Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Recommended Posts

Se euxaristw Magdalini mou,

Diladi an katalava kala (epeidi eimai entelws asxeti me diafimiseis kai facebook), to na plhrwsw gia na valw to google adsense sto blog mou den tha voithisei kai polu? Episis sto facebook tha mporw na kanw copy paste ti dieuthinsi tou blog mou kai na to apostelnw se diaforous filous wste na mporoun na to episkeptontai? Episis mipws gnwrizeis sto youtube kapou diavasa oti mporeis na gineis parthner kai kati gia advertising... Ennooun oti an anartizeis kapoia videos apokomizeis kapoio kerdos apo tous episkeptes? Exw mperdeutei....

Filia se sena kai stin wraia kerkura, den exw erthei alla ap oti eida apo fwtografies kai apo filous pou tin episkefthikan prepei na einai uperoxi xxx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Se euxaristw Magdalini mou,

Diladi an katalava kala (epeidi eimai entelws asxeti me diafimiseis kai facebook), to na plhrwsw gia na valw to google adsense sto blog mou den tha voithisei kai polu? Episis sto facebook tha mporw na kanw copy paste ti dieuthinsi tou blog mou kai na to apostelnw se diaforous filous wste na mporoun na to episkeptontai? Episis mipws gnwrizeis sto youtube kapou diavasa oti mporeis na gineis parthner kai kati gia advertising... Ennooun oti an anartizeis kapoia videos apokomizeis kapoio kerdos apo tous episkeptes? Exw mperdeutei....

Filia se sena kai stin wraia kerkura, den exw erthei alla ap oti eida apo fwtografies kai apo filous pou tin episkefthikan prepei na einai uperoxi xxx

user_online.gifreport.gif progress.gif

Επεξεργάστηκαν by marthakalli
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Mathrakali,

Σορρη , που δεν απάντησα αμέσως αλλά ειχα δουλίτσα.

Εγω στο blog μου εχω βάλει adsense αυτό όμως ειναι για σένα βγάζεις καποιά χρήματα με αυτο υπάρχει και το αdwords επειδή δεν το χρησημοποιό δεν μπορώ να σου πω. Αλλά και πάλι εμένα το Facebook εξυπηρετή.

Ναι στο facebook μπόρεις να βάλεις το blog sou μπορείς να βάλεις ενα μόνιμο link στο blog σου.

Στο youtube μπορείς να κάνεις δικό σου κανάλι δεν χρειάζες να κάνεις κανέναν partner.

Εγω έχω αλλά δεν το χρησημοποιό για το κατάστημα , απλός δεν μου έχει χρειαστεί ακόμη. Ειναι και αυτό καλό.

Ολα αυτά που σου γράφω ειναι απο δικη μου εμπειρία και τι έχει δουλέψει για μένα.:)

Καλή σου ημέρα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλαδή koukmak πόσος καιρός πέρασε από τότε που άρχισες να δουλεύεις στο σπίτι με ίντερνετ μέχρι χτες που ήρθε η εφορία;

Καλημέρα eviri, πάντως σε μένα ήρθε η εφορία για να μπορέσω να κάνω την έναρξη. Αυτή ήταν η μοναδική φορά και μετά άρχισα...από τότε δεν έχουν ξαναπεράσει και πάει ένα χρόνος.


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου σχετικά με τις διαφημίσεις που δίνουν έσοδα. Με ποιο τρόπο πληρώνεται αυτός που έχει το blog; Καταθέτουν χρήματα οι διαφημιζόμενοι σε τραπεζικό λογαριασμό ή με άλλο τρόπο;

Κι αν ξέρετε (όποια ξέρει) κάθε πόσο συχνά πληρώνεται κάποιος από τις διαφημίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Z&P&M

Περασά να σου πώ ενα γεια σου και καλή σου ημέρα σε ειδα στο facebook αλλά είχες φεγγαράκι !:)

Καλημέρα koukmak...μπήκα για λίγο το πρωί αλλά μετά είχα δουλειές εκτός!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Eviri,

Διάβασα της οδηγίες και λέει όταν σιγκετρώσεις κάποιο συγκεκριμένο ποσών σου στέλνουν μια επιταγή στο σπίτι. Τώρα δεν ξέρω ποσα γιατι δεν έχω φτάσει εκει και εγώ πρώτη φορά το κάνω αυτό.

Ζ&P& M δεν πειράζει και έγω λίγο πάντα μπαίνω !:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Κρίμα βρε koukmak φαντάσου ότι είχα να μπω πολλές μέρες στο chat και χτες που μπήκα έκατσα αρκετές ώρες. Όμως μετά έγραψα αυτό το τελευταίο μήνυμα και έκλεισα τον υπολογιστή. Θα μπορούσαμε να συναντηθούμε, αλλά δεν πειράζει την επόμενη φορά θα μιλήσουμε και στο chat.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...