Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

χαρα + ιωαννα ?


bitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλό το Ράνια, μια χαρούλα, αλλά δεν τρελαίνομαι να σου πω. Βέβαια μην ξεχνάς ότι αυτά είναι υποκειμενικά και το Ράνια σεε καμία περίπτωση δεν είναι 'κακό' όνομα. Άλλες ιδέες (δε μ'αρέσουν όλες αλλά θα στις πω,) μπορεί να βρεις εσύ κάποια ενδιαφέρουσα:

Χάνα

Ριάννα

Αριάννα

Άρια (μ'αρέσει πολύ)

Τι λες?

Link to comment
Share on other sites

μωρε καλο το αρια αλλα θα την λενε αριανη!!!! χαχαχαχαχαχχααχχα

και το ριαννα μου αρεσει!!!

δεν μας πειραζει που το ρανια βγαινει ουσιαστικα απο την ουρανια?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να μη μας πειράζει Άλλωστε το ίδιο όνομα μπορεί να βγαίνει από διαφορετικά βαφτιστικά, σκέψου τα Ντίνα, Τζίνα, Τζένη, Ζέτα, σχεδόν ποτέ δεν ξέρουμε από πού βγαίνουν. Το μόνο πρόβλημα που βρίσκω είναι να της λένε χρόνια πολλά τα Θεοφάνεια, αντί για τη γιορτή της. Πράγμα που λύνεται εύκολα αν κάνετε συνήθεια να γιορτάζετε τη γιορτή της, οπότε όλοι θα το μάθουν αργά ή γρήγορα. Και στο σχολείο στους καταλόγους θα φαίνεται ποιο είναι το όνομα της, οπότε οι συμμαθητές της θα ξέρουν. Το Ριάννα πάντως φαίνεται πιο καθαρά από πού βγαίνει και είναι ωραίο κι ασυνήθιστο νομίζω. Και θέλω να πιστεύω ότι τα παιδιά μας ούτε θα ξέρουν ποια είναι η τωρινή (τραγουδίστρια) Ριάννα! χαχαχαχαχα! Το Άρια (που βγαίνει και από ένα αγαπημένο μου, το Αρετή) δε νομίζω να το κοροιδεύουν πάντως, έχει και αλλού τον τόνο, χμμμ...

edit admin 9/2013 αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο ονομα το αρετη. κ το ελινα μου αρεσει .μωρε σκεφτομαι οτι αν ακουσει κανεις τωρα ριαννα θα νομιζουν οτι το βγαλαμε απο την τραγουδιστρια και θα πεσει ντοματα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχχχαχα, ελπίζω να μη γίνει αυτό! Εδώ δεν ξέρω πόσο μπορώ να βοηθήσω. Μπορεί να έχεις πολύ δίκιο. Από την άλλη μπορεί να φοβηθούμε τώρα να τη βγάλουμε Ριάννα (χρησιμοποιώ και πρώτο πληθυντικό, έχω μπει στο πετσί! χαχαχα), αλλά σε λίγα χρόνια να μην την ξέρει η μανούλα της τη Ριάννα, όσο γρήγορα ανεβαίνουν αυτές τόσο γρήγορα χάνονται ή γίνονται λιγότερο σημαντικές (τόσο που να μην το συνδιάζουν). Όταν με το καλό η κορούλα σας θα είναι 10 ποιοι θα ξέρουν/ασχολούται με τη Ριάννα?

Ευχαριστώ για το Αρετή και το Ελίνα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Αχχχχ, πόσο τέλεια!! Πολύ χαίρομαι!!! Ανυπομονώ να ακούσω νέα!!!!!

Όποτε μπορέσεις δες και το δικό μου θέμα σε παρακαλώ, έχω το θέμα σχετικά με το όνομα Ζηνοβία και μία δημοσκόπηση (Ζηναϊς ή Ζηνοβία). Κάνε τη δημοσκόπηση πρώτα για να μην επηραστείς! Ευχαριστώ


Unlock the key of your success by ccna prep and testking.By using our latest ccnp books and ccie plaque study material, you can easily pass www.quincy.edu

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...