Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Εμείς σήμερα βάψαμε τα αυγά, αύριο κουλούρια και την Πέμπτη 2 γεμιστά τσουρέκια. Μετά το Σάββατο τη Μαγειρίτσα καααααιιιιιιι ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΣΧΑ!!!Και όλα αυτά αφού θα νηστέψουμε τη μεγάλη βδομάδα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χριστός Ανέστη κορίτσια!Ελπίζω να περάσατε όλες καλά ή να περνάτε ακόμα καλά αν δεν έχετε γυρίσει ακόμα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλή Πρωτομαγιά κορίτσια!Πώς περάσατε σήμερα? Εμείς κάναμε το 2ο μπάνιο! Τι κάνετε? Χαθήκαμε! Κανένα νέο, καμιά εξέλιξη...αν και όπως έχει τώρα η οικονομική κατάσταση στην Ελλάδα και η αβεβαιότητα του κόσμου για τις αλλαγές και πολλές μειώσεις που έρχονται δυστυχώς δεν κάνουν καλό κλίμα για να ξεκινήσει κάποιος κάτι αυτή τη στιγμή. Τώρα όσοι είμαστε ήδη μέσα θα χορέψουμε με τα νέα δεδομένα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας. Θα ήθελα πολύ να μάθω την εμπειρια σας σχετικά με την έναρξη επιχειρησης από το σπίτι έχοντας και παιδί. Σκεφτόμουνα να ανοίξω μαγαζί με παιδικά , βιολογικά προιόντα αλλά προς το παρόν το απέρριψα λόγω κόστους και κρίσης βέβαια και είπα να το ξεκινήσω μόνο ηλεκτρονικά. Ζ&P&M , μιας και το κάνεις ήδη μπορείς να μου πεις περίπου τι κεφάλαιο χρειάζεσαι , αν είναι βιώσιμη μια τέτοια επιχειρηση και αν τελικά μπορείς να ζήσεις από κάτι τέτοιο; Οι Ελληνίδες μητέρες χρησιμοποιούν το internet για τις αγορές τους ;

Έχω ψιλοπελαγώσει και με την κρίση και τα μέτρα που ακούω συνέχεια έχω αγχωθεί ...Help..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mama mama . Βασικά σχετικά με την ερώτηση σου αν οι Ελληνίδες κάνουν αγορές μέσω ιντερνετ αυτό που θα σου πω από την δική μου εμπειρία και τις φίλες και γνωστές είναι ότι έχουν αρχίσει να το ψάχνουν πολύ μέσω ιντερνετ, και ναι ανταποκρίνονται. Η αλήθεια είναι ότι περισσότερο διστακτικά από ότι στο εξωτερικό,αλλά πιστεύω ότι έχει αρχίσει να υπάρχει κίνηση. Βέβαια καλύτερη εμπειρία σίγουρα έχουν οι γυνάικες που έχουν ιντερνετική επιχείρηση.

Όταν νιώσεις ότι μπορείς να το δοκιμάσεις και να μας το πεις κιόλας. Σου εύχομαι όλα καλά να πάνε, όταν το ξεκινήσεις και το αποφασίσεις.


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mama,

Εγω έχω σαιτ και η αλήθεια ειναι οτι ανιτστέκονται η ελληνίδες να κάνουν αγορές απο το ίντερνετ, εμένα με πέρνουν τηλέφωνο πρώτα και μετα πληρώνουν με αντικαβολλή η σε τραπεζικό λογαριασμό. Στο ιντερνέτ θέλει χρόνο και υπομονή. Αλλα είναι μια καλή λύση.Εαν μπορείς να κάνεις τα περρισότερα μόνη σου δεν θα χρειαστείς πάρα πολλα λεφτά και έτσι θα μπορείς να έχεις και καλές τιμές.

Θέλει δουλειά το ιντερνετ δεν το αφήνουμε και περιμένουμε.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Καλή σου ημέρα και καλη επιτυχία !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...