Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΝΑΥΤΙΚΟ


Recommended Posts

Μέσα σε όλο τον παραλογισμό δεν έχω συγκρατήσει: το σπίτι ανήκει 50% κ στους 2? Άμα δεν έχει συμβεί αυτό, πρώτα παντρευτήκατε κ μετά αγοράστηκε το σπίτι?

Όντως συμβουλεύσου δικηγόρο. Κ στις 2 περιπτώσεις δικαιούσαι το 50% του σπιτιού. Αν το έχετε πάρει με δάνειο τότε θα πρέπει να το πληρώνεις ανεξάρτητα ποιος θα μένει εκεί, εκτός άμα του κάνεις μεταβίβαση. Πήγαινε σε δικηγόρο.

Δεν έχει το δικαίωμα να αλλάξει κλειδαριές ΚΑΝΕΙΣ! Αφού αποδεδειγμένα μένεις εκεί, ακόμα κ να μην σου ανήκει το σπίτι, ακόμα κ άμα μένετε στο ενοίκιο, ακόμα κ απλοί συγκάτοικοι να ήσασταν ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ!!!! Πάρε τηλ την αστυνομία!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 139
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το σπιτι ανηκει σε οποιου το ονομα ειναι και πληρωνει το δανειο. Αν το απεκτησαν μετα τον γαμο, δικαιουται το 25% η συζυγος οχι το 50%.

Σας το λεω που το εχω προσφατο με τους καινουριους νομους.

Αν φοβαται οτι προκειται να το πουλησει μπορει να παει στο Υποθηκοφυλακειο και να κανει καποια χαρτια σαν προσημειωση οποτε ΑΝ παει εκεινος να το πουλησει θα δικαιουται το ποσο που θα δηλωσει οτι θελει απο την πωληση και δεν θα μπορει να το πουλησει αν δεν της δωσει τα χρηματα.

Αν ειναι με ενοικιο, τοτε φυσικα τιποτα :)

Και ναι εφ'οσον ειναι συζυγικη στεγη δεν μπορει να αλλαξει κλειδαριες. Πηγαινε στην αστυνομια.


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νομίζω πως το σπίτι είναι με ενοίκιο!! Θα μας το πει βέβαια και η ίδια!

Σε αυτή την περίπτωση άκυρη η σύσταση για δικηγόρο.

Να πάει όμως στην αστυνομία να τους καταγγείλει ότι την πέταξε έξω από το σπίτι που έμενε


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την περίπτωση άκυρη η σύσταση για δικηγόρο.

Να πάει όμως στην αστυνομία να τους καταγγείλει ότι την πέταξε έξω από το σπίτι που έμενε

Μα δεν διάβασες τι έγραψε; Δεν την έδιωξε από το σπίτι ΛΈΕΙ (εκείνος), απλά θέλει να πηγαίνει όταν είναι κι αυτός εκεί. Να μη μπαινοβγαίνει όποτε γουστάρει, γιατί δεν είναι καφενείο, ΛΕΕΙ. Έχει χάσει τη μπάλα η κοπέλα. Ειλικρινά πιστεύετε ότι θα πάει να τον καταγγείλει; Αφού τον δικαιολογεί κιόλας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα δεν διάβασες τι έγραψε; Δεν την έδιωξε από το σπίτι ΛΈΕΙ (εκείνος), απλά θέλει να πηγαίνει όταν είναι κι αυτός εκεί. Να μη μπαινοβγαίνει όποτε γουστάρει, γιατί δεν είναι καφενείο, ΛΕΕΙ. Έχει χάσει τη μπάλα η κοπέλα. Ειλικρινά πιστεύετε ότι θα πάει να τον καταγγείλει; Αφού τον δικαιολογεί κιόλας.

Πφφφφφ.... Άντε βγάλε άκρη... Αχ! Να ήτανε αυτά τα προβλήματά μας...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε,τι προβληματα εχεις εσυ?ε?:confused::confused::confused:

τσ,τσ,τσ:tongue:

Βασικά... Οικονομικά... Κ Άγιος ο Θεός....

Επίσης να χειριστώ μία σχέση περίπλοκη...

Επίσης ξέχασα να σου απαντήσω ρε συ....

Το μυαλό μο μέσα... Μπες στο φβ!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά... Οικονομικά... Κ Άγιος ο Θεός....

Επίσης να χειριστώ μία σχέση περίπλοκη...

Επίσης ξέχασα να σου απαντήσω ρε συ....

Το μυαλό μο μέσα... Μπες στο φβ!!

χαχα...δε πειραζει,δεν εχω φεις καρντια μου!!!!!!

ε,νταξ...πως κανεις ετσι κ συ ρε παιδι μου,εκει,κατι λιγα προβληματακια...κ το κανουμε θεμα...ελεος:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτα τα οικονομικα.

Εχοντας χασει τον μπαμπα μου απο καρκινο, νεοτατο και εχοντας δυο παιδια με ειδικες αναγκες, απο την μια το μυαλο μου λεει "Τυχερη που εχεις ΜΟΝΟ οικονομικα προβληματα".

Απο την αλλη, οταν δεν τα εχεις αυτα τα σκασμενα τα λεφτα, γινεται το μεγαλυτερο βαρος σου, σε πνιγει, ειναι σαν να μην εχεις τιποτα αλλο στον κοσμο :(

Λογικα καταλαβαινεις οτι ειναι "απλα λεφτα" αλλα κ παλι... πνιγεσαι.

Εγω σκεφτομαι πχ. οτι ολα τα λεφτα του κοσμου δεν θα εσωναν τον μπαμπα μου ή δεν μπορουν να δωσουν στον γιο μου πισω το κομματι του εγκεφαλου του που καταστραφηκε και ομως, εχοντας μονο 70 Ευρω στον λογαριασμο μου (γιατι δεν μας δινει διατροφη και εγω ειμαι ελ. επαγγελματιας δεν εχω σταθερο μισθο), με πιανει απελπισια.

Για τον καθε ενα ομως το προβλημα του ειναι σημαντικο.

Για την Girl30 αυτο που ζει, την καταπινει. Μπορει να εχει πχ. και οικονομικα προβληματα (λεω εγω τωρα) αλλα να την τρωει το προβλημα στον γαμο της.

Εγω την καταλαβαινω. Ειπαμε, ο ανθρωπος βλεπει μονο αυτο που ειναι ετοιμος να δει.

Ειχα κολλημενο το προσωπο μου στον τοιχο πολλα πολλα χρονια. Εβλεπα μονο το κομματακι μπροστα μου. Οι τριτοι ομως εβλεπαν τα παντα. Ηταν πιο πισω και ειχαν καθαρη εικονα.

Μου πηρε χρονια να κανω ενα βημα πισω και να δω την πληρη εικονα.

ΚΑΝΕΙΣ δεν θα μπορουσε να με κανει να δω πιο γρηγορα οσο και αν μαλλιαζε η γλωσσα τους ;)

Το μονο που μπορουσαν να κανουν ηταν οταν ηθελα λιγο στηριγμα, να ηταν εκει. Οταν ηρθε η ωρα, εδρασα, αλλα μονο οταν ειμουνα ετοιμη.

Ετσι και η Girl30. Η εμπειρια λενε, δεν μεταβιβαζεται :)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


girl30, ακούς σχόλια λες. Λοιπόν η δική μου κρίση με βάση το τελευταίο σου μήνυμα μου λέει το εξής. Κοριτσάκι μου σου λείπει η εμπειρία, είσαι και πολύ ερωτευμένο και δεν συνειδητοποιείς τι συμβαίνει.

Ο άντρας αυτός είναι ερωτευμένος μαζί σου και κάνει ακριβώς αυτό που του είπες: σε διεκδικεί, αν και με το λάθος τρόπο!

Πιστεύεις ότι αυτά κάνει και αυτά λέει ένας άντρας που δεν νοιάζεται?

Δεν το ΄χεις ζήσει, γιαυτό. Μπορεί να είναι εγωιστής γιατί έχεις μια τάση να του τον κουρελιάζεις τον εγωισμό, ΑΛΛΑ:

- σου ζητάει να γυρίσεις σπίτι (έστω μέσω δικηγόρου)

- σου λέει το σπίτι δεν είναι καφενείο δηλ δε θέλω να μπαινοβγαίνεις όποτε ναναι γιατί φοβάμαι μήπως δεν ξαναγυρίσεις, δηλ σε θέλω κοντά μου

- στο καπάκι σου λέει ξεκάθαρα να μείνεις μαζί του γιατί είναι και δικό του σπίτι!

- δε θέλει να ζεις μόνη ως "χωρισμένη" γιατί τρέμει τι μπορεί να κάνεις, δηλ να βρεις άλλον άντρα.

- σου μίλησε για λατρεία, αγάπη, αισθήματα, ευχές να είστε για πάντα μαζί.

Τι άλλο περιμένεις να δεις? Ο άνθρωπος λιώνει και υποφέρει που έφυγες!

Η μπάλα είναι σε σένα, γνώμη μου είναι πως ότι θέλεις τον κάνεις αυτή τη στιγμή (πριν γυρίσεις σπίτι).

Γίνε γλυκειά, πες του σ'αγαπώ μπλα μπλα μπλα ΑΛΛΑ:

- να κάνει πρώτα αυτά που θέλεις και μετά θα γυρίσεις σπίτι.

Αλήθεια τι θέλεις? Εγώ θα σου έλεγα να του προτείνεις να σου έχει εμπιστοσύνη για το πως θα φερθείς στους δικούς του και να μην σου επιβάλλει τίποτα, κ ότι του υπόσχεσαι να τους φέρεσαι με σεβασμό. Και το ίδιο κι αυτός. Ας κρατάει κάποια απόσταση αλλά με σεβασμό. Και ζήτα του και να μην ξαναμιλήσετε γιαυτά, θα σου έχει εμπιστοσύνη και εσύ θα κάνεις τις κινήσεις που νομίζεις με τους γονείς του. Κι εκείνος το ίδιο. Κια υπόσχεση για σεβασμό κ από τις 2 πλευρές και ΤΕΛΟΣ τα παιδιαρίσματα!

Και καλούς απογόνους παιδιά...

Καλημερα.

του εστειλα ποτε θα λειπει απο το σπιτι για να παω να πρω ρουχα.αλλαξε κλειδαριες και μ ειπε να παω οποτε θελω και οτι ουτε εκεινος θελει να με ξαναδει. το απογευμα με πηρε ο δικηγορος του για να με ρωτησει αν θα γυρισω σπιτι ή αν θα χωρισουμε.δεν του απαντησα.την επομενη μερα πηγα σπιτι,ηταν εκει.κλειδι δε μου εδωσε γιατι λεει δεν ειναι καφενειο το σπιτι.σε 5 λεπτα ερχεται και με ρωταει αν θα μεινω το βραδυ στο σπιτι μαζι του γιατι λεει ειναι και δικο μου σπιτι!!!εφυγε για δουλεια και τον πηρα τηλ και του ειπα οτι ηθελα να μεδιεκδικησει εστω και με λαθος τροπο και η απαντηση ηταν οτι δεν ειναι γυναικουλα,οτι θα μιλαν οι δικηγοροι μασ και να μην τον ξανατηλ.πηρα τα πραγματα μ και το αμαξι μου κι εφυγα,πηγα στην ξαδελφη μου(στην οποια τσαντιστηκε που ημουν τοσες μερες,επρεπε να με στειλει πισω στο σπιτι μου και οχι να με κρατα στο δικο της!!!).

μετα απο 5 ωρες μα παιρνει ο αντρας μ τηλ για να μ πει οτι θα με αγαπα για παντα κι οτι τα συναισθηματα του για μενα ειναι τα ιδια,μακαρι να γινει ενα θαυμα και να ειμαστε για παντα μαζι.αλλα λογω της στασης μ και της συμπεριφορας μ θα πρεπει να παραμερισει τα συναισθηματα του για το καλο ολων.θα με εχει για παντα μεσα στην καρδια του αλλα πρεπει να τραβηξει ο καθενασ το δρομο του.τη μια μου λεει αυτο,την αλλη να μου πει 10 πραγματα που πρεπει να κανω για να διορθωθω ωστε να με δεχτει πισω,την αλλη οτι και γονατιστη να γυρισω πισω δε θα με δεχτει αφου σπιτωθηκα στο σπιτι του αρραφωνιαστικου(52 χρονων) της ξαδελφησ μου που αυτοσ τον εχει δει 2 φορες( αλλα την εκανε την ξαδελφη μου κουμπαρα μας και κοιμηθηκε κι αυτος στο σπιτι του την πρωτη φορα που τον γνωρισε),την αλλη ηρεμησε και 1 και 2 και 3 χρονια κι οτι δε βιαζεται για διαζυγιο γιατι δε σκοπευει να παντρευτει συντομα.μου ειπε οτι η λατρεια και η εμπιστοσυνη που ειχε ο ανθρωπος μου πεθαναν γιατι πηγα και εμεινα στην ξαδελφη μου κι οτι ειμαι σαν ολες τις γυναικες που ψαχνονται απο δω κι απο κει.και το καορυφαιο τελευταιο μηνυμα ηταν οτι θα τα πουμε οταν ηρεμησω εγω(οχι αυτος) και καλες μας διακοπες!!!

αυτα.

και πηγαν στον αρραβωνα του αδελφου του με την κλωσσα και ολοι οσοι κατεστρεψαν το γαμο μου ηταν εκει χαρουμενοι(κι ειχε την απαιτηση να τον συνοδευσω).

συνεχιζει κι εχει facebook ,ανηρτησε φωτο και εκανε παλι γυναικες φιλες και μαλιστα και μια για την οποια ειχαμε μαλωσει.

ακουω σχολια.


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites

laura36, τα ίδια διαβάζουμε; Πώς είναι δυνατόν να τα βλέπεις αυτά ενώ όλες οι υπόλοιπες βλέπουμε άλλα; Αυτός δεν είναι ένας ερωτευμένος άντρας, αλλά ένας άντρας που άγεται και φέρεται από τη μαμά του. Ο ερωτευμένος ακούει την καρδιά του και όχι τη μάνα του. Ο ερωτευμένος δεν αλλάζει κλειδαριά στο σπίτι του. Ο ερωτευμένος βάζει τον εγωισμό του στην άκρη. Ο ναυτικός είναι μισούς μήνες στη θάλασσα και τους άλλους μισούς που είναι στη στεριά πρέπει να'ναι στα μέλια με τη γυναίκα του, όχι να της κάνει το βίο αβίωτο. Άντε και υποχωρεί η girl30 και του κάνει τα χατιρια. Πιστεύεις πως θα είναι ευτυχισμένη στη ζωή της μαζί του; Το ζητούμενο είναι να είναι η κοπέλα καλά ή να κάτσει πάση θυσία σ΄αυτό το γάμο; Και η κατακλείδα!!! Της εύχεσαι να κάνει και παιδιά μαζί του; Αυτά είναι τραγικά λάθη καλέ! Να κάνεις παιδιά με έναν άντρα τόσο ανώριμο, που κάνει χειρότερα κι από παιδί ο ίδιος! Ας ξεκολλήσει από το βρακί της μάνας του πρώτα! :evil:

Link to comment
Share on other sites

girl30, ακούς σχόλια λες. Λοιπόν η δική μου κρίση με βάση το τελευταίο σου μήνυμα μου λέει το εξής. Κοριτσάκι μου σου λείπει η εμπειρία, είσαι και πολύ ερωτευμένο και δεν συνειδητοποιείς τι συμβαίνει.

Κι εσένα που δε σου λείπει η εμπειρία προφανώς, κάποια πράγματα κραυγαλές τα προσπερνάς!

"θα με αγαπα για παντα κι οτι τα συναισθηματα του για μενα ειναι τα ιδια,μακαρι να γινει ενα θαυμα και να ειμαστε για παντα μαζι.

ε ναι, γιατί απο θαύμα μόνο σώζονται τέτοιες σχέσεις όπου προσπαθεί μόνο ένα ς κι ο άλλος είναι τόσο εγωιστής που δεν θέλει να κάνει απολύτως καμία προσπάθεια

αλλα λογω της στασης μ και της συμπεριφορας μ θα πρεπει να παραμερισει τα συναισθηματα του για το καλο ολων.

ποιοι είναι οι "ολοι" στην υπόθεση; βάζει και τη μαμά του μέσα; αυτό δεν είναι οικογένεια, είναι περιβόλι!

θα με εχει για παντα μεσα στην καρδια του αλλα πρεπει να τραβηξει ο καθενασ το δρομο του.

Εμμέσως πλην σαφώς, της λέει να χωρίσουνε.

τη μια μου λεει αυτο,την αλλη να μου πει 10 πραγματα που πρεπει να κανω για να διορθωθω ωστε να με δεχτει πισω,

ε αυτό με βγάζει από τα ρούχα μου! ποιος είναι ο κύριος που λέει στη γυναίκα του να διορθωθεί, προκειμένου να τη δεχτεί πίσω; ας διορθώσει πρώτα εκείνος τα δικά του λάθη που ειναι πολλά κι ας κάνει ένα βήμα πίσω πριν ζητήσει από την άλλη να κάνει το ίδιο. εκείνος πού υποχώρησε στην όλη ιστορια; και για να διορθωθείς, πρέπει να έχεις σφάλει, κι εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα πού έχει σκάλει η κοπέλα στην όλη υπόθεση. ε όχι και να βάζουμε όρους στον άλλον, τι στιγμή που φταίμε εμείς οι ίδιοι για όλα!!!

την αλλη οτι και γονατιστη να γυρισω πισω δε θα με δεχτει αφου σπιτωθηκα στο σπιτι του αρραφωνιαστικου(52 χρονων) της ξαδελφησ μου που αυτοσ τον εχει δει 2 φορες( αλλα την εκανε την ξαδελφη μου κουμπαρα μας και κοιμηθηκε κι αυτος στο σπιτι του την πρωτη φορα που τον γνωρισε),την αλλη ηρεμησε και 1 και 2 και 3 χρονια κι οτι δε βιαζεται για διαζυγιο γιατι δε σκοπευει να παντρευτει συντομα.

Α, πάλι καλά που δεν σκοπεύει ΣΥΝΤΟΜΑ :evil:

μου ειπε οτι η λατρεια και η εμπιστοσυνη που ειχε ο ανθρωπος μου πεθαναν γιατι πηγα και εμεινα στην ξαδελφη μου κι οτι ειμαι σαν ολες τις γυναικες που ψαχνονται απο δω κι απο κει.και το καορυφαιο τελευταιο μηνυμα ηταν οτι θα τα πουμε οταν ηρεμησω εγω(οχι αυτος) και καλες μας διακοπες!!!"

Όχι αυτός φυσικά, αυτός δε φταίει σε τίποτα. :evil::evil::evil:

Μετά από αυτά laura36, συμπεραίνω ότι μάλλον σε σένα λείπει η εμπειρία. Εκείνο που δεν σου λείπει σίγουρα, είναι η διπλωματία. Γιατί αυτές οι συμβουλές που δίνεις στην κοπέλα, είναι μαλαγανιές για να φέρει τον άντρα της στα νερά της. Αλλά αναρωτήθηκες ποτέ κατά πόσο αξίζει να ζεις μέσα σε μια τέτοια σχέση; Άντε κι έκανε η κοπέλα όσα της είπες, μαλάκωσε ο άλλος, έκανε πίσω κι η πεθερά, κι όλα εντάξει. ΓΙΑ ΠΟΣΟ;

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα οχι για πολυ.

Πιστεψε με μου φαινονται πολυ γνωστα ολα αυτα που γραφει.

Girl30, πηγαινα 3 χρονια σε ψυχολογο και την *παρακαλουσα να με αλλαξει για να του κανω και να τον κανω ευτυχισμενο* γιατι ολο ψεγαδια μου εβρισκε.

"Αν εισουν καλυτερη νοικοκυρα δεν θα σου φωναζα, δεν θα σε χτυπουσα και θα σε αγαπουσα".

"Αν εφερνες περισσοτερα λεφτα στο σπιτι (σημ. εγω μας ζουσα ηδη), δεν θα σε εβριζα και θα ειμουνα καλος μαζι σου" και χιλια αλλα τοσα.

Και ειμουνα τοσο ηλιθια και τοσο ερωτευμενη παρολα οσα μου ειχε κανει που πηγαινα σε ψυχολογο οντως.

Το ξερω οτι ολο εμενα σου φερνω φατσα καρτα αλλα και εμενα ναυτικος ειναι (αλλα στο Πολεμικο) και οι ιστοριες μας ακουγονται παρομοιες και καμια φορα οταν καποιος σου λεει οτι δεν εισαι μονη και ταυτιζεσαι, βοηθαει. Δεν το κανω για να περιαυτολογησω δηλαδη.

Τουτεστιν σου λεει να χωρισετε αλλα να μην κανει αυτος το πρωτο βημα? Εγω αυτο καταλαβαινω.


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...