Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!


ΣΤΕΓΙΑ

Recommended Posts

Να ζήσετε και να είστε ΠΑΝΤΑ ευτυχισμένοι!

Είναι πολύ όμορφο να ακούς ζευγάρια να είναι έτσι αγαπημένα, είναι πολύ σπάνιο πια. Πραγματικά πολλές φορές τα προβλήματα της καθημερινότητας δημιουργούν άσχημες καταστάσεις, έτσι είναι ενθαρρυντικό να διαβάζω τα όσα γράφεις.

Να είσαι πάντα ερωτευμένη και ευτυχισμένη με τους άντρες σου κι εκείνοι να σε έχουν βασίλισσα.

1307412jv11qs1ogy.gifempty.gif

Να χαίρεστε το θαυματάκι σας!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ να στε καλα και να ζησετε αλλα τοσα και αλλα τοσα και αλλα τοσα και αλλα τοσα ομορφα, αγαπημενα, ειρηνικα, και γεματα χαρες χρονια..

του χρονου κλεινουμε και εμεις 10 χρονια μαζι..μου φαινεται και εμενα απιστευτο αλλα μαγικο..

να στε παντα καλα και ενωμενοι

987627dduc9b9utx.gif

Κοριτσάρα μου να χαίρεστε την κοράκλα σας!!!!

Σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να τα χιλιάσετε!!!!

Α!!!Και σε ευχαριστώ για κάθε φορά που έχω χρειαστεί κ'ατι και είσαι εδώ δίπλα μου(Μανούλα Ιανουαρίου 2010)!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

γλυκιά μου σου ευχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι και να εχετε πολλή αγάπη στη ζωή σας!!

να χαίρεστε το παιδάκι σας και να κάνετε μια μεγάλη,μεγάλη οικογένεια!!!

υ.γ.και εγω με τον αντρα μου ειμαστε 10 και κατι χρονια μαζί..από μικρά παιδιά!!

δεν μπορω να φανταστώ την ζωή μου μακρυά του...

1258135yywdan49vg.gif

Μέσα από την καρδιά μου να παραμείνετε μια αγαπημένη οικογένεια όπως είσασταν από ΤΟΤΕ εσείς οι 2....Άπλά σιγά σιγά να προστίθονται και νέα μέλη.....

Φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσετε!!!Πάντα ερωτευμένοι και χαρούμενοι σαν αυτή την μέρα!!!Να δείτε το αστεράκι σας όπως ακριβώς επιθυμείτε!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα με τον αντρούλη μου κλείσαμε 13 χρόνια σχέσης και είμαστε 1,5 χρόνο παντρεμένοι και πιό ερωτευμένοι απο ποτέ!!!Όποιος είπε πως ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα είναι μεγάλος ψεύτης!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!

Να τα χιλιάσετε κοριτσάρα μου!!!

Να χαίρεστε την κορακλα σας...

Άντε του χρόνου να ανοίξουμε μαζί πόστ....

Πολλές ευχές...

empty.gif

1852539bdu3ef3h4q.gif

θα το ανοιξουμε μαζι κουκλα μου.

χρονια σας πολλα και ευτιχισμενα και παλι


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...