Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Καμιά μανούλα από Πάρο;


Hfufydy

Recommended Posts

Χαμός ε; Και εμείς άστα να πάνε. Μόνο όταν κοιμούνται είναι ήρεμο το σπίτι!!!! Και από ιώσεις φέτος άλλο τίποτα. Πηγαίνει ο μεγάλος παιδικό σταθμό και κολλάει συνέχεια. Μετά κολλάει και ο μικρός, μετά εγώ, ο μπαμπάς, γιαγιάδες, όλοι!!!!! Φέτος συνέχεια άρρωστη είμουνα!!!!!

Εμείς πήγαμε στην παρέλαση εδώ στη γειτονιά μας και τους άρεσε πάρα πολύ.

Εγώ ευτυχώς δεν κολλάω αλλά κι αυτά μην νομίζεις ήταν η 1η ίωση φέτος!!Όταν ο 1ος πήγε παιδικό τι να σου πω 2 μέρες πήγαινε 10 μέρες τον είχα άρρωστο σπίτι,ωσπου δεν άντεξα και τον σταμάτησα!!Παίρνουν όμως αντισώματα και γίνονται πιο ανθεκτικά!!Όταν δε κοιμούνται τι να σου πω ηρεεεεμίααααα!!!!!Κρίμα που δεν θα έρθετε Πάσχα στην Πάρο!!!

yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κρίμα που δεν θα έρθουμε το Πασχα δεν λες τιποτα!!!! Πέρσι είχαμε έρθει και περάσαμε πολύ ωραία. Δεν θα αργήσει να έρθει το καλοκαίρι όμως!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πως το περιμένω! Εμένα έχει και ο άντρας μου σπίτι στην Πάρο, χωρίς όμως να έχει καμία σχέση με το νησί. Είχε αγοράσει η γιαγιά του πριν από 35 χρόνια το κτήμα και φτιάξανε το σπίτι. Έκεί γνωριστήκαμε. Τα σπίτια μας είναι δίπλα δίπλα.Και εκείνος δηλαδή πηγαίνει από μωρό τα καλοκαίρια, όπως και εγώ. Οπότε η Πάρος είναι ξεχωριστή και για τους δυο μας!!!! Εσύ εργάζεσαι; Εγώ με τα παιδιά προς το παρόν όχι.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν θα έρθουμε το Πασχα δεν λες τιποτα!!!! Πέρσι είχαμε έρθει και περάσαμε πολύ ωραία. Δεν θα αργήσει να έρθει το καλοκαίρι όμως!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πως το περιμένω! Εμένα έχει και ο άντρας μου σπίτι στην Πάρο, χωρίς όμως να έχει καμία σχέση με το νησί. Είχε αγοράσει η γιαγιά του πριν από 35 χρόνια το κτήμα και φτιάξανε το σπίτι. Έκεί γνωριστήκαμε. Τα σπίτια μας είναι δίπλα δίπλα.Και εκείνος δηλαδή πηγαίνει από μωρό τα καλοκαίρια, όπως και εγώ. Οπότε η Πάρος είναι ξεχωριστή και για τους δυο μας!!!! Εσύ εργάζεσαι; Εγώ με τα παιδιά προς το παρόν όχι.
Πως να μην είναι ξεχωριστή για σένα μιας κι εδώ γνώρισες τον αντρούλη σου!!!

Tώρα με τα παιδιά όχι.Δεν έχω και βοήθεια εδώ που να δούλευα κιόλας!!Αρκετά χρόνια δούλευα σε τουριστικό γραφείο στην Πάρο και γνωρίστικα με τον άντρα μου μιας κι εκείνος έχει ξενοδοχείο εδώ!!


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια σας ζηλέυω!

Λατρεμένο νησί η Πάρος, έχω συγγενέις εκεί κατέβαινα πολύ πολύ συχνά! Εχουν περάσει 5 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέβηκα και έχω λυσσάξει!

Είστε πολύ τυχερές!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου MARIAEVA. Τι κάνεις; Ευκαιρία να έρθεις το καλοκαίρι!!!!

Σε θαυμάζω Μπέττυ με 3 παιδιά και χωρίς βοήθεια. Μπράβο!!! Εγώ που έχω και βοήθεια από μαμά και πεθερά μερικές φορές δεν αντέχω άλλο με τα βλασταράκια μου, είναι πολύ ατίθασα!!!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου MARIAEVA. Τι κάνεις; Ευκαιρία να έρθεις το καλοκαίρι!!!!

Σε θαυμάζω Μπέττυ με 3 παιδιά και χωρίς βοήθεια. Μπράβο!!! Εγώ που έχω και βοήθεια από μαμά και πεθερά μερικές φορές δεν αντέχω άλλο με τα βλασταράκια μου, είναι πολύ ατίθασα!!!!!

Μακάρι να τα καταφέρουμε να έρθουμε, αλλά για φέτος χλωμό!

Του χρόνου μάλλον θα είναι καλύτερα, δε θα χρειαστεί να μετακομίσω και το μισό σπίτι...

Τα παιδάκια σου βλέπω έχουν μόνο ένα χρόνο διαφορά???

Εμένα 15 μήνες, στην αρχή ήταν πολύ ζόρικα, αλλά τώρα είμαστε μια χαρά! Δεν ξέρω βέβαια τι θα γίνει όταν αρχίσει να περπατάει και να ζωηρεύει και ο μικρός!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να τα καταφέρουμε να έρθουμε, αλλά για φέτος χλωμό!

Του χρόνου μάλλον θα είναι καλύτερα, δε θα χρειαστεί να μετακομίσω και το μισό σπίτι...

Τα παιδάκια σου βλέπω έχουν μόνο ένα χρόνο διαφορά???

Εμένα 15 μήνες, στην αρχή ήταν πολύ ζόρικα, αλλά τώρα είμαστε μια χαρά! Δεν ξέρω βέβαια τι θα γίνει όταν αρχίσει να περπατάει και να ζωηρεύει και ο μικρός!

Ναι, 1 χρόνο διαφορά έχουνε. Εσένα τι ηλικία είναι;


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 μηνων ο μεγαλος και σχεδον 8 μηνων ο μικρος!

Αγορακια και τα δικα μου.... θελω κια μια κορουλα, αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω για τριτο! Την Μαργαριτα που εχει το Premaman στην Παρο, την ξερεις? ειναι ξαδερφη μου!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

22 μηνων ο μεγαλος και σχεδον 8 μηνων ο μικρος!

Αγορακια και τα δικα μου.... θελω κια μια κορουλα, αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω για τριτο! Την Μαργαριτα που εχει το Premaman στην Παρο, την ξερεις? ειναι ξαδερφη μου!

Αγορομάνα και εσύ; Ωραία!!!! Το σκέφτεσαι και για τρίτο; Εγώ με τίποτα αν και ποτέ μην λες ποτέ!! Πάντως και τρίτο να έκανα πάλι αγοράκι θα ήθελα.

Την ξαδέρφη σου δεν την ξέρω. Στην Νάουσα δεν είναι το premaman; Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί αλλά το ξέρω το κατάστημα. Γιατί λες πως στην αρχή ήταν δύσκολα; Βοήθεια έχεις; Να σου πω την αλήθεια εγώ νομίζω πως τώρα είναι πιο δύσκολα στην ηλικία που είναι τα δικά μου. Τώρα έχουνε και ζήλεια ο ένας με τον άλλο. Όταν ήτανε πιο μωρά ο καθένας είχε το πρόγραμμα του στα πάντα, τώρα που αρχίσανε και καταλαβαίνουνε επηρεάζεται ο ένας από τον άλλο.

Μπέτυ που είσαι χάθηκες!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 μηνων ο μεγαλος και σχεδον 8 μηνων ο μικρος!

Αγορακια και τα δικα μου.... θελω κια μια κορουλα, αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω για τριτο! Την Μαργαριτα που εχει το Premaman στην Παρο, την ξερεις? ειναι ξαδερφη μου!

Καλησπέρα κοριτσάκι!!Να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!

Την ξέρω τη Μαργαρίτα,ψωνίζω από εκεί,άντε άντε έλα να συναντηθούμε όλες!!


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγορομάνα και εσύ; Ωραία!!!! Το σκέφτεσαι και για τρίτο; Εγώ με τίποτα αν και ποτέ μην λες ποτέ!! Πάντως και τρίτο να έκανα πάλι αγοράκι θα ήθελα.

Την ξαδέρφη σου δεν την ξέρω. Στην Νάουσα δεν είναι το premaman; Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί αλλά το ξέρω το κατάστημα. Γιατί λες πως στην αρχή ήταν δύσκολα; Βοήθεια έχεις; Να σου πω την αλήθεια εγώ νομίζω πως τώρα είναι πιο δύσκολα στην ηλικία που είναι τα δικά μου. Τώρα έχουνε και ζήλεια ο ένας με τον άλλο. Όταν ήτανε πιο μωρά ο καθένας είχε το πρόγραμμα του στα πάντα, τώρα που αρχίσανε και καταλαβαίνουνε επηρεάζεται ο ένας από τον άλλο.

Μπέτυ που είσαι χάθηκες!!!

Άστα Μαράκι πολλές δουλειές και δεν πρόλαβα!!Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα που λέει και το άσμα που μεγαλώνει το μπεμπάκι και έχει απαιτήσεις,είναι εξαρτημένος από μένα πολύ σε σημείο να κοιμόμαστε αγκαλιά και να μην θέλει ούτε το μπαμπά του!!!Μήπως είσαι στο facebook;


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Αγορομάνα και εσύ; Ωραία!!!! Το σκέφτεσαι και για τρίτο; Εγώ με τίποτα αν και ποτέ μην λες ποτέ!! Πάντως και τρίτο να έκανα πάλι αγοράκι θα ήθελα.

Την ξαδέρφη σου δεν την ξέρω. Στην Νάουσα δεν είναι το premaman; Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί αλλά το ξέρω το κατάστημα. Γιατί λες πως στην αρχή ήταν δύσκολα; Βοήθεια έχεις; Να σου πω την αλήθεια εγώ νομίζω πως τώρα είναι πιο δύσκολα στην ηλικία που είναι τα δικά μου. Τώρα έχουνε και ζήλεια ο ένας με τον άλλο. Όταν ήτανε πιο μωρά ο καθένας είχε το πρόγραμμα του στα πάντα, τώρα που αρχίσανε και καταλαβαίνουνε επηρεάζεται ο ένας από τον άλλο.

Μπέτυ που είσαι χάθηκες!!!

Ηταν δύσκολα, γιατί τους πρώτους μήνες ο μικρός θήλαζε ανά μία - μιάμιση ώρα μέρα - νύχτα! Οπότε δεν κοιμόμουν σχεδόν καθόλου, άσε που με ξυπνούσε και ο μεγάλος γιατί έκλαιγε στον ύπνο του λόγω δοντιών! Μη μου λες ότι χειροτερεύουν τα πράγματα όσο μεγαλώνουν! Εγώ είμαι με την ελπίδα ότι όσο περνάει ο καιρός θα είναι όλο και καλύτερα!!!!

Τώρα για τρίτο....Μέχρι πρόσφατα ήμουν αρνητική τελείως.... Τώρα όταν βλέπω εγκυούλα ή νεογέννητο κάτι με πιάνει...............Λες και τα δικά μου είναι τόοοοοσο μεγάλα πια!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και χριστός Ανέστη.

Πως περάσατε το Πάσχα; Εμείς πολύ ωραία!

Μπέτυ δεν έχω facebook.

Χριστός Ανέστη κορίτσια!!!

Περάσαμε όμορφα δεν πήγαμε βέβαια πουθενά και κάναμε τα γενέθλια τοων μικρών και τη γιορτή του Τάσου!!

Μαράκι αν θέλεις μπες να μιλάμε κι από εκεί!!!

Επεξεργάστηκαν by ΕλισάβετΖ

yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...