Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η συμβουλή πάντων είναι να σκέφτομαι θετικά. Μετα απο προσπαθεια τριων χρονων και ατσαλη αρχή μου είναι λιγάκι δύσκολο. Τώρα κοντευω 9 εβδομάδων και ακόμα δε μπορω να το πιστέψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιμάμαι και μετά ξυπνάω για να κοιμηθώ. Μιλάμε για τρομερή υπνηλία. Έτυχε να κοιμηθώ καθιστή στον καναπέ. Που και που κάθε 3-4 μέρες νιώθω ναυτία (κυρίως όταν αγχωθω) αλλά ευτυχώς χωρίς εμετούς. Εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι η Δήμητρα 32 ετων έγκυος στο πρωτο μου με Πητ 9/11/13. Εύχομαι σε όλες με το καλό τα μωρακια σας!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με το καλο το μπεμπακι σου!!! :D :D :D :D :D :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή τη φορά έχω πολλές ζαλάδες...σαν να είμαι σε καράβι που κουνάει! Έχω και λίγες αναγούλες που ελπίζω να μείνουν έτσι (είμαι ακόμα στην 5η βδομάδα και οι εμετοί από όσο ξέρω έρχονται μετά την 6η-7η)! Α και λίγη υπνηλία αλλά δεν μπορώ να την ευχαριστηθώ (όπως στην 1η εγκυμοσύνη που έλιωνα στον ύπνο) γιατί έχω και ένα μικρό ταλιμπανάκι στο σπίτι να φροντίζω!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

1. kat3r1na ....... ΠΗΤ 01/11/13

2. stefaniana...... ΠΗΤ 06/11/13

3. zwoula80 ....... ΠΗΤ 07/11/13

4. Δημητρα69..... ΠΗΤ 09/11/13

5. polixenh ........ ΠΗΤ 15/11/13

6. elenaki1987 ... ΠΗΤ 20/11/13

7. kokkinotrixa..... ΠΗΤ 01/12/13

ΕΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΟΜΟΔΑΑαααααααααααααα......


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή τη φορά έχω πολλές ζαλάδες...σαν να είμαι σε καράβι που κουνάει! Έχω και λίγες αναγούλες που ελπίζω να μείνουν έτσι (είμαι ακόμα στην 5η βδομάδα και οι εμετοί από όσο ξέρω έρχονται μετά την 6η-7η)! Α και λίγη υπνηλία αλλά δεν μπορώ να την ευχαριστηθώ (όπως στην 1η εγκυμοσύνη που έλιωνα στον ύπνο) γιατί έχω και ένα μικρό ταλιμπανάκι στο σπίτι να φροντίζω!

Πωπω! Δύσκολο με ενα παιδι στο σπίτι. Μην ανησυχίες για τους εμετούς. Αν Κρινώ απο μένα είχα αναγουλες απο την πρωτη στιγμη αλλά εμετούς όχι. Μονο αυτά τα χάπια του σιδήρου με έχουν πεθάνει!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

1. kat3r1na ....... ΠΗΤ 01/11/13

2. stefaniana...... ΠΗΤ 06/11/13

3. zwoula80 ....... ΠΗΤ 07/11/13

4. Δημητρα69..... ΠΗΤ 09/11/13

5. polixenh ........ ΠΗΤ 15/11/13

6. elenaki1987 ... ΠΗΤ 20/11/13

7. kokkinotrixa..... ΠΗΤ 01/12/13

ΕΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΟΜΟΔΑΑαααααααααααααα......

Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος της ομάδας και εύχομαι σε ολες μια καλη εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω! Δύσκολο με ενα παιδι στο σπίτι. Μην ανησυχίες για τους εμετούς. Αν Κρινώ απο μένα είχα αναγουλες απο την πρωτη στιγμη αλλά εμετούς όχι. Μονο αυτά τα χάπια του σιδήρου με έχουν πεθάνει!

Παίρνεις από τώρα σίδηρο; Εγώ χτες έδωσα αίμα για τον προγεννετικό έλεγχο και θα πάρω αποτελέσματα τη Δευτέρα...προβλέπω σίδηρο στα πατώματα (είναι χαμηλά έτσι κι αλλιώς) και όντως είναι αηδία τα χάπια αυτά, ευτυχώς στην προηγούμενη τα πήρα μετά τον 3ο μήνα!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις από τώρα σίδηρο; Εγώ χτες έδωσα αίμα για τον προγεννετικό έλεγχο και θα πάρω αποτελέσματα τη Δευτέρα...προβλέπω σίδηρο στα πατώματα (είναι χαμηλά έτσι κι αλλιώς) και όντως είναι αηδία τα χάπια αυτά, ευτυχώς στην προηγούμενη τα πήρα μετά τον 3ο μήνα!

Παίρνω φολλικο εδώ και δυο εβδομάδες και σιδηρο μια εβδομαδα. Εχτες έδωσα κι εγώ αίμα για προγεννετικο έλεγχο. Σιδηρο μετα τον τρίτο μήνα; Δεν το είχα ξανακουσει. Όλες οσες ξέρω το έπαιρναν απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...