Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Recommended Posts

Ρουχα σε άριστη κατάσταση

Αποστολή με απλό ΕΛΤΑ + 2 Ευρώ

ZARA XL πολύ ανοιχτή τυρκουάζ λινή παντελόνα, 7 ευρώ

IMG_1045-.jpg

IMG_1046-.jpg

GSUS INDUSTRIES L τιραντάκι, χοντρό αλλά δροσερό μακό πανί, με πιο βαθιά πλάτη, 3 ευρώ

IMG_1041-.jpg

IMG_1043-.jpg

KOCCA LARGE / MEDIUM μάλλον τζην πουκάμισο, 5 ευρώ

IMG_1038-.jpg

IMG_1039-.jpg

GLORIA Τζην Νο 12, ανοιχτό και σταθερό, 10 ευρώ

IMG_10352-.jpg

IMG_1033-.jpg

IMG_1037.jpg

ZARA No 44 ΑΦΟΡΕΤΗ - δεν εχει καν πλυθεί, είχα κόψει μόνο το καρτελάκι, λινή παντελόνα, 15 ευρώ

IMG_0984-.jpg

IMG_0980-.jpg

IMG_0986.jpg

IMG_0992-.jpg

το πίσω τσεπάκι

QUICKSILVER πορτοκαλί πουκαμίσα, XL, 5 ευρώ

IMG_0993-.jpg

INWEAR L για πάνω από άλλη μπλούζα περίεργο μπλουζάκι διακοσμημένο με μεταλλικά στοιχεία, 5 ευρώ

IMG_1061.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχω καταστεναχωρεθεί - άλλη μια αποτυχημένη αγορά - μόλις παρέλαβα αυτά από river island, νο 39 γεμάτο και άνετο (εγώ φοράω 38,5 και έχω και λίγο φαρδύ πόδι) και μου είναι μεγάλα, βγαίνουν από πίσω :? είναι αυτό (δλδ το χαμηλό):

http://eu.riverisland.com/women/sale/shoes--boots/Navy-perforated-fluro-stripe-boat-shoes-630107

αλλά σε αυτό το χρώμα (λευκό)

http://eu.riverisland.com/women/sale/shoes--boots/White-perforated-hidden-wedge-boat-shoes-630328

τα δίνω όσο τα πήρα, 14 ευρώ, και μάλιστα χωρίς την μεταφορά που πλήρωσα εγώ από αγγλία - 14 ευρώ με απλό ΕΛΤΑ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΙ ενα υπέροχο ολοκαίνουργιο μπλε river island jeans, το πήρα για νο 16, αλλά είναι επιεικώς 14...

το πήρα 30 ευρώ, τόσο το δίνω, αλλιώς θα περιμένω να αδυνατίσω (λέμε τώρα:D)

όποια θέλει ας μου στείλει πμ, η μηχανούλα μου είναι άρρωστη:mad: να της στείλω link...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...