Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΝΑΥΤΙΚΟ


Recommended Posts

Δεν τσιμπάω. Άντε γεια! ;)

Ας μην ειχες τον φόβο οτι :

α) θα μας δει κάποιο ματι αν πινουμε καφε - και μετα πως να το δικαιολογησεις;

β) τον φόβο - οτι αφου πιουμε καφε, μετα εγω θα μπω στο Φορουμ να γραψω εναντιον σου (κάτι που φυσικα δεν θα εκανα ποτέ - θελω να πω - δεν καρφωνω μια γυναικα αν πιω μαζι της ενα καφε)

....ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΑΣ οτι θα ειχες μια μικρη περιέργεια να τα λεγαμε απο κοντα - ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΓΚΟΜΕΝΙΚΗ.

Στο καλοοοοοοοοοο! ;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 139
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν αντεχω αλλο,εχω τρελαθει.

πρεπει να τελειωνει,φοβαμαι πλεον μην κανω κακο στον εαυτο μου.παντα ημουν ηρεμη ,παντα.

δε με αναγνωριζω πια.

Κοριτσακι μου γλυκο...Ο εαυτος σου ειναι πολυτιμος...ΑΚΟΥΣ????

Μην ακουω λοιπον τετοια σε παρακαλωωωωωω!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

girl30, κοριτσάκι γλυκο, είσαι σε οριακό σημείο και εκεί που έχεις φτάσει δεν μπορείς να βοηθηθείς. Όλο και χειρότερα θα πηγαίνουν τα πράγματα γιατί έχεις πλέον καταρρεύσει μέσα σου, έχεις ανάγκη από βοήθεια! Μάζεψε λίγα πράγματα και πήγαινε λίγες μέρες στους γονείς σου, είναι ο μοναδικός τρόπος να νιώσεις ξανά θαλπωρή, ότι σε αγαπούν και σε νοιάζονται, ότ αξίζεις και πολλά και για κάποιους είσαι πολύτιμη! Το χρειάζεσαι άμεσα, μην διστάζεις! Και στον άντρα σου θα έχει αποτέλεσμα το να φύγεις, θα συνειδητοποιήσει ότι δεν είσι δεδομένη. Δεν βλπεπεις ότι αυτή τη στιγμή έχει το πάνω χέρι και σε παίζει όπως θέλει? Κατά τη γνώμη μου δε θέλει να χωρίσετε αλλά το παίζει ότι και καλά μπορεί και να σε αφήσει για να πανικοβληθείς και να του δώσεις τα λεφτα! Δεν θα πω ότι είναι απατεώνας και θέλει να σε κλέψει, αλλά σίγουρα ότι θέλει να γίνει οπωσδήποτε το δικό του κέφι ακόμα κι αν πληγώσει εσένα!

Δεν είναι καλή η σχέση σας αυτή τη στιγμή, από προσωπική μου εμπειρία αυτές οι έκρυθμες καταστάσεις διορθώνονται μόνο μετά από απόσταση και αλλαγή στάσης (δικής σου). Πάψε να του ζητάς το οτιδήποτε, απομακρύνσου μέχρι να έρθει αυτός σε σένα να σου κάνει προτάσεις για να σε ξαναπλησιάσει.


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites

φτασαμε σε ακραιες καταστασεις και οι 2.προχθες παλι για τα ιδια θεματα σκοτωθηκαμε.ο αντρας μου αρχισε να χτυπα τον εαυτο του,να κλαιει,το ιδιο κι εγω.ηρεμησαμε και χθες παλι τα ιδια.ειπαμε χωριζουμε και δεν γινεται να μενουμε στο ιδιο σπιτι,μαζεψε τα πραγματα του και πηγε σε ξενοδοχειο και θα παμε σε δικηγορους.προσπαθουσε ο ενας να πονεσει τον αλλο.φευγοντας ,του ελεγα πραγματα και μου ειπε δακρυσμενος 'στενοχωριεμαι,μη με πονας αλλο" κι εφυγε.

μαλωσα με τη μανα μου μετα και εχω τρελαθει.τι θα γινει;αυτο ηταν τελικά;μεχρι εδω ηταν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φτασαμε σε ακραιες καταστασεις και οι 2.προχθες παλι για τα ιδια θεματα σκοτωθηκαμε.ο αντρας μου αρχισε να χτυπα τον εαυτο του,να κλαιει,το ιδιο κι εγω.ηρεμησαμε και χθες παλι τα ιδια.ειπαμε χωριζουμε και δεν γινεται να μενουμε στο ιδιο σπιτι,μαζεψε τα πραγματα του και πηγε σε ξενοδοχειο και θα παμε σε δικηγορους.προσπαθουσε ο ενας να πονεσει τον αλλο.φευγοντας ,του ελεγα πραγματα και μου ειπε δακρυσμενος 'στενοχωριεμαι,μη με πονας αλλο" κι εφυγε.

μαλωσα με τη μανα μου μετα και εχω τρελαθει.τι θα γινει;αυτο ηταν τελικά;μεχρι εδω ηταν;

Ηρέμησε, μην τρελλαίνεσαι, αφού έκλαιγε σημαίνει ότι σ'αγαπάει άρα θα τη βρείτε τη λύση. Απλά δεν ταιριάζουν τόσο οι χαρακτήρες σας...εγώ βλέπω ότι η περίπτωσή σας είναι κατάλληλη για σύμβουλο γάμου παιδιά, να σας βοηθήσει λίγο να κατανοήσετε ο ένας τον άλλον. Γιατί αγάπη υπάρχει, αυτό καταλαβαίνω.

Δώσε λίγο χρόνο, ζήτησέ του 1 βδομαδούλα break, και καλύτερα φύγε κι εσύ από αυτό το σπίτι να πας κάπου αλλού να ξελαμπικάρεις...στους γονείς σου ή σε μια φίλη σου, σ ένα νησί οπουδήποτε. Μην σκεφτείς τη δουλειά, αξίζει να χαλάσεις το γάμο σου για τη δουλειά? Γιατί έχεις φτάσει σε οριακό ση΄μείο, αν συνεχίσετε λίγο ακόμα δεν θα υπάρχει γυρισμός.


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις οτι υπαρχει γυρισμος;ειπαμε οτι 21 ιουνιου που τελειωνω τη δουλεια θα φυγω κ θα ερθει αυτος στο σπιτι.ειπαμε δε θα μιλαμε ,μην τον παρω τηλεφωνο παρα μονο αν θελω κατι σοβαρο για θεμα υγειας.

πιστευεις οτι αλλαζει κατι;

πολλες φορες εχουμε χωρισει αλλα ειναι παιδιαστικος χωρισμος.

τωρα ομως αλλαξαν τα πραγματα.

τι να κανω;δεν ξερω;

να τον παρω τηλ;να τα δωσω ολα για ολα κι ας πεσω χαμηλα;

η οχι;

Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις οτι υπαρχει γυρισμος;ειπαμε οτι 21 ιουνιου που τελειωνω τη δουλεια θα φυγω κ θα ερθει αυτος στο σπιτι.ειπαμε δε θα μιλαμε ,μην τον παρω τηλεφωνο παρα μονο αν θελω κατι σοβαρο για θεμα υγειας.

πιστευεις οτι αλλαζει κατι;

πολλες φορες εχουμε χωρισει αλλα ειναι παιδιαστικος χωρισμος.

τωρα ομως αλλαξαν τα πραγματα.

τι να κανω;δεν ξερω;

να τον παρω τηλ;να τα δωσω ολα για ολα κι ας πεσω χαμηλα;

η οχι;

Όχι όχι, μην πανικοβάλλεσαι βρε δεν πρόκειται να χωρίσετε, αφού υποφέρετε και οι 2, κανένας δεν το έχει αποφασίσει. Εξαφανίσου για λίγες μέρες εντελώς και μην απαντήσεις ούτε αν σε πάρει αυτός. Και βγες από το σπίτι πήγαινε έξω κάπου στη φύση, έστω μετά τη δουλειά τα απογεύματα, αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια. Προσπάθησε να είσαι όσο γίνεται απασχολημένη και αν γίνεται με παρέα. Όταν νιώθεις έτοιμη να λυγίσεις, να σκέφτεσαι ότι όλο αυτό είναι προσωρινό, ότι τελικά θα είστε ξανά μαζί, αλλά όπως πρέπει με σεβασμό και αγάπη. Όχι με τέτοιους καυγάδες. Δώσε λίγο χρόνο και στον εαυτό σου να ηρεμήσει, μην τον ταλαιπώρείς άλλο. Δείξε στον άντρα σου το ήρεμο και αποφασιστικό πρόσωπό σου, της γυναίκας που σέβεται τον εαυτό της και τη ζωή της και που έχει την αυτοπεποίθηση και τη δύναμη να βάλει ένα Χ και να προχωρήσει παρακάτω. Και που θα ξανασκεφτεί να γυρίσει μόνο αν ο σύζυγος της αποδείξει με πράξεις (το τονίζω) ότι θα κάνει πολλά για να είναι ευτυχισμένη. Αλλιώς δεν χαραμίζει τον εαυτό της, τον προστατεύει κρατώντας απόσταση.

Αν του δείξεις το πρόσωπο της κοπέλας που είναι απελπισμένη, όλη της η ζωή εξαρτάται από αυτόν και το μέλλον της το έχει αφήσει να εξαρτάται από της αποφάσεις του, τότε του έχεις χαρίσει τη ζωή σου και είναι σαν να πιστεύεις πως αυτή δεν έχει καμία αξία χωρίς αυτόν. Ποια αό τις δύο γυναικες πιστεύεις ότι θα τραβήξει τον άντρα σου και θα του εμπνεύσει την επιθυμία να είναι μαζί της και να κάνει τα πάντα γιαυτήν? Ποιος θέλει δίπλα του κάτι που δεν αξίζει τίποτα σε σχέση με κάτι που είναι πολύτιμο? Ε αυτό το πολύτιμο είσαι εσύ και να φερθείς ανάλογα.

ΕΛπίζω να πάνε όλα καλά....


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις οτι υπαρχει γυρισμος;ειπαμε οτι 21 ιουνιου που τελειωνω τη δουλεια θα φυγω κ θα ερθει αυτος στο σπιτι.ειπαμε δε θα μιλαμε ,μην τον παρω τηλεφωνο παρα μονο αν θελω κατι σοβαρο για θεμα υγειας.

πιστευεις οτι αλλαζει κατι;

πολλες φορες εχουμε χωρισει αλλα ειναι παιδιαστικος χωρισμος.

τωρα ομως αλλαξαν τα πραγματα.

τι να κανω;δεν ξερω;

να τον παρω τηλ;να τα δωσω ολα για ολα κι ας πεσω χαμηλα;

η οχι;

Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να σου αποδείξει ΕΜΠΡΑΚΤΑ ότι αξίζει να προσπαθήσετε να σωθεί ο γάμος σας. Γιατί όλα αυτά που είπε κι έκανε τις τελευταίες μέρες μόνο ανωριμότητα δείχνουν. Εσύ απ΄ό,τι κατάλαβα, είσαι δασκάλα. Αν τα πράγματα δεν πάνε καλά, κάνεις αίτηση γι απόσπαση του χρόνου ή και για μετάθεση ακόμα. Και τ' αφήνεις όλα πίσω σου. Για να σου αποδείξει όμως έμπρακτα ότι έχει αλλάξει, θα πρέπει να μείνετε μαζί ένα διάστημα, πώς θα γίνει αυτό αν εσύ φύγεις με το που θα τελειώσεις τη δουλειά ή τελειώσει η δική του άδεια; Τα προβλήματά σας όπως έχω ξαναπεί οφείλονται στο ότι δεν γνωρίζεστε πραγματικά, δεν έχετε ζήσει καιρό μαζί πριν παντρευτείτε, ώστε να μάθει ο ένας τον άλλον. Γι αυτό τώρα τραβάς όσα τραβάς. Δεν ξέρω ποια θα μπορούσε να είναι η λύση, αλλά και ο σύμβουλος γάμου ακόμα, δεν θα σας λύσει τα προβλήματα ως δια μαγείας μέσα σε μια επίσκεψη, χρειάζεται χρόνο. Το ξέρω γιατί πήγαν 2 φίλες μου και μου έχουν μιλήσει. Αν άντρας σου έχει χρόνο και διάθεση, αξίζει να το προσπαθήσετε πάντως.

Τηλέφωνο να μην τον πάρεις, περίμενε να περάσει ένα διάστημα και μιλάτε μετά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθε σπιτι πριν 3 ωρες και μιλησαμε.ηθελε και χθες να με παρει τηλ.θα μεινουμε για ενα διαστημα χωρια να ηρεμησουμε και βλεπουμε.

Αυτό είναι το καλύτερο. Οι γονείς του όμως σ΄αυτήν την κατάσταση τι στάση κρατάνε; Επίσης ο άντρας σου για πόσο διάστημα θα μείνει με άδεια;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακι Γλυκο...

Λοιπον.. παρακολουθω το θεμα σου,και ηθελα να γραψω.. τελικα τωρα το αποφασησα... !!

Ναι δεν σου αξιζει τετοια συμπεριφορα.. και η πεθερα σου ειναι απαραδεκτη.. !! Ομως για να εισαστε μαζι τοσα χρονια κατι παιζει ετσι δεν ειναι..??

Εγω εχω συμπερανει απο την συμπεριφορα του,οτι σε αγαπαει πολυ.. αλλιως ουτε θα ποναγε, ουτε θα εκλαιγε, ουτε θα εφευγε απο το σπιτι ετσι.. !!! Εδω μεσα ολες οι κοπελες, το κοιταμε απο την δικη σου πλευρα.. οτι εισαι αδικημενη(που εισαι).. οτι ολο κλαις... οτι πονας...

Να το δουμε και απο την δικη του πλευρα ομως...???

ειναι ενας Ναυτικος.. Και η Θαλασσα ειναι οτι χειροτερο.. Νοιωθει ξενος.. γιατι στην ουσια πουθενα δεν ειναι.. λειπει 7 μηνες τον χρονο.. αυτους τους 7 μηνες, εχει μονο εσενα... μονο την σκεψη σου.. και με τα τοσα προβληματα που δημιουργησε η μανα του.. λογικο ειναι να ειναι ετσι η σχεση σας... Μην ξεχνας αυτο που ελεγαν οι παλαιοι.. Ματια που δεν βλεπονται γρηγορα λησμονιουνται.. !!! οταν αυτος ειναι στην θαλασσα, δεν εισαι και εσυ μαζι του.. την ωρα που δεν ειναι καλα δεν εισαι μαζι του.. Να τον αγκαλιασεις, να τον φιλησεις, να τον κανεις να νοιωσει οτι εισαστε 1... !!!

Δειν ευκολες αυτες οι σχεσεις.. αυτοι οι γαμοι.. !!!

Ναι ο Αντρας σου, ειναι Εγωιστης.. Με τον τροπο σου πρεπει να τον φτιαξεις.. εισαι γυναικα.. Κανε τις γαλιφιες σου.. !!!

δεν ειναι ευκολο, και πολλες φορες πρεπει να μην μιλας.. ομως απο την στιγμη, που υπαρχει αγαπη.. τοτε... ολα φτιαχνουν.. και ολα τα χουγια κοβονται.. Το γνωριζω εκ πειρας αυτο.. !!!!

Εγω το Μονο που εχω να πω.. και σε εσενα.. και στις υπολοιπες κοπελες.. γιατι απλα δεν γινεται παντα ο ενας να ειναι ο φταιχτης.. !!

Οταν ενα ζευγαρι τσακωνετε.. παντα φταινε και οι δυο.. ισως να φταις και εσυ, που γατζωθηκες απο πανω του.. ισως να φταιει και αυτος, που απλα θελει να ειναι ηρεμος, οταν ειναι στην θαλασσα.. !!!

Η θαλασσα μπορει να σε βγαλει στην τρελλα... Μπορει να σε σκοτωσει.. και καθε μερα ειναι σαν να πατας σε ενα τεντωμενο σχοινι.. Οσο καλο και να ειναι το σκαρι.. η θαλασσα κανει κουμαντο.. και την ζωη την παιζει αναλογα με το πως αυτη γουσταρει.. !!!

Δεν υπαρχει ζευγαρι που να μην εχει τα πανω του και τα κατω του.. Οχι δεν υπαρχει.. Και οποια το πει... παει να πει οτι εχει προβλημα... οτι δεν την νοιαζει ο αντρας της..

Ολες οι σχεσεις εχουν θεματα.. και αυτο γιατι ειναι δυο διαφορετικοι ανθρωποι.. !!! δεν γινετε να ταιριαζουν 100%.. Και καυγαδες θα υπαρξουν.. και βαριες κουβεντες.. και ολα.. !!!

Και συνηθως οι αντρες δεν κανουν πισω.. Παντα κανουν οι γυναικες.. Και ξερεις γιατι...?? γιατι ναι μεν θα κανουμε πισω.. ομως στην συνεχεια, πρεπει να εχουμε τον τροπο να του δειξουμε το λαθος του.. και αυτος να το μετανοιωσει.. !!!

Ναι δεν εχεις φιλες... εκει που εισαι.. !! Ξερεις κατι... ουτε και εγω εχω.. εκτος απο τις αδελφες του αντρα μου.. και την Πεθερα μου.. Και ναι και εμενα ο αντρας μου δεν γουσταρει την μανα μου.. Και ξερεις τι του λεω...??? οτι ας κρατησει την αποψη του για αυτον.. οτι δεν θελω να ξερω.. και οπως και εγω δεν μιλαω για τους δικους του.. το ιδιο δεν θελω να κανει και αυτος... Και σε εμενα κοριτσι μου επιασε.. !!!

Και εχω τσακωθει και εγω με τον αντρα μου.. Γιαιτι ειναι κατι νορμαλ αυτο.. και μου εχει πει βαριες κουβεντες.. ΚΑι ξερεις τοτε τι εκανα...??? εκανα την παπια.. και μετα απο λιγες μερες του το πεταξα, και με πηραν και τα κλαμματα.. και εγινε αρνακι.. !!!

Δεν θεωρω οτι ειναι κακο οτι δεν εχεις εμπειριες.. Ισα ισα .. το θεωρω πολυ καλο.. και μπραβο σου.. Και μακαρι να ειμασταν πολλες ετσι.. Και ξερεις γιατι...?? γιατι οσο εχεις εμπειριες,ναι μεν μαθαινεις.. αλλα μετα δεν ικανοποιησε με τιποτα.. !!! οι εμπειριες, δεν κανουν και πολυ καλο οσο λενε καποιοι.. !!!!

Η συμβουλη μου τωρα...

Πηγαινε να δεις το Αντρακι σου.. πηγαινε να τον πιασεις να μιλησετε.. Ηρεμα.. και σωστα.. ακομα και να φωναξει, εσυ να εισαι ηρεμη.. Δωσε μια ευκαιρεια.. γιατι και αυτος ποναει.. Αλλιως δεν θα σε παντρευουταν καλη μου.. θα σε ειχε σπιτωμενη, και δεν θα εδινε καμμια σημασια.. Πιστεψε..

καταλαβε πρωτα απο ολα την δικη του ψυχολογια... Και μετα δειξε του και πες του την δικη σου ψυχολογια.. Να τα βρειτε..

Ενα σπιτι δεν στηνετε ουτε με τα πεθερικα ουτε με τους γονεις, ουτε με γκρινιες, ουτε με καυγαδες.. Ενα σπιτι για να στηθει, πρεπει το ζευγαρι πολλες φορες να κανει πισω.. πρεπει και ο αντρας και η γυναικα να κανει πισω.. τις περισσοτερες φορες οι γυναικα.. !!!

Οταν ημουν ελευθερη ξερεις τι ελεγα καλο μου...?? Οτι εγω οταν θα παντρευτω, θελω ο αντρας μου να μου παιζει μια σφαλιαρα το πρωι μια το μεσημερι και μια το βραδυ.. !!! Αυτο ξερεις τι σσημαινει..?? οτι ηθελα εναν αντρα διπλα μου, και οχι ενα αντρακι.. ενα μαμουχαλο ανθρωπο.. που θα ηταν αβουλος.. !!!

Και μονη σου ειδες οτι ο αντρας σου δεν ειναι αβουλος... Απλα ειχε τετοια ψυχολογια οταν ειναι στην θαλασσα.. που αν μην την αλλον δεν θελει πιεσεις.. και δεν θελεις γκρινιες..

Και επειδη ξερει οτι εσυ εισαι το γυναικα του.. ξερει οτι εσυ επρεπε να κατευνασεις τα πνευματα.. και να τον κρατας ηρεμο.. για αυτο το λογο τσακωνετε μαζι σου.. γιατι εσυ τον ξερεις ποιο καλα.. και εισαστε ενα.. και τοτε απλα επρεπε να ηρεμησεις την μανα του.. Γιατι στην μανα του δεν μπορει να πει κουβεντα .. σε εσενα ομως μπορει να πει.. (και μπες και εσυ στην θεση του γιου προς την μανα...)

Δεν ειναι οτι πιστευει την μανα του.. ειναι οτι οσο ηταν στην θαλασσα, και η μανα του του ελεγε διαφορα, αυτος επρεπε καπου να ξεσπασει..

Και στην τελικη κοριτσακι μου.. επειδη απο οτι καταλαβα τα πολλα ξεκινησαν τοτε στο χειρουργειο σου... Δεν νομιζω οτι θα σου εκανε τιποτα αν ερχοταν η πεθερα σου στο σπιτι.. θα σε εβλεπε, εσυ θα κοιμοσουν.. θα επινε ενα καφεδακι με την μαμα σου.. και μετα θα ηγαινε σπιτι της..

αυτα ειχα να πω.. ελπιζω να σε βοηθησα λιγο... !!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λόγω πόνου αντεδρασα ετσι.......δεν το μετανιωνω τη στιγμη που ειχαμε συμφωνησει οτι οποτε ενιωθα καλα θα την επαιρνα εγω τηλ να ερθει(τωρα το αρνειται οτι το ειπαμε.....ψεματα οπως κι αλλα που εχει πει.)

τωρα ο αντρας μου εχει κολλησει στο οτι οταν ο μπαμπας μου τσαντιστηκε με τα γεγονοτα ,μου ειπε οτι εγω δε θελω κανεναν τους πλεον σπιτι μου και ο αντρας μου με κατηγορει οτι δεν απαντησα στον μπαμπα μου οτι αφου δε θες τον αντρα μου δε θες κι εμενα.

κανουριο κολλημα.......

ενω εκεινος που για 4 μηνες δε με στηριζε,αλλα υποστηριζε σε εμενα τη μανα του δεν πειραζει.

οι γονεις του θελουν να φτιαξουν οι σχεσεις τους με εμενα κι εγω πρεπει να τα ξεχασω ολα και να παω σε αυτους γιατι αυτοι οι "αγιοι" δε με εδιωξαν απο το σπιτι τους.

Με προσβαλαν ομως κ τους θεωρω υπευθυνους για την ολη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω πόνου αντεδρασα ετσι.......δεν το μετανιωνω τη στιγμη που ειχαμε συμφωνησει οτι οποτε ενιωθα καλα θα την επαιρνα εγω τηλ να ερθει(τωρα το αρνειται οτι το ειπαμε.....ψεματα οπως κι αλλα που εχει πει.)

τωρα ο αντρας μου εχει κολλησει στο οτι οταν ο μπαμπας μου τσαντιστηκε με τα γεγονοτα ,μου ειπε οτι εγω δε θελω κανεναν τους πλεον σπιτι μου και ο αντρας μου με κατηγορει οτι δεν απαντησα στον μπαμπα μου οτι αφου δε θες τον αντρα μου δε θες κι εμενα.

κανουριο κολλημα.......

ενω εκεινος που για 4 μηνες δε με στηριζε,αλλα υποστηριζε σε εμενα τη μανα του δεν πειραζει.

οι γονεις του θελουν να φτιαξουν οι σχεσεις τους με εμενα κι εγω πρεπει να τα ξεχασω ολα και να παω σε αυτους γιατι αυτοι οι "αγιοι" δε με εδιωξαν απο το σπιτι τους.

Με προσβαλαν ομως κ τους θεωρω υπευθυνους για την ολη κατασταση.

Ψυχη μου.. Δωσε τοπο στην Οργη.. Κανε πισω.. και κανε οτι το ξεχασες.. ξανβαλε τους στην ζωη σας... αλλα.... Παντα υπαρχει ενα αλλα.. Με το γαντι... κανε τους οτι θελεις.. ασε τους να πιστευουν οτι περναει το δικο τους.. Με ευγενεια, και συμπαθεια.. και να δεις οτι αυτο θα τους κανει να αλλαξουν...

Πιστευω οτι το σπιτι σου και ο αντρας σου αξιζουν περισσοτερα απο τα πεθερικα σου... !!! ετσι δεν ειναι..

Οκ.. ο αντρας σου ειναι εγωιστης.. ειναι λιγο μαμακιας.. και λιγο οτι μονο η οικογενεια του υπαρχει.. !!! Ομως σιγα σιγα με τις γαλιφιες σου.. να δεις που θα τον εχεις με το μερος σου...

Αν φυσικα τον αγαπας ακομα... Αν δεν τον αγαπας.. Αστον να παει στην ευχη του θεου.. να πας και εσυ στην οικογενεια σου.. να τελειωνει το θεμα.. !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα girl30 !διάβασα την ιστορία σου κ αυτό που μπορώ να σ πω είναι ότι δεν φταις εσυ για τπτ .μπορεί όντως ο άντρας σ να σε αγαπάει αλλά από ότι φαίνεται ακούει πιο πολύ την μάνα του παρά εσένα,που για μένα αυτός άντρας δεν λέγεται.αν είσασταν κάπου μόνοι σας χωρίς γονείς πιστεύω ότι θα τα πηγαίνατε καλά αλλά εκείνος επηρεάζεται εύκολα από την μάνα του κ κάθε φορά το ίδιο θα γίνεται.ίσως τώρα που μείνατε για λίγο χώρια ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.ξέρω ότι είστε πολλά χρόνια μαζί αλλά αν συνεχίσετε έτσι δεν τραβάει......

εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!!κ να ξέρεις μια ζωή την έχουμε κ δεν αξίζει να σκαμε για κανέναν!!!!!!!εκτός αν το αξίζει πολύ!!!!!!!ο θεός να σε φωτίσει κ να κανείς το σωστό!!!!!:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...