Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

@Koukmak: Δεν νομίζω πάντα τα παραλαμβάναμε από το κατάστημα μετά τις 17.00 όταν μέναμε εκεί Speedex και ACS που θυμάμαι...αλλά ποιος ξέρει μπορεί να έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία 2 χρόνια!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες,

Λοιπόν Ζ&P&M , σορρη να σε διορθώσο ήταν ενα επίσημο φορεματάκι. Απο την περασμένη Τετάρτη το έλαβε την Παρασκευή. Η speedex δεν κάνει παραλαβές μετά τις 3 και όταν ρώτησα γιατί μου είπαν δεν έχουν οδηγό.

Το έχει συναντήση καμία άλλη αυτό. Το θεώρησα λίγο απαράδεχτο !!

Οταν όμως το παράλαβε η κυρία έμεινε πολύ ευχαριστημένη !!!:D:D

Τέλος κάλο ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. Koukmak να σε ρωτήσω σχετικά με την εταιρία speedex, εσύ είδες ότι συμφέρει καλύτερα ο κούριερ από οικονομικής απόψεως σε σχέση με την επιβάρυνση που τιμολογεί το ταχυδρομείο ή τον χρησιμοποιείς ώστε να φτάσουν τα δέματά σου στους παραλήπτες γρήγορα;

Επίσης, με ποιο τρόπο κάνεις την συμφωνία στον κούριερ; Του λες για παράδειγμα να σου κόψει από τις τιμές που έχει, όταν του δίνεις πολλά δέματα το μήνα να παραδώσει;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Eviri,

Την speedex την χρησημοποιούμε αρκετά χρόνια γιατί έχουμε και μαγαζι με σιδηρικά , μηχανήματα και χρώματα και στέλνουμε και απο αυτά σε άλλα μέρη στήν Ελλαδα. Ητάν μια δοκιμασμένη εταιρία που μας εξηπερετούσε σχετικά καλύτερα απο κάποιές άλλες. Και έτσι συνεχίσαμε και με το Κουκλίτσα.

Απο τιμή πηγαίνει ανάλογα με το βάρος και συνήθώς τα πράγματα τα λαβάνουν μέσα σε 2 ημέρες. Πρώτη φόρα συνάντησα αυτό το πρόβλημα. Και τώρα αυξήθηκε η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες,

Λοιπόν Ζ&P&M , σορρη να σε διορθώσο ήταν ενα επίσημο φορεματάκι. Απο την περασμένη Τετάρτη το έλαβε την Παρασκευή. Η speedex δεν κάνει παραλαβές μετά τις 3 και όταν ρώτησα γιατί μου είπαν δεν έχουν οδηγό.

Το έχει συναντήση καμία άλλη αυτό. Το θεώρησα λίγο απαράδεχτο !!

Οταν όμως το παράλαβε η κυρία έμεινε πολύ ευχαριστημένη !!!:D:D

Τέλος κάλο ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!

Οπότε όλα καλά και το σημαντικότερο ότι έμεινε ευχαριστημένη η παραλήπτης!Καλημέρα!!!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ TUPPΕRWARE.

ΕΓΙΝΑ ΝΤΗΛΕΡ

Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΩ. ΣΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΦΑΛΕΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΑΛΕΣ ΔΥΟ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ.

ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΣΤΕΙΛΤΕ Π.Μ Η ΚΑΛΕΣΤΕ ΣΤΟ 6976049487 ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΟ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Στελάκι,

Ηθελα να σου ευχηθώ καλές δουλειές και εδώ που ήρθες ειναι το ποιό καλο μέρος για συμβουλές και για να βοηθάμε η μια την άλλη.

Μια άλλη ιδεα είναι και το facebook !!

:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Στελάκι,

Ηθελα να σου ευχηθώ καλές δουλειές και εδώ που ήρθες ειναι το ποιό καλο μέρος για συμβουλές και για να βοηθάμε η μια την άλλη.

Μια άλλη ιδεα είναι και το facebook !!

:D:D:D:D

Koukmak ευχαριστω πολυ ευχομαι και σε εσασ τα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...