Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!


ΣΤΕΓΙΑ

Recommended Posts

ΑΧΧ!!Τόσο καιρό πλέον μαζί σας και εφόσον καλωσορίσαμε μαζί το διαμάντι της ζωής μας,το Πρίγκιπα μας,δε θα μπορούσα να μη μοιραστώ μαζί σας την σημερινή μέρα!!!!

Σαν σήμερα λοιπόν πριν 10 χρόνια αρχίσαμε την κοινή πορεία στη ζωή με τον τότε ΣΥΝΤΡΟΦΟ(ΖΩΗΣ) και τώρα ΣΥΖΥΓΟ μου!!

Όταν ξεκίνησα να σας γράφω είχα τόσα στο μυαλό μου να σας περιγράψω την πρώτη στιγμή,την συνέχεια...Όμως τελικά κατάλαβα πως ότι και να γράψω θα είναι τόσο ΛΙΓΟ....

Κανονικά θα έπρεπε να έγραφα πάρα πολλά γιατί πραγματικά φιλενάδες μου δεν μπορείς να τα περιγράψεις με λίγα λόγια...

Όμως επειδή αν αρχίσω δε τελειώνω λέω να σας πώ λίγα λόγια....

Εγώ 17,5 εκείνος 24,5...Εγώ μέσα στα νεύρα και την τσαντίλα...Εκείνος μέσα στην ηρεμία και την ψυχραιμία...

Γνωριστήκαμε μόλις 9 μέρες πιο πριν (29/2/2000) και ομολογώ πως τον ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα...

Εκείνος ήξερε για μένα τα πάντα από το πως με λένε,μέχρι τι ώρες έχω φροντιστήριο και πού(μασθήτρια γαρ).

Εγώ (όχι να το παινευτώ)μια κουκλάρα και πάντα άφηνα τους άντρες να με παρακαλάνε...Όχι όμως με αυτόν...

Ε,ναι κορίτσια ήταν ο πρώτος και ο μοναδικός(μέχρι που γεννήθηκε ο Πρίγκιπας φυσικά)άντρας που προσέγγισα εγώ...Έγινα κυνηγός...Και εκείνος σοβαρός και μετρημένος δεν αντιδρούσε με άφηνε να βράζω,να ξεροσταλίασω για 2 ώρες για να καταλήξει να με φιλήσει αφού εγώ παρέδωσα τα όπλα...

Και αυτό ήταν από τις 9/3/2000 στις 18:45 που δώσαμε το πρώτο μας φιλί δε άφησε για κανέναν λόγο ο ένας το χέρι του άλλου,,,

Ήρθαν δυσκολίες(πολλές) αλλά εμείς εκεί να κρατιόμαστε όλο και πιο σφικτά και να μην αφήνουμε κανέναν να μπει ανάμεσα μας(φυσικά δε μιλάω για τώρα που έχει τρυπώσει ένα "σκιουράκι" ανάμεσα μας....)

Δε ξέρω τι να πρωτογράψω για αυτά τα 10 χρόνια (πότε πέρασαν δε κατάλαβα)..

Μια πολύ γλυκιά γεύση μένει και συνεχίζει να γίνετε όλο και πιο γλυκιά...

Το μόνο λοιπόν που μπορώ να πώ είναι ένα τεράστιο

Σ'ΑΓΑΠΩ!!!!

Είσαι η ζωή μου,η αναπνοή μου τα πάντα μου εσύ είσαι!!!!

Εύχομαι σε όλες να παραμένετε ερωτευμένες και αγαπημένες με τους άντρες της ζωής σας....

Είμαι τρελά ερωτευμένη..........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ζήσετε και να είστε ΠΑΝΤΑ ευτυχισμένοι!

Είναι πολύ όμορφο να ακούς ζευγάρια να είναι έτσι αγαπημένα, είναι πολύ σπάνιο πια. Πραγματικά πολλές φορές τα προβλήματα της καθημερινότητας δημιουργούν άσχημες καταστάσεις, έτσι είναι ενθαρρυντικό να διαβάζω τα όσα γράφεις.

Να είσαι πάντα ερωτευμένη και ευτυχισμένη με τους άντρες σου κι εκείνοι να σε έχουν βασίλισσα.


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites

στεγια μου να ζησετε!

να ειστε ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι και να χαιρεστε το μωρακι σας!

υπεροχα τα λογια σου για τον αντρα σου!σε λιγες μερες κλεινουμε και εμεις εννεα χρονια!!!αληθεια πως περνανε τα ατιμα...σαν να ηταν χτες...


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

γλυκιά μου σου ευχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι και να εχετε πολλή αγάπη στη ζωή σας!!

να χαίρεστε το παιδάκι σας και να κάνετε μια μεγάλη,μεγάλη οικογένεια!!!

υ.γ.και εγω με τον αντρα μου ειμαστε 10 και κατι χρονια μαζί..από μικρά παιδιά!!

δεν μπορω να φανταστώ την ζωή μου μακρυά του...


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ζησετε ευτυχισμενοι και αγαπημενοι, οπως εκεινη την πρωτη μερα, οπως την μερα του γαμου σας, οπως την μερα που ηρθε ο πριγκιπας στη ζωη σας.

να ειστε παντα χαρουμενοι.

και εμεις σημερα 10 χρονια κλεισαμε(σχεσης)

και 11 χρονια απο την πρωτη μερα που τον ειδα...συπτωματικα ηταν η ιδια ημερομηνια.ενα χρονο ακριβως μετα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

τι ωραιο κειμενο ηταν αυτο που διαβασα...υμνος στον ερωτα δυο ανθρωπων..μπραβο σας!!!

να ζησετε στεγια και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και με πολλα παιδακια γυρω σας!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

αχ να στε καλα και να ζησετε αλλα τοσα και αλλα τοσα και αλλα τοσα και αλλα τοσα ομορφα, αγαπημενα, ειρηνικα, και γεματα χαρες χρονια..

του χρονου κλεινουμε και εμεις 10 χρονια μαζι..μου φαινεται και εμενα απιστευτο αλλα μαγικο..

να στε παντα καλα και ενωμενοι

Link to comment
Share on other sites

1238364yx5qbk0me0.gif

1442092nmkoyjy0h3.gifempty.gif

Σας ευχαριστώ όλες σας.....

Να χαίρεστε τις οικογένειές σας κοριτσάρες μου!!!

Σας εύχομαι να είστε πάντα ερωτευμένες και αγαπημένες με τους άντρες σας....

Πολλά φιλάκια....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε φιλεναδιτσα! πολυ χαρηκα και συγκινηθηκα με το ποστ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!

μακαρι να ειχα παντρευτει κι εγω τον κεραυνοβολο μου ερωτα, ελα που δεν ταιριαζαμε καθολου σαν ανθρωποι ομως...εισαι πολυ τυχερη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ζησετε ευτυχισμενοι και αγαπημενοι, οπως εκεινη την πρωτη μερα, οπως την μερα του γαμου σας, οπως την μερα που ηρθε ο πριγκιπας στη ζωη σας.

να ειστε παντα χαρουμενοι.

και εμεις σημερα 10 χρονια κλεισαμε(σχεσης)

και 11 χρονια απο την πρωτη μερα που τον ειδα...συπτωματικα ηταν η ιδια ημερομηνια.ενα χρονο ακριβως μετα.

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!

Να τα χιλιάσετε κοριτσάρα μου!!!

Να χαίρεστε την κορακλα σας...

Άντε του χρόνου να ανοίξουμε μαζί πόστ....

Πολλές ευχές...

empty.gif

1852539bdu3ef3h4q.gif


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε φιλεναδιτσα! πολυ χαρηκα και συγκινηθηκα με το ποστ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!

μακαρι να ειχα παντρευτει κι εγω τον κεραυνοβολο μου ερωτα, ελα που δεν ταιριαζαμε καθολου σαν ανθρωποι ομως...εισαι πολυ τυχερη!!

2450747oulp7d69ur.gif

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

τι ωραιο κειμενο ηταν αυτο που διαβασα...υμνος στον ερωτα δυο ανθρωπων..μπραβο σας!!!

να ζησετε στεγια και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και με πολλα παιδακια γυρω σας!!!!

1223157e6uvnlivf8.gif

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

1294495h29l7lp6p5.jpg

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

στεγια μου να ζησετε!

να ειστε ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι και να χαιρεστε το μωρακι σας!

υπεροχα τα λογια σου για τον αντρα σου!σε λιγες μερες κλεινουμε και εμεις εννεα χρονια!!!αληθεια πως περνανε τα ατιμα...σαν να ηταν χτες...

Πρώτα πρώτα να σας ζήσει το νέο μέλος και μζαί με το μεγάλο να είστε μια γελαστή και ευτυχισμένη οικογένεια!!!!

'Επειτα να τα χιλιάσετε γλυκιά μου!!!!

280118mj7vinze48.gifempty.gif


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

1644529msq4dh8d27.gif

BvtZTkl0qWg&feature=related

2195615g7kmzjqpfl.gif

Να χαίρεσαι την οικογένεια!!!!!!!!!!

Επιφυλλάσομαι για να ανταποδώσω το άσμα!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...