Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΛΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

αχ δεν αντεχω αλλες συγκινησεις σημερα...κλαψ! Λια μου! να σου ζησει ο κουκλος σου! σνιφ! να ειναι γερος και ευτυχισμένος πάντα λυγμ!

μουααααααααααααα! οι ορμονες μου σημερα!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχου μωρε το κοριτσακι μας γεννησε εγινε ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!

Μπουμπουκα ομορφη να ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ο πριγκηπας να ειναι παντα γερος δυνατος και καλοτυχος!!!!!!

Ζουζουνιτσα μου οπως επιθυμειτε να τον καμαρωσετε!!!!

Ευχομαι να ειναι παντα χαμογελαστος και χαρουμενος οπως εισαι κι εσυ!!!!!!!

Φιλακιααααα πολλαααα πολλααααααααα και στους δυο σας!!!!!!

1042076ej8520w9n6.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ συγκινημένη. Χθες το απογευματόβραδο γεννήθηκε ο γαμπρούλης μου. Είναι ένας κούκλος 2.800 που μοιάζει στην Λία μας κι έχει τα πιο όμορφα χειλάκια και μαγουλάκια του κόσμου (όχι οτι είναι γαμπρός μου αλλά λέμε :mrgreen:).

Συμπεθερούλα μου ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ. Να τον καμαρώσουμε όπως επιθυμείτε εσύ και ο άντρας σου και να ναι πάντα χαρούμενος στη ζωή του. :D :D

Αμαν πια μα ποσο γλυφτρακι μπορεις να γινεις μου λες??????

ειπαμε ειναι δικος σας!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Γ Λ Υ Φ Τ Ρ Α Κ Ι!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι βλεπουνε τα καταμαυρα μεχρι το στομα απου του κυκλους ματια μου;;;;;;;;;;;;;;;;;; ξενυχτι ολε ..χαχα

Κοριτσαρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σου ζησει ο πιαδαρος!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κοπελιααααααααααααααααααααααααααα..

ααααααααααχ εγινες μανουλα.....τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοτυχο να ειναι το παληκαρακι σου κ παντα ευτυχισμενο..πλεσιομενο απο πολλα πολλα πολλα γκομενακιααααααααααααα...χαχαχααχ

ελπιδαΖ ακουςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;

χαχα

αντε σε περιμενουμε να μας τα πεις!!!!!!!!!!!!!!

φιλιαααααααααααααααααα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι βλεπουνε τα καταμαυρα μεχρι το στομα απου του κυκλους ματια μου;;;;;;;;;;;;;;;;;; ξενυχτι ολε ..χαχα

Κοριτσαρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σου ζησει ο πιαδαρος!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κοπελιααααααααααααααααααααααααααα..

ααααααααααχ εγινες μανουλα.....τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοτυχο να ειναι το παληκαρακι σου κ παντα ευτυχισμενο..πλεσιομενο απο πολλα πολλα πολλα γκομενακιααααααααααααα...χαχαχααχ

ελπιδαΖ ακουςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;

χαχα

αντε σε περιμενουμε να μας τα πεις!!!!!!!!!!!!!!

φιλιαααααααααααααααααα

ακούω ακούω :lol: :lol: :lol:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας και για ολες αυτες τις ομορφες στιγμες που ζησαμε παρεουλα!

Με επιασαν οι πονοι Δευτερα πρωι και το απογευματακι μετα απο 4,5 ωριτσες ηρθε στον κοσμο ο αντρακος μου!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

Ειμαι πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο αντρας μου μπηκε στον τοκετο και οταν εβγαινε ο μπουμπουκος ξεσπασε σε κλαματα, μακαρι να μπορουσα να σας μεταφερω το κλιμα εκεινης της στιγμης, απιστευτη εμπειρια

και μολις ειδα το μωρο μου περασαν ολοι οι πονοι!

Ειναι πολυ ησυχος μεχρι στιγμης! Τον λατρευωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Εγω ευχομαι απο την καρδια μου στα κοριτσια που προσπαθουν να γινουν συντομα μανουλες

και στις ηδη μανουλες να χαιρονται τα μωρακια τους

Σας αγαπω πολυ!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(((((Λία μου)))))

Να σας ζήσει το μωράκι! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο!

Χαίρομαι πάρα πολύ που είχες μια καλή εγκυμοσύνη, μια εύκολη γέννα και τώρα ένα υγιές αγοράκι στα χέρια σου.

Σε όσες δεν την γνωρίζετε από κοντά, θα ήθελα να πω ότι η Λία είναι ένα υπέροχο πλάσμα! Έχει ένα χαμόγελο φανταστικό και ολόκληρη αποπνέει χαρά και θετική ενέργεια! Της αξίζουν τα καλύτερα!

Φιλενάδα, σε φιλώ και σου στέλνω όλη μου την αγάπη!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε βρε κοριτσια λιγες μερες ελειψα και γεννησατε ολες!!!!!τεεεεεεεεεεεελεια!

λιακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουουουουουουουου καλως τον δεχτηκες τον παιδαροοοοοοοοοο!!!!!να σας ζησει κοριτσακι μου γλυκο να ειναι παντα γερος και δυνατος , και ευχομαι σε ολη του την ζωη να ειναι πολυυυυυ ευτυχισμενος , και εσυ να τον βλεπεις να μεγαλωνει και να καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...