Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Καλημέρα Κορίτσια,

Ηθελα να μοιραστώ κάτι ευχάριστω μαζί σας έγραψα ένα άρθρο για ένα περιδικό ( eimastegynaikes.gr) και το δημοσίευσαν , χάρηκα πολύ :D:D

Ελπίζω να σας αρέσει:

http://eimastegynaikes.gr/diafora.html

Επίσεις ήθελα να προτείνω να κάνουμε και 2 επαγγελματική συνεδρίαση online τώρα είναι και άλλες στην παρέα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια

Με λένε έφη και είμαι καινούργια στο φόρουμ. Πολύ χάρηκα με αυτό το θέμα.

Δούλευα 23 χρόνια υπάλληλος, τα τελευταία 14 σε μια επιχειρηση αποφάσισα να φύγω γιατί δε πιστεύω ότι θα αντέξει στην οικονομική κρίση. Τώρα ειδικά που θα πουληθεί η ΑΤΕ (είναι θυγατρική της) δε πιστεύω ότι θα τα βγάλει πέρα. Ευτυχώς που πρόλαβα να φύγω. Αποφάσισα ότι δε θέλω να δουλέψω πια σαν υπάλληλος. Στην αρχή σκέφτηκα τις πωλήσεις μέσω ιντερνετ όμως και γω σκέφτηκα ότι η αγορά δεν είναι έτοιμη ακόμα. Τελικά θα γίνω ελευθερη επαγγελματίας. Αποφάσισα να δουλέψω σαν ασφαλιστικός συμβουλος.

Τώρα προσπαθώ να βρώ τρόπους να προωθήσω τη δουλειά μου μέσω ιντερνετ. Οι έλληνες δεν έχουν ασφαλιστική συνείδηση ακόμα (σε αντίθεση με το εξωτερικό), γι' αυτό ψάχνω να βρώ τρόπους να με "διαφημίσω". Καμιά ιδέα?

Θα μου εξηγησετε λίγο αυτές που έχουν blog λίγο τη λειτουργία του?

Ευχαριστώ.


an1cz_U0g410010NDA5NjlsfDc0MTAzNjdkbGF8WmV0YSBpcw.gifan1c4ck0g410010NzU1NThkfDY4MzA5NDJ6YXxNYWlyYSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

efiv καλησπέρα, σε καλωσορίζω στο φόρουμ και σου εύχομαι καλή επιτυχία στο καινούργιο σου ξεκίνημα. Μόνο αυτό γιατί εγώ δεν έχω ιδέα να απαντήσω στο ερώτημά σου αλλά αντιθέτως περιμένω κι εγώ διαφώτιση. Θα τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα efiv,

Σου εύχομαι μια καλή καινούργια αρχή και το να έχεις δικιά σου δουειά είναι ότι καλύτερο !

Καλώς ήρθες στο φορούμ , ειναι πάρα πολύ καλό ετούτο το φόρουμ.

Κάνουμε και συναντήσεις. Εγώ efiv έχω online store , το ιντερνέτ η έχεις μαγαζι η ψάχνεις για διαφήμιση . θέλει δουλειά ο Ελλήνας θέλει να είναι σίγουρος όταν αγοράζει. Εμένα όλες οι πελάτες μου με πέρνουν τηλέφωνο και μετά στέλνω τα προιόντα.

Ενας καλός τρόπος για διαφήμιση είναι το facebook, εχω και blog.

http://kouclitsa.blogspot.com/

Θέλει λίγο φτιάξιμο :D

Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα mariantinos. Πώς πας, τι κάνεις; Έχω παρακολουθήσει ότι φτιάχνεις κι εσύ χειροποίητα κοσμήματα έτσι δεν είναι;

Ναι!κ ετοιμάζομαι να ανοίξω μαγαζί.είχα περίπτερο έως τώρα.εσυ;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ ακόμη δεν έχω κάνει καμία κίνηση. Σκέφτομαι μέσω facebook ή blog να κάνω πωλήσεις χειροποίητων ειδών περισσότερο σαν χόμπυ. Ανάμεσα σε αυτά θα έχω και κοσμήματα. Προς το παρόν φτιάχνω κάποια κοσμηματάκια όταν έχω έμπνευση, όχι καθημερινά και αργότερα θα προχωρήσω και σε άλλα είδη αν υλοποιήσω την ιδέα μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμη δεν έχω κάνει καμία κίνηση. Σκέφτομαι μέσω facebook ή blog να κάνω πωλήσεις χειροποίητων ειδών περισσότερο σαν χόμπυ. Ανάμεσα σε αυτά θα έχω και κοσμήματα. Προς το παρόν φτιάχνω κάποια κοσμηματάκια όταν έχω έμπνευση, όχι καθημερινά και αργότερα θα προχωρήσω και σε άλλα είδη αν υλοποιήσω την ιδέα μου.

Εγώ εχω σελίδα στο facebook απ τον δεκέμβριο.ήδη εχω φτάσει να BΓAZΩ κάπου 400 τον μήνα με ανοδική πορεία...

Το facebook είναι η καλύτερη ΔIAΦHMIΣH


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...