κουβερτούλα μου αγκαλιά στον καναπέ :-) :-).

Δεν ξέρω αν θα αλλάξει αυτό τους επόμενους μήνες... θα δούμε.

Και εμένα έτρεξε αίμα όπως λες, αλλά μου είπε η κοπέλα ότι το κατέβασα γρήγορα... το ανέβασα πάλι και σταμάτησε.

AthKos και εμείς ακριβώς έτσι… οι γονείς και η αδελφη μου είναι μακριά… οπότε δεν θα έχουμε βοήθεια… Ίσως όμως να έρθει τον πρώτο καιρό η μαμά μου για να με βοηθήσει. Και κατά τα άλλα συμφωνώ ότι αξίζουν οι θυσίες και θα βρεθεί τρόπος :-)

Το ΣΚ πήγα στα μαγαζιά για παπούτσια... Μέχρι τώρα φορούσα αθλητικά μόνο (και στο γραφείο) λόγω του ποδιού... Και ο φυσικοθεραπευτής μου είπε να μην φοράω σαγιονάρες κτλ που δεν είναι σταθερές και μπορεί να γλυστίσει το πόδι... προφανώς όχι τακούνι... αλλά όχι και τελείως ίσια... Ξέρετε πόσο δύσκολο είναι να βρεις παπούτσι με όλους αυτούς τους περιορισμούς :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για φυσιολογικό τοκετό

ΜΗΤΕΡΑ: Φυσιολογικός τοκετός με ΕΟΠΥΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

** Το πακέτο με τη VIP σουίτα είναι για 5 διανυκτερεύσεις και

περιλαμβάνει και τις εξετάσεις του νεογνού

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση Τετράκλινο 1017 ευρώ 113 ευρώ Τρίκλινο 1412 ευρώ 203 ευρώ Δίκλινο 2486 ευρώ 339 ευρώ Μονόκλινο 4011 ευρώ 565 ευρώ LUX 7910 ευρώ 1695 ευρώ Σουίτα 11300 ευρώ

**VIP Σουίτα 22600 ευρώ

Τιμές με ΕΟΠΥΥ για καισαρική τομή

ΜΗΤΕΡΑ: Καισαρική τομή με ΕΟΠΥΥ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

** Το πακέτο με τη VIP σουίτα είναι για 5 διανυκτερεύσεις και

περιλαμβάνει και τις εξετάσεις του νεογνού

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση Τετράκλινο 1243 ευρώ 113 ευρώ Τρίκλινο 1412 ευρώ 203 ευρώ Δίκλινο 2486 ευρώ 339 ευρώ Μονόκλινο 4011 ευρώ 565 ευρώ LUX 7910 ευρώ 1695 ευρώ Σουίτα 11300 ευρώ

**VIP Σουίτα 22600 ευρώ

Τιμές με ΟΓΑ για φυσιολογικό τοκετό

ΜΗΤΕΡΑ: Φυσιολογικός τοκετός με ΟΓΑ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

** Το πακέτο με τη VIP σουίτα είναι για 5 διανυκτερεύσεις και

περιλαμβάνει και τις εξετάσεις του νεογνού

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση Τετράκλινο 1243 ευρώ 113 ευρώ Τρίκλινο 1695 ευρώ 203 ευρώ Δίκλινο 2712 ευρώ 339 ευρώ Μονόκλινο 4238 ευρώ 565 ευρώ LUX 7910 ευρώ 1695 ευρώ Σουίτα 11300 ευρώ

**VIP Σουίτα 22600 ευρώ

Τιμές με ΟΓΑ για καισαρική τομή

ΜΗΤΕΡΑ: Καισαρική τομή με ΟΓΑ

* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 13%

** Το πακέτο με τη VIP σουίτα είναι για 5 διανυκτερεύσεις και

περιλαμβάνει και τις εξετάσεις του νεογνού

Πακέτο 3 διανυκτερεύσεων Κάθε επιπλέον διανυκτέρευση Τετράκλινο 1582 ευρώ 113 ευρώ Τρίκλινο 1695 ευρώ 203 ευρώ Δίκλινο 2712 ευρώ 339 ευρώ Μονόκλινο 4238 ευρώ 565 ευρώ LUX 7910 ευρώ 1695 ευρώ Σουίτα 11300 ευρώ

**VIP Σουίτα 22600 ευρώ

Υποχρεωτικές και προαιρετικές εξετάσεις του νεογνού

Οι υποχρεωτικές εξετάσεις του νεογνού (πχ. χολερυθρίνη ή ομάδα Rhesus) χρεώνονται επιπλέον.

Οι προαιρετικές εξετάσεις νεογνού χρεώνονται επιπλέον. Το κόστος τους ανέρχεται συνήθως στα 305 ευρώ.


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου και καλη εβδομάδα σε όλες!!!

Πολυ ωραίο ΣΚ την έβγαλα παραλία 2 μερες στη σκια και διαβασμα!!

Εχω παρει ενα βιβλιο για τη φροντιδα του μωρου και δε λεω να ξεκολλησω!!!

Χα χα χα

Κανω προετοιμασία τρελή διαβάζοντας, να ξερω τι με περιμένει!!

Μην πελαγωσω με 2 μωρακια!! :)

πωπω, ναι εχεις δικιο! εδω εμεις και εχουμε χ?στει πανω μας με ενα που θα γεννησουμε, ποσο μαλλον εσυ!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ! :D:D

Καλημερες!!!! Τι κανετε κοριτσακια; πως τα πατε με τη ζεστη;; εγω υποφερω.. δεν εχω ρωτησει και αν μπορω να κανω καμια βουτια και μεχρι την πεμπτη που θα τον δω θα εχει χαλασει ο καιρος... μαγειρευω ωραιες φακουλες... Α,!!! Εκανα εξεταση αιματος το πρωι για το θυροειδη μου και δεν σταματουσε να τρεχει το αιμα απο το χερι μου. Εσταζε κατω!!! Επαθε σοκ κι αυτη κ εγω!!!

ετσι ειμαι και εγω!! χρυση βλεβα με φωναζουν!! απο πολυ μικρη το ειχα αυτο ειδικα με τη φλεβα στο αριστερο μου χερι!!! ποταμι!!! :D οσο για τα μπανια αν σε αφηνει ο γιατρος, που πρεπει να τον ρωτησεις, καλο θα ηταν να μην ειναι πολυ κρυο το νερο!!!

Εμένα η ζέστη δεν με ενοχλεί... περισσότερο κρυάδες νιώθω παρά ζέστη :-)

Μπορεί το βράδυ να παίρνω και την κουβερτούλα μου αγκαλιά στον καναπέ :-) :-).

Δεν ξέρω αν θα αλλάξει αυτό τους επόμενους μήνες... θα δούμε.

Και εμένα έτρεξε αίμα όπως λες, αλλά μου είπε η κοπέλα ότι το κατέβασα γρήγορα... το ανέβασα πάλι και σταμάτησε.

Το ΣΚ πήγα στα μαγαζιά για παπούτσια... Μέχρι τώρα φορούσα αθλητικά μόνο (και στο γραφείο) λόγω του ποδιού... Και ο φυσικοθεραπευτής μου είπε να μην φοράω σαγιονάρες κτλ που δεν είναι σταθερές και μπορεί να γλυστίσει το πόδι... προφανώς όχι τακούνι... αλλά όχι και τελείως ίσια... Ξέρετε πόσο δύσκολο είναι να βρεις παπούτσι με όλους αυτούς τους περιορισμούς :-)

Για τις κρυαδες μην ανησυχεις ειχα και εγω μεχρι και την 12η περιπου εβδομαδα, κρυωνα τα βραδια αλλα και ολη την ημερα (δεν μπορω να πω), τωρα βεβαια λιωνω απο την ζεστη, πρηζομαι και σκαω!! :?

ευχομαι να βρηκες κατι που να σου αρεσει!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...