Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καμιά μανούλα από Πάρο;


Hfufydy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
Είναι καμιά μανούλα από Πάρο; Εγώ δεν μένω μόνιμα Πάρο αλλά έχω καταγωγή από εκεί και την λατρεύω!!!

Με λένε Μπέττυ και μένω Πάρο τα τελευταία 9 περίπου χρόνια κατάγονται και οι 2 μου γονείς από εδώ!!Εσύ από πού είσαι;


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μπέττυ. Να σου ζήσουνε τα παιδάκια σου. Εμένα είναι ο μπαμπάς μου από την Πάρο και έχουμε πάρα πολλούς συγγενείς που μένουνε μόνιμα εκεί. Εγώ πηγαίνω τα καλοκαίρια για διακοπές, οι γονείς μου συνήθως είναι 6 μήνες εδώ Αθήνα και τους υπόλοιπους μήνες από Μάιο δηλαδή είναι στην Πάρο. Την λατρεύω την Πάρο γιατί πηγαίνω από τότε που γεννήθηκα και έχω πάρα πολλές αναμνήσεις από εκεί. Το σπίτι μου είναι λίγο μετά τον Παρασπόρο. Εσύ πού μένεις; Πως είναι η Πάρος τον χειμώνα;


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Μπέττυ. Να σου ζήσουνε τα παιδάκια σου. Εμένα είναι ο μπαμπάς μου από την Πάρο και έχουμε πάρα πολλούς συγγενείς που μένουνε μόνιμα εκεί. Εγώ πηγαίνω τα καλοκαίρια για διακοπές, οι γονείς μου συνήθως είναι 6 μήνες εδώ Αθήνα και τους υπόλοιπους μήνες από Μάιο δηλαδή είναι στην Πάρο. Την λατρεύω την Πάρο γιατί πηγαίνω από τότε που γεννήθηκα και έχω πάρα πολλές αναμνήσεις από εκεί. Το σπίτι μου είναι λίγο μετά τον Παρασπόρο. Εσύ πού μένεις; Πως είναι η Πάρος τον χειμώνα;

Καλησπέρα!!!!Να σου ζήσουν κι εσένα τα μωρά σου!!!

Παρασπόρο;Εγώ μένω στη διασταύρωση Πούντας-Αλυκής!!

Η Πάρος το χειμώνα είναι ήρεμη μετά τη βαβούρα του καλοκαιριού την χρειαζόμαστε.Αν έχεις παρεούλα εδώ περνάει ευχάριστα ο καιρός!!Εμένα και οι 2 μου γονείς είναι από εδώ αλλά μεγάλωσα Αθήνα!!Η μαμά μου είναι από ένα χωριό τα Μάρμαρα κι ο μπαμπάς μου από τον Πρόδρομο.Έχουμε πολύ σόι εδώαν σκεφτείς πως η μαμά μου είναι 12 αδέλφια κι ο μπαμπάς μου 7!!!;)


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Κοντά μένουμε!! Πέρσι το καλοκαίρι είμασταν σχεδόν καθε μέρα στην Αλυκή για μπάνιο. Λέγαμε να έρθουμε και για Πάσχα αλλά τελικά δεν θα έρθουμε.

Εγώ λόγω γέννας δεν έκανα μπάνια φέτος αλλά οι γονείς μου πήγαιναν κάθε μέρα Αλυκή ή στην Αγία Ειρήνη που είναι κοντά στο σπίτι μου!!!!

Α δεν θα έρθετε;Με την πρώτη πάντως ευκαιρία θα τα πούμε ε;


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Και μένα η Αγ. Ειρήνη ειναι κοντά στο σπίτι μου. Ναι βέβαια εννωείται πως θα τα πούμε!!! Επίσης πηγαίναμε συνέχεια στις καινούργιες κούνιες στην Παροικιά στον ΟΤΕ. Πέρσι το καλοκαίρι επειδή ο άντρας μου έλειπε εξωτερικό για δουλειά, είχα κάτσει κάτω με τα παιδιά και τους γονείς μου βέβαια σχεδόν 3 μήνες μέχρι 10 Σεπτεμβρίου. Φέτος το καλοκαίρι μάλλον Αύγουστο θα έρθουμε. Αν και θα ήθελα πάρα πολύ να έρθω από Ιούνιο ή Ιούλιο!!!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και μένα η Αγ. Ειρήνη ειναι κοντά στο σπίτι μου. Ναι βέβαια εννωείται πως θα τα πούμε!!! Επίσης πηγαίναμε συνέχεια στις καινούργιες κούνιες στην Παροικιά στον ΟΤΕ. Πέρσι το καλοκαίρι επειδή ο άντρας μου έλειπε εξωτερικό για δουλειά, είχα κάτσει κάτω με τα παιδιά και τους γονείς μου βέβαια σχεδόν 3 μήνες μέχρι 10 Σεπτεμβρίου. Φέτος το καλοκαίρι μάλλον Αύγουστο θα έρθουμε. Αν και θα ήθελα πάρα πολύ να έρθω από Ιούνιο ή Ιούλιο!!!!!

Στην ίδια παιδική χαρά πάμε και στην Αλυκή καμία φορά.Μπορεί και να έχουμε λοιπόν συναντηθεί σε καμία παραλία.


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, μπορεί και να έχουμε συναντηθεί!!!! Και το τρίτο σου παιδάκι αγοράκι είναι;

Ναι αγοράκι!!Αγορομάνα με τιμές και δόξες!!!Κι εσύ 2 αντράκια έχεις ε;

Επεξεργάστηκαν by ΕλισάβετΖ

yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Ναι 2 αγοράκια έχω εγώ!!! Πω, πω!!!! Ποιος την χάρη σου με τόσους άντρες!!!! Εμένα όταν είναι και τα δυο μαζί γίνεται χαμός στο σπίτι. Όταν είναι ο καθένας μόνος του είναι παναγίες!!!!! Έχουμε και θέματα ζήλειας από τον μεγάλο. Δεν του αφήνει παιχνίδι του μικρού!!!!!

Που θα πάτε σήμερα; Θα πάτε να δείτε την παρέλαση;


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι 2 αγοράκια έχω εγώ!!! Πω, πω!!!! Ποιος την χάρη σου με τόσους άντρες!!!! Εμένα όταν είναι και τα δυο μαζί γίνεται χαμός στο σπίτι. Όταν είναι ο καθένας μόνος του είναι παναγίες!!!!! Έχουμε και θέματα ζήλειας από τον μεγάλο. Δεν του αφήνει παιχνίδι του μικρού!!!!!

Που θα πάτε σήμερα; Θα πάτε να δείτε την παρέλαση;

Καλησπέρα!!!Έτσι κι εμείς χαμός γίνεται!!Έχω τον 2ο άρρωστο κι ενώ έκανε ο Τάσος μου τη 1η του παρέλαση(ο 1ος)δεν μπόρεσα να πάω δυστυχώς πήγε μόνο ο μπαμπάς του!!!Εσείς;Πώς περάσατε;


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Χαμός ε; Και εμείς άστα να πάνε. Μόνο όταν κοιμούνται είναι ήρεμο το σπίτι!!!! Και από ιώσεις φέτος άλλο τίποτα. Πηγαίνει ο μεγάλος παιδικό σταθμό και κολλάει συνέχεια. Μετά κολλάει και ο μικρός, μετά εγώ, ο μπαμπάς, γιαγιάδες, όλοι!!!!! Φέτος συνέχεια άρρωστη είμουνα!!!!!

Εμείς πήγαμε στην παρέλαση εδώ στη γειτονιά μας και τους άρεσε πάρα πολύ.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...