Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Κορίτσια ευχαριστούμε για τις καινούργιες πληροφορίες. Koukmak να σε ρωτήσω σχετικά με την εταιρεία των courier, πώς γίνεται η συμφωνία; Είναι ένα συγκεκριμένο ποσό που ζητάει ο courier από σένα προκειμένου να μεταφέρει ένα δέμα; Ή αυτό αυξομειώνεται σύμφωνα με τη συχνότητα που τον χρησιμοποιείς;

Ότι πληροφορία γνωρίζεις σχετικά με τις εταιρείες courier θα ήταν πολύ διαφωτιστική.

Link to comment
Share on other sites

@KOukmak γιατί πμ αυτή η σημαντική πληροφορία;;;;Με ενδιαφέρει και μένα και άλλους σίγουρα εκτός αν είναι κάτι πολύ ειδικό και δεν επιτρέπεται να ανακοινωθεί!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κοριτσάκια...χαθήκαμε πάλι! Έχουμε καμιά εξέλιξη αυτές τις δύσκολες για την οικονομία της χώρας μας ώρες?Πείτε καμία ευχάριστη εξέλιξη να ανέβουμε!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ζ&P&M,

Ναι ρε εσύ χαθήκαμε,

Κάτι θετικό

Καλο Μήνα και ελπίζουμε καλές δουλειές σε όλους μας.

Κατι σκέφτηκα,

Να μαζευτούμε όλες όσες έχουμε διαδυκτυακά μαγαζια και να δούμε πως μπορύμε να αλληλοβοηθούμε.

συμφωνείται ??:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα.

Νομίζω ότι πρέπει κάποια στιγμή να φτιάξω κι εγώ facebook. Σκέφτομαι όμως πρώτα να έρθω Ελλάδα για να ξαναξεκινήσω να κατασκευάζω διάφορα γιατί εδώ ότι και να φτιάξω δεν μπορώ να το μεταφέρω με το αεροπλάνο καθώς δε γίνεται να συγκεντρώσω πολύ βάρος στις βαλίτσες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...