Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΡΕΝΙΒΑ ΜΑΣ!!!!


αθηνά76

Recommended Posts

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου γερός,δυνατός,καλότυχος και πάντα ευτυχισμένος....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

Περιμενουμε να μπεις να μας πεις λεπτομερειες!!!!:tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Νικούλα μου να σας ζήσει ο γιόκας, χιλιόχρονος, υγειής, ευτυχισμένος και τυχερός!!!!

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!!!!

Και εσύ γρήγορη ανάρρωση γιατί σε περιμένει δουλειά στο σπίτι ;)


lRZRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει !!!!!!!! :) :) :)

Να ειναι παντα υγιης κ καλοτυχος !!!!!!:):):):)

Καλο σαραντισμο!!!!!!!:)....

αααα......Κ καλα ξενυχτια!!!!!!:) (ευχομαι βεβαια να κοιμαται οοοολο το βραδυ!!!!!!!!!!!)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νικακι μουυυυυυυυυυυυυυ...κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυ...

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!!!:D:D

Να ναι παντα γερος και καλοτυχος στην ζωη του!!!!

Να τον καμαρωσετε οπως επιθυμητε!!!

Να χαιρεσαι και τα δυο παιδακια σου πλεον,καλη δυναμη...και ευχομαι να μην σε ξενυχταει παρα πολυ.....να ειναι ησυχο μπεμπουλακι!!!:lol::D:D:D:D

Περιμενουμε τα νεα σου!!

Φιλακια πολλαααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήριααααααααααααααααααα

να σου ζήσει ο παιδαρος!

να εχει πάντα υγεία και τύχη.

σε περιμένουμε να ερθεις να μας περιγράψεις την όμορφη στιγμή που εζησες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φιλεναδιτσες μου γλυκες χιλια ευχαριστω σε ολες για τις ευχες σας!!!

χιλια ενα ευχαριστω ομως στην αθηνουλα μας για το ενδιαφερον της!!!σε ευχαριστω φιλεναδα για τα μηνυματα τα τηλεφωνα για το ενδιαφερον σου γενικοτερα!!!θα σε παρω και εγω μολις συνηθισω λιγο την κατασταση στο σπιτι με δυο παιδια και μηδεν βοηθεια...

λοιπον να σας πω εν συντομια οτι ο μπεμπης δεν ηθελε με τιποτα να αποχωριστει την κοιλιτσα της μαμας του!!!...μπηκα την τεταρτη 10 του μηνα στις 12,30 το βραδυ για προκληση.με εβελαν δυο δοσεις για να μαλακωσει ο τραχηλος και να κατεβει ο μικρος αλλα τζιφος.με εβαλαν ορο στις 8 το πρωϊ και τοτε κατι αρχισε να γινεται.ερχεται η μαια και μου λεει αντε σηκω να κανεις καμια βολτα για σε βλεπω αυριο να γεννας...και την ωρα που γυρισα για να σηκωθω εσπασαν τα νερα!!!τοτε αρχισαν και οι πονοι...το παλεψα να γεννησω χωρις επισκληριδιο για κανενα δυωρο αλλα στο τελος υπεκυψα...να αγιασει το χερι αυτου που την ανακαλυψε!!!

και ετσι την τεταρτη 10 φεβρουαριο στις 11,05 αντικρησα τον αντρα της ζωης μου!!!ηταν κεραυνοβολος κοριτσια!!!

ειναι ξανθος με γαλανα ματια και ασπρο γαλατενιος!!!

ειναι μαμ κακα και νανι μεχρι στιγμης!!!

η πριγκιπισσα μου εχει κατα ενθουσιαστει με τον αδελφο της και με βοηθαει πολυ!!!ολο τον μηλαει τον τραγουδαει!!!

αυτα τα βασικα νεα μου.εχω και αλλα, αλλα πρεπει να απλωσω πριν ξυπνησει ο μικρος...δεν μπορω να προσαρμοστω ακομα.ολα μου φαινονται βουνο...τα εχω μπιξει και κανα δυο φορες απο την υπερενταση...ετσι γινεται οταν το ενα γινονται δυο;;;

σας φιλω γλυκα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες σας!!!

μολις βρω τους ρυθμους μου θα τα πουμε με λεπτομεριες!!!!

Επεξεργάστηκαν by PENIBA2

0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...