Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Καλημέρα. Αχ βρε Lucky Z&P&M παίζεις με τα γηρατειά μου. Άραγε θα το θυμάμαι και αύριο ότι είναι το δικό σου ψευδώνυμο ή θα σου λέω καλωσόρισες στο φόρουμ;

Καλημέρα Eviri, εννοείται δεν θα με καλωρίσεις...πώς έτσι!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου καινούργιο ειναι Koukmak

Σαν φαγητό ακούγεται :D

χαχα! όντως...δεν πειράζει βάζε και καμιά νηστίσιμη συνταγή πού και πού...όχι ότι νηστεύει κανείς πια αλλά έτσι λόγω των ημερών!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τι συνταγεί θα θέλετε , εγώ λετρεύω τα Θαλλασινά και κάνω την καλήτερη αστακομακαρονάδα , εχω μετριοφρωσίνη :D:tongue:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!

Τέλεια...βάλε αυτή...και γώ τρελαίνομαι για θαλασσινά! Την τελευταία αστακομακαρονάδα την έφαγα στη Μύκονο πριν 5 χρόνια και έπαθα δηλητηρίαση!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Αχ βρε Lucky Z&P&M παίζεις με τα γηρατειά μου. Άραγε θα το θυμάμαι και αύριο ότι είναι το δικό σου ψευδώνυμο ή θα σου λέω καλωσόρισες στο φόρουμ;

Καλημέρα Eviri είπαααααααααα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Z&P&M δεν το άνοιξα το κομπιούτερ σήμερα το πρωί γι' αυτό και δεν με είδες. Ατιμούτσικο.

Εεε τότε δικαιολογείσαι!Είπα και γώ ούτε μια καλημέρα η eviri!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και έγω που εχω δικλη μου επειχήρηση και δουλεύω απο το σπίτι, χτές ήρθε η εφορια για έλεκχω να δει των χώρο που εργάζομαι, βασικά το μόνο που κοίταξαν ήταν αν ύπαρχει όντος ο χώρος αυτός, τέλικα μου έδωσαν το τελικό ναι ( μέτα απο αρκετό καιρο) !

Θέλουν να δούν ένα γραφείο !

Μέχρι να έρθουν ειχα υδρώσει !!!

Καλο Σαββατοκύριακο !!

Link to comment
Share on other sites

Κalimera se oles tis manoules apo tin omorfi Kupro.

Xreiazomai ti voithia sas. Apofasisa na asxolithw ligo me to internet kai psaxnw tropous wste na mporesw kai gw na ginw work at home women alla oi gnwseis mou einai elaxistes. Psaxnontas vrika endiaferon to na ftiaksw ena blog kai na mporw na vgazw kapoia extra xrimata. omws den kserw ton tropo. Afou kanw to blog mou kapou diavasa oti prepei na egkatastisw to google adsense. Epeita omws me poious tropous tha mporw na diafimisw to proion mou wste na kerdizw xrimata? Tha mporw na to diafimizw sto youtube. facebook kai ta lipa? Sas parakalw voithiste me... Exei kapoia apo sas blog gia na mporesei na mou eksigisei...?

Filia,

Martha

Link to comment
Share on other sites

Κalimera se oles tis manoules apo tin omorfi Kupro.

Xreiazomai ti voithia sas. Apofasisa na asxolithw ligo me to internet kai psaxnw tropous wste na mporesw kai gw na ginw work at home women alla oi gnwseis mou einai elaxistes. Psaxnontas vrika endiaferon to na ftiaksw ena blog kai na mporw na vgazw kapoia extra xrimata. omws den kserw ton tropo. Afou kanw to blog mou kapou diavasa oti prepei na egkatastisw to google adsense. Epeita omws me poious tropous tha mporw na diafimisw to proion mou wste na kerdizw xrimata? Tha mporw na to diafimizw sto youtube. facebook kai ta lipa? Sas parakalw voithiste me... Exei kapoia apo sas blog gia na mporesei na mou eksigisei...?

Filia,

Martha

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα να απαντήσω στην Eviri,

Πρέπει να πέρασε περίπου 7 με 8 μήνες ακριβώς δεν ξέρω γιατί ασχολήθηκε ο αντρας μου.

Καλημέρα Mathrakali,

Λοιπόν Κυπρο !! Πανέμορφη , εκει πήγαμε ταξίδι του μέλιτος περάσαμε τέλεια, και ο κουμοπάρος μας είναι Κύπριος. Την αγαπάμε πολύ.

Εγώ όπως ξέρουν μερικές κοπέλες εχω δικό μου e-store.

Πλήρωσα μερικές διαφημίσεις χωρίς ανταπόκριση.

Μέτα δοκίμασα Facebook , εκει είχα αρκετή ανταπόκριση αν θέλεις να με βρείς για να δείς το ονομά μου ειναι Magdaline Makris, μπορείς να κάνεις δαιφήμιση με πολύ λίγα χρήματα αλλά και δωρεάν με φίλους εμένα με έχει βοηθήσει πολύ.

Και μετα έχω και ένα blog αυτό ειναι πολύ πρόσφατό ακόμη θελει δουλίτσα αλλά εχω βρει λίγες κοπέλες που με βοήθησαν. Το blog μου ειναι αυτό.

http://kouclitsa.blogspot.com/

Οταν γράφεις ενα blog πρέπει να επισκεφτείς και εσυ άλλα και να αφήσεις σχόλεια και έτσι σιγα -σιγα αποκτάς κοινώ.

Ελπίζω να σε βοήθησα !!

Καλή σου μέρα στην Κύπρο !!

Οτάν κάνεις το blog σου πές μου να γίνω αναγνώστρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...