Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

serpafar,pregnyl,utrogestan


rafela

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Τους τελευταίους 10 μήνες διαβάζω όλα τα forum για επιδοξους γονείς και κάθε μήνα περιμένω το θαύμα! Αυτή τη φορά όμως απογοητεύτηκα. Έχω πολυκυστικές ωοθήκες, άρα μπερδεμένες ορμόνες. Τον προηγούμενο μήνα έκανα σαλπιγγογραφία και ήταν άψογη, το σπερμοδιάγραμμα του συζύγου μου είναι "super" όπως είπε η μικροβιολόγος και το μόνο πρόβλημα είναι η χαμηλή προγεστερόνη. Αυτό το μήνα ξεκινήσαμε 5η με 9η μέρα του κύκλου serpafar, 15η μερα pregnyl, 19η μέρα utrogestan το οποίο συνεχίζω εως και σήμερα 29η μέρα. Ο κύκλος μου συνήθως είναι 30 μέρες. Σήμερα δεν κρατήθηκα και έκανα χοριακή η οποία έδειξε 1,75 δηλαδή αρνητικό.Βέβαια η γιατρός μου είχε πει να κάνω χοριακή την Πέμπτη. Μήπως λοιπόν την Πέμπτη να την επαναλάβω?

:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...