Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

SOS:Υπαρχει ελπιδα να ειμαι εγκυος???


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα θελω να με βοηθησετε!!!Λοιπον προ-προτελευταια περιοδος 26/1 προτελευταια αργησε και ηρθε 11/3 και η τελευταια 11/4 (μου κραταει περιπου 4-5 μερες η περιοδος συνηθως)...ειρθαμε σε ελευθερη επαφη με τον αρραβωνιαστικο μου 4/5.!!Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος??

ΥΓ:Η αληθεια ειναι οτι δεν χρησιμοποιουμε προφυλακτικο σχεδον ποτε μονο τη μεθοδο τραβηγματος!!! ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΤΕ??? :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα θελω να με βοηθησετε!!!Λοιπον προ-προτελευταια περιοδος 26/1 προτελευταια αργησε και ηρθε 11/3 και η τελευταια 11/4 (μου κραταει περιπου 4-5 μερες η περιοδος συνηθως)...ειρθαμε σε ελευθερη επαφη με τον αρραβωνιαστικο μου 4/5.!!Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος??

ΥΓ:Η αληθεια ειναι οτι δεν χρησιμοποιουμε προφυλακτικο σχεδον ποτε μονο τη μεθοδο τραβηγματος!!! ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΤΕ??? :confused:

καλησπερα...λογικα οπου να ναι θα σου ερθει ...αλλα δεν μπορω ν ακταλαβω γιατι αγχωνεσαι απο τωρα...

απ οτι καταλαβα δεν εισαι και ..η σταθερη στην περιοδο...οποτε?

οσο για την επαφη που ειχε πριν λιγες μερες...λιγο απιθανο να μεινεις ,γιατι δεν θα ειχες γονιμες...

και λες οτι τραβιεται ...οποτε? πρεπει να εισαι πολυ πολυ "τυχερη" για να κατσει ...

(οχι γονιμες,ασταθης κυκλος,διακεκομενη επαφη...)

εδω εμεις που ...ελευθερα ..και παλι δεν !

δεν το νομιζω παντως....:rolleyes:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτη τη φορα ηταν ελευθερα οι υπολοιπες ειναι διακεκομενες!Ετσι νιωσαμε και το καναμε..θα το θελαμε αλλα οχι οτι το προσπαθουμε εντατικα...!!Δεν πειραζει ας γινει ο γαμος...κι εχουμε καιρο!!Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτη τη φορα ηταν ελευθερα οι υπολοιπες ειναι διακεκομενες!Ετσι νιωσαμε και το καναμε..θα το θελαμε αλλα οχι οτι το προσπαθουμε εντατικα...!!Δεν πειραζει ας γινει ο γαμος...κι εχουμε καιρο!!Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!

να σαι καλα κοπελια ..και ο,τι θες εδω ...

κοντευουμε να παρουμε πτυχιο ...γυναικολογου!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...