Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μονογονεϊκή Μανούλα της Καρδιάς


nellika

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες της καρδιάς,

Είμαι πανευτυχής μαμά που μεγαλώνω εδώ και τέσσερα χρόνια την τετράχρονη κόρη μου μόνη μου (υιοθετημένη με δικαστική απόφαση...)

Τα καλύτερα 4 χρόνια της ζωής μου...και αυτά που θα έρθουν...

Μακάρι μέσα από αυτό το forum να μου δοθεί η ευκαιρία να "βρεθώ" και με άλλες μονογονεϊκές μανούλες της καρδιάς για να μιλήσουμε για το Πως να βοηθήσουμε τα παιδιά μας "να βάλουν στόχο το φεγγάρι, και άν αστοχήσουν, να έχουν φτάσει στ' άστρα"...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες της καρδιάς,

Είμαι πανευτυχής μαμά που μεγαλώνω εδώ και τέσσερα χρόνια την τετράχρονη κόρη μου μόνη μου (υιοθετημένη με δικαστική απόφαση...)

Τα καλύτερα 4 χρόνια της ζωής μου...και αυτά που θα έρθουν...

Μακάρι μέσα από αυτό το forum να μου δοθεί η ευκαιρία να "βρεθώ" και με άλλες μονογονεϊκές μανούλες της καρδιάς για να μιλήσουμε για το Πως να βοηθήσουμε τα παιδιά μας "να βάλουν στόχο το φεγγάρι, και άν αστοχήσουν, να έχουν φτάσει στ' άστρα"...

εγω ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι στην 11 εβδομαδα με εξωσωματικη μετα απο αναμονη χρονων και ταλαιπωρια.θαυμαζω ομως αυτο που εκανες ειδικα μονη σου.η υιοθεσια ειναι κατι που το σκεφτομουν απο την αρχη σε περιπτωση που δεν μπορουσαμε.χαιρομαι με το γεγονος οτι το καταφερες μονη σου γιατι γενικα εχω ακουσει οτι η υιοθεσια ειναι δυσκολα ακομα και απο ζευγαρια.πραγματικα αξιζεις συγχαρητηρια για τηνα γαπη που δινεις σαυτο το παιδακι και μακρι να βοηθηθουν κι αλλα παιδακια ετσι.να ειστε και οι δυο παντα καλα.:tongue::tongue::tongue:


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου!!!!!! Θέλει μεγάλη δύναμη αυτό που κάνεις, τώρα που έγινα μανούλα καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να υιοθετήσεις παιδι. Ξανά μπράβο σου!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...