Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

λανθασμενο τεστ εγκυμοσυνης???


Recommended Posts

καλημερα σας κοριτσια!!!! εχω 3 μερες καθυστερηση , με σταθερο κυκλο 28-30 ημερων. χθες το βραδυ πηρα κεκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης κ μου βγηκε αρνητικο.

υπαρχει περιπτωση να εδειξε λαθος???

να σημειωσω πως εδω κ μερες εχω πονους περιοδου καθε τοσο παω τουαλετα να δω αν μου ηρθε κ τελικα οχι , αφαντη..!!

ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Φυσικά και υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος αλλά για να είσαι σίγουρη εφόσον έχεις και σταθερό κύκλο περίμενε 3 μέρες ακόμη κι αν δε σου έρθει ξανακάνε ένα τεστάκι!

Ειλικρινά σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κοριτσια!!!! εχω 3 μερες καθυστερηση , με σταθερο κυκλο 28-30 ημερων. χθες το βραδυ πηρα κεκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης κ μου βγηκε αρνητικο.

υπαρχει περιπτωση να εδειξε λαθος???

να σημειωσω πως εδω κ μερες εχω πονους περιοδου καθε τοσο παω τουαλετα να δω αν μου ηρθε κ τελικα οχι , αφαντη..!!

ευχαριστω εκ των προτερων!!

καλημερα...και βεβαια μπορει να ειναι λαθος...

μπορει να μην εινια αυξημενη η ορμονη ακομα ωστε να ανιχνευτει στα ουρα...

να ειχεσ καθυστερημενη συλληψη ...

περιμενε καμια βδομαδα ,και αν δεν ερθει επανελαβε....τεστακι

η αλλαγη του καιρου ...(το τοσο αποτομο απο κρυο σε ζεστη ...οπωσ αλλαξε ,επηρεαζει ...)

ευχομαι να εισαι βεβαια....γιατι απ οτι καταλαβα θες...

υπομονη λιγες μερουλες ακομα...;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα χριστος ανεστη κοριτσια ( απο την βιασυνη μου ξεχασα να σας ευχηθω..!! ) σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!!!!!

πιστευα πως αφου ειιναι αρνητικο ισχυει κιολας.. στις προηγουμενες εγκυμοσυνες μου ειχε βγει αμεσως θετικο! τωρα δεν ξερ αν παιζει ρολο κ ποιας εταιρειας ειναι το τεστ..

και παλι σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας κοριτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπερα βρε κοριτσια....διαβαζωντας πηρα το θαρρος κ εγω να πω τπν πονο μου. Εχω σταθερο κυκλο, ειμαι στη 2η μερα καθυστερησης με βαρυ, πρησμενο στηθος κ κοιλια, κλαματα διχως λογο και εδω και μια βδομαδα συχνα αναγουλες κα ταση για εμετο διχως να κανω ομως. Εκανα τεστ αλλα βγηκε αρνητικο και ορκιζομαι πψς θα αδιαθετησω μιας και εχω ολα τα συμπτωματα, ομως οι αναγουλες με παραξενευουν. Ξεχασα να πω πως ο καλος μου, μου εκανε εκπληξη και μια ελευθερη επαφη τη 14η μερα (κυκλος 27-28 ημερων)...λετε?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...