Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια καλημέρα. Είμαι κι εγώ μια μανούλα με μωρό παιδί και δυστυχώς άνεργη. Όπως και πολλές κοπέλες από εδώ μέσα, στην αρχή, να πω την αμαρτία μου, μια χαρά ήταν. Τέλος το τρέξιμο, η κίνηση, το άγχος...όλα μια χαρά....εκτός....εκτός από τα οικονομικά γιατί βρε παιδιά είναι αποδεδειγμένο. Οταν έχεις λεφτά, δεν έχεις χρόνο, όταν έχεις χρόνο δεν έχεις λεφτά... Προς το παρόν είμαι στην Ανοη, έχω σπουδές και εμπειρία στα καλλυντικά και όποια μανούλα ενδιαφέρεται για κάτι, ας μου στείλει π.μ. κι ευχαρίστως να βοηθήσω. Από εκεί και πέρα ψάχνω και για κάτι άλλο.... ίσως να φτιάχνω κοσμήματα....δεν ξέρω...Έχω δουλέψει και ως γραμματέας με άριστη γνώση υπολογιστών, office, corel, photoshop, έχω ασχοληθεί με διορθώσεις εντύπων και αρκετά ακόμη.... καμιά υλοποιήσημη ιδέα;


Ή στραβός ειν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται πουλάω μανητικά κοσμήματα γνωστής γερμανικής εταιρίας. Οι ιδιότητες των μαγνητών μπορούνα να βοηθήσουν στις ημικρανίες, στρές, κατάθλιψη, νευρικότητα, κακή κυκλοφορία, αθρίτιδα, αυπνία, κόπωση, πόνους περιόδου και πόνους πλάτης. Τα σχέδια είναι πραγματικά πάρα πολλά και εξαιρετικά όμορφα. Αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα μπορεί να δει τα σχέδια στην παρακάτω σελίδα: http://www.energetix.tv/home/catalogue/catalog/1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα ειμαι και εγω αντιπροσωπος της εταιριας Α.... αν σας ενδιαφερει το email μου ειναι [email protected]

αναλαμβανω και το σιδερωμα των ρυχων σας μονο με 2 ευρω το κιλο παραλαβη και παραδοση στο χωρο σας!! ευχαριστω εκ των προτερων:)

Αθήνα εισαι?

Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

koritsia kalhmera,epeidi diavasa gia merikes kopeles pou psaxnoun gia dimiourgia istoselides,o antras mou kanei selides kai polu kales times giati to kanei san deuteri douleia opote an endiaferete kapoios as mou steilei mail [email protected] min gelate me to mail einai diko mou kai nai akoma blepw ponu!!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας! Είμαι αρκετά χρόνια στο forum (Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2009 και πιο πριν στην εγκυμοσύνη...) και πρόσφατα ξεκίνησα να ασχολούμαι με την οργάνωση γάμων-βαπτίσεων-εκδηλώσεων! Θα με βρείτε στο facebook (ομάδα Live The Dream, κάντε αίτημα φιλίας να σας βάλω) και στο Twitter (@LiveTheDream_SK), οι υπηρεσίες μας προσφέρονται δωρεάν!!! Φιλιά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.. Εύχομαι σε όλες να έχετε επιτυχία σε ό,τι κάνετε! Θέλω να ρωτήσω το εξής: Σκέφτομαι να ξεκινήσω μια καινούρια επιχείρηση με αξεσουάρ (φυσικό κατάστημα). Θα ήθελα αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου πει ποια είναι περίπου τα λειτουργικά έξοδα που πρέπει να υπολογίσω - ποσοστιαία δηλαδή (περίπου!) Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα

είχα γράψει πολύ καιρό πριν εδώ, στις αρχές του τόπικ, που ψαχνόμουν....ήξερα τι θελω αλλά φοβόμουν πολύ

Απτη μια τα δυο μου μωράκια που θέλω να μεγαλώσω κ απτην άλλη η καλή κ σταθερή δουλειά μου.

Με τις άδειες μητρότητας για τις 2 απανωτές εγκυμοσύνες, έκατσα εκτός 2.5 χρόνια σχεδόν. Το σκέφτηκα πολύ, το ζυγίσαμε από δω, το ζυγίσαμε από κει....

Η μένω με τα παιδιά κ κάνω κάτι απτο σπίτι

Η πάω στη δουλειά, βλέπω τα παιδιά 2 ώρες τη μέρα μόνο, και όλος μου ο μισθός πάει σε σταθμό κ γυναίκα.

Η απόφαση μονόδρομος.

Οταν το κατάλαβα πήρα πολύ θάρρος, αποφασιστικότητα!

Και έκανα το χόμπυ μου δουλειά!

Με επαγγελματισμό, πολύ μελέτη, προσεγμένες κινήσεις, πολύ σκέψη και ψάξιμο....αλλά και άγχος.....και πολλά έξοδα....

Κορίτσια είναι πολύ δύσκολες οι εποχές, τρομοκρατικά εγώ το βιώνω όλο αυτό που συμβαίνει, αλλά όταν φτάνεςι σε ένα σημείο να μην έχεις άλλη επιλογή, να θες λίγη ποιότητα στη ζωή σου, να μην είσαι μια απλή παρουσία για τα παιδιά σου, η απόφαση έρχεται μόνη της και νιώθεις καλά!

Εχω λίγο καιρό που ξεκίνησα επισήμως!

Βουαλά!

http://thavmataki.gr/


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Χαθηκαμε!!!

Καλη και δημιουργικη χρονια μας ευχομαι!!!

Λοιπον τα νεα μου.. Δουλεια ακομα δεν εχω βρει.. εδω και 15 μηνες... Αλλα δε σκαω! Εχω ανακαλυψει τη χαρα του να μενεις σπιτι και να μεγαλωνεις το παιδακι σου οπως εσυ θελεις! Αφιερωνω ολο μου τον χρονο στην οικογενεια μου. Αποτελεσμα να εχω εναν χαρουμενο συζυγο, και ενα ευτυχισμενο παιδακι που χαιρεται την παρεα της μανουλας! Τι αλλο να ζητησω????

Οκ.. λιγα παραπανω λεφτα θα μου πειτε και θα συμφωνησω.. Αλλα πως? Αυτον τον χρονο που εμεινα σπιτι, εχω φτιαξει διαφορα πραγματακια οπως ..αλμπουμ..κορνιζες..κερακια.. διακοσμητικα για ρεσω... χριστουγεννιατικα διακοσμητικα απο ξυλο και διαφορα αλλα.

Το θεμ,α μου ειναι οτι αντι να ξεκινησω να τα πουλαω για να βγαλω και ενα χαρτζιλικι, τα χαριζω σε φιλους στις γιορτες τους. Τα σχολια ειναι ολα θετικα. Και με παροτρυνουν να φτιαξω κι αλλα και να τα πουλησω. Γιατι κολλαω ομως δε μπορω να καταλαβω. Δεν αισθανομαι τοσο..επαγγελματιας για να βγαλω λεφτα απο τα πραγματα που με τοση χαρα φτιαχνω.

Ονειρο ζωης ειναι να καταφερω να ανοιξω το μικρο μου μαγαζακι με διαφορα χειροποιητα δωρακια. Ας μου πει καποιος τι θα τα καταφερω!!!!!!!

Καλημερααααααααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

είχα γράψει πολύ καιρό πριν εδώ, στις αρχές του τόπικ, που ψαχνόμουν....ήξερα τι θελω αλλά φοβόμουν πολύ

Απτη μια τα δυο μου μωράκια που θέλω να μεγαλώσω κ απτην άλλη η καλή κ σταθερή δουλειά μου.

Με τις άδειες μητρότητας για τις 2 απανωτές εγκυμοσύνες, έκατσα εκτός 2.5 χρόνια σχεδόν. Το σκέφτηκα πολύ, το ζυγίσαμε από δω, το ζυγίσαμε από κει....

Η μένω με τα παιδιά κ κάνω κάτι απτο σπίτι

Η πάω στη δουλειά, βλέπω τα παιδιά 2 ώρες τη μέρα μόνο, και όλος μου ο μισθός πάει σε σταθμό κ γυναίκα.

Η απόφαση μονόδρομος.

Οταν το κατάλαβα πήρα πολύ θάρρος, αποφασιστικότητα!

Και έκανα το χόμπυ μου δουλειά!

Με επαγγελματισμό, πολύ μελέτη, προσεγμένες κινήσεις, πολύ σκέψη και ψάξιμο....αλλά και άγχος.....και πολλά έξοδα....

Κορίτσια είναι πολύ δύσκολες οι εποχές, τρομοκρατικά εγώ το βιώνω όλο αυτό που συμβαίνει, αλλά όταν φτάνεςι σε ένα σημείο να μην έχεις άλλη επιλογή, να θες λίγη ποιότητα στη ζωή σου, να μην είσαι μια απλή παρουσία για τα παιδιά σου, η απόφαση έρχεται μόνη της και νιώθεις καλά!

Εχω λίγο καιρό που ξεκίνησα επισήμως!

Βουαλά!

http://thavmataki.gr/

Καλή επίτυχία !Μπορω να σε ρωτήσω το να δημιουργήσεις ιντερνετικά ένα κατάστημα χρειάζεται κάποιο άνοιγμα εταιρίας στην εφορία ??


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλή επίτυχία !Μπορω να σε ρωτήσω το να δημιουργήσεις ιντερνετικά ένα κατάστημα χρειάζεται κάποιο άνοιγμα εταιρίας στην εφορία ??

ναι βεβαια, έναρξη δραστηριότητας, τεβε, επιμελητήριο, ταμειακή μηχανή, απόλα. πως αλλιώς θα πουλάς τα προϊόντα σου -νομίμως-?

δεν είναι πολύ δύσκολη διαδικασία πάντως...

ο,τι θες ρωτα με, τα χω πρόσφατα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα

είχα γράψει πολύ καιρό πριν εδώ, στις αρχές του τόπικ, που ψαχνόμουν....ήξερα τι θελω αλλά φοβόμουν πολύ

Απτη μια τα δυο μου μωράκια που θέλω να μεγαλώσω κ απτην άλλη η καλή κ σταθερή δουλειά μου.

Με τις άδειες μητρότητας για τις 2 απανωτές εγκυμοσύνες, έκατσα εκτός 2.5 χρόνια σχεδόν. Το σκέφτηκα πολύ, το ζυγίσαμε από δω, το ζυγίσαμε από κει....

Η μένω με τα παιδιά κ κάνω κάτι απτο σπίτι

Η πάω στη δουλειά, βλέπω τα παιδιά 2 ώρες τη μέρα μόνο, και όλος μου ο μισθός πάει σε σταθμό κ γυναίκα.

Η απόφαση μονόδρομος.

Οταν το κατάλαβα πήρα πολύ θάρρος, αποφασιστικότητα!

Και έκανα το χόμπυ μου δουλειά!

Με επαγγελματισμό, πολύ μελέτη, προσεγμένες κινήσεις, πολύ σκέψη και ψάξιμο....αλλά και άγχος.....και πολλά έξοδα....

Κορίτσια είναι πολύ δύσκολες οι εποχές, τρομοκρατικά εγώ το βιώνω όλο αυτό που συμβαίνει, αλλά όταν φτάνεςι σε ένα σημείο να μην έχεις άλλη επιλογή, να θες λίγη ποιότητα στη ζωή σου, να μην είσαι μια απλή παρουσία για τα παιδιά σου, η απόφαση έρχεται μόνη της και νιώθεις καλά!

Εχω λίγο καιρό που ξεκίνησα επισήμως!

Βουαλά!

http://thavmataki.gr/

καλη επιτυχια στο θαυματακι σου. απλα επειδη σε παρακολουθουσα εδω στο θεμα απ την αρχη., αλλαξες τομεα στην πορεια επειδη ελεγες για μισθωση στην αρχη.


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια στο θαυματακι σου. απλα επειδη σε παρακολουθουσα εδω στο θεμα απ την αρχη., αλλαξες τομεα στην πορεια επειδη ελεγες για μισθωση στην αρχη.

Ναι άλλαξα, προχώρησα τελικά στη 2η επιλογή μου, λόγω φόβου για μεγάλη οικονομική επένδυση που χρειαζόταν για την 1η μου επιλογή....!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα κοριτσια!!!

Παλιο ενεργο μελος σας διαβαζα πολυ καιρο και σκεφτομουν πως μπορω και εγω να ξεκινησω δειλα δειλα.

Λοιπον το τολμησα και ανοιξα την δικια μου σελιδα φτιαχνωντας δικα μου πραγματακια και τωρα τελευταια φτιαχνοντας τα δικα μας βραχιολακια που μπορει να γεμισε η αγορα αλλα τα δικα μας ειναι μοναδικα γιατι βασιζοντε καθαρα στον δικο μας αυτοσχεδιασμο και ειναι μοναδικα.

Θα μας βρειτε εδω http://miamikrineraida.blogspot.com/

Θα χαρω πολυ να επισκεφτητε την σελιδα μου και να ακουσω τις εντυπωσεις σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...