Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Recommended Posts

Σε δυο βδομάδες θα είμαι Αθήνα. Αλλά θα χρειαστώ χρόνο να συγκροτηθώ και να ξεκινήσω να κάνω κάτι γιατί τον πρώτο καιρό θα τρέχω για άλλες εξωτερικές δουλειές που πρέπει να γίνουν ύστερα από τόσο καιρό απουσίας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Μολις ανακαλυψα την συγκεκριμενη ενοτητα κα χαιρομαι που βλεπω οτι ρισκαρετε....!!!

Οτι χρειαστειτε θα χαρω πολυ να σας το απαντησω! Ειμαι λογιστρια......και επειδη καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι για μια μαμα να τρεχει ολη μερα και να χανει πολυτιμες ωρες απο το παιδακι της , θελω πολυ να σας ξεμπερδεψω απο τις αποριες σας!

Προς θεου δε κανω διαφημιση δε το παιζω εξυπνη και προ παντων.....δε θελω λεφτα! Απλα...ειμαι κι εγω μαμα!:tongue:


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια,

χέρομαι που ξαναβραθήκαμε. Eviri , καλώς να ερθεις ετην Ελλάδα όταν έρθεις όλα θα γίνουν με υπομονή, Eirini, και εσύ καλός ήρθες στην παρέα μας. Είχα και αλή ιδέα, να σας την πω ?

Καλή Κυριακή

:) :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ΕιρήνηDr: Γειά σου Ειρήνη καιι καλωσήρθες στην παρέα μας και σε ευχαριστώ πολύ που θέλεις και σύ να συμβάλλεις στο να λυθούν απορίες...το θέμα του λογιστή, τουλάχιστον για μένα, είναι πονεμένο μιας και δυστυχώς δεν έχω τη συνεργασία που θα ήθελα μαζί του και αυτό είναι πρόβλημα! Στα κοντινά σχέδια μου είναι να βρώ κάποιον που τον εμπιστεύομαι καλύτερα (όσων αφορά στις γνώσεις και το ενδιαφέρον του για την προσπάθεια μου να έχω επιχείρηση, και γώ ως μαμά!). Πιστεύω ότι ο λογιστής παίζει πρωταγωνιστικό ρόλο στην πορεία μιας επιχείρησης!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

Λοιπόν λέω να αρχίσουμε να μαζευόμαστε και αν ξέρουμε και άλλες κοπέλες με μαγαζιά να το πούμε. Να πούμε και τι μέρες μας βολεύει να βρεθούμε.

Ας ξεκινήσω εγώ: Παρασκευή η Σαββάτο.

Τι λέτε ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου...εγω μπαινω αρκετα συχνα οπότε οταν σας βολευει εγω εδω ειμαι...!

Παντως η αληθεια ειναι οτι η Παρασκευη ειναι η καλυτερη μερα γιατι δεν εχουν συναλλαγη οι Δημοσιες υπηρεσιες και ειμαι πιο πολλες ωρες στο γραφειο.


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Mama mama και καλωσήρθες στην παρέα μας...δεν έχεις ακόμα μαγαζί αλλά σίγουρα κάτι ετοιμάζεις...


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...