Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Καλημέρα!!ηρθε η Μαμα μου και θα ξεχυθουμε για ψώνια απο σημερα!!!εχω ερώτηση!ποια εταιρία καλλυντικά πήρατε;;(σαμπουαν κλπ) θερμόμετρο απο φαρμακείο ηλεκτρονικό;;κουβερτουλες πήρατε βαμβάκερες η και φλις;;εκτος απο τις ισπανικές!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

οσο αφορα τα ρουχαλακια, αυτα που πηρα απο το next direct,ηταν παααρα πολυ ομορφα και απιστευτα ποιοτικα. στην ελλαδα δεν βρηκα τοσο καλη ποιοτητα. επισης, ηρθαν δωρεαν, σε 2 εργασιμες μερες. Βεβαια, το σετ των 3 φορμακιων εκανε 20 ευρω. Απο τα tesco, επισης η ποιοτητα ηταν πολυ καλη ( οχι τοοοσο οσο απο τα next direct) αλλα μη φανταστητε jumbo ποιοτητα, ανωτερη σαφεστατα. Εκει το σετ των δυο φορμακιων ( μαρκυμανικα με σχεδιο) εκανε γυρω στα 8.50 ευρω. Ομως, πληρωσα 10 λιρες =12 ευρω για τη μεταφορα και εκανα να τα παραλαβω περιπου 9 εργασιμες μερες. Για μενα σχεση τιμης και ποιοτητας το tesco ειναι παραπανω απο οκ, δεν υπαρχει λογος για περισσοτερα χρηματα σε καθημερινα ρουχαλακια, που οσο να πεις μια φθορα θα την εχουν.

Τωρα μπορεις να παρεις 2-3 καλα απο το next direct, ετσι για να εχεις μερικα πιο καλα, οπως εκανα εγω. πηρα και ενα βελουτε απο το next direct το οποιο ειναι τελειο!

Απο κουβερτακια πηρα 5 ( υπερβολη ομως) πηρα μια μεγαλη - κουνιας φλις. Απο κει και περα πηρα 2 πλεκτες αγκαλιας, και 2 μαλλινες αγκαλιας επισης - απο zara home, ειχε εκπτωσεις το καλοκαιρι και προμηθευτικα κουβερτες :D


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α, θερμομετρο δεν πηραμε ακομη! ζαχαρωναμε ενα ομως στα λητω, που ηταν αυτιου. δεν το πηραμε τελικα, ειπαμε να το σκεφτουμε. Και μετα που γυρισα σπιτι, διαβασαμε λιγο στο internet οτι γενικα καλυτερα ειναι αυτα της μασχαλης - του πωπου - ψηφιακα βεβαια - εχουν μεγαλυτερη ακριβια απο αυτα του αυτιου η του μετωπου - αυτιου. οποτε καποια στιγμη θα παρω ενα ψηφιακο θερμομετρο με ευκαμπτη ακρη για μωρακια.


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πολυξενη ποιο παρκοκρεββατο πηρες απο το beboulino? εχω δει μερικα και τα ζαχαρωνω, μας ειπαν οι κουμπαροι μας να διαλεξουμε παρκοκρεββατο να μας παρουν! ειναι ωραιο?

το δικο μας δεν το εχει ρε γαμωτο... εμεις το πηραμε με πρασινες λεπτομερειες οχι μπλε... αλλα ολο το υπολοιπο φυσικα ειναι ιδιο..

http://www.beboulino.gr/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%AC/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-funny-dreams-%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%BF

ειναι μεγαλο ευρυχωρο και πρακτικο... ευκολο στη συναρμολογηση!

Καλημέρα!!ηρθε η Μαμα μου και θα ξεχυθουμε για ψώνια απο σημερα!!!εχω ερώτηση!ποια εταιρία καλλυντικά πήρατε;;(σαμπουαν κλπ) θερμόμετρο απο φαρμακείο ηλεκτρονικό;;κουβερτουλες πήρατε βαμβάκερες η και φλις;;εκτος απο τις ισπανικές!

καλα ψωνιαααααα!!! :D:D

της fissan πηρα κρεμα σωματος, αφρολουτρο και σαμπουαν

της sudocream πηρα κρεμα συγκαματος

θερμομετρο πηρα ηλεκτρονικο 60'' απο το λητω (απλο)

κουβερτες πηρα 2 φλις κουνιας και 2 πικε (1 μεγαλη και 1 μικρη) αλλα πηρα και κουβερλι κατι ενδιαμεσο δηλαδη...

οι ισπανικες τι ειναι;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

το δικο μας δεν το εχει ρε γαμωτο... εμεις το πηραμε με πρασινες λεπτομερειες οχι μπλε... αλλα ολο το υπολοιπο φυσικα ειναι ιδιο..

http://www.beboulino.gr/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%AC/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-funny-dreams-%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%BF

ειναι μεγαλο ευρυχωρο και πρακτικο... ευκολο στη συναρμολογηση!

καλα ψωνιαααααα!!! :D:D

της fissan πηρα κρεμα σωματος, αφρολουτρο και σαμπουαν

της sudocream πηρα κρεμα συγκαματος

θερμομετρο πηρα ηλεκτρονικο 60'' απο το λητω (απλο)

κουβερτες πηρα 2 φλις κουνιας και 2 πικε (1 μεγαλη και 1 μικρη) αλλα πηρα και κουβερλι κατι ενδιαμεσο δηλαδη...

οι ισπανικες τι ειναι;;;

Οι βελουτε οι πολυ απαλες ειναι οι ισπανικες. αν δεν κανω λαθος εχουν αντικαταστησει τις μαλλινες.

η


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι βελουτε οι πολυ απαλες ειναι οι ισπανικες. αν δεν κανω λαθος εχουν αντικαταστησει τις μαλλινες.

η

Ναι αυτές ειναι!!σε μας εδω εχει αρκετό κρύο και στη ζητάνε και στο μαιευτήριο!σημερα πήρα μια φλις και μια βαμβακερη για το Σπιτι!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

το δικο μας δεν το εχει ρε γαμωτο... εμεις το πηραμε με πρασινες λεπτομερειες οχι μπλε... αλλα ολο το υπολοιπο φυσικα ειναι ιδιο..

http://www.beboulino.gr/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%AC/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-funny-dreams-%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%B6%CE%B9%CE%BF

ειναι μεγαλο ευρυχωρο και πρακτικο... ευκολο στη συναρμολογηση!

καλα ψωνιαααααα!!! :D:D

της fissan πηρα κρεμα σωματος, αφρολουτρο και σαμπουαν

της sudocream πηρα κρεμα συγκαματος

θερμομετρο πηρα ηλεκτρονικο 60'' απο το λητω (απλο)

κουβερτες πηρα 2 φλις κουνιας και 2 πικε (1 μεγαλη και 1 μικρη) αλλα πηρα και κουβερλι κατι ενδιαμεσο δηλαδη...

οι ισπανικες τι ειναι;;;

Και γω φισαν και σουντοκριμ πήρα!!και θερμόμετρο της κικο το απλό!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε; Ξέρω χάνομαι. Έψαχνα για σεντονακια αυτές τις μέρες και βρήκα σε ένα site βρεφικά σεντονακια βαμβακερα -50 %. Θα παραγγείλω το μεσημεράκι.. Έχει ωραία σετακια.. Εσείς τι κάνετε;; Εγώ μετράω τις μερες για να παω να δω τον μπέμπη μου.. Μάλλον το Σάββατο. Μου είπε ο γιατρός ότι μέχρι της 15 θέλει να με ξαναδεί (από τις 20 του προηγουμενου). Αρα μάλλον Σαββατο. Θελω να πάω να κοιτάξω για νυχτικα και σουτιέν και θα παω και τζαμπο. (πάλι!) Κάτι θα βρω να παρω.. χιχιχι!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε; Ξέρω χάνομαι. Έψαχνα για σεντονακια αυτές τις μέρες και βρήκα σε ένα site βρεφικά σεντονακια βαμβακερα -50 %. Θα παραγγείλω το μεσημεράκι.. Έχει ωραία σετακια.. Εσείς τι κάνετε;; Εγώ μετράω τις μερες για να παω να δω τον μπέμπη μου.. Μάλλον το Σάββατο. Μου είπε ο γιατρός ότι μέχρι της 15 θέλει να με ξαναδεί (από τις 20 του προηγουμενου). Αρα μάλλον Σαββατο. Θελω να πάω να κοιτάξω για νυχτικα και σουτιέν και θα παω και τζαμπο. (πάλι!) Κάτι θα βρω να παρω.. χιχιχι!

ποιο σαιτ;;; αντε με το καλο... και εμενα τωρα θα με βλεπει καθε 2 εβδομαδες... εχω ραντεβου στις 16/09 παλι!!!,


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα σεντονάκια απο εδω

http://pennie.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%85/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%A3%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1

Ισως να λέμε και την ίδια σελ με την Ellie!

Επισης πήρα και αυτή την κουβερτουλα

http://pennie.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%85/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%B5%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%92%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%AD-263-pink

Lia μιας και είσαι και εσυ απο τα Γιάννενα πιστεύεις κάνει αυτή για το μαιευτήριο;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πήρα σεντονάκια απο εδω

http://pennie.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%85/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%A3%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1

Ισως να λέμε και την ίδια σελ με την Ellie!

Επισης πήρα και αυτή την κουβερτουλα

http://pennie.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%85/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%B5%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%92%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%AD-263-pink

Lia μιας και είσαι και εσυ απο τα Γιάννενα πιστεύεις κάνει αυτή για το μαιευτήριο;

Από εκεί ήθελα να παραγγείλω αλλά ψάχνοντας βρήκα μια άλλη σελίδα που είχε και ένα τέλειο σεντόνι της nef-nef. Θα σας τα βάλω..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...