Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

      Στις περισσότερες φυσιολογικές εγκυμοσύνες που η τιμή της χοριακής είναι κάτω από 1200 mlU/ml η τιμή της ορμόνης συνήθως έχει δυναμική διπλασιασμού κάθε 48-72 ώρες, και συνήθως αυξάνεται κατά 60% το λιγότερο. Καθώς η εγκυμοσύνη εξελίσσεται, ο ρυθμός αύξησης μειώνεται σημαντικά. Μεταξύ 1200 και 6000 mlU/ml, η ορμόνη συνήθως διπλασιάζεται σε 72-96 ώρες. Για τιμή από 6000 mlU/ml και πάνω χρειάζονται περισσότερες από 4 μέρες για να διπλασιαστεί η τιμή , αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν έχει πολύ σημασία να παρακολουθείς τα επίπεδα της χοριακής καθώς η αύξηση είναι φυσιολογικά μικρότερη και δεν σχετίζεται πλέον με την καλή εξέλιξη της εγκυμοσύνης. Μάλιστα μετά από 2-3 μήνες η αύξηση θα μειωθεί ακόμη περισσότερο και τελικά τα επίπεδα της χοριακής θα πέσουν.

      Μην ανησυχείς οι γιατροί ξέρουν να τα υπολογίζουν και θα σου πει αν είναι φυσιολογική η αύξηση που θα δείτε.. αλλά μην τρελαθείς αν δεν δεις τιμές 2.500++ γιατί δεν διπλασιάζεται μέχρι τις 10.000..!

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΝΑΥΤΙΚΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 139
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πεθερα τοσο κοντα στον γιο ΔΕΝ θα κανει πισω πιστεψε με.

Και άντρας που είναι τόσο κολλημένος με τη μάνα του, δεν αλλάζει. Στο υπογράφω. Το έχω ξαναδεί το έργο πολλάκις.

Link to comment
Share on other sites

Κι εσένα που δε σου λείπει η εμπειρία προφανώς, κάποια πράγματα κραυγαλές τα προσπερνάς!

"θα με αγαπα για παντα κι οτι τα συναισθηματα του για μενα ειναι τα ιδια,μακαρι να γινει ενα θαυμα και να ειμαστε για παντα μαζι.

ε ναι, γιατί απο θαύμα μόνο σώζονται τέτοιες σχέσεις όπου προσπαθεί μόνο ένα ς κι ο άλλος είναι τόσο εγωιστής που δεν θέλει να κάνει απολύτως καμία προσπάθεια

αλλα λογω της στασης μ και της συμπεριφορας μ θα πρεπει να παραμερισει τα συναισθηματα του για το καλο ολων.

ποιοι είναι οι "ολοι" στην υπόθεση; βάζει και τη μαμά του μέσα; αυτό δεν είναι οικογένεια, είναι περιβόλι!

θα με εχει για παντα μεσα στην καρδια του αλλα πρεπει να τραβηξει ο καθενασ το δρομο του.

Εμμέσως πλην σαφώς, της λέει να χωρίσουνε.

τη μια μου λεει αυτο,την αλλη να μου πει 10 πραγματα που πρεπει να κανω για να διορθωθω ωστε να με δεχτει πισω,

ε αυτό με βγάζει από τα ρούχα μου! ποιος είναι ο κύριος που λέει στη γυναίκα του να διορθωθεί, προκειμένου να τη δεχτεί πίσω; ας διορθώσει πρώτα εκείνος τα δικά του λάθη που ειναι πολλά κι ας κάνει ένα βήμα πίσω πριν ζητήσει από την άλλη να κάνει το ίδιο. εκείνος πού υποχώρησε στην όλη ιστορια; και για να διορθωθείς, πρέπει να έχεις σφάλει, κι εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα πού έχει σκάλει η κοπέλα στην όλη υπόθεση. ε όχι και να βάζουμε όρους στον άλλον, τι στιγμή που φταίμε εμείς οι ίδιοι για όλα!!!

την αλλη οτι και γονατιστη να γυρισω πισω δε θα με δεχτει αφου σπιτωθηκα στο σπιτι του αρραφωνιαστικου(52 χρονων) της ξαδελφησ μου που αυτοσ τον εχει δει 2 φορες( αλλα την εκανε την ξαδελφη μου κουμπαρα μας και κοιμηθηκε κι αυτος στο σπιτι του την πρωτη φορα που τον γνωρισε),την αλλη ηρεμησε και 1 και 2 και 3 χρονια κι οτι δε βιαζεται για διαζυγιο γιατι δε σκοπευει να παντρευτει συντομα.

Α, πάλι καλά που δεν σκοπεύει ΣΥΝΤΟΜΑ :evil:

μου ειπε οτι η λατρεια και η εμπιστοσυνη που ειχε ο ανθρωπος μου πεθαναν γιατι πηγα και εμεινα στην ξαδελφη μου κι οτι ειμαι σαν ολες τις γυναικες που ψαχνονται απο δω κι απο κει.και το καορυφαιο τελευταιο μηνυμα ηταν οτι θα τα πουμε οταν ηρεμησω εγω(οχι αυτος) και καλες μας διακοπες!!!"

Όχι αυτός φυσικά, αυτός δε φταίει σε τίποτα. :evil::evil::evil:

Μετά από αυτά laura36, συμπεραίνω ότι μάλλον σε σένα λείπει η εμπειρία. Εκείνο που δεν σου λείπει σίγουρα, είναι η διπλωματία. Γιατί αυτές οι συμβουλές που δίνεις στην κοπέλα, είναι μαλαγανιές για να φέρει τον άντρα της στα νερά της. Αλλά αναρωτήθηκες ποτέ κατά πόσο αξίζει να ζεις μέσα σε μια τέτοια σχέση; Άντε κι έκανε η κοπέλα όσα της είπες, μαλάκωσε ο άλλος, έκανε πίσω κι η πεθερά, κι όλα εντάξει. ΓΙΑ ΠΟΣΟ;

Δεν χρειάζεται μα προσθέσω τίποτα απολύτως...

Είπες ότι είχα στο μυαλό μου!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μια άσχημη σχέση δεν φταίει ποτέ ο ένας. σορρυ θα ακουστεί σκληρό αυτό που θα πώ αλλά ακόμα κι αν βρίσκεσαι στη πλευρά του θύματος πάλι φταις γιατί ήταν επιλογή σου να περπατάς με παροπίδες... 1 χρόνο είναι παντρεμένοι. 1!!! και κοιτάξτε τους πώς έιναι ...


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Το σπιτι ειναι με ενοικιο και το συμβολαιο ειναι μονο στο ονομά μου.Αρα κλειδαριες δεν μπορει να αλλαξει.ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΩ ΕΞΩ.

σημερα ειδα οτι πηρε ολα τα λεφτα απο το λογαριασμο μισθοδοσίας του που ημουν κι εγω δευτερη δικαιουχος.

φοβηθηκε μην του τα φαω?????

τοσους μηνες δεν πηρα ουτε ευρω και θα επαιρνα τωρα????χωρις βιβλιαριο και χωρις καρτα ΑΤΜ????

ξΕΦΤΙΛΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασικά.... μας είπες ότι άλλαξε κλειδαριές....

Κ όχι δεν μπορείς εσύ να τον πετάξεις έξω! Δεν μπορείς θα σε μπουζουριάσουν!

Κοριτσάκι μου... Τι άλλο θες να δεις κ να πάθεις για να φύγεις τρέχοντας από αυτή την αρρώστια??

Θα βρεθεί ο άνθρωπός σου! ΕΓΩ σου το εγγυώμαι! Άσε τον φουκαρά στην μιζέρια του κ φύγε τρέχοντας!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Ποναω ακομα......

παθαινω αυτα που κοροιδευα τοσα χρονια.

θα το ξεπερασω ....ο χρονος ειναι γιατρος.

αλλα ποναει πολύ.....γιατι παντα πιστευα οτι θα περνουσα τη ζωη μου με αυτον τον ανθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ σε νιώθω... Το έχω βιώσει αυτό το συναίσθημα... Μην νομίζεις ότι είμαι στην απ' έξω...

Αλλά δεν το νιώθει ο άντρας σου.... Δεν το νιώθει!!

Θα το ξεπεράσεις!! Πίστεψέ με!! Θα το ξεπεράσεις!! Σε 3-5 μήνες θα έχεις βρει τον άνθρωπό σου! Απλά φύγε! Κάνε την καρδιά σου πέτρα κ ΦΥΓΕ! Δεν υπάρχει συνέχεια σε αυτό το πράγμα που λέτε "γάμος".


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω τι μου ειπε η ψυχολογος μου. Γαμος ειναι δυο ζωα δεμενα στον ιδιο ζυγο που τραβανε στην ιδια κατευθυνση με την ιδια δυναμη.

Οπως και ο δικος μου, αυτος δεν ειναι γαμος.

Σε νιωθω ποσο σε νιωθω. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν πιστευα οτι θα ελεγα "Ο πρωην αντρας μου".

Ρε συ εδω με εδερνε και καθομουνα. Τοσο τυφλα τον αγαπουσα!!

Κανεις δεν μπορει να μου πει με σιγουρια οτι το μωρο μου, που εχει εγκεφαλικη βλαβη, ΔΕΝ την επαθε εξ'αιτιας του!!

Αν ειμουνα τριτος και με εβλεπα θα ελεγα "μα καλα, μαλ!!!!η ειναι? τι καθεται?".

Ειναι δυσκολο οταν εισαι μεσα να δεις. Ειναι σαν να εισαι παγιδευμενη κατω απο τον παγο, να ειναι η εξοδος δεξια και εσυ να μην την βλεπεις αλλα να την βλεπουν ολοι οι αλλοι που ΔΕΝ πνιγονται εκεινη την στιγμη.

Οπως και ο δικος σου, ετσι και ο πρωην δικος μου, ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ. Αλλα εγω ελεγα στον εαυτο μου μερα μεσα μερα εξω οτι με αγαπαει, δεν μπορει.

Οχι λοιπον αυτο δεν ειναι αγαπη.

Εγω που τον αγαπουσα αληθεια, δεν θα του εκανα ποτε αυτα.

Φυσικα και ποναει βρε συ. Χιλια δικια να εχεις παλι ειναι δυσκολο να πεις, μου την εφερε, ή δεν με αγαπουσε...

Σου λεω εδω με εδερνε και ακομα εχω μερες που λεω "τι κριμα! τι του εφταιξα?"

Εδω ειμαστε για ο,τι μας χρειαστεις!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια. ..ηρεμία, μη βαράτε! ! Και μην υποβιβάζετε την άποψη που παρέθεσα σε απλές "μαλαγανιές"!! Δεν εννοούσα καθόλου αυτό!!! Εξηγώ:

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σας. Ο άνθρωπος είναι ανώριμος, άσχημα εγωιστής και μάτσο τύπος. Είναι όντως ένα ζήτημα που πρέπει να σκεφτεί η κοπέλα αν αξίζει να μείνει υπό αυτές τις συνθήκες, γιατί στην ουσία εμένα πιο πολύ παιδί μου θυμίζει παρά άντρα!

Απλά θέλησα να αναφερθώ στη δική μου ανάγνωση της στάσης του που επιμένω, φωνάζει από μακριά ότι αγωνιά μην τη χάσει ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ. Είναι πολύ ανώριμος ανασφαλής αλλά θέλει να το παίζει και "άντρας" που δεν λυγίζει και καλά. Αλλιώς δεν θα ασχολιόταν καν με το τι κάνει η πρώην του, θα χαιρόταν που πήγε στην ξαδέρφη της και θα είχε κάθε λόγο να χωρίσει φιλικά και πολιτισμένα. Αν δεν τον έκαιγε, αυτό θα έκανε. Αλλά πονάει που γίναν όλα σκ... και δεν ξέρει και πως να τα διορθώσει.

Γιαυτό είπα στην girl να το πιάσει από κάπου, τώρα που είναι ευάλωτος να τον βάλει να δεσμευτεί για κάποια πράγματα. Επειδή και η ίδια ζητάει συμβουλές για το πως θα σώσει την κατάσταση παιδιά! Αν ζητούσε συμβουλές για το πως να τον διώξει θα της έλεγα άλλα!

Και το τόνισα ότι παιδιαρίζουν κ οι 2.

Α, και επίσης νομίζω ότι αυτό το ζευγάρι είναι κλασική περίπτωση που χρειάζεται σύμβουλο γάμου. ..αν υπάρχει η δυνατότητα παιδιά κάντε το, θα σας βοηθήσει να ανοιχτείτε και να επικοινωνήσετε, γιατί τώρα όλα τα πάντα τα φιλτράρει ο εγωισμός σας ΚΑΙ τα τρίτα πρόσωπα (μάνα του κλπ).

Όσο για τη φίλη μας με τα 2 παιδάκια η ιστορία σου με έχει συγκλονίσει και αν είχα μπροστά μου τον πρώην σου πραγματικά θα βιαιοπραγούσα.

Αλλά δεν βλέπω ομοιότητες με την περίπτωση της girl...ίσως στο θέμα ότι ο άντρας της απαιτεί συνέχεια να αλλάξει εκείνη και δεν βλέπει καν τα δικά του λάθη..όμως εκείνη δεν βλέπω να θυματοποιεί τον εαυτό της ούτε να πιστεύει τελικά πως φταίει αυτή. Συμπέρασμα υγιής μοιάζει η αντίδρασή της στην όλη φάση.


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδή η κοπέλα με τον σύζυγό της δεν έχουν παιδάκια, θεωρώ κάθε προσπάθεια να ΤΟΝ γυρίσει πίσω λάθος!

Προσωπικά, επειδή στη ζωή μου ποτέ δεν συγκινήθηκα από λόγια και "αγάπες", θεωρώ ότι λόγω της απειρίας της κοπέλας στη ζωή γενικά (μας είπε στο πρώτο ποστ ότι είναι η πρώτη της σχέση αν θυμάμαι καλά), δεν ξέρει πως να φερθεί μπροστά σε αυτά που της συμβαίνουν καθώς και να αξιολογεί καταστάσεις και συμπεριφορές. Προς Θεού, δεν το παίζω έξυπνη, ούτε παντογνώστης, αλλά μέσα από τις εμπειρίες της ζωής μας έχουμε φάει τα μούτρα μας και ξέρουμε πια τι να κάνουμε σε κάθε περίπτωση!

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού ! Ετσι δε λένε οι αρχαίοι μας?

Οπότε θεωρώ την αδυναμία της κοπέλας να πάρει την ζωή στα χέρια της, απειρία!

Εγώ δεν βλέπω πουθενά αγαπή και συγγνώμη που το λέω έτσι χύμα.

Βλέπω εγωισμό, κτητικοτητα, αλαζονεία ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ! Για σεβασμό ας μην μιλήσω, η λέξη δεν υπάρχει καν στο λεξιλόγιο του κυρίου!

Μετά από 12 χρόνια, ξέρεις αν ο άλλος τι είναι και τι όχι! Αλλά και με την τελευταία πράξη του να πάρει και όλα του τα λεφτά από τον λογαριασμό.. την υποτιμά φοβερά την κοπέλα! (Γιατί η ίδια δεν έχει πάρει ούτε ένα ευρώ όπως λέει. Εγώ θα τα είχα σηκώσει όλα..!)

Τι και αν την αγαπά όπως λες? Υπάρχουν άνθρωποι που και να σε αγαπούν σε κάνουν δυστυχισμένο. Και σοβαρά τώρα, γιατί να χάνουμε χρόνο από την ζωή μας με αναξιοπρεπείς ανθρώπους?

Girl30, κάθε μέρα που περνάει μένεις μακριά από την ευτυχία. Την οποία θα την διεκδικήσεις μόνη σου. Μακριά από ανθρώπους που σε υποτιμούν και σε κακομεταχειρίζονται (δεν εννοώ σωματικά, και η ψυχολογική βία παραμένει βία). Αν θα πονέσεις? Φυσικά. Είσαι άνθρωπος με αισθήματα. Αλλά θα το ξεπεράσεις και μετά από λίγο καιρό θα γελάς που δεν έφυγες νωρίτερα.

Από όσα μας έχεις πει δεν υπάρχει κάτι να αλλάξεις (για να δεχτεί πίσω όπως λέει). Αν θέλει μαριονέτα ας πάει να αγοράσει!

Link to comment
Share on other sites

....Οπότε θεωρώ την αδυναμία της κοπέλας να πάρει την ζωή στα χέρια της, απειρία!

Εγώ δεν βλέπω πουθενά αγαπή και συγγνώμη που το λέω έτσι χύμα.

Βλέπω εγωισμό, κτητικοτητα, αλαζονεία ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ! Για σεβασμό ας μην μιλήσω, η λέξη δεν υπάρχει καν στο λεξιλόγιο του κυρίου!

Μετά από 12 χρόνια, ξέρεις αν ο άλλος τι είναι και τι όχι! Αλλά και με την τελευταία πράξη του να πάρει και όλα του τα λεφτά από τον λογαριασμό.. την υποτιμά φοβερά την κοπέλα! (Γιατί η ίδια δεν έχει πάρει ούτε ένα ευρώ όπως λέει. Εγώ θα τα είχα σηκώσει όλα..!)

Τι και αν την αγαπά όπως λες? Υπάρχουν άνθρωποι που και να σε αγαπούν σε κάνουν δυστυχισμένο. Και σοβαρά τώρα, γιατί να χάνουμε χρόνο από την ζωή μας με αναξιοπρεπείς ανθρώπους?

Έτσι ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Rubi πολύ ωραίο και πολύ σωστό το μήνυμα σου. Μακάρι η κοπέλα να τα συνειδητοποιήσει βαθιά αυτάπου της λες και να φύγει. Πράγμα δύσκολο έτσι; δυστυχώς περνάνε χρόνια στη ζωή για να δούμε τα λάθη μας. Πραγματικά κοπέλα μου αυτός ο άντρας δεν ήταν καλή επιλογή, δεν έχει ποιότητα έχει φτωχά αισθήματα και φτωχούς τρόπους. Σου αξίζει μια άλληζωή, αυτή που σου πρόσφερε αυτός είναι γεμάτη πίκρες. Όταν είδα τη λέξη κτητικότητα εκεί κατάλαβα. Αυτό νιώθει, δεν νιώθει αγάπη.


Lv4ip1.png
Link to comment
Share on other sites

Rubi πολύ ωραίο και πολύ σωστό το μήνυμα σου. Μακάρι η κοπέλα να τα συνειδητοποιήσει βαθιά αυτάπου της λες και να φύγει. Πράγμα δύσκολο έτσι; δυστυχώς περνάνε χρόνια στη ζωή για να δούμε τα λάθη μας. Πραγματικά κοπέλα μου αυτός ο άντρας δεν ήταν καλή επιλογή, δεν έχει ποιότητα έχει φτωχά αισθήματα και φτωχούς τρόπους. Σου αξίζει μια άλληζωή, αυτή που σου πρόσφερε αυτός είναι γεμάτη πίκρες. Όταν είδα τη λέξη κτητικότητα εκεί κατάλαβα. Αυτό νιώθει, δεν νιώθει αγάπη.

Πράγμα πολύ δύσκολο, θα συμφωνήσω! Γιατί όταν αγαπάς έναν άνθρωπο βάζεις πολλές φορές τον εγωισμό στην άκρη, όπως η girl30. Η κοπέλα έχει κάνει τον εγωισμό της πέρα αρκεί να είναι μαζί, σε αντίθεση με τον άντρα της που έχει μόνο "θέλω". Θέλω να είμαστε μαζί αλλά πρέπει να κάνεις αυτό, ή να γίνεις έτσι, ή κλπ κλπ!

Την αφήνει να πονάει και να πληγώνεται! Πιθανόν και να λέει: Ασ' την να πονέσει για να στρώσει! (Τελείως υποθετικό το τονίζω, δεν ξέρω τον άνθρωπο, αλλά μέσα από τα μηνύματα την girl30 αυτή είναι η εικόνα που έχω).

Την θέλει δική του ΑΛΛΑ σύμφωνα με τους κανόνες του. Κτήμα του. Σε κανέναν δεν αξίζει μία τέτοια ζωή. Ακόμα, καλύτερα μόνοι μας, είμαστε κύριοι του εαυτού μας.

Εννοείται πως κάνουμε πίσω, ακόμα και στα παράλογα των συντρόφων μας, αρκεί οι υποχωρήσεις να είναι αμοιβαίες και ο σεβασμός αμφότερος. Γιατί ένας γάμος για να λειτουργήσει θέλει δουλειά και από τις δύο πλευρές. Θα είναι ψέμα να πούμε πως έχουμε τις τέλειες οικογένειες των διαφημίσεων! Έχουμε τις καλές και τις κακές στιγμές αλλά για να ξεπεραστούν τα προβλήματα θέλει δύο και όχι έναν. Αν σε μία οικογένεια προσπάθειες κάνει μόνο ο ένας και ο άλλος τραβάει το σκοινί, δεν υπάρχει ισορροπία και κάποιος θα πέσει! Και ο μόνος άνθρωπος που μπορεί να μας σώσει από το πέσιμο είναι ο ίδιος μας ο εαυτός.

Πραγματικά μακάρι να δει ότι της αξίζει μία άλλη ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω τι μου ειπε η ψυχολογος μου. Γαμος ειναι δυο ζωα δεμενα στον ιδιο ζυγο που τραβανε στην ιδια κατευθυνση με την ιδια δυναμη............."

αυτό μου το λέει η πεθερά μου... για να δεις από πόόόόόόόσο πίσω σε χρόνο μας έρχετε.. και μου το συνεχίζει εξηγώντας ότι αν ένα από τα δύο τεμπελιάσει το άλλο θα ζοριστεί πολύ μέχρι που θα πέσει. Αν το ένα αποφασίσει να αλλάξει δρόμο θα σπάσει ο ζυγός. Δεν κρατάει ο ζυγός τα ζώα... τα ζώα κρατάνε τον ζυγό.

Κι εγώ έχω φαει τα μούτρα μου. Δυστυχώς πρέπει να γονατίσεις για να ξανασηκωθείς. Πιστεύω οτι το κορίτσι δεν μπορεί να διαχειριστεί την κατάσταση όπως έχουν αναφέρει φίλες παραπάνω αλλά το ένστικτό της λειτουργεί σωστά. Πόσα θα αποφεύγαμε αν ακολουθούσαμε αυτό το ρημάδι το ένστικτο...!!! :rolleyes:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...